X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Mała Mi :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie na wykresach nie znam i wogóle nie kumam kiedy rośnie kiedy spada. Uwazam ze przy moim pco mierzenie temp jest mocno nieuzasadnione.
    Ale dzis byłam na aerobiku przyznam sie ze nie chcialo mi sie ale dumna z siebie jestem. Tragedinie bylo ale zmeczona jestem. Jutro na 6 basen:D
    Czekoladko nie wybierasz sie do Wawy?

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm...nie mam w planach wizyty w Warszawie. A co tam się będzie działo ?? ;-)
    Na początku lutego będę miała urlop, Jakieś propozycje ??

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka, i jak ?? Basen zaliczony??
    Aerobik to świetna sprawa :) Najfajniejsze jest uczucie, kiedy tak bardzo, bardzo się nie chce a potem człowiek szczęśliwy jest jak ocieka potem i czuje każdy mięsień :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był basen:) choc jak o 5 20 zadzwonil budzik nie bylam zachwycona:D
    Czekoladko nic nie bedzie w Wawie :D ale moze na jakas wode sie umówimy:D

    czekolada lubi tę wiadomość

  • kuba_monika Koleżanka
    Postów: 48 5

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprzedam prygnyl z data waznosci do 12/2015 r przychowywany w lodówce, gin kazal kupic ale nie byl mi potrzebny,zaprasam na priv

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Pszczelko ale mnie rozbawiłąś :-D Jak na wódę to możemy się umówić :-P
    Aaaa i jeszcze Asiulek była gdzieś po drodze ;-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://smileys.sur-la-toile.com/repository/combat/0113.gif
    Ja Wam dam wóde !!! Chyba, że piszesz o basenie ... umawiacie się na wodę ? :)
    Albo na wodę mineralną niegazowaną ewentualnie !!!
    Nosz nie ma człowieka 3 godziny i proszę - jawna rozpusta na wątku !!!
    Przywołuję Was do porządku - Alcooliques21.gif tylko soczek malinowy ku czci staraczek :)

    Pszczelka, mega szacun. Matko jedyna o 6 na basenie ... brrr
    Wyziębiasz się a potem Ci rozgrzewka przy wódzie w głowie :)

    A tak poza tym czemu tak tutaj cicho? Co się u Was dzieje? Wszystkie robią detoks??
    Ja też miałam detoks ale od leków - nie od Was... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2015, 12:26

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Mamy piątek i w sumie weekendu początek to chyba dlatego tu takie propozycje ;-)

    Ja wczoraj miałam monitoring i w 11dc jajeczko 20mm ale za to endo liche bo tylko 7,7mm ale dostałam menopur może jeszcze podrośnie :-)

    A w sobote w południe inseminacja i nie wiem czy sie cieszyc czy bać że znowu będzie bolało choć lekarz zapowiedział ze zrobi mi ja ze znieczuleniem.

    A powiem wam że ostatnio pregnyl kupowałam z refundacją 30% i zapłaciłam zamiast 25zl to tylko 10 z groszami jakimiś :-)

    Czekoladko nie możesz sie tak łatwo poddawać!!! My Cie tu zmotywujemy do pozytywnego myślenia ;-)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik kciukam :)
    Ja jutro jadę na monitoring zobaczyć czy mój 20,2 mm pęcherzyk pękł...możliwe, że wczoraj pękło w nocy albo dzisiaj rano bo kurcze tak mnie boli prawy jajnik, że heja :(
    IUI się nie przejmuj, tym bardziej, że znieczulenie dostaniesz - :) tylko się cieszyć i pozytywnie myśleć :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szykuję się na imprezę ;-) najpierw przyjeżdżają dziewczyny do mnie a później lecimy na balet :-D

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!!!!!!!

    Pszczelka, wymiatasz! Chylę czoło do samej podłogi :)

    Mała Mi, mam nadzieję że synuś lepiej już i zdrowiej się czuje :)
    Jutro pomykasz na monitoring..i bal! dużo wrażeń! :) Myślę, że spokojnie zamiast herbaty mozesz wypić i "ciut: winka :)

    anakonda, też jestem za tym żeby nie tracić cyklu!!! I jak z tą inseminacją? wiesz już coś?

    Mambella, nadrabiam zaległości bo nie było mnie troszkę i patrzę , a Ty dziś posta skasowałaś??? a to czemu???

    Czekolada, ani mi się waż stopować!!!! nu nu nu!!! po co my tu jesteśmy???? żeby się wspierać między innymi!!! :) a...i wyglądana to ze w tym samym dniu miałyśmy owulację :) kiedy testujesz/-my?:) acha,udanych baletów :)

    Monik,piękny pęcherzyk! Trzymam kciuki za jutrzejszą inseminację!

    India,widzę że Ty już dziś nowy cykl zaczęłaś..z laparoskopią w tle... nic się nie martw, ja też to miałam, wspominam sympatycznie...zwłaszcza wiatraki przed oczami jak mnie usypiali :). Laparoskopia naprawdę może dużo zdziałać dobrego :)

    Ja 5 lutego chyba jadę na szkolenie do Wawy...ale jeszcze nie wiem do końca ... a Mała Mi,Monik, India, anakonda i cała nasza staraczkowa paczka (jesli kogoś nie wymieniłam to przepraszam), a Wy? zamówimy jakiś duży stolik i wielki dzban z wodą żeby dla wszystkich starczyło!!! :)

    A ...i mam nadżerkę...:( i nie wiem skąd się to wzięło... na razie czekam na wyniki cytologii do 11 lutego.

    ...muszę założyć konto na fb...ale jakoś mi się schodzi..;)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ...założyłam... :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpadłam tylko się przywitać...;)

    jutro nadrobię... choć w szybkim przeglądzie postów zauważyłam, że jest pozytywnie i obiecująco. Za wszystkie kciuki trzymam mocno! ;)

    Asiu ja już 2 dzień nowego cyklu... czyli robię miesiac odpoczynku ;) a później ruszam z kopyta!

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna Ł...to zapewne Asiulek ??
    Ania Wi....to... ??
    :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Hej, tak to ja :)

    jak balety? ;)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2015, 06:47

    ganns65gxgno0ohk.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-)
    Impreza udana tylko strasznie nie wyspana jestem i dziś do 18tej w pracy marzę aby już wrócić i znowu położyć się spać. Na dodatek pada eh :/

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) Hej

    Ja już wróciłam z Gdańska uufff... a wyjechałam z domku o 6 rano
    Tym razem trafiłam na delikatniejszego lekarza(w sumie nie ma co się dziwić był to facet a oni z reguły są delikatniejsi)

    Obyło sie bez znieczulenia i bez leków przeciw bólowych choć troche bolało.
    Było też nie małe opóznienie bo nasienie oddane o 8.35 a inseminacja była zaplanowana na 10,20 a lekarz wykonał ją dopiero o 11.40 przez co o mały włos nie pokłóciłam sie z moim M tak jakby to było przeze mnie:-/

    Najlepsze było jak lekarz zachwalał jego żołnierzyki to po wyjściu z gabinetu mówi ''widzisz ze mną jest wszystko ok ,widzisz jakie mam dobre żołnierzyki .... dumny byl jak pawwww ;-)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super monik, że IUI przebiegła sprawnie :)
    Teraz czekamy 14 dni na dwie kreski :)

    Ja też wróciłam z monitoringu niedawno... :( mój pęcherzyk jest sobie gdzie był :(
    Pani doktor powiedziała, ze na 100% to nie jest ciałko żółte tylko zapadnięty pęcherzyk.
    Chciała go najpierw zostawić, ale widziałam, że od środy nie wiele przerósł wydaje mi się, że ma dzisiaj jakieś 24 mm (niestety nie spytałam Pani doktor).
    Zapytałam tylko czy nie da się go jeszcze ruszyć i powiedziała, że da :)
    Dostałam podwójną dawkę Pergoveris (zapłaciłam masakra 500 zł - a Pregnyl niecałe 30 zł mnie w grudniu kosztował...no ale trudno czego się nie robi :) )
    We wtorek jadę na kolejny monitoring...modlę się żeby pękł i się udało :(
    Teraz nieco odpoczynku a na 19tą śmigam ja na balety :)

    Czekoladko..czas w pracy na pewno szybko minie - jeszcze tylko niecałe 3 godzinki i będziesz mogła się wybyczyć w łóżeczku :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 24 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kur...mać! Następna w ciąży i od razu na zwolnieniu. No ja pier....
    O tak na pstryknięcie zachodzą! Szlag mnie trafia. Jestem zła zmęczona i mam dość.
    Jeszcze nie wiadomo co z moim urlopem.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ