Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pierwsze podejście - Temat dla świeżynek IVF
Odpowiedz

Pierwsze podejście - Temat dla świeżynek IVF

Oceń ten wątek:
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 27 listopada 2025, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Według internetu czynnikami zwiększający ryzyko hiperstymulacji są:
    Niski wiek (poniżej 30)
    Niskie BMI
    PCOS
    Wysokie AMH
    + poziom estradiolu już w trakcie stymulacji
    U mnie spełnione są wszystkie punkty (poza estradiolem, to wyjdzie dopiero w trakcie).
    Stąd moje obawy o hiperkę 🙃

    Hej 🌸
    Rozumiem Twoje obawy
    U mnie wszystkie te czynniki spełnione (pcos, niedowaga, 29 lat, amh 10, estradiol podczas stymulacji kilka tysięcy) i na szczęście obyło się bez hiperstymulacji. 2 dni po punkcji funkcjonowałam całkowicie normalnie.
    Jeśli chodzi o dawki leków na stymulację to były raczej z tego niższego zakresu i udało się wychodować 15 pęcherzyków z czego 7 dojrzałych komórek także całkiem dobry wynik ☺️
    Na podglądach jest jeszcze możliwość zwiększania dawek bądź dodania leku jeżeli pęcherzyki nie rosłyby tak jak powinny.
    Nikt nie da gwarancji jak to u Ciebie będzie, jak zareagujesz na leki za pierwszym razem ale chcę tylko powiedzieć, że może być dobrze i bezproblemowo 🌸

    White1 lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 27 listopada 2025, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Hej 🌸
    Rozumiem Twoje obawy
    U mnie wszystkie te czynniki spełnione (pcos, niedowaga, 29 lat, amh 10, estradiol podczas stymulacji kilka tysięcy) i na szczęście obyło się bez hiperstymulacji. 2 dni po punkcji funkcjonowałam całkowicie normalnie.
    Jeśli chodzi o dawki leków na stymulację to były raczej z tego niższego zakresu i udało się wychodować 15 pęcherzyków z czego 7 dojrzałych komórek także całkiem dobry wynik ☺️
    Na podglądach jest jeszcze możliwość zwiększania dawek bądź dodania leku jeżeli pęcherzyki nie rosłyby tak jak powinny.
    Nikt nie da gwarancji jak to u Ciebie będzie, jak zareagujesz na leki za pierwszym razem ale chcę tylko powiedzieć, że może być dobrze i bezproblemowo 🌸
    Dzięki wielkie 🩷 potrzeba mi takich pozytywnych historii 🥰 trzymam kciuki za twój zarodek 🤞

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 27 listopada 2025, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Dzięki wielkie 🩷 potrzeba mi takich pozytywnych historii 🥰 trzymam kciuki za twój zarodek 🤞

    Dziękuję ❄️🤞🏻
    W tym procesie chyba wszystko jest możliwe, niby nauka a jednak czarna magia 😂

    White1, Rozemocjonowana lubią tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Rozemocjonowana Przyjaciółka
    Postów: 116 281

    Wysłany: 27 listopada 2025, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Hej dziewczyny 🌸
    Zgłaszam się już po transferze, kropek na pokładzie ❄️ powiem wam że to jedno z dziwniejszych doświadczeń jakie do tej pory przeżyłam, bo z jednej strony transfer zarodka, który może rozwinąć się w nasze dziecko a z drugiej strony jedyne o czym mogłam myśleć to żeby się nie zsikać tak miałam pęcherz przepełniony 🫣😂

    Niech się mocno wgryza.
    A Tobie cierpliwości w testowaniu. I niech ci ten czas oczekiwania poleci szybciutko.

    merci lubi tę wiadomość

    👩 30 lat (AMH 3,68, hormony w normie)
    👨 30 lat (FSH 26, pojedyncze plemniki; AZF ✔️; kariotyp ✔️; CFTR ✔️ )

    💑 od 11.2024
    🌸 IVF #1
    21.10.2025 – kwalifikacja do programu
    24.10.2025 - start stymulacji
    06.11.2025 - punkcja 🥚17 - 11 MII - 7 zapłodnionych -❄️ 3
    03.12.2025 - transfer 🍍cykl sztuczny
    10 dpt beta 243
    12 dpt beta 526
    22.12.25 5tc+3 USG GS,YS
    07.01.26 7tc+5 USG ♥️ CRL 1,21
    28.01.26 10tc+5 USG ♥️ CRL 3,12
    12.02.26 12tc+6 USG CRL 6,6
    07.04.26 20tc+4 380g dziewczynki
    preg.png
  • Phiczek Autorytet
    Postów: 1520 1258

    Wysłany: 27 listopada 2025, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzenia dziewczyny ✊🏼

    merci, White1 lubią tę wiadomość

    **2015**
    * IO / Niedoczynność tarczycy / Hasimoto
    * Histeroskopia 05.2021
    * Laparoskopia 02.2022
    * AMH
    - 2025r. 2.02 ng/mL
    - 2026r. 1.20 ng/mL
    * Kariotyp ✅ KIR AA / HLA-C1

    I PROCEDURA
    * 27.05.2025 💉 (2dc)
    * 02, 06, 10, 13.06.2025 👀
    * 16.06.2025 punkcja (22dc)
    * 22.06.2025 0 ❄️

    II PROCEDURA
    * 24.09.2025 💉 (2dc)
    * 30.09, 03, 06.10.2025 👀
    * 08.10.2025 punkcja (16dc)
    * 14.10.2025 ❄️4AA❄️4BB
    - 31.10.2025 👀
    - 06.11.2025 I transfer ❌
    - 28.01.2026 👀
    - 02.02.2026 II transfer
    - beta *9dpt-43,8 *11dpt-53,8 *14dpt-184 *16dpt-435 *18dpt-888 *21dpt-2267 *30dpt-10570 *32dpt-9885 💔

    III PROCEDURA
    * 05.05.2026 💉 (2dc)
    * 11, 13, 15.05.2026 👀
    * 18.05.2026 punkcja (15dc)
    * 24.05.2026 ❄️4AA ❄️4BA
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 30 listopada 2025, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @dziewczyny

    Taka ciekawostka ode mnie po punkcji. Punkcję miałam 19 listopada. Doktor mówiła, że okres powinien przyjść w ciągu tygodnia. No więc...nadal czekam 🤡 To może być ważna informacja dlatego postanowiłam się podzielić.

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Pat93 Przyjaciółka
    Postów: 110 165

    Wysłany: 30 listopada 2025, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    @dziewczyny

    Taka ciekawostka ode mnie po punkcji. Punkcję miałam 19 listopada. Doktor mówiła, że okres powinien przyjść w ciągu tygodnia. No więc...nadal czekam 🤡 To może być ważna informacja dlatego postanowiłam się podzielić.
    Ja po punkcji dostałam duphaston na 10 dni i po odstawieniu miesiączka przyszła za dwa dni
    Transfer odroczony

    4.11.2025 kriotransfer
    8dpt Beta 165
    10dpt Beta 431 prog 10.63
    27dpt ♥️ CRL 7,7 mm
    15.12.2025 CRL 2,2cm

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 30 listopada 2025, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    @dziewczyny

    Taka ciekawostka ode mnie po punkcji. Punkcję miałam 19 listopada. Doktor mówiła, że okres powinien przyjść w ciągu tygodnia. No więc...nadal czekam 🤡 To może być ważna informacja dlatego postanowiłam się podzielić.

    A jakieś leki po punkcji dostałaś? I jak ogólnie samopoczucie?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 30 listopada 2025, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasikos, a jak tam u Ciebie? Dzwonili embriolodzy?

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    A jakieś leki po punkcji dostałaś? I jak ogólnie samopoczucie?

    Dobrze. Okres dostałam wczoraj dziś miałam USG i ustaliłam z lekarzem - tu na własne życzenie zrobienie biopsji CD 56, CD138. Niestety dokładając do tego 3 miesiące wyciszenia endometriozy mam łącznie 4 miesiące czekania 😬 Leków po punkcji nie miałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 grudnia 2025, 20:36

    merci lubi tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 2 grudnia 2025, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada wrote:
    Dobrze. Okres dostałam wczoraj dziś miałam USG i ustaliłam z lekarzem - tu na własne życzenie zrobienie biopsji CD 56, CD138. Niestety dokładając do tego 3 miesiące wyciszenia endometriozy mam łącznie 4 miesiące czekania 😬 Leków po punkcji nie miałam.
    Powodzenia w takim razie w przygotowaniach 🌸 jak już przyjdzie czas transferu niech wszystko będzie gotowe na 100% 👌🏻

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • cumversation Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 23 grudnia 2025, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Ja przychodzę trochę z innym tematem. W trakcie starań zdiagnozowano u mnie nowotwor wobec czego muszę przerwać starania (rezonanse, plus nie mam 100% pewności że nie będę mieć chemi po operacji). Dowiedziałam się o programie onkofertil w celu zamrożenia komórek jajowych, refundowanym przez NFZ. Czy któraś z was miała może korzystała już z tego programu i wie ile trwa kwalifikacja?

    Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  • olive_s Nowa
    Postów: 4 4

    Wysłany: 2 stycznia, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Postanowiłam powoli zacząć Was podczytywać, jako, że planujemy w ciągu najbliższych miesięcy rozpocząć proces IVF 🙂

    Trzymam za Was kciuki 🌷

    Alina Malina lubi tę wiadomość

  • Alina Malina Autorytet
    Postów: 653 419

    Wysłany: 2 stycznia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ten wątek jeszcze działa? Jestem świeżynka i dopiero będziemy zaczynać. Tak bardzo się boję

    👸🏼 względnie dobrze
    🤴🏽OAT

    🚀 IVF styczeń 26 start
    Luty - 1 ❄️ 4.1.1
    Marzec - transfer 💉
    7 dpt: ⏸️
    USG prenatalne 🩵 NIPT zdrowy chłopiec 🐥
    preg.png
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 22 stycznia, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ktoś jeszcze?😃

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 22 stycznia, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , wpadł mi w oko dziś ten wątek.
    Ja czekam na miesiączke i zaczynam stymulację .
    Jeszcze ok 12 dni 🙈 mam tylko nadzieję, że cytologia wyjdzie prawidłowa ( we wcześniejszych LSIL i stany zapalne )i zdąży przyjść przed krwawieniem .
    Teoretycznie cytologia z czerwca jest ok, ale sama zasugerowałam , żeby sprawdzić przez te wcześniejsze, w których cały czas coś było nie tak . Jednak mimo wszystko lepiej wiedzieć wcześniej i wyleczyć :)

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 23 stycznia, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam w lutym i nieco mnie to stresuje 🫣

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 23 stycznia, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 🫡 niestety wątki na sekcji medycznej lecą w bardzo szybkim tempie i ten szybko zaginął na dalszych stronach. Pisałam tutaj jeszcze przed kwalifikacją do programu, a jestem już po punkcji i czekam na transfer 🤭

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 stycznia, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Ja zaczynam w lutym i nieco mnie to stresuje 🫣
    A masz już wszystko rozpisane ? Czy w lutym dopiero wizyta na której dostaniesz leki ?

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 stycznia, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Jestem 🫡 niestety wątki na sekcji medycznej lecą w bardzo szybkim tempie i ten szybko zaginął na dalszych stronach. Pisałam tutaj jeszcze przed kwalifikacją do programu, a jestem już po punkcji i czekam na transfer 🤭

    A ile u Ciebie minęło od kwalifikacji do punkcji ? 🤔 ja ciągle się boję, że coś będzie nie tak i trzeba będzie przesuwać i znowu czekać 🤷‍♀️

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ