X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 1 lutego 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj cały dzien bolały mnie jajniki , jakby były napuchnięte, dzisiaj juz lepiej . Dzisiaj mam 11 po pregnylu a test 1 krecha kompletnie nic nawet cienia :( wiem ze często tak jeży ze bolą jajniki i dół brzucha po pregnylu tylko ze dzisiaj juz po nim ani śladu , a jak u was było czy to normalne taki wzięty brzuch ? Jutro ide na Beatę bo nie wytrzymam do @powinna przyjść w czwartek. Nadzieja jeszcze jest , ale psycha mi troche juz siada :(

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii. ja nie miałam bolącego brzucha po pregnylu, tylko czasami czułam jajnik, ten z którego nie pękł pęcherzyk. Ten jajnik z którgo pękł nie był odczuwalny w ogóle. Dzisiaj do mnie przyszła @. Do wczoraj też balansowałam na krawędzi jawy i snu i nawet widziałam cień cienia...oczywiście nic tam nie było, tylko moja wyobraźnia. Bądźmy silne. W końcu się uda.

    Suzii, czekolada:) lubią tę wiadomość

    mrulinka
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi sie udać !!! kurde pisałam poprzednią wiadomość przez tel i słownik mi pozmieniał słowa;) ale chyba wiadomo o co chodzi. Mrulinka mnie bolały z 5 dni a dzisiaj w sumie mniej , kurczę czyżby nie pękły? Już sama nie wiem . Jutro dam znać jak beta , nie wiecie kiedy dostanę wynik?

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki z bety w moim mieście są tego samego dnia.

    mrulinka
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii A nie byłaś na usg aby sprawdzić czy pęcherzyki pękły?

    mrulinka
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie byłam, lekarz mi nic nie powiedział , wiec nie wiem czy pękł czy nie , miałam 2 pęcherzyki dominujące, pocieszyła tylko ze mogą być bliźniaki :) to mój 1 cykl z pregnolem wiec jakby co na następny będę już mądrzejsza - oby nie było potrzeby

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobietki!!!

    Tulipanna, ja Cię pamiętam :) To dobrze że wszystko dobrze...przypomniało mi się jak lekarz ginekolog powiedział mojej koleżance (starali się 6 lat i nic, wszystko ok, wszystkie badania ok, mąż mógłby być dawcą nasienia -takie super) i lekarz powiedział w końcu tak: "pani ma chorobę w głowie a nie tu (pokazując na brzuch) , no i przygotowywał ją do inseminacji...pojechała na monitoring, a lekarz mówi że poczekają dwa tygodnie bo bo coś jeszcze sprawdzi ( nic nie mówił bo nie chciał robić nadziei) po 2 tygodniach pojechała i była w ciąży (tak jak podejrzewał ale nie miał pewności ).. w tej chwili jest mamą 3 chłopców , później urodziła bliźnięta ( w ciąże zaszła naturalnie, na urlopie, na luzie),nawet się nie spodziewała.

    Mrulinka, witaj w klubie,ja też od czerwca ...ale już wykorzystałam wszystkie mozliwości...clo, pregnyl...6 cykli.... owulacja ksiażkowa.... i nic... myślę że pregnyl pomaga, ale sam pregnyl to nie wszystko... trzeba trafić dobrze w dni płodne, jakość plemników jest ważna...a męża badałaś? No ale widać można i od razu w pierwszym strzale pregnyla zaskoczyć :) są takie szczęściary :)

    Suzii, witaj u nas!
    No z wiekiem na pewno zmniejsza się liczba komórek jajowych. Badałaś AMH? No po pregnylu każda inaczej reaguje,ale przeważnie samopoczucie kiepskie ,nie mówiac o bólach. Beta powinna już wszystko wyjaśnić, choć mój gin kazał testować nie wcześniej niż 14 dni (czego ja nigdy nie przestrzegałam)termin wyniku zależy od laboratorium, u mnie są znia na dzień, a nawet tego samego jak badanie rano.

    India, trzymam mocno kciuki za jutrzejszą laparoskopię!!!

    Monik,oby to nie było zapalenie pęcherza tylko częstomocz ciążowy, a te bóle w podbrzuszu to rozciągająca się i dostosowująca się dla fasolinki macica . Trzymam kciuki :)

    Czekolada,przytulam Cię mocno :{}

    anakonda, za Twoje testowanie również kciukam :)

    Mała Mi? lepiej się czujesz?

    Kotka, a co tam u Ciebie?
    asia-m-b,odezwij się!

    A ja dziś byłam na długim wspaniałym spacerze, dotleniłam się i zapomniałam o tym całym stresie...
    ..oczywiście z rana test...negatywny :( smutno mi bardzo,owulacja była, serduszka też, M już 2 m-c Profertil sumiennie łyka...i nic...:( chyba jestem jakaś zapchana, albo zarośnięta... :(





    tulipanna lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek mój AMH to 5.08 ja mam nadzieje ze wynik już mógłby coś wykazać 25 cykl i 12 dzień po pren.

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hcg wynik oczywiście :)

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzi,to komóreczek jest aż nadto:) Choć gdzieś czytałam że wynik powyżej 4 może świadczyć o PCOS..ale Ty nie masz zdiagnozowanego?
    No a beta 12 dni po zastrzyku już powinna faktycznie wykazać, chyba że zagnieżdżenie było późno.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywista oczywistość że hcg :) o niczym innym nie pomyślałam

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie mam zdiagnozowanego, a muszę o tym poczytać .... Zawsze naj natur sie starałam to tylko testy robiła materac ciekawość mnie zżera , nie wiesz czy muszę być na czczo na krew?

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie , na betę nie musisz być na czczo :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki, słyszałyście o francuskiej diecie?

    Rano keks i seks,
    na obiad seks i keks,
    a na kolację - tylko sex,
    Jeśli nie pomoże- odstawić keks:)

    ...dukan wysiada :D

    Suzii lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 1 lutego 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzmi zachęcająco :) muszę zastosować !!!

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 1 lutego 2015, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, mężom na pewno się spodoba...

    mrulinka
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek.
    Dzięki za miłe przywitanie. Co do męża to u niego jest wszystko ok, nawet bym powiedziała wyśmienicie. A co miałaś na myśli mówiąc że sam pregnyl to nie wszystko, trzeba trafić dobrze w dni płodne. Czyli nie wystarczy dobra wielkość pęcherzyka? Np 20-22mm?

    mrulinka
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 1 lutego 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mrulinko, miałam na myśli właśnie wyniki nasienia drugiej połówki. Pęcherzyk 20-22,, to ideał :) jeśli tylko pęknie :) a po pregnylu powinien, choć spotkałam się (choćby na Ovu) z takimi twardzielami co to nawet po 10 000j nie chcą się poddać.

    Kogoś mi tu jeszcze brakuje...hmm....
    Pszczelka!!!!!!!!!!!!!!! Zalało Cię tam? ;p
    skrobnij coś!

    ...idę wypróbować francuską dietę... dobrej nocki wszystkim!


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 21:25

    kotkapc lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 2 lutego 2015, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie wszystko po staremu oprócz tego że zawitała w końcu 3 dni spóźniona @,albo czekała na @Czekolady albo po prostu @ Czekolady zaczyna być jednym z objawów mojej, bo jak zwykle mamy razem. No i zdążyła mnie już trochę wkurzyc bo nawet 2 test po drodze zrobilam. Gdyby tylko się dało tak nie nakrecac co miesiąc...

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 2 lutego 2015, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotka,mam to samo co miesiąc...aj też się nakręcam... powinnam dostać lada moment @ , wczoraj test neg a ja wciąż mam nadzieję... ale temp spada, więc od razu pakuję zestaw tamponów do pracy ...

    ganns65gxgno0ohk.png
‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ