X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 22 lipca 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik, z tą menopauzą... to Ci się udało :) co racja - to racja :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India - moim zdaniem za wcześnie ten test... Spróbój jeszcze raz w weekend, albo w pon. leć na betę...

    Monik - byłaś w rękach profesjonalistów, więc na pewno kruszynka zostanie z tobą :) Badź dobrej myśli!

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotko - jak wytrzymasz to zrób w piątek rano test, w razie czego polecisz na betę... Ale wykresik ładny :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Tak jak myślałam test negatywny :( czyli sprawcą zamieszania jest jednak Luteina sigh.gif
    Tty tu jeszcze takich rzeczy nie pisz,pamietaj ze testy moga dopiero wychodzic w dniu @. Kibicuje mocno!

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jesteście, ze tak we mnie wierzycie :* niestety beta tez ujemna

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India wiem ze łatwo sie mowi ale nie załamuj sie, jestesmy z Toba:)

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 22 lipca 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, przykro mi :(. Tulę...

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 22 lipca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India:( i mi przykro bardzo, wiem jak Ci zależało. Nie ma zbyt dobrych wieści ostatnio...

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 22 lipca 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india, mi gin powiedział: "zrobić w 14 dniu po IUI betę", więc ja na razie Twojej becie nie wierzę :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 22 lipca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka u mnie zawsze cos :/ wczoraj chcieliśmy <3 a ja zaczęłam krwawić tzn delikatnie i przerwaliśmy pewnie mąż mnie zadrapał tam wiecie gdzie :P. Już raz tak miałam ale wtedy ciekło ze mnie jak z kranu i wtedy okazało się ze mi naczynko pekło i miałam zakładane 3 szwy. a teraz zalozylam wkladke i trochę jeszcze plamiłam.


    my to zawsze cos hahahahaha

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerko nie szalejcie tak;) Grzecznie proszę;)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 22 lipca 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mogłybyście mi powiedzieć w jaką część ciała miałyście podawany pregnyl? Ja do tej pory miałam zastrzyk domięśniowo, w tyłek.
    Póżniej natomiast inny lekarz mówił, że można go też zrobić podskórnie w brzuch.
    Teraz byłam u innej lekarki i ona twierdzi, że ten zastrzyk podaje się w ramię...

    Myślicie, że ma to jakieś znaczenie?

    dzięki :)

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    listek wrote:
    Cześć dziewczyny, mogłybyście mi powiedzieć w jaką część ciała miałyście podawany pregnyl? Ja do tej pory miałam zastrzyk domięśniowo, w tyłek.
    Póżniej natomiast inny lekarz mówił, że można go też zrobić podskórnie w brzuch.
    Teraz byłam u innej lekarki i ona twierdzi, że ten zastrzyk podaje się w ramię...

    Myślicie, że ma to jakieś znaczenie?

    dzięki :)
    listek w ulotce jest napisane że domięśniowo czyli w tyłek,ale słyszałam ,że moząn też podskórnie czyli w brzuch, ja osobiscie zwobiłam sobie w tyłek,stojąc przed lustrem:))

    listek lubi tę wiadomość

  • Kamilam8 Autorytet
    Postów: 828 808

    Wysłany: 22 lipca 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaReh wrote:
    listek w ulotce jest napisane że domięśniowo czyli w tyłek,ale słyszałam ,że moząn też podskórnie czyli w brzuch, ja osobiscie zwobiłam sobie w tyłek,stojąc przed lustrem:))

    Ja dostawałam (jeszcze sama sobie nie robiłam :)) w brzuch- tak robiły mi pielęgniarki w klinice. Pytałam lekarza czy tak powinny mi podawać i potwierdził.

    listek lubi tę wiadomość

    ih9kcbx.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India tulę mocno :(

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 22 lipca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://leki.urpl.gov.pl/files/14_Pregnyl_IR.pdf w ulotce jest wurażnie napisane jak podawac Pregnyl. Można domięśniowo i podskórnie w brzuch. PKT 3 w ramce.
    Mi kiedyś tez w klinice podawali domięśniowo a lekarka była zaskoczona ze specjalnie przyjeżdzalam jak inne zastrzyki r obiłam sama ze Pregnyl można normalnie w brzuch pod skóre. Także śmiało:) przynajmniej tyłek nie bedzie bolał:)

  • listek Autorytet
    Postów: 346 109

    Wysłany: 22 lipca 2015, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie trzeba jeździć :) Dzięki za odpowiedzi

    5 inseminacji - 😔😔😔😔😔

    1 IVF - transfer słabego zarodka w 3 dobie - 😔

    2 IVF - brak transferu - ☹️

    3. IVF z KD - jedna blastka 3.1.2 - transfer nieudany :(


    Ciąża naturalna :) ostatnia miesiączka w maju, czyli teraz 17 tydzień (chłopak:))
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 23 lipca 2015, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jakim prawem mogłam się łudzić...mieć nadzieję;( @ zaatakowała w nocy...A wiecie co jest najgorsze?? Wczoraj wieczorem temperatura w pochwie 37,5 - czyli najwyższa z dotychczasowych!!! A w nocy mnie zalało - gdzie tu sens!!??? Dzisiaj rano tem. 37,2...już nic z tego nie rozumiem;(
    Czuję się okropnie...;( Boli mnie głowa i jest mi niedobrze... Wczoraj żadnych objawów poza bardzo delikatnym bólem miesiączkowym...

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 23 lipca 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej migot_ka :( tak mi przykro :( przytulam najmocniej jak potrafię :(
    Faktycznie dziwnie, że ta temp. taka wysoka ...

    A mnie nawet ovu zaznaczyło dzisiaj owulację :)
    Wiem, że nic z tego nie było i nie będzie w tym cyklu ale jak już ovu zaznacza czerwone krechy to ...wiecie jak jest... ta nadzieja się przedziera...
    Trudno darmo...nic nie biorę - żadnego duphastonu, lutki... pewno @ przyjdzie za tydzień i wtedy zaczniemy stymulację :)
    Ech ... ale nie chcę się nakręcać grrrr

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 23 lipca 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Migotko przytulam mocno :( przykro mi :(

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
‹‹ 223 224 225 226 227 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ