X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną PCO - zespół policystycznych jajników
Odpowiedz

PCO - zespół policystycznych jajników

Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 25 marca 2014, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    Juliana jesli leczenie clo sie nie powiedzie to moze warto sprobowac dong quai? mi bardzo pomogl, obnizyl dodatkowo cukier, obnizyl testposteron i mam po nim owulacje a normalnie moje cykle mialy nawet 300-400 dni. Terazniejszy cykl wlaczylam metformine po ktorej sie bardzo czulam i wg mnie namieszala u mnie dlatego nie mam jeszcze owulki.

    sądzę, że mój lekarz przy nie udanej próbie ponownie poleci stymulacje clo i może dorzuci coś do zestawu lekowego heh:P, na ziółkach się kompletnie nie znam, kto wie może i sprobuje..
    a jeżeli chodzi o metformine to chyba lek nie dla mnie, nie mam problemów z cukrem i wagą, wręcz odwrotnie, a jak z testosteronem ... szczerze - nie wiem
    cykle 300-400 dni hmmm to się naczekałaś, moje cykle trwają 30 dni średnio ale przy braniu duphastonu, zaś po odstawieniu tabletek anty czekałam na @ 45 dni,


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 26 marca 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chmurreczkaa wrote:
    Kochana mogę też prosić? może wprowadzę coś do swojej dietki :) [email protected] :)

    Poszedł mejlik!
    Weronika dałaś czadu!

    Mój wynik na diecie to 12 kg od listopada :-)I też jestem zadowolona z 80 na 68 ;-)

    chmurreczkaa, weronika86 lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Nie wiem jak wy po pregnylu sie czulyscie ale ja jestem 11 dni po zastrzyku i caly czas jestem spiaca, czuje niechec do jedzenia, niechrc do papierosow ( a lubilam czasami zapalic)mam zgage i bola mnie piersi ( ale to raczej zasluga duphastanu) do @ teoretycznie jeszcze 5 dni. Mialyscie tez takie powiklania ?

    Edyta
  • sebza Autorytet
    Postów: 1911 1843

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po tylu dniach to raczej zasługa progesteronu a nie pregnylu na tym etapie. Mam tak samo, jak suplementuję :)

    atdci09k89ytpjkc.png
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 26 marca 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale nigdy tak nie mialam a duphastan biore od 5 miesiecy ale moze masz racje

    Edyta
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj wzięłam pierwszą tabletkę CLO... dziś przespałam cały dzień właściwie, obudziłam się ok 11tej, zjadłam śniadanie, popatrzałam na ALTERNATYWY 4 :) i poszłam spać dalej...do 19TEJ!!!! Nigdy mi się tak nie zdarza, mam wrażenie, że to po CLO właśnie, ale z drugiej strony...jedna taka mała tableteczka, żeby tak organizm poprzestawiała, to byłabym w szoku. Zobaczymy jutro.

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ja po clo nie mam nigdy problemow. Moze tego tez tak nie odczuwam bo generalnie jestem spiochem :-)po duphastanie tez mi nic nie bylo, oprocz bolacych piersi az do tego cyklu z pregnylem

    Edyta
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Laseczki uaktywniajcie się!

    Ja Wam powiem,że czuję ruch w interesie :-) Pobolewa mnie lewy jajnik - ostatnio z niego zaszłam w ciążę :-)W tym cyklu infolic i dong quai, a za chwilę tampony borowinowe!

    Na wiosnę mi się marzy "zielona kropka"

    Co tam u Was Kochane?

    kapturnica, chmurreczkaa, aja lubią tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2014, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Doris niech no to pobolewanie wyjdzie Ci na dobre! :)


    spać , spać, spać ! poranna zmiana i wiosenna alergia powodują że mogę spać 22 h na dobę. :D

  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 28 marca 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A umnie oczekiwanie na @ jeszcze jakies 3_4 dni . W koncu weekend mozna troche odetchnac bo tylko praca i praca :-)

    Doris-83 lubi tę wiadomość

    Edyta
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 28 marca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Co tu taka cisza? Laseczki uaktywniajcie się!

    Ja Wam powiem,że czuję ruch w interesie :-) Pobolewa mnie lewy jajnik - ostatnio z niego zaszłam w ciążę :-)W tym cyklu infolic i dong quai, a za chwilę tampony borowinowe!

    Na wiosnę mi się marzy "zielona kropka"

    Co tam u Was Kochane?

    JA TEŻ CZEKAM NA ZIELONE :)PÓKI CO JESTEM W PIERWSZYM CYKLU NA CLO, MODLĘ SIĘ CHOCIAŻ O OWULKĘ :)

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 28 marca 2014, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurereczkaa DAMY RADĘ!!! :-)
    Musimy nie ma innego wyjścia :-)

    A ja dzisiaj w planach na wieczór mam winko- oczywiście czerwone :-)
    I chyba zaraz mężusia zbałamucę ;-) Mam coś chętkę na przytulanki.

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołanczam jako kolejna PCOS-ka ;/ będę tu was podglądać:) a jak się zaklimatyzuję to może i popiszę;)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 29 marca 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Chmurereczkaa DAMY RADĘ!!! :-)
    Musimy nie ma innego wyjścia :-)

    A ja dzisiaj w planach na wieczór mam winko- oczywiście czerwone :-)
    I chyba zaraz mężusia zbałamucę ;-) Mam coś chętkę na przytulanki.

    Mam nadzieję, bo mi Mężuś na czerwcowe urodzinki obiecał ciążowy brzuszek :) Musiałabym zajść w tym cyklu, w co nie wierzę, by było cośkolwiek w czerwcu widać... A tak poważnie, to Wy tu piszecie, że na CLO czułyście pracę jajników...ja tam niestety nic nie czuję, CISZA po prostu :( boję się, że nic z tego nie będzie...

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka ja nigdy nie czułam jak rosło, to jest sprawa bardzo subiektywna. Podobnie jak nie czułam owulacji, wiedziałam że była po krwi na bieliźnie

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe wrote:
    Chmureczka ja nigdy nie czułam jak rosło, to jest sprawa bardzo subiektywna. Podobnie jak nie czułam owulacji, wiedziałam że była po krwi na bieliźnie

    Fajnie, że tu do nas zaglądasz :) Pocieszyłaś mnie troszkę ;) Zobaczymy jak będzie, nie wiem czy kiedykolwiek miałam ovu, więc nie wiem czy poznam i czego się spodziewać tak naprawdę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2014, 15:27

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 29 marca 2014, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po clo też nic nigdy nie czułam ale też nie zaszłam w ciążę więc nie wiem czy wszystko dxiałało. Po tej @ mam iść do gina i chyba pójdę na badanie drożności . Mozecie mi powiedziec jak wyglada to badanie? Jak dlugo trwa ?

    Edyta
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 29 marca 2014, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plimka a jak długo i w jakiej dawce brałaś CLO ?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • plimka_bum Autorytet
    Postów: 1620 138

    Wysłany: 29 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clo biorę od grudnis czyli 4 miesiące, przez pierwsze trzy brałam od 3 do 8 dnia po 1 tabletce a w ostatnim miesiącu po dwie tabletki.

    Edyta
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 29 marca 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm...
    Nie wiem czy to na zasadzie autosugestii, ale czuję kłucie prawego jajnika :) dopiero co pisałam, że nic nie czuję :) może coś się tam dzieje jednak...?

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ