Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Polna IN VITRO
Odpowiedz

Polna IN VITRO

Oceń ten wątek:
  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama _Hani odpoczywaj 🙂

    Dziewczyny czy któraś potrzebuje pilnie prolutex ? Co prawda zostało mi 5 zastrzyków docent powiedział , że mogę sobie co kilka dni jeden podawać ale to tylko jak chce więc wole oddać 🙂

    Mama_Hani lubi tę wiadomość

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Sabina:) Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2025, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sukienka wrote:
    Mama _Hani odpoczywaj 🙂

    Dziewczyny czy któraś potrzebuje pilnie prolutex ? Co prawda zostało mi 5 zastrzyków docent powiedział , że mogę sobie co kilka dni jeden podawać ale to tylko jak chce więc wole oddać 🙂
    Ja potrzebuję , z chęcią odkupię :) wysyłam zaproszenie :)

  • Sukienka Ekspertka
    Postów: 124 74

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina:) wrote:
    Ja potrzebuję , z chęcią odkupię :) wysyłam zaproszenie :)


    Ok 🙂 wysłałam do Ciebie podobnie bo nie widziałam zaproszenia.

    IVF 2024 .
    4 ❄️❄️❄️❄️
    1 transfer bhcg 0,2
    2 transfer bhcg 330 ,720 ,1629
    02.2025 jest ♥️
    15.09.2025 Julianka
  • Michalina 🍀 Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Hani wrote:
    Po punkcji teraz zostaje odpoczynek 🙂

    Część 🙂 Wczoraj również miałam punkcje byłam w brązowym dresie .Jak się dzisiaj czujesz?

    Dziewczynka lubi tę wiadomość

  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie ciekawi ten temat porównanie transferów na cyklu sztucznym i naturalnym .Lekarze wolą sztuczny bo jest poprostu bardziej przewidywalny mniej wizyt niby jest ciut przewagi na cykl naturalny czy pojawiły się jakieś nowe badania albo faktycznie ta różnica jest minimalna .

    Mama_Hani lubi tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • Mama_Hani Autorytet
    Postów: 388 273

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina 🍀 wrote:
    Część 🙂 Wczoraj również miałam punkcje byłam w brązowym dresie .Jak się dzisiaj czujesz?

    Część 🙂 Wczoraj było słabo dzisiaj już zdecydowanie lepiej ,spacer zaliczony robi się piękna pogoda ☀️ A Ty jak ?

    Ps :Trzymam kciuki ✊

    Hania🧑 6 lat ivf
    14.10.2025 7+3 jest ♥️
    18.11.2025 pierwsze badanie prenatalne test panorama 💙 Staś
    Zostały ❄️❄️
    Maj 2026 CC Staś
    2027 powrót po ostatnie zarodki⏳️

    Zawsze jest miejsce na cud 🌺
  • Michalina 🍀 Koleżanka
    Postów: 37 13

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Hani wrote:
    Część 🙂 Wczoraj było słabo dzisiaj już zdecydowanie lepiej ,spacer zaliczony robi się piękna pogoda ☀️ A Ty jak ?

    Ps :Trzymam kciuki ✊

    Koło 16 poczułam przypływ energii tak spałam jeszcze mam delikatne plamienia liczę , że jutro będzie już ok 🙂

    Mama_Hani lubi tę wiadomość

  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nam takie pytanie ciążowe nie wiem czy pisać do docenta w środę mam wizytę .Czy któraś z Was miała lekkie plamienie w 28 tc ?

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Dziewczyny nam takie pytanie ciążowe nie wiem czy pisać do docenta w środę mam wizytę .Czy któraś z Was miała lekkie plamienie w 28 tc ?

    Miałam takie jednorazowe plamienie docent mówił może być od np dociśnięcia za mocno progesteronu dopochwowo ta szyjką teraz jest inaczej ukrwiona i pójdzie naczyńko po współżyciu też mogą zdarzać się plamienia ,bakterie również są przyczyną plamienia( tutaj pojawiają się częściej ) .Ogólnie mówił , że jak wystąpi jednorazowo plamienie to się nie martwić natomiast jak będą się powtarzały to szybciej sygnalizować.U mnie prawdopodobnie za mocno docisnęłam progesteron ,bakterii brak szyjka. zamknięta więcej się nie powtórzyły

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    Miałam takie jednorazowe plamienie docent mówił może być od np dociśnięcia za mocno progesteronu dopochwowo ta szyjką teraz jest inaczej ukrwiona i pójdzie naczyńko po współżyciu też mogą zdarzać się plamienia ,bakterie również są przyczyną plamienia( tutaj pojawiają się częściej ) .Ogólnie mówił , że jak wystąpi jednorazowo plamienie to się nie martwić natomiast jak będą się powtarzały to szybciej sygnalizować.U mnie prawdopodobnie za mocno docisnęłam progesteron ,bakterii brak szyjka. zamknięta więcej się nie powtórzyły

    Dzięki!!!!!! Mam cały czas progesteron dopochwowo i zwrócę na to uwagę ,posiew miałam ostatnio czysto .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2025, 23:25

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Mama_Hani Autorytet
    Postów: 388 273

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michalina 🍀 wrote:
    Koło 16 poczułam przypływ energii tak spałam jeszcze mam delikatne plamienia liczę , że jutro będzie już ok 🙂


    To super 🙂

    Hania🧑 6 lat ivf
    14.10.2025 7+3 jest ♥️
    18.11.2025 pierwsze badanie prenatalne test panorama 💙 Staś
    Zostały ❄️❄️
    Maj 2026 CC Staś
    2027 powrót po ostatnie zarodki⏳️

    Zawsze jest miejsce na cud 🌺
  • Mama_Hani Autorytet
    Postów: 388 273

    Wysłany: 13 kwietnia 2025, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaagatka wrote:
    Dziewczyny nam takie pytanie ciążowe nie wiem czy pisać do docenta w środę mam wizytę .Czy któraś z Was miała lekkie plamienie w 28 tc ?

    Takie jednorazowe plamienia często są spowodowane właśnie uszkodzeniem naczyńka u mnie były po badaniu czy właśnie jak docisnęłam za mocno globulki ..Odpoczynek ,obserwacja czy się powtarzają .

    agatkaagatka lubi tę wiadomość

    Hania🧑 6 lat ivf
    14.10.2025 7+3 jest ♥️
    18.11.2025 pierwsze badanie prenatalne test panorama 💙 Staś
    Zostały ❄️❄️
    Maj 2026 CC Staś
    2027 powrót po ostatnie zarodki⏳️

    Zawsze jest miejsce na cud 🌺
  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Hani wrote:
    Takie jednorazowe plamienia często są spowodowane właśnie uszkodzeniem naczyńka u mnie były po badaniu czy właśnie jak docisnęłam za mocno globulki ..Odpoczynek ,obserwacja czy się powtarzają .

    Dzięki 🙂

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie może gdzie teraz doc B urzęduje w sensie gdzie ma gabinet jak nie ma Go na oddziale ? Chodzi o szpital

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAniaAnia🙂🙂🙂 wrote:
    Dziewczyny wiecie może gdzie teraz doc B urzęduje w sensie gdzie ma gabinet jak nie ma Go na oddziale ? Chodzi o szpital

    To jest w szpitalu idziesz za labolatorium przed oddziałem endokrynologii tej część po lewo jest cały sekretariat .Wszystko jest opisane .

    AniaAniaAnia🙂🙂🙂 lubi tę wiadomość

  • agatkaagatka Ekspertka
    Postów: 225 129

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaAniaAnia🙂🙂🙂 wrote:
    Dziewczyny wiecie może gdzie teraz doc B urzęduje w sensie gdzie ma gabinet jak nie ma Go na oddziale ? Chodzi o szpital


    Tak sekretariat jest przed dawnym oddziałem ONIER jak miałam kryzys w szpitalu to tam mnie kierowali na rozmowę do doc jak pisałam, że potrzebuje rozmowy .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2025, 14:13

    AniaAniaAnia🙂🙂🙂 lubi tę wiadomość

    Starania od 2018 roku .Poronienie 10 tc 💔,poronienie 18 tc 💔( zator i zawał łożyska) ,ciąża pozamaciczna -brak jajowodu ,wodniak - brak kolejnego jajowodu.
    2 x ivf
    FET❄️5.1.1.
    🌈 Urodziła się Zosia w 36 tc z wagą 2850 g 05.06.2025.
    2026 powrót do starań ⏳️
  • Emfanka Autorytet
    Postów: 431 740

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po transferze próbnym - ponoć wszystko ok - transfer będzie prosty ;)

    Dodatkowo zadecydowaliśmy się jeszcze na biopsję endometrium - sama przyjemność :D

    Ale wstępnie, jeżeli nie wyjdzie żadne zapalenie - transfer w kolejnym cyklu. Natomiast biorąc pod uwagę to, że w MedArt nie mogli mi wyleczyć stanu zapalnego - jakoś się nastawiam na jednak na za dwa cykle :D

    Manka lubi tę wiadomość

    🙍‍♂️88' 🙍‍♀️89'. 🐶😸😸

    06.2022 💉 IVF krótki protokół
    2 zarodki - oba nieprawidłowe ❌

    08.2022 💉 IVF krótki protokół
    4 zarodki - 1 prawidłowy

    Biopsje endometrium - wykryte zapalenie - leczenie wlewami/antybiotykami

    04.2023 transfer nieudany 💔
    08.2023💔 naturals - poronienie samoistne w 4 tyg
    03.2024 💔 naturals - ciąża pozamaciczna, laparoskopia - prawy jajowód usunięty

    Zmiana kliniki

    01.2025 💉 IVF krótki protokół
    5 zarodków ❄️❄️❄️❄️❄️

    03.2025 laparoskopia zwiadowcza
    usunięcie lewego jajowodu z powodu wodniaka/koagulacja zalążków endometrium otrzewnego/usunięcie zrostów
    ❄️ 5.1.1 transfer 9.06
    beta 9 dpt - 87,1 beta 11 dpt - 320 beta 14 dpt - 1168 (dla kliniki), beta 15 dpt - 1725, beta 16dpt - 3350
    ✅ 02.07 mamy serduszko
    ✅ 18.07 - USG kontrolne CRL 1,8 cm ❤️
    ✅ 31.07 - SANCO prawidłowe - będzie 🩵
    ✅ wszystkie prenatalne prawidłowe
  • Dziewczynka Autorytet
    Postów: 625 416

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Jestem po transferze próbnym - ponoć wszystko ok - transfer będzie prosty ;)

    Dodatkowo zadecydowaliśmy się jeszcze na biopsję endometrium - sama przyjemność :D

    Ale wstępnie, jeżeli nie wyjdzie żadne zapalenie - transfer w kolejnym cyklu. Natomiast biorąc pod uwagę to, że w MedArt nie mogli mi wyleczyć stanu zapalnego - jakoś się nastawiam na jednak na za dwa cykle :D


    U mnie również będzie biopsja .Czekam jeszcze ma zalecenia immunologa maj czerwiec, transfer 🙂 Do najprzyjemniejszych nie należy myślałam , że będzie gorzej chociaż to indywidualne odczucie 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2025, 14:37

    Manka, Emfanka lubią tę wiadomość

    Endometrioza 4 stopień po operacji leczenie dr Janowiec.Trzy procedury ivf.
    Transfer 11.06.2025
    8.07.2025 jest ♥️
    Sanco Pro czekamy na chłopca 🐻
    14.02.2026 38+2 CC Iwo 🩵🩵
  • AniaAniaAnia🙂🙂🙂 Ekspertka
    Postów: 145 121

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manka wrote:
    To jest w szpitalu idziesz za labolatorium przed oddziałem endokrynologii tej część po lewo jest cały sekretariat .Wszystko jest opisane .


    Lee to ok czyli tam gdzie kiedyś urzędował Prof P . Myślałam, że to będzie gdzieś w poradniach jak już nie na oddziału a to w szpitalu .

    37 tc Anielka i Aleksander 1.10.2025.
    Staś starszy brat
  • Manka Ekspertka
    Postów: 194 109

    Wysłany: 14 kwietnia 2025, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emfanka wrote:
    Jestem po transferze próbnym - ponoć wszystko ok - transfer będzie prosty ;)

    Dodatkowo zadecydowaliśmy się jeszcze na biopsję endometrium - sama przyjemność :D

    Ale wstępnie, jeżeli nie wyjdzie żadne zapalenie - transfer w kolejnym cyklu. Natomiast biorąc pod uwagę to, że w MedArt nie mogli mi wyleczyć stanu zapalnego - jakoś się nastawiam na jednak na za dwa cykle :D


    Czyli dobre wiadomości i jest plan 🙂👍

    U mnie pępowina się podniosła nie ma przodowanie co za ulga ostatecznie przyjęcie 37 plus 1 dzień po świętach i na dniach indukcja 🙂 Jeszcze w piątek zrobić ktg .

    Emfanka, ewelina_30 lubią tę wiadomość

‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ