Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pierwsze podejście - Temat dla świeżynek IVF
Odpowiedz

Pierwsze podejście - Temat dla świeżynek IVF

Oceń ten wątek:
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 23 stycznia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    A ile u Ciebie minęło od kwalifikacji do punkcji ? 🤔 ja ciągle się boję, że coś będzie nie tak i trzeba będzie przesuwać i znowu czekać 🤷‍♀️
    Kwalifikacja w połowie grudnia, start z początkiem stycznia, punkcja 12.01 i około miesiąc później transfer. Też się martwiłam, że przesunie się to wszystko, ale poszło bardzo sprawnie

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 23 stycznia, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    A ile u Ciebie minęło od kwalifikacji do punkcji ? 🤔 ja ciągle się boję, że coś będzie nie tak i trzeba będzie przesuwać i znowu czekać 🤷‍♀️
    Czekanie to jest jedyny pewny element w cały procesie, zawsze się na coś czeka
    Także na to można się szykować, i uzbroić w cierpliwość. Dni będą lecieć niewyobrażalnie wolno

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 stycznia, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Kwalifikacja w połowie grudnia, start z początkiem stycznia, punkcja 12.01 i około miesiąc później transfer. Też się martwiłam, że przesunie się to wszystko, ale poszło bardzo sprawnie

    To bardzo optymistyczny wariant 🤞
    Mój lekarz z kliniki coś wspominał o świeżym transferze, jeśli jajniki będą ok . U Ciebie nie nie było takiej propozycji ? Czy z jakiegoś powodu wystąpiła zmiana ?

    Szczerze mówiąc , jeszcze nie czytałam, która opcja jest lepsza 🙈

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 23 stycznia, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Jestem 🫡 niestety wątki na sekcji medycznej lecą w bardzo szybkim tempie i ten szybko zaginął na dalszych stronach. Pisałam tutaj jeszcze przed kwalifikacją do programu, a jestem już po punkcji i czekam na transfer 🤭
    Właśnie nie ogarniam kompletnie tych wątków, leci to takim ekspresem, że jak zajrzę rano to wieczorem nie wiem gdzie mam czytać 😂
    I jak było? Ja się z jednej strony nie mogę doczekać i jestem podekscytowana, a z drugiej się martwię czy coś z tego będzie.
    Jak się czujesz? Kiedy transfer?

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 stycznia, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Czekanie to jest jedyny pewny element w cały procesie, zawsze się na coś czeka
    Także na to można się szykować, i uzbroić w cierpliwość. Dni będą lecieć niewyobrażalnie wolno

    Chyba ten czas mnie nauczy cierpliwości 🤣

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 23 stycznia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    A masz już wszystko rozpisane ? Czy w lutym dopiero wizyta na której dostaniesz leki ?
    W lutym mam kwalifikacje tą legit z rozpisaniem stymulacji, ostatnio już zrobiliśmy badania, choć została tylko wirusowka, bo wszystko już zdążyliśmy sami zrobić :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 08:10

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 23 stycznia, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    W lutym mam kwalifikacje tą legitymację z rozpisaniem stymulacji, ostatnio już zrobiliśmy badania, choć została tylko wirusowka, bo wszystko już zdążyliśmy sami zrobić :)

    To będziemy miały podobnie 🙃 ja czekam jeszcze na wynik cytologii i będę spokojniejsza .

    Też mam mieszane uczucia , niby się cieszę , niby nowa nadzieja, zanim zaczęłam czytać i się interesować IVF myślałam, że to bardzo prosta droga … ale, jak przeglądam stopki dziewczyn na forum i widzę zero zarodków po procedurze, jakoś smutno się robi i zaczynam się niepokoić …

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 24 stycznia, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam decyzję o transferze mrożonym, ponieważ pęcherzyków na ostatnim usg było ponad 20, mam PCOS. Lekarz wolał przesunąć w czasie transfer, żebym się lepiej czuła. Dzięki jego decyzjom bardzo szybko wróciłam do siebie po punkcji, jednak cały proces po punkcji okazał się ogromnym ładunkiem stresu, smutku, oczekiwania i nadziei. W perspektywie czasu cieszę się, że nie było wtedy transferu świeżego. Nadal powoli układam sobie to w głowie, nie sądziłam, że ten proces będzie aż tak emocjonalny.

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 24 stycznia, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam właśnie PCOS, cóż zobaczymy jaką decyzję podejmie lekarz .
    Oby czas do transferu jakimś cudem minął Ci błyskawicznie 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 07:25

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16444

    Wysłany: 24 stycznia, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy wstępną kwalifikacje w polowie listopada, wtedy też pobrano nam krew na wszystkie badania, ale że punkcja wypadłaby w Święta, to poczekaliśmy cykl. Dokumenty podpisaliśmy na początku stycznia, start stymulacji 8.01 i punkcja 19.01. Z racji dobrych hormonów i endometrium, lekarz zdecydował się na transfer świeży 🙂 Ogolnie jak już sie w to wejdzie, to czas mija migiem. Nie taki diabeł straszny 😉 Ja podchodziłam do tego z naprawdę dużym spokojem i niemal bezstresowo. Nie ma się co bać nawet punkcji, zdenerwowanie weszło u mnie dopiero przy oczekiwaniu na wyniki hodowli 😁 Trzymam za Was kciuki! 🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia, 08:08

    Biała_Konwalia, Oczekujaca lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 stycznia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    To będziemy miały podobnie 🙃 ja czekam jeszcze na wynik cytologii i będę spokojniejsza .

    Też mam mieszane uczucia , niby się cieszę , niby nowa nadzieja, zanim zaczęłam czytać i się interesować IVF myślałam, że to bardzo prosta droga … ale, jak przeglądam stopki dziewczyn na forum i widzę zero zarodków po procedurze, jakoś smutno się robi i zaczynam się niepokoić …
    Dokumenty podpisaliśmy w zeszłym tygodniu żeby zaklepać tylko u mnie okres będzie pod koniec lutego dopiero, więc punkcje będę mieć zapewne w marcu.
    Wiesz, nigdy wcześniej nie pomyślałam nawet, że będę się interesować INF, że nie ogóle dobrniemy do tego etapu, ale też się martwię i chyba właśnie najbardziej tym, że nawet z tego nic nie wyniknie…

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16444

    Wysłany: 24 stycznia, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam nie rozmyślać za bardzo, tylko wejść w tryb zadaniowy i przejść przez to etapami. Do pierwszego podglądu, do drugiego, do punkcji, do pierwszego telefonu z laboratorium, itd. Nic nie da zamartwianie się na zapas i mimo, że wiem, że nie jest to proste, to spróbujcie sobie to w ten sposób poukładać w głowie. Będziecie przez to zdrowsze. 🥰

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 stycznia, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja miałam decyzję o transferze mrożonym, ponieważ pęcherzyków na ostatnim usg było ponad 20, mam PCOS. Lekarz wolał przesunąć w czasie transfer, żebym się lepiej czuła. Dzięki jego decyzjom bardzo szybko wróciłam do siebie po punkcji, jednak cały proces po punkcji okazał się ogromnym ładunkiem stresu, smutku, oczekiwania i nadziei. W perspektywie czasu cieszę się, że nie było wtedy transferu świeżego. Nadal powoli układam sobie to w głowie, nie sądziłam, że ten proces będzie aż tak emocjonalny.
    Myślę, że cały ten proces jest bardzo emocjonalny. Już abstrahując od wszystkich procedur, bo mnie nawet punkcja nie rusza i narkoza tylko samo czekanie na efekt. Kiedy będziesz mieć transfer?

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 24 stycznia, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin dziękuje za dobre słowa i wskazówki 🥰 chyba rzeczywiście wejście w tryb zadanianiowy i zajęcie czymś innym będzie dobrym rozwiązaniem .

    A dobrze rozumiem , że jeżeli 19.01 miałam punkcje to dziś masz transfer ? 🍀Czy miałaś wcześniejszy ?

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 stycznia, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Polecam nie rozmyślać za bardzo, tylko wejść w tryb zadaniowy i przejść przez to etapami. Do pierwszego podglądu, do drugiego, do punkcji, do pierwszego telefonu z laboratorium, itd. Nic nie da zamartwianie się na zapas i mimo, że wiem, że nie jest to proste, to spróbujcie sobie to w ten sposób poukładać w głowie. Będziecie przez to zdrowsze. 🥰
    Zdecydowanie masz rację, że rozmyślanie nic nie da i z reguły staram się tak robić, ale mam jeszcze chwile żeby ochłonąć i zrobić wszystko spokojnie. Dzięki za dobre słowo 🥰

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 24 stycznia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Dokumenty podpisaliśmy w zeszłym tygodniu żeby zaklepać tylko u mnie okres będzie pod koniec lutego dopiero, więc punkcje będę mieć zapewne w marcu.
    Wiesz, nigdy wcześniej nie pomyślałam nawet, że będę się interesować INF, że nie ogóle dobrniemy do tego etapu, ale też się martwię i chyba właśnie najbardziej tym, że nawet z tego nic nie wyniknie…

    A to źle przeczytałam poprzedni post 🙈
    Chyba dobrym rozwiązaniem będzie zastosować się do porad aszin 🤷‍♀️


    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 24 stycznia, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Myślę, że cały ten proces jest bardzo emocjonalny. Już abstrahując od wszystkich procedur, bo mnie nawet punkcja nie rusza i narkoza tylko samo czekanie na efekt. Kiedy będziesz mieć transfer?
    Planowo 9-10.02 zobaczymy jak wyjdzie

    Oczekujaca lubi tę wiadomość

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 stycznia, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    A to źle przeczytałam poprzedni post 🙈
    Chyba dobrym rozwiązaniem będzie zastosować się do porad aszin 🤷‍♀️
    Tak, mam niestety okres na przełomach miesięcy, więc stymulacje zacznę w lutym, ale wszystko będzie już.l w marcu i nie mogę się doczekać mówiąc szczerze 😃

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Britkaa Przyjaciółka
    Postów: 190 48

    Wysłany: 24 stycznia, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tak sobie tu tez przycupnę delikatnie.

    Z mezem staramy sie 1,5 roku o dzidzię i chyba czas na ivf.
    Nawet nie wiem dlaczego, ale jakos tak wzbranialam sie przed tym, ale przeciez to jest cud dzisiejszej medycyny.
    Kwalifikację mamy chyba w poniedzialek(podejrzewam, ze dostaniemy ja od reki), a potem punkcja i transfer.
    Czy jestescie w stanie mi wytlumaczyc jaka jest roznica miedzy swiezym transferem, a takimi mrozonkami i pozniejszym transferom? Co jest lepsze?

    I czy kazda klinika jezeli para jest chetna umozliwiaja wprowadzenie 2 zarodkow? Czy lekarz moze nie wyrazic na to zgody?


    Pozdrawiam Was😘

    ONA 29, dodatnie ANA, podejrzenie twardziny układowej, jajowody drożne, AMH 8,8, cykle owulacyjne, starania od 07.2024r.

    ON 31, orchidektomia(2,5r temu), seminogram 2% prawidłowej budowy, reszta i rozszerzone badania w normie.

    09.25 1 IUI ❌
    10.25 2 IUI odwołana, po stymulacji torbiel w lewym jajniku 3cm...(PRZESTYMULOWANIE)

    27.10 zmiana kliniki i zmiana lekarza

    Adenomioza❌(5.11-30.12 Diphereline💉💉) ✅
    Homocysteina 9,60 ❌ ----> 5,37 ✅
    Cytologia✅
    MUCHa✅
    Zespół Antyfosfolipidowy✅
    Biopsja endometrium ✅
    Kariotypy✅ Bx i C1C1
    Kiry prawidłowe✅
    Imk❌
    Cytokiny❌
    Crossmatch 36,6% ❌
    Immunosupresja 25x 50mg EQUORAL

    Aktualnie;

    Beta pozytywna, zarodek piękny, ryzyka niskie.
    Dziewczynka💖 💖💖
    Nasz cudzie trwaj...🤰
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 24 stycznia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Britkaa wrote:
    Hej dziewczyny, ja tak sobie tu tez przycupnę delikatnie.

    Z mezem staramy sie 1,5 roku o dzidzię i chyba czas na ivf.
    Nawet nie wiem dlaczego, ale jakos tak wzbranialam sie przed tym, ale przeciez to jest cud dzisiejszej medycyny.
    Kwalifikację mamy chyba w poniedzialek(podejrzewam, ze dostaniemy ja od reki), a potem punkcja i transfer.
    Czy jestescie w stanie mi wytlumaczyc jaka jest roznica miedzy swiezym transferem, a takimi mrozonkami i pozniejszym transferom? Co jest lepsze?

    I czy kazda klinika jezeli para jest chetna umozliwiaja wprowadzenie 2 zarodkow? Czy lekarz moze nie wyrazic na to zgody?


    Pozdrawiam Was😘
    Jeśli nie ma przeciwskazań, to zazwyczaj robią transfer świeży. Statystycznie prawdopodobieństwo udanego transferu jest podobne dla świeżego i mrożonego. To lekarz decyduje w zależności od tego jak przebiega stymulacja. W kwestii ilości zarodków to trzeba zadeklarować w dokumentach ile max będzie transferowanych na raz, ale ostatecznie to lekarz powinien decydować, ponieważ podanie dwóch robi się z uzasadnionych powodów.

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ