X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 2 lutego 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Chciałam coś napisać ale tak naprawde to nie wiem co....
    Kotka,Asiulek ja też mam tak ze bardzo bym chciala żeby sie tym razem udalo doszukuje sie objawów ciąży ale z racji tego że jestem realistka to od razu wybijam sobie to z głowy choćby tym że dziś test negatywny ,po inseminacji brak bólu piersi czyli owulacji mogło nie być.Chciałam tez zrobić progesteron ale aby sprawdzic czy była ale biore luteine to nie zrobiłam. Zreszta zawsze po luteinie odczuwalna była górna część ciała a teraz nic.

    No nic pozostaje mi czekać na @ może sie mile rozczaruje ;-)

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 2 lutego 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej:) witam nowe Koleżanki:)
    Ja jestem ale tamtem tydz to sajgon mialam bo sprzataliśmy mieszkanie ( czizas Ci Anglicy chyba przez 7 lat nie myli framug okien i nie odsuwali lodówki=w zyciu takiego syfu nie widzialam)
    W sb byli znajomi,a wczoraj prasowałam góóre ubrań-Olek juz nie mial spodni i koszulek:D
    U mnie stara bida:) jutro sobie spr próby watrobowe czy cos kolwiek sie zmieniło. Dzis ide na aerobik:)
    Ta dziewczyna co Wam pisała dzis ma usg:) mam nadzieje ze wsio ok no i może dwie fasolki sie kryją:)

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 2 lutego 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka rozumiem że wczoraj dostałaś @ ?? Ja cykl z histeroskopią więc w tym na pewno odpocznę.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 2 lutego 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wczoraj w nocy, zdycham...

  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 2 lutego 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dzisiejsza beta 0,6 :((( w 26 dcyklu, czyli za 3 dni @ DÓŁ:(((

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Agib Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz Suzzi.Glowa do góry.Ja mam synka 2 letniego a od 1.5 roku staramy sie o 2 i nic.Ja w tym roku bede miala 39 lat wiec czas ucieka.3 miesiace bralam Clo i Pregnyl.Sprawdzalam na monitoringu w prywatnej klinice polskiej pęcherzyki bo my w Anglii mieszkamy i były 2 dominujace 20mm i 22mm.Testy owulacyjne pozytywne, jajowody drożne a ciąży brak :-( Ten miesiac bez leków i 12 lutego badania w Londynie hormonów moich i nasienia mojego M.Zobaczymy co wyjdzie.Dziewczyny jakie hormony zrobic ????podpowiedzcie prosze.I facetowi nasienie czy cos wiecej ? Robimy wszystko na własną rekę zeby do Polski jechac do lekarza z calym pakietem.Prosze o pomoc :-) Pozdrawiam

    Suzii lubi tę wiadomość

    Agib
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja właśnie najbardziej czuje uplywający czas, mąż moj robił badanie , tragedii nie ma . A napisz mi Agib proszę jak miałam sprawdzana drożnoć jajników?? Pozdrawiam

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik, takiego rozczarowania życzę Tobie i wszystkim nam tutaj zgromadzonym :)

    Pszczelka, Ty to masz powera... sprzątanie,prasowanie...i jeszcze na aerobik śmigasz... :)

    Suzii,przykro mi...życzę Ci aby kolejny cykl był szczęśliwy :)

    Agib, badania powinny dużo wyjaśnić . Facetowi można jeszcze zbadać jądra (usg) a jeśli chodzi o hormony to nie pomogę bo się bada różne hormony w różnych dniach cyklu,a ja się w tym nie łapię

    Suzii... drożność jajowodów miałaś na myśli?

    ...ja wciąż czekam na @...

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jajowodów, dzisiaj nie ogarniam co pisze- jutro musi być lepiej ...

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • vioris Autorytet
    Postów: 647 447

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka. Mam pytanie o Pregnyl.
    Mam sobie w tym cyklu podać 10000 pregnylu. No i teraz pytanie, jakie igły do tego kupić, jakie strzykawki? Mam sobie podać podskórnie w brzuch, ale pregnyl to są ampułki a nie gotowe zastrzyki. Kiedyś podawałam mężowi takie zastrzyki w brzuch i tam była taka cienka igła i wszystko już było gotowe do podania a tutaj trzeba mieszać i osobno kupić sprzęt :) Doradzcie coś :)

    f2w33e3k1gzh6o5u.png
    21 lipca 2014 - Igorek 8tc [*]
    IVF GC Transfer zarodka 8A :) jest <3
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 2 lutego 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, kupujesz strzykawke i male igły np. 6 albo nawet mniejsza, w opakowaniu pregnylu masz 2 ampułki, jedna to rozpuszczalnik w którym rozpuszczasz lek.za pomocą jednej igły odciągasz płyn do strzykawki, zmieniasz igłe i robisz zastrzyk. Mozesz też zapytac pania w aptece, mi wlasnie doradziła.
    Co do hormonów to moge pomóc mała listą którą dostałam jak zmieniłam gina, 2-3dc estradiol, fsh, lh, a potem 20-22dc progesteron i prolaktyna. To te podstawowe, na pewno sie przydadza.

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 lutego 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane Słoneczka :)
    Już nadrabiam :)

    India - jak tam po laparo się czujesz?!

    Tulipanna - jak miło znowu Cię "czytać" :) widać miałaś full wypasiony zabieg taki 3 w 1 :) Dobrze, bo przy jednym "spanku" tyle załatwili :)

    Monik - jak się czujesz? Jakieś odczucia się pojawiły?
    Tak sobie myślę, czy zawsze te objawy muszą być i czy muszą być takie same jak np. cykl wcześniej? Może Twój organizm poznał już luteinę i nie reaguje na nią...a robi swoje?! :)
    Ja oczekuję razem z Tobą miłego rozczarowania :)

    Czekoladko, anakondo - przytulam :( nie będę pisać żadnych bzdetów bo nie mam pojęcia jak się czujecie (i pozostałe aniołkowe mamy), skoro czytając Wasze zwierzenia moje serce krwawi...to w jakim stanie Wasze serca muszą być :(
    Wierzę, że Wasze Aniołki wymodlą Wam prędzej czy później dzieciątko, które będziecie tuliły w ramionach :)

    Anakonda, a jak twoje samopoczucie po IUI?

    Kurcze zaraz się tutaj zaczną testowanka :) Super :)

    Asiulek - dzięki kochana za pamięć :) Ja już nieco lepiej więc śmigam w pracy, chociaż trochę jeszcze "smarkata" jestem i z "ponętnym" głosem odbieram telefony hihi :) Wychodzę na prostą :)
    A co to w ogóle za teksty: że zapchana, zarośnięta... 97.gif
    Stosuj dietę :) wiesz co robić jak jeden miesiąc nie pomaga - to na pewno wina kesku :)

    Kotkapc - chyba za często przeglądasz wykres Czekolady (albo odwrotnie) !!!
    Przerzućcie się na przeglądanie jakichś zielonych wykresów, bo widać TO na Was działa :)

    Suzi - jak to tutaj piszemy: "nowy cykl - nowe możliwości" :) Jak przyjdzie @ to dostajesz od nas 1 dzień na lamenty (przyjmujemy wszystko na klatę) a potem dajemy powera do kolejnych starań ... i tak do skutku kochana :)

    Witam się z nowymi dziewczynami: Agib, Suzi, Vioris - grouphugg.gif

    Pszczelka - a Ty jak tam?? Kiedy robisz badania i kiedy odbierasz wyniki? Jestem pewna, że będą już lepsze :) Oczywiście czekamy tutaj na relację i sprawozdanie :)

    A u mnie hihi niezła jada :)
    Dzisiaj jest 10 dzień po Pergoverisie i 7 dzień po pregnylu :)
    No to która mi podpowie kiedy ew. mogę testować albo lecieć na betę ?? :)
    Sikańca nie robię bo mi wyjdzie jeszcze pregnyl bo 7 dpo, a krew ew. może w czwartek wyjść jeśli coś załapało z sobotniego pęknięcia, a jeśli załapałam (o ile w ogóle, ale liczę, że ZAŁAPAŁAM!!! i tego się trzymam!!) z wtorkowego pęknięcia...
    Ale mam jazdę :) Być tu człowieku mądrym hihi :)
    A piersi to wczoraj mnie tak "zaskoczyły", że normalnie mogłabym sobie strzelić dekoldzik w stylu Dody (tylko mój rozmiar nieco (dużo) mniejszy) - do pępka i bez biustonosza. Jakbym wyszła prosto spod skalpela chirurga plastycznego :) Mojemu mężowi baaaardzo się podobały :)
    Dzisiaj też mnie sutki pobolewają, ale już nie tak bardzo jak wczoraj.
    Teraz to ja odhaczam "ciążowe" złudne objawy grrr....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 09:26

    Suzii lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 3 lutego 2015, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkie bardzo gorąco! Przez tydzień przeczytałam cały wątek (ok. 110 stron) i wciągnęło mnie to bardzo. Zauważyłam, że niektóre z Was już się tu nie udzielają, ponieważ będą szczęśliwymi mamusiami.. :) ale coś ostatnio zła passa, więc 3mam kciuki!!!
    Teraz coś o mnie... Od września z mężem myślimy nad dzieckiem tak już poważnie, bo wcześniej było podejście jak będzie to będzie.. Od roku nie zabezpieczamy się, a wcześniej brałam tabletki antykoncepcyjne b. długo, bo koło 8 lat.. To mój czwarty cykl z Clo i pierwszy z Pregnylem.. Dziś zatestowałam w 7d po Pregnylu, żeby sprawdzić czy zastrzyk jeszcze się utrzymuje w organizmie i wynik był klarowny - 1 tłuściutka krecha :/ a dodam jeszcze że nie miałam żadnych objawów po zastrzyku i teraz się zastanawiam czy w ogóle zadziałał... Monitoringu nie miałam po, więc nie mam do końca pewności czy pęcherzyk pękł. A miałam w 13dc dwa pęcherzyki 18mm i 15mm. Serduszkowanie w 10, 13, 14, 15, 16. I nic.. :(

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Suzii Przyjaciółka
    Postów: 152 30

    Wysłany: 3 lutego 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 będzie dobrze może przerwiesz złaą passe!!! A czułaś owulacje? Bo ja właśnie nie i obawiam sie ze właśnie nie pękł mi pęcherzyk, tez nie miałam po usg . Zobaczymy co będzie tym razem, mam zamiar mierzyć tempke po okresie :) sama jestem ciekawa co wyjdzie. Powodzenia nam wszystkim życzę :)

    AMH 1.8 endomenda 1st
    HSG -ok :)
    ivf 07.2016 :( invicta gdańsk
    15.02 laparo
    3IUI clo :(
    2016 IVF :(
    2017 IVF :(
    Crio?????
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 lutego 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Nikita2 :)
    Na początek wielki szacun za przebrnięcie przez tą fascynującą lekturę wątku pregnylowskiego :)
    Witaj wśród nas :)
    Co do Pregnylu, to fakt, monitoring dał by Ci odpowiedź czy pęcherzyk pękł...ale ... jeśli 7 dni po nie wykazuje się w teście, to na takie ogólne testowanie zdecydowanie, ale to zdecydowanie za wcześnie - zresztą jak sama piszesz, nie po to robiłaś test :)
    Jak to pisała już wiele razy wcześniej nasza doktor Asiulek - jej gin zaleca testowanie 14 dni po pregnylu.
    Mój też tak zalecał chociaż moja @ przychodziła wcześniej niż 14 dni :)

    Odnośnie objawów...jak czytałaś z tym też bywa różnie. Ja zarówno po pregnylu czy ovitrelle czy pergoverisie nie miałam żadnych. Czułam nieco jajnik, w którym był pęcherzyk, ale czułam tak samo po podaniu każdego zastrzyku a jak się okazało - za pierwszym razem nie pękł.
    Więc wszystko się może zdarzyć... głowa do góry i czekamy z Tobą na Twoje testowanie za kilka dni :)

    Może Ty nam w końcu przyniesiesz dobrą passę :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 lutego 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisałam tak długo, że Suzi zdążyła mnie ubiegnąć :)

    Suzii lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 3 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała MI dzis robilam aspat i alat zeby s[r cy po 2,5 tyg jest jakas zmiana. Wyniki maja byc on line o 20.30

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 3 lutego 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacie Pszczelka...nareszcie :)
    No to czekamy jak na igłach na wyniki :)

    Asia-m-b !!!!!! Do raportu !!!
    Sprawdziłam wątek - nie odzywasz się od 20 stycznia !!!! To już 2 tygodnie!!!
    Jak Ty potrafisz bez nas wytrzymać? :) Ja bym nie potrafiła :)
    Daj znać, co u Ciebie!!!!

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • mrulinka Przyjaciółka
    Postów: 96 43

    Wysłany: 3 lutego 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja zaczęłam nowy cykl i nabrałam nowych sił. Muszę być przecież silna. :)

    Czy utworzyłyście tą grupę zamkniętą na fb? Bo juz nie ogarniam tego - tyle było informacji i pomysłów.

    Czekolada - rozpoczęłyśmy razem cykl 1 lutego. Oby szczęśliwy.

    Pszcelka czytałam o twoich problemach z zakwalifikowaniem do programu z powodu wątroby. Kochana są takie ziółka - ostropest plamisty- na wątrobę podobno działają cuda. Powiedziała mi to pani w saunie. Siedziałyśmy i się nudziłyśmy i zaczęłyśmy rozmowę o ziołach. Ja już kupiłam i stosuję profilaktycznie: wsypuję sobie zmielone ziarenka do muesli czy zupy. A wiesz, że wątroba może siadać od tych naszych antybiotyków, zastrzyków itp itd.

    mrulinka
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 3 lutego 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrulinko:) biore ten ostropest podobno w połączeniu z babka płesznik db regeneruje watrobę Ja to kochana jestem jeden wielki problem :)
    Jade po Olka bo musze najpierw samochód odstawic do domu i na pieszo po dziecko- tak sobie wczoraj zazyczył:)
    Pozdrawiam jak po aerobiku bede miala siłe otworzyc komputer to napisze jak wyniki o ile pojawią sie na stronie:)

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ