Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pierwsze podejście - Temat dla świeżynek IVF
Odpowiedz

Pierwsze podejście - Temat dla świeżynek IVF

Oceń ten wątek:
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 stycznia, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Planowo 9-10.02 zobaczymy jak wyjdzie
    Trzymam kciuki! Oby to był koniec męki i żebyście mieli malucha! 😘

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16444

    Wysłany: 24 stycznia, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Aszin dziękuje za dobre słowa i wskazówki 🥰 chyba rzeczywiście wejście w tryb zadanianiowy i zajęcie czymś innym będzie dobrym rozwiązaniem .

    A dobrze rozumiem , że jeżeli 19.01 miałam punkcje to dziś masz transfer ? 🍀Czy miałaś wcześniejszy ?
    Tak, dzisiaj miałam transfer. ✨

    A co do podawania dwóch zarodków, to raczej muszą być ku temu konkretne wskazania, takie jak nieudane wcześniejsze transfery lub niektóre problemy z immunologia. Tak przynajmniej czytałam 😉

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 24 stycznia, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Tak, dzisiaj miałam transfer. ✨

    A co do podawania dwóch zarodków, to raczej muszą być ku temu konkretne wskazania, takie jak nieudane wcześniejsze transfery lub niektóre problemy z immunologia. Tak przynajmniej czytałam 😉
    Woooow powodzenia! Niech się dzieją cuda! 🥰

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 24 stycznia, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Tak, dzisiaj miałam transfer. ✨



    W takim razie trzymamy mocno kciuki 🍀🍀🍀
    A jak u Ciebie z cierpliwością ? Kiedy wybierasz się na pierwszą betę ? 🥰

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 24 stycznia, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin widzę po stopce, że jeszcze pewne dwa na pokładzie czekają 🩵 piękny wynik

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 26 stycznia, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że martwię się cz będziemy mieć jakieś zarodki. Tyle to już trwa, że wiąże z tym bardzo duże nadzieje… jeszcze przesunął mi się okres, więc zacznę chwilkę wcześniej i to mnie w sumie cieszy 😃 jakie miałyście AMH? U mnie nie jest specjalnie wysokie, ale pocieszam się, że nie mam żadnych chorób. Te rozkminy mnie zabijają 😂

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 26 stycznia, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Powiem Wam, że martwię się cz będziemy mieć jakieś zarodki. Tyle to już trwa, że wiąże z tym bardzo duże nadzieje… jeszcze przesunął mi się okres, więc zacznę chwilkę wcześniej i to mnie w sumie cieszy 😃 jakie miałyście AMH? U mnie nie jest specjalnie wysokie, ale pocieszam się, że nie mam żadnych chorób. Te rozkminy mnie zabijają 😂
    Nie ma co rozkminiać, bo niestety nie da się przewidzieć tego ile zarodków powstanie 🙃

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 26 stycznia, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczekujaca wrote:
    Powiem Wam, że martwię się cz będziemy mieć jakieś zarodki. Tyle to już trwa, że wiąże z tym bardzo duże nadzieje… jeszcze przesunął mi się okres, więc zacznę chwilkę wcześniej i to mnie w sumie cieszy 😃 jakie miałyście AMH? U mnie nie jest specjalnie wysokie, ale pocieszam się, że nie mam żadnych chorób. Te rozkminy mnie zabijają 😂


    Mi doktor nie zlecił AMH, stwierdził , że przy pcos bez sensu, bo i tak wyjdzie wysokie . Jest tu ktoś z pcos i miał podobnie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 16:52

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • White1 Autorytet
    Postów: 2031 4676

    Wysłany: 26 stycznia, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Mi doktor nie zlecił AMH, stwierdził , że przy pcos bez sensu, bo i tak wyjdzie wysokie . Jest tu ktoś z pcos i miał podobnie ?
    Ja badałam sama przed wizytą na rozpisanie stymulacji. Potem w klinice mi ponowili przy podstawowej morfologii, ale próbka była przewożona i badana następnego dnia, więc wynik był zupełnie nie miarodajny

    👧26 🧑27 🐈‍⬛ 🐈‍⬛ ⏳️05.24

    🚨 PCOS | IO | MTHFR homo | PAI-1 homo
    ✅️ AMH 6, drożność, nasienie

    01-11.25 11 cykli Lametta + Zivafert/Ovitrelle
    01.26 IVF 18 🥚 -> 6 MII -> 1 ❄️ 5BB
    02.26 FET cykl sztuczny | EmbryoGlue

    7dpt 37.7 ▫️ 10dpt 146 ▫️ 12dpt 350 ▫️ 15dpt 1184 ▫️ 19dpt 4000 ▫️ 23dpt bijące 💕
    08.06 333g 🩵🧸

    preg.png
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 26 stycznia, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Nie ma co rozkminiać, bo niestety nie da się przewidzieć tego ile zarodków powstanie 🙃
    Ja to wszystko wiem, ale nie mogę się już doczekać aż zacznę :) mijają dwa lata i już wszelkie kryzysy za mną, wiec pozostaje czekać :)

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Biała_Konwalia Autorytet
    Postów: 576 646

    Wysłany: 26 stycznia, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    White1 wrote:
    Ja badałam sama przed wizytą na rozpisanie stymulacji. Potem w klinice mi ponowili przy podstawowej morfologii, ale próbka była przewożona i badana następnego dnia, więc wynik był zupełnie nie miarodajny

    Hmm to może będę miała badane przed pierwszą wizytą na rozpisaniu stymulacji 🤷‍♀️ jeszcze około tydzień 🤞

    👩‍🦰32
    PCOS
    Nasienie ✅
    Drożność jajowodu✅
    V Leiden, II Protrombina, MTHFR ( A1298) ✅
    VR2, MTHFR (C677), PAI-1 ❌ heterozygota

    •2017: CB
    • 2020-2024: Przerwa w staraniach
    • 01.2025-09.2025: Starania naturalne
    • 06.2025: CP + usunięcie prawego jajowodu
    • Od 10.2025: Cykle stymulowane (Lametta + Menopur)

    I Procedura
    4.02.2026 stymulacja
    16.02 💉 punkcja (14 dc)
    21.02 ❄️3.1.1. ❄️3.2.1
    21.03 transfer ❄️3.2.1 beta<2.3 ❌
    20.04 transfer ❄️ 3.1.1 beta <2.3❌

    🔜 II Procedura
    ⌛️czerwiec -> histeroskopia
    ⌛️lipiec -> transfer ?
  • Plapart Ekspertka
    Postów: 220 109

    Wysłany: 26 stycznia, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim, dostaliśmy wstępną kwalifikacje , za 3 tygodnie mamy wizytę aby podpisać dokumenty bo musimy donieść jeszcze parę dodatkowych badań min. USG piersi . Pół roku temu wyszedł mi gruczowlokniak 11mm, teraz przypada mi półroczna kontrola . Czy któraś z was podchodziła do invitro z gruczowlokniakiem? Czy wiecie czy są jakies przeciwwskazania ?

    👩 96 | 🧔92

    Starania od 12.2023
    05.2024 👼 💔 Aniołek, ciąża zatrzymana 10+1dc

    08.2025 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    09.2025 HSG (oba jajowody drożne ) ✅

    AMH - 06.2025 - 1,52
    AMH - 01.2026 - 0,88 😢

    11.2025 - IUI ❌
    12.2025 - IUI ❌

    01.2026 -kwalifikacja IVF
    28.02.2026 - Punkcja ❄️1x 2AA
    05.03.2026 - transfer ❌

    28.04.2026 - Punkcja , ❄️❄️❄️ 1x 4AA, 2x 3AA
  • merci Autorytet
    Postów: 1276 2270

    Wysłany: 26 stycznia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plapart wrote:
    Hej wszystkim, dostaliśmy wstępną kwalifikacje , za 3 tygodnie mamy wizytę aby podpisać dokumenty bo musimy donieść jeszcze parę dodatkowych badań min. USG piersi . Pół roku temu wyszedł mi gruczowlokniak 11mm, teraz przypada mi półroczna kontrola . Czy któraś z was podchodziła do invitro z gruczowlokniakiem? Czy wiecie czy są jakies przeciwwskazania ?

    Ja mam kilka, nawet jeden większy usunięty i nikt na to uwagi nie zwracał.
    Leki hormonalne mogą stymulować wzrost zmian w piersiach, więc do kontroli. Ale gruczolakowłókniaki to w zdecydowanej większości zmiany łagodne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia, 22:25

    Plapart lubi tę wiadomość

    👩 '96
    PCOS, AMH 09.2024 10,8 -> 02.2026 6,9
    profile ANA + ‼️cross 19,8% allo 30%
    kariotypy ✅ mutacja MTHFR homozygotyczna
    kir Bx obecny tylko 2DS1
    histeroskopia ✅ CD138 5/10❔antybiotyki
    🧑 '96
    astenoteratozoospermia

    starania od 09.2023
    2024/2025 cykle stymulowane ❌3 x IUI ❌
    09.2025 I IVF - 4 ❄️❄️❄️❄️
    I-III FET - beta <0,1
    20.04. IV FET ✨🤞🏻🍀(+metypred, accofil)
    8dpt - 155 10dpt - 364 12dpt- 825 16dpt- 4039
    21dpt- 19 104🥹 24dpt (6+1)CRL 0,46cm i 💓
    8+0 CRL 1,67cm FHR 160bpm
    preg.png
  • Oczekujaca Autorytet
    Postów: 842 473

    Wysłany: 26 stycznia, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała_Konwalia wrote:
    Hmm to może będę miała badane przed pierwszą wizytą na rozpisaniu stymulacji 🤷‍♀️ jeszcze około tydzień 🤞
    Raczej tak. Mnie chcieli robić amh, ale w sumie mam bieżące to sobie oszczędzili 😉

    Biała_Konwalia lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2024
    klinika leczenia niepłodności od 07.2025
    👩‍💼 33 🤵‍♂️34
    AMH 2,58
    Kariotypy👍
    morfologia 2%
    HBA 64%, chromatyna 22%
    I procedura Ovaleap Ganirelix 💉
    05.03 punkcja 🥚➡️ MII 6➡️ ❄️ 4.2.2
    07.04 FET 🍍 | EmbryoGlue ❌
    II procedura Rekovelle Mensinorm Ganirelix💉
    18.05 punkcja 🥚➡️MII 15➡️ 12❄️🫢🥹
    Lipiec transfer⏳

    „Kwiat, który rozkwita w niepogodę jest rzadszy i piękniejszy niż inne”
  • Plapart Ekspertka
    Postów: 220 109

    Wysłany: 27 stycznia, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    merci wrote:
    Ja mam kilka, nawet jeden większy usunięty i nikt na to uwagi nie zwracał.
    Leki hormonalne mogą stymulować wzrost zmian w piersiach, więc do kontroli. Ale gruczolakowłókniaki to w zdecydowanej większości zmiany łagodne
    Dziękuję za odpowiedź , już się martwiłam że mogą mnie przez to niedopiuscic do stymulacji, bo czytałam , że podczas stymulacji mogą one urosnąć .

    👩 96 | 🧔92

    Starania od 12.2023
    05.2024 👼 💔 Aniołek, ciąża zatrzymana 10+1dc

    08.2025 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    09.2025 HSG (oba jajowody drożne ) ✅

    AMH - 06.2025 - 1,52
    AMH - 01.2026 - 0,88 😢

    11.2025 - IUI ❌
    12.2025 - IUI ❌

    01.2026 -kwalifikacja IVF
    28.02.2026 - Punkcja ❄️1x 2AA
    05.03.2026 - transfer ❌

    28.04.2026 - Punkcja , ❄️❄️❄️ 1x 4AA, 2x 3AA
  • Plapart Ekspertka
    Postów: 220 109

    Wysłany: 27 stycznia, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy ktoś z was także ma krótkie cykle ? U mnie 23-24dniowe . Przypuszczam , że stymulacja przy takich cyklach trwa krócej ?

    👩 96 | 🧔92

    Starania od 12.2023
    05.2024 👼 💔 Aniołek, ciąża zatrzymana 10+1dc

    08.2025 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    09.2025 HSG (oba jajowody drożne ) ✅

    AMH - 06.2025 - 1,52
    AMH - 01.2026 - 0,88 😢

    11.2025 - IUI ❌
    12.2025 - IUI ❌

    01.2026 -kwalifikacja IVF
    28.02.2026 - Punkcja ❄️1x 2AA
    05.03.2026 - transfer ❌

    28.04.2026 - Punkcja , ❄️❄️❄️ 1x 4AA, 2x 3AA
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ