X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1sarenka111 wrote:
    Teraz jest 25dc i 11 dni po pregnylu zaczęły mnie bolec piersi nie wiem czy to jest dobry znak czy nie zatestuje w piątek jesli oczywiście do tego czasu nie dostane okresu

    Ja bym się cieszyła :)
    Kciukam za zieloność u Ciebie :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a co tutaj znowu taka grobowa cisza?!! :(

    India, jak Twoja opryszczka? Mam nadzieję, że już ślad po niej zaginął :)

    Czekolada - jak po konsultacjach?!!

    Asiulek, a Ty gdzie się podziewasz? Widzę, że wczoraj testowałaś :) Znowu masz nadmiar testów??!! Kochana poczekaj jeszcze 5 dni albo chociaż do soboty/niedzieli :)bo wykresik masz ładny :)

    Pszczelka - jak Twoja dieta i ćwiczenia? Dzisiaj pewno był basen z rana... matko na samą myśl o tym robi mi się zimno. Ale Ty jesteś twardziocha :) Jak po kolejnych aerobikach?

    Monik, jak Ty się czujesz po IUI?

    Asia-m-b - Ty też się zapadłaś pod ziemię :(

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. U mnie temp do góry, ale słabeńko... Mam pytanko. W którym dniu cyklu zrobić należy prolaktynę i czy na czczo. Będę działać bo ostatnio jak robiłam to była w normie, ale jakoś nie wierzy mi się że wynik będzie wiarygodny gdy zrobi się ją w którymkolwiek dniu cyklu. A tak ją poprzednio badałam. Może mi któraś pomoc?

    mrulinka
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Murlinka mi lekarz kazał prolaktyne robić w 3dc a jak 3dc wypadal w niedziele gdzie laboratorium u mnie jest nieczynne to mówił zeby zrobić do 3dc

    Mała mi dziekuje,ja sie dobrze czuje wczesniej troche bolało mnie podbrzusze tak dziwnie bo nie był to ból miesiaczkowy ani owulacyjny.
    Potem wyczytałam w necie że taki ból po owulacji może oznaczać pulsowanie jajnika (bądz macicy) który ma za zadanie przesuwać komórke jajową :-)

    Asiulek, asia-m-b co się z Wami dzieje?? wracać tu do nas! ;-)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinka, bardzo ładnie Twoja temperatura idzie w górę.
    Z tego co się zdążyłam zorientować (czytaj: nasze forumowe specjalistki mi to wytłumaczyły) to nie ważne są duże skoki temperatur najważniejsze żeby nie opadała do linii sprzed owulacji :)
    Twoja jest wręcz książkowa :) Kciukam kochana.
    Prolaktyny nie robiłam (chyba ;) ) robiłam w 3 dc estradiol, LH, i FSH.
    A takie coś znalazłam na necie:
    "Na badanie należy zgłosić się wyspanym, na czczo, najlepiej między godziną 8. a 12. (w innych godzinach wyniki mogą nie być miarodajne, bo poziom prolaktyny zmienia się w ciągu doby). W dniu poprzedzającym analizę niedozwolony jest zbyt duży wysiłek (także ćwiczenia), nie wolno jeść obfitej kolacji ani współżyć."
    Z tej stronki: http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/hormony/prolaktyna-o-czym-swiadczy-poziom-prolaktyny-i-kiedy-warto-go-zbadac_33654.html

    Monik fajnie, że u Ciebie spokojnie :) Pierwszy raz słyszę o pulsowaniu macicy/jajnika...ładnie brzmi :) no i jakie cudne ma zadanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 13:57

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik i MałaMi79 Dziękuję wam dziewczyny. Tutaj zawsze można na kogoś liczyć.

    mrulinka
  • ladyw Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli któraś potrzebowałaby estrimax bądź utrogestan - naturalny progesteron- zostało mi 1 opakowanie, mogę odsprzedać, a jeśli trzeba by wiecej a macie recepty mogę wykupić w Czechach.

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi radzę zrobic ci ta prolaktyne bo za wysoka jest przyczyna niepłodności ja miałam 6-krotnie powiekszoną
    no i faktycznie robi sie ja na czczo

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja robiłam teraz razem z CA125 i progesteronem, poprzedni lekarz też mi tak zlecił, ponoć z tym badaniem to jest właśnie ciężko bo wystarczy że Was pani w kolejce do badania lekko zdenerwuje albo mąż z samego rana i już prolaktyna wychodzi podwyższona, to akurat mówił mi obecny lekarz, też robiłam na czczo.

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik nie dam głowy co do prolaktyny. Wiem, że progesteron mam zbyt niski dlatego od jutra muszę zażywać Duphaston.
    Wydaje mi się, że gin w klinice skoro kazała zrobić badania: LH, FSH i Estradiolu, do tego AMH, i pakiet: chlamydia, mycoplasma i urraloplasma to chyba były konieczne tylko te....
    Ale zapytam przy kolejnej wizycie na pewno o prolaktynę :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja w tym tyg nie bylam ani na basenie ani na aerobiku bo w nd krew mnie zalała;/ Może dzis pojade na aerobik ale nie wiem czy bede miala z kim zostawic Olka bo mój małż maluje nasze mieszkanie w Wawie bo zmienia sie osoba wynajmująca i trza odświezyc.
    No ale okres sie kończy i jutro dzwigne tylek z lozka rano:)
    Co do podwójnej ciązy z róznica wieku u dzieci slyszalam także zdarza się- na pewno nie czesto ale:)ja w swoje 33 ur mam usg jamy brzusznej i stresuje sie co tam z moja watrobą i czy wyniki spadly i czy pozwoli mi podchodzic do in vitro;/
    Dłuzy mi sie ten czas "w miejscu" i przeraża ze moga byc kolejne i kolejne miesiące. Jeszcze wczoraj weszłam do HM na dzial "maluszkó" rany az mnie kuło myslac o takim baczku malutkim który w tym moemencie jest nieosiągalny dla mnie;/

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko, Pszczelka...to ja od dzisiaj "odstawiam" męża na bok :(
    Chociaż, co mieliśmy zmajstrować to już zmajstrowaliśmy :/
    Się okaże za 2 tygodnie.
    Twoje wyniki muszą być lepsze...kciukam mocno :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2015, 15:06

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi ja bym chyba ryzykowała:) Ryzykowalam jak mialam 2 pekniete pęcherzyki a nawet 3 i nie udało się tym razem ( bo raz przy 4 pęcherzykach dwa sie apłodnily i bylam w bliźniaczej ciązYy)
    przeczytaj sobie
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Nadp%C5%82odnienie

    kotkapc lubi tę wiadomość

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik też masz takie kłucia bardzo nisko podbrzusza a jednocześnie odczuwasz to jak by od środka pochwy bo ja mam od wczoraj takie dziś już jest lepiej . Jeszcze tydzień i sie okaże co w trawie piszczy.
    A powiedzcie po ilu dniach od owulki zarodek się zagnieżdza po 7 ?

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!! Ja na chwilke, pisze z telefonu. Podczytuję na bieżąco i wszystkim Wam mocno kibicuję Kochane!!! A, dziękuję za pamięć. U mnie nic nowego...wczoraj zatestowałam,ale zonk...nie mam więcej testów i spróbuję się powstrzymać przed ich zakupem
    Witam nowe koleżanki :)
    Dobrej i przyjemnej / owocnej nocki :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek z tel??? I tylko parę zdań, tak bezosobowo, bez marginesow i wezwań imiennych, dziewczyny ktoś nam podmienil Asiulka! Założyła fb i ją porwali:)

    Asiulek lubi tę wiadomość

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka,ale się uśmiałam :) Obiecuję że wieczorem już będę sobą :) hehe
    Na razie walczę z luźnymi kupami mojej małej, nie śpimy od 5 , 5 kup już za nami... modlę się żeby to był koniec...
    buziaki i do wieczorka :***

    ganns65gxgno0ohk.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :-) u mnie trochę pracy. Od dziś mamy Akademię Makijażu i dużo roboty.
    Ogólnie cieszę się że mam trochę zajęcia ale mam cały czas spiny. Już są 2 w ciąży i po ostatniej akcji się wkurzyłam bo jak zapytałam się czy jest w ciąży to żadna mi nie odpowiedziała. Robią przede mną tajemnicę. I wszystkie zagrożone a kuźwa latają non stop po galerii. Hop i już mają bobaska. Jakie to wszystko niesprawiedliwe.
    W poniedziałek jak wyszłam od lekarza to płakać mi się chciało.
    9 lutego mam zabieg. a później idę na urlop. chciałam wziąć zwolnienie ale jak pójdzie 3 to moja koleżanka z którą dobrze mi się współpracuje nie dostanie urlopu więc po prostu zamieniłyśmy się.
    No i tyle w tym temacie.

    Czytam Was cały czas na bieżąco ale nie mam siły pisać.
    Kibicuję Wam wszystkim :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wytrzymałam i wczoraj po południu zrobiłam test... negatywny. Gdyby miało być dobrze to już by wyszedł pozytywny bo mam 11 d c. Zdołowałam się, ale za to obiecałam sobie że jak tym razem sie nie uda to jadę z aerobikiem i siłownią i to na całego.... Trzeba gubić tłuszcz..

    mrulinka
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinko zdecydowanie za wcześnie moim zdaniem na testowanie :(
    Trzymaj się swoich notatek - czyli testowanie w sobotę !!!
    Nie dołuj się Kochana :) Nie ma @ - to zawsze jest nadzieja :)

    Asiulku napisz jak tam córeczka się czuje?? Kupy opanowane?? Mam nadzieję, że pozostało Wam już tylko nawadnianie - choć u nas to jest droga przez mękę i często kończy się "wypadem" do szpitala na kroplówki...ale to dzięki mojemu uparciuszkowi :)

    Czekolada - rozumiem, że 9 lutego masz tą histeroskopię? Nie pisałaś jak tam po konsultacjach...Na czym ten zabieg polega?
    No i jak tam na tej akademii makijażu? Czy to znaczy,że malujecie klientki albo macie jakąś specjalistkę od tego?? Hmm gdyby to było bliżej to chętnie bym i ja skorzystała :) Nie ma to jak profesjonalny makijaż :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 stycznia 2015, 16:39

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ