X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Poradnia leczenia niepłodności - UCK Katowice
Odpowiedz

Poradnia leczenia niepłodności - UCK Katowice

Oceń ten wątek:
  • Domi94 Przyjaciółka
    Postów: 116 118

    Wysłany: 17 marca 2023, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMiMi wrote:
    Aha i jeszcze jedno - problem z odbiorem jest tylko tych pierwszych badań. Bo potem wymazy robią w diagnostyce, więc jeśli masz tam konto to sam możesz ściągnąć swój wynik. Dokumentację z działu statystyki polecam wziąć na samym końcu. Żebyś miała dokumenty, z którymi możesz potem pojąć do innych lekarzy jeśli będziesz chciala, a nie tak latać co chwilę po ksero. I w ogóle wydaje mi się, że morfologię nasienia męża dali mi do domu. Może ona jest w 2 kopiach.

    Pięknie dziękuję za info, trochę mnie ta rozmowa uspokoiła 😅 te starania kosztują tyle cierpliwości i pokory , że to nie jest na moje nerwy 🤣 dobrze, że chociaż uparta i zaparta do celu jestem, bo chyba już dawno bym się poddała i wzięła drugiego psa 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2023, 09:24

    MałaMiMi lubi tę wiadomość

    👱‍♀️'94
    MTHFR hetero
    PAI homo
    zespół antyfosfolipidowy - wykluczony
    KIR AA, brak DS-ów
    początek IO

    Euthyrox 50
    Metformina 1000

    3cykle stymulowane ❌

    👦'86
    morfo 2% -> 4%
    słaby czas upłynnienia

    Starania
    09.2021 - 9tc 💔
    Starania rozpoczęte 03.2022
    05.22-bc
    10.22-bc
  • DomiDomi Przyjaciółka
    Postów: 71 83

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ DZIEWCZYNY!
    Gdzie w Katowicach zrobię AMH stacjonarnie (bez przewożenia próbki między laboratoriami)?

  • bluebell Koleżanka
    Postów: 31 26

    Wysłany: 21 stycznia, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, robił ktoś w ostatnim czasie badanie drożności w uck ? Jaką metodą robią? Ile trwa?

    Starania od 06.2022

    👩🏼 31
    Niedoczynnosc tarczycy, hiperprolaktynemia - leczone od 7 lat 🙈

    AMH 2,20

    Cykle 26-31 dni, naturalne owulacje, czasem torbiele krwotoczne na lewym jajniku
    Sono HSG ok


    💊 letrox, dostinex, fertistim, magnez, omega 3, wiesiołek

    👨🏻 31
    Morfologia 1%, reszta zmienna ale w miarę ok. W ciągu 8 miesięcy spora poprawa (koncentracja 3mln -> 60 mln w najlepszym okresie) ale morfologia nadal 1%
    Brak żylaków, hormony ok, posiew ok

    💊 supramen, maca, wit C, omega 3


    Kwiecien 2024 1 IUI
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ