X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 3 lutego 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii idż na bete po 48h . to nie jest wynik miarodajny w labku powinni ci o tym powiedzieć . Znam przypadek i to kilka dni temu dziewczyna poszła na betę w 14dc miała o,3 poszła za dwa dni miała 5 i kolejne 2 dni i beta wynosi 112 . Także u mnie w labku brak ciaży to 0,1 . A który masz dzień cyklu ?
    Mała mi co do iui to chyba potwierdza sie fakt mało skuteczna ! Zrobiłam test i 1 krecha . Najgorsze jest to że czuję sie na ciąze ale to pewnie dupek robi swoje choć w poprzednich cyklach tak piersi mocno nie bolały . Za dwa dni powtórze bo dzis 25dc i jak nie to kolejna IUI a potem passssssssssssss nie wytrzymam tego napięcia musze wrzucić na luz .
    monik nie za szybko ty testowałaś ?

    Suzii lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    monik nie za szybko ty testowałaś ?[/QUOTE]

    heheh masz racje że za szybko ale ja niecierpliwa jestem ;-)

    Jutro 11d po IUI i lece rano na bete :-) ale wynik bede znała dopiero w czwartek po 16.00

    A dziewczyny słyszałyscie o ty ze kobieta urdziła nie swoje dziecko??? - przerażające jest to
    http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/kobieta-urodzila-nie-swoje-dziecko,511696.html

  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany gorąco mi sie zrobiło !!! Anakonda wczoraj robiłam badanie to był 26 dzień dzisiaj 27 dc.( 13 dzien po zastzryku) kto miał taki przypadek?? Ja wczoraj z rozpaczy się napiłam .....:/

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii do puki nie ma @ jest nadzieja moja koleżanka bardzo dobra zrobila chyba z 10 testów i wszystki negatywne i tydzien po @ wychodzil jej test negatywny a byla w ciazy :-)


    EDIT:Anakondo kochana nie załamuj mi sie tu tylko!!!

    Może ty też idz jutro na bete??

    Jak u mnie sie teraz nie powiedzie to pozostaje mi jeszcze jedna próba a potem in vitro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 17:30

  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , boję sie że sie nakrece znowu, miom zdaniem powinno już coś wyjść. Dzisiaj sie już z tym pogodziłam . szkoda że wczoraj nikt mi nie podpowiedział że tak może się zdarzyć bo przełam gechenne :( ale spokojnie nic nie robie jutro mam dostać @

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik anakonda musi się udać . życze powodzenia nam wszystkim. A dzisiaj modliłam sie do św. Rity( od swpraw beznadziejnych) jakby tak było w moim przypadku to prawdziwy cud by sie zdarzył :)

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii dziewczyna na wizazu chyba tu na ovu też sie udziela ale to też był czysty przypadek .
    Tu masz link do wątku przeleć od str 117 http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=663314&page=117 poczytaj do końca . Także wszystko jest możliwe wiadomo żeby się nie nakręcać !
    Monik sama nie wiem czy robić bete ja muszę jechać 30km na bete a zasypało nas . Kupie jutro test i zrobię w czwartek albo piątek rano . Nie nastawiam się u mnie 12 dni po IUI a 11 dpo także trzeba czekać myślałam że mam test o czułości 10 a był o czułości 25 gdybym wiedziała to bym nie zrobiła go tak szybko .

    Suzii lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 3 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii zerknełam na Twój wykres i widze że pregnyl był w 14dc wiec domniemam że owulacja mogła być 15-16dc wiec to by było jakies 11d od owu jak robiłas bete wiec anakonda zapewne ma racje wynik najlepiej powtórz jak nie będzie jutro @ :-)
    Trzymam kciuki <3

    Mała mi a ty kiedy zaczynasz testowanko??? Nie kusi Cie? :-)

    Właśnie Asia-m-b co tam sie u Ciebie dzieje??

    Opu a ty?? Wrócisz do nas???

    India jak tam po zabiegu???

    Pszczelko czekam z niecierpliwością na dobre wieści :-)

    Suzii lubi tę wiadomość

  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy wszystkie miałyście włączony duphaston po pregnylu? Mi lekarz przypisał chociaż prrogesteron miałam 9,5. Czyli w normie - sam tak powiedział. Bede miała drugi cykl na pregnylu i może podpowiecie co jeszcze można zrobić. Piję zioła o. Sroki na 1 fazę cyklu, od 5 d.c będę brała dong quai - pięknie po nim rosną pęcherzyki i jest ich więcej. Na własnym przykładzie to wiem. Na początku brania donga przez dwa cykle był tylko jeden pęcherzyk, a teraz było aż 3, z czego 1 pękł po pregnylu, no ale to już było. Teraz trzeba myśleć o tym co będzie. Dziewczyny jak to z wami jest. Czym się wspomagacie.

    mrulinka
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i jeszcze jedno pyt.... kiedy gin może przypisać pregnyl z refundacją. Bo ja płaciłam ostatnio ok 20 zł, a aptekarka powiedziała, że jest on refundowany i gdyby było inaczej zaznaczone na recepcie to zapłaciłabym mniej.

    mrulinka
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzii - w 14dc ok. 13:00 był Pregnyl, jajnik mnie bolał w 16dc do południa i w 17dc.
    Mała Mi79 - niby za wcześnie na test, ale z drugiej strony powinien być jeszcze ślad po zastrzyku... i na to liczyłam..
    Myślicie że powinnam zatestować jeszcze za pare dni?

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 3 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze narobiłam sobie nadziei teraz, a miałam spokojnie poczekać na @.

    Suzii lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 będzie dobrze:) tylko nie nakrecaj się, bo ja wczoraj to zfisiowałam . A dzisiaj juz ok.

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!!!

    Kochane serduszka oraz wszyscy odwiedzający to forum ,apeluję i proszę o pomoc dla mojej malutkiej sąsiadki,której rodzice kilka dni temu dowiedzieli się że ma białaczkę. Lenka w kwietniu skończy 3 latka.
    Malutka ma grupę A Rh+, ale każda osoba posiadająca inną grupę krwi również może ją oddać z zaznaczeniem, że jest ona przeznaczona dla Lenki.

    Oddając krew w jakimkolwiek centrum czy oddziale krwiodawstwa, należy zaznaczyć, że krew jest z przeznaczeniem dla Lenki. Szczegółowe dane: Anczarska Lena, urodzona 22.04.2012r. w Garwolinie. Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny w Warszawie 00-576 Warszawa,ul. Marszałkowska 24 oddział ONKOLOGII.

    Proszę, pomóżcie, kto może... przekażcie znajomym,rodzinie...
    a w linku poniżej możecie przeczytać kilka słów o Lence i zobaczyć jej piękny uśmiech
    http://egarwolin.pl/index.php/aktualnosci/8126-krew-dla-lenki-pomo-jej-walczy-z-biaaczk

    dziękuję,
    Asiulek

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 21:16

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie rano zrobiłam test i cały dzień miałam kiepski, w pracy mnie też wszystko denerwowało.. Dołujące jest to, że często się zdarzają niechciane wpadki, a te pary, które dojrzeją do dziecka, jak się zaczynają starać i chcą to jest pod górkę..

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś smutna...życie jest takie niesprawiedliwe...

    w dodatku dostałam dziś @ i nie mogłam oddać krwi dla Lenki, muszę poczekać kilka dni... :(

    Przepraszam, że dziś nie napiszę nic więcej,ale nie jestem w stanie.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jak się pojawiają nowe twarze to na forum się dużo dzieje, super:))). Mrulinka ja nie miałam nigdy dupka ani luteiny po pregnylu, 2 razy robiłam progesteron i wynik 24 i 50. Trochę mnie dziwi ze lekarz Ci powiedział ze 9,5 jest ok, na moje oko za mało, decyzja o leku jak najbardziej słuszna. Nie napisałaś jednostek ani normy więc ciężko coś wywnioskować. Najlepiej popatrz na forum są dwa wątki o poziomie progesteronu.

    A ja wiecie dzisiaj zaciagnelam w końcu męża na badania. Koszmar jakiś, zamknęli nas w pokoiku bez okiem, na poziomie -1, a pod drzwiami non stop chodziły pielęgniarki bo reszta piętra to pomieszczenia służbowe. I gadaly, albo ze sobą, albo przez telefon, i stukaly tymi obcasami. Ja ogólnie jestem wyluzowana dosyc, ale miałam ochotę wyjść i je zaprosić do wspólnej zabawy bo tylko tak mój mąż mógłby się choć trochę skupić na tym co konieczne. Uważam że skoro robi się takie badania w prywatnych przychodniach za nie małe pieniądze to nie problem zapewnić człowiekowi odrobinę intymności. Jakoś przez to przebrnelismy. Będę się dzisiaj modlić o dobre wyniki bo nie wyobrażam sobie powrotu w to miejsce na powtórkę.

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinka właśnie widziałam :-) u mnie raczej nie będzie szczęśliwy bo ja mam histeroskopię więc raczej nie zaczniemy starań w tym cyklu ale nie wiem jak to do końca jest.
    I na fb tak mamy grupę zamknięta.

    Asiulek widziałam co wrzuciłaś na fejsie. ja co nie wejdę też ciągle złe wiadmości :-( dziś dowiedziałam się że moja klientka nie żyje :-( a ostatnio ją obsługiwałam. Taka fajna kobitka i nie żyję. Jakie to wszystko niesprawiedliwe.
    I co nie wejdę to wszyscy wrzucają zdjęcia z dziećmi. Mam dość :-(

    Asiulek mój kochany ściskam Cię :-)

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek przykro, trzymaj się , nie możemy sie poddadać.... <3 Po deszczu zawsze wychodzi słońce :)

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 3 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak apropo testów, mój poprzedni lekarz zabronił mi robić sikance i biegać na betę. Stwierdził że co ma być to bedzie, testowanie niczego nie zmieni. Cwaniak.
    Asiulek- przytulam!Nic nie pomoga Twoje smutki dzisiejsze, życie pisze swoje scenariusze i nic nie możemy na to poradzić...:(

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ