X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolciu ależ absolutnie się z Tobą zgadzam :)
    Ja tylko opisałam jak to było akurat w moim przypadku :(
    Dlatego jak teraz przy stymulowanych cyklach mało bo mało ale zawsze nieco bolesne mam miesiączki to cieszę się :) Ot takie radosne pobolewanie :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie mam do was pytanko czy mialyscie jakieś objawy po pregnylu dzisiaj jest 11dzien po zastrzyku i ja nic nie czuje nic nie boli ani jajniki ani piersi nie wiem czy to normalne? Inajwazniejsze kiedy moge zrobic test ciążowy po pregnylu?

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka ja nie miałam żadnych objawów po pregnylu. U niektórych z Nas pregnylu w organizmie już nie było po 8 dniach. Zalecane jest zrobienie testu chyba po 14 dniach od zastrzyku.

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 a czy w twoim przypadku pregnyl okazał się skuteczny ile razy go przyjmowalas?

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sarenka,11 dni po zastrzyku to już raczej nic nie poczujesz, chyba że się udało czego Ci oczywiście życzę. Pregnyl daje objawy ciąży gdzieś między 2 a 8 dniu po zastrzyku ale to nie jest regułą i każda ma inaczej. Ja jeden cykl miałam wszystkie możliwe skutki uboczne a kolejny nic. No i gratuluję cierpliwości, 11 dzień po zastrzyku to ja już zazwyczaj po 3 teście byłam:). 3mam kciuki i chwal się tu wynikiem.
    A ja odebrałam swoje i tak CA125 na endometrioze mam 34 a norma 35 :) a progesreron 35 a norma 15-85 i bądź tu mądry człowieku:))

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia jak tam się czujesz???Mocno przytylas:)? Fajnie że zagladasz czasem, nie dajesz nam zapomnieć ze sie da:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo czytam o tym pregnylu i objawach i tak naprawdę nie przeczytała jeszcze ze dziewczyna po pregnylu nie miał żadnych objawów a byla w ciąży dlatego juz w sumie kolejny cykl przekreśliła :(

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale objawy pregnylu a objawy ciąży to 2 różne rzeczy, pregnyl to hcg dlatego dziewczyny czują się przez parę dni jakby były w ciąży, ale jak kończy się jego działanie objawy znikają i pozostaje czekanie. Teoretycznie gdyby zadziałał to pownnysmy objawy czuć podwójnie, po pregnylu i już w ciąży, tylko ze nie każda je ma, mnóstwo dziewczyn nie wie że jest w ciąży dopóki nie zrobi testu. A że działa to już Karolcia jest idealnym przykładem:)

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    po wizycie juz nie miałam czasu wejsć bo było opóźnienie a miałam na 20 i dojechałam około 23 .
    Wiec tak pełno płynu w zatoce ale wszystkie pęcherzyki nie pękły 2 zostały . Wiec gromadka mi nie grozi jak by co .

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Anakonda no to super ... 2 zostały to znaczy, że dwa pękły :) To teraz kciukamy :)

    Ja byłam też na monitoringu i.....
    - pęcherzyk "uparciuch" pękł, jest ciałko żółte;
    - a ciałko żółte jest pod...kolejnym dominującym pęcherzykiem....
    - dostałam Pregnyl 10000 j żeby pękł i za dwa dni mam zacząć brać Duphaston.
    Śmiałam się, że jeden pęknięty, teraz drugiego rozwalimy to... cyt:"to będą bliźniaki" powiedziała pani doktor :)
    Tylko potem, jak widziała, że naprawdę się tym przejęłam , to powiedziała, że żartowała z tymi bliźniakami i że mam wziąć ten Pregnyl bo szkoda będzie zmarnować takiej szansy.

    Miałyście taki przypadek??
    Kurcze bo to będzie u mnie tak, jakbym miała dwie owulacje. Jedną w sobotę a drugą jutro ... przecież to niemożliwe!
    A jak żołnierzyki dotrą do tego pękniętego i będzie "zielona akcja" a potem kolejne dotrą do kolejnego pękniętego to co... kolejna "zielona akcja" i będą dwujajowe bliźniaki z dwu/trzy/czterodniową różnicą??
    Matko ja się na tym aż tak nie znam :(
    Czy któraś z Was jest w stanie mi to logicznie wytłumaczyć??
    Czy dwa zapłodnione jajeczka są w stanie dotrzeć do macicy w odstępach kilkudniowych?!! I czy to w ogóle możliwe??

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała a co Ty się przejmujesz, ważne żeby dotarły:) obojętnie przy której owulacji:) a tak poważnie to gdzieś na forum dziewczyny pisały ze tak się zdarza tylko później progesreron z pierwszej hamuje proces drugiej, czy jakoś tak:) więc 2 naraz się nie zdarza chyba, ktoroś jajeckzko wygra, tak ja to rozumiem.

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie się też coś takiego obiło o uszy ale wolę dopytać :)
    Dzięki kotkapc :) Ufff no to działamy dalej :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka mi się akurat udało przy pierwszym podejściu ;) ale ja nie miałam absolutnie żadnych objawów ani po pregnylu ani tym bardziej ciąży, robiłam testy z nadzieją, że się uda, ale już zdążyłam się zaopatrzyć w clo na kolejny cykl więc w ogóle racjonalna część mnie (a ta dominuje) nie brała pod uwagę ciąży (że tak szybko się uda), a badanie z krwi zrobiłam tylko dlatego, że nie wiedziałam czy mam odstawić duphaston czy brać zwiększoną dawkę plus clexane.

    Mała mi, trzymam kciuki nawet za bliźniaki dwujajowe z różnicą kilkudniową! <3

    Kotkapc, startowałam z 52/53kg aktualnie jakieś 58/59- najwięcej po świętach mi zostało bo aż 2kg, ale tak to spokojnie idę z wagą do przodu, chociaż nie ukrywam, że NIGDY AŻ tyle nie ważyłam i trochę mnie przeraża perspektywa np 65 ;) a później żeby to zgubić ;) czuje się ok, chociaż ostatnio wylądowałam w szpitalu z bólem brzucha, stawiającą się macicą i okropnym bólem pleców. Trzymali mnie 5dni. Poza tym, to dokucza tylko zgaga, nieustannie :(

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia88 to naprawdę super mam nadzieję ze i mnie się tak szybko uda

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka grunt to nie wychodzić z założenia, że się udało bo rozczarowanie jest wtedy jeszcze bardziej gorzkie.
    Powodzenia :)

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Sarenko :)
    Słuchaj Karolci, ona wie co pisze :)
    Ja tam po pregnylu żadnych dolegliwości nie mam ... a jak po dzisiejszym coś będę mieć - to napiszę :)

    Karolcia...ja to bym jednak wolała jedno ...
    Przecież dwójka w odstępie kilkudniowym to niemożliwe ...

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jest 25dc i 11 dni po pregnylu zaczęły mnie bolec piersi nie wiem czy to jest dobry znak czy nie zatestuje w piątek jesli oczywiście do tego czasu nie dostane okresu

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała-oj tam wolała nie wolała, jakby ci wyszedł tescik pozytywnie to czy dwoje czy w odstępie nie miałoby żadnego znaczenia:) i cieszę się że mogłam pomóc bo ja mało pisze ale dużo czytam więc super ze komuś na coś to moje cZytanie się przydało:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2015, 23:44

    Karolcia88, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

  • Karolcia88 Autorytet
    Postów: 4174 2360

    Wysłany: 27 stycznia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała my to sobie możemy woleć co chcemy a los pisze i tak swój scenariusz :)

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    Juleczka 04.05.2015 <3
    relg9vvjqldrmcme.png
    mama Aniołka 30.05.2014
    Raduś Aniołek 08.07.2016
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, Karolcia, Karolcia... gdyby nie Twoja córcia to bym napisała: Polejcie jej bo dobrze mówi :)

    Karolcia88 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ