X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie dopadlo.... .. Jutro mam sobie podac ovtrelle :O

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu będzie dobrze.

    Mała Mi dziękuję za info. No jestem ciekawa co mi tam urośnie i jak w ogóle zareaguje. No własnie gin też mi powiedział, że nie upośledza endo. W sobotę podgląd, więc się okaże. A u Ciebie ładnie wykres wygląda

    A czy tu jakieś testy w najbliższym czasie są planowane??

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita super wieści :)
    Monik jak beta?
    Podczytuję Was, ale mało się udzielam, bo wiadomo jak to na urlopie u rodziny. Kompa włączam dopiero wieczorem po całym dniu na nogach.
    Zaczęłam biegać, dziś przebiegłam 4,3km chciałabym kontynuować bieganie ale mam problem z zatokami i jak tylko zrobi się jesień to niestety muszę dać sobie spokój. No ale póki co gubię oponkę i rzeźbię pośladki :)
    Wczoraj w aptece we wsi obok zamówiłam Pregnyl, bo oczywiście nie było na stanie, dobrze, że weszłam zapytać. Odbiorę w piątek i nie wiem jak zrobię sobie zastrzyk. Ostatnim razem nie mogłam nawet ampułki otworzyć, nie miałam siły. Jak już mąż otworzył to szkło było skruszone, igła za krótka, żeby to wymieszać, ehhh...
    Do tego ręce mi się trzęsły i byłam cała spocona.
    Teraz będę musiała zrobić go sama, do tego w aucie, bo rodzina nic nie wie i niech tak zostanie, bo moja rodzina to akurat z takich co lepiej jak nie wie. A jak ja w aucie rozłożę cały ten sprzęt? Żeby to się nie powylewało?
    Jak nie dam rady to w ostateczności zadzwonię do zaufanego kolegi, podjadę do jego pracy, on wyskoczy na 5 min i mi pomoże :P
    A wieczorem w piątek mąż przyjedzie i w weekend podziałamy.
    Cykl kombinowany u mnie, wątpie, że w takim kombinowaniu coś zdziałamy, ale szkoda tracić cykl.

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 28 lipca 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje kochane jestescie nieocenione!!! tak bardzo ciesze sie że Was mam .... nawet nie wiecie jak baaaardzooo a jeszcze bardziej bym chciała Was poznac na żywo...

    moja beta 1.1 w 6dpt czyli nic z tego nie wyszłoooo....

    A teraz oglądam sobie ,,skazany na blusa'' piękny filmy i sobie płacze ...
    wiem jutro będzie lepszy dzień...ale dziś nie daje rady...

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik - przykro mi :( Wiem, że dziś wyda ci się to niemożliwe, ale myśl pozytywnie, w następnym cyklu musi się udać!

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 wrote:
    Monik - przykro mi :( Wiem, że dziś wyda ci się to niemożliwe, ale myśl pozytywnie, w następnym cyklu musi się udać!


    Nikita2 dokładnie dziś jest już wszystko niemożliwe a następnego cyklu nie będzie ani kolejnego i żadnego...

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 28 lipca 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JusWik - skoro chcesz trochę odpocząć to zbieraj siły na następny cykl... Nie poddawaj się! Każdej z nas w końcu się uda! A jak takie wyczekane dziecko będzie kochane... Ach :)

    Kotka - ja też czekam na wieści!

    Migotko - trzymam kciuki za kolejną IUI ;)

    India - czekam na sobotnie wieści! Będzie dobrze :)

    Klara bella - kciukam za bezbolesny i bezproblemowy zastrzyk :)

    Mała Mi - miałaś rację, dostałam ochrzan za brak serduszkowania wczoraj. Powiedziałam, że byłam w pracy, a on na to że w pracy też można <3 hehe No i mamy nakaz <3 codziennie przez conajmniej 3dni. I teraz się martwię, czy plemniki męża są na tyle "wysportowane" żeby dotrzeć do celu na czas...

    JusWik lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 29 lipca 2015, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik wrote:
    Dziewczyny moje kochane jestescie nieocenione!!! tak bardzo ciesze sie że Was mam .... nawet nie wiecie jak baaaardzooo a jeszcze bardziej bym chciała Was poznac na żywo...

    moja beta 1.1 w 6dpt czyli nic z tego nie wyszłoooo....

    A teraz oglądam sobie ,,skazany na blusa'' piękny filmy i sobie płacze ...
    wiem jutro będzie lepszy dzień...ale dziś nie daje rady...
    O Słońce, jak Ty sobie taki film zapodajesz na doła to ty hardcore jesteś:) Film piękny!

    monik lubi tę wiadomość

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 29 lipca 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik... :( :* :(

    Nie wytrwałam już wczoraj...sen oczy posklejał...
    Kochana, może to jeszcze zbyt wcześnie? zagnieżdżenie często trwa dłużej... Słońce, może powtórz betę ...
    Przytulam Cię..

    Nikita, niech mąż kawkę sobie wypije jakąś godzinkę przed serduszkowaniem , plemniki będą szybsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2015, 07:13

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik... Ty wiesz co 50przytula.gif

    opu - no to do dzieła kochana :)

    india - kciukam za piękne pęcherzyki, albo chociaż za jeden dorodny, piękny, dojrzały ... TEN właściwy :)

    klara_bella - ja to Ci proponuję żebyś się od razu z tym kolegą umówiła w piątek na zastrzyk - będzie bez stresu, szybko i bez obawy, że coś się wyleje albo wyda...no i w bardziej sterylnych warunkach :)
    A potem (jak radzi dr Asiulek) kawa dla męża i ... tylko wyobraźnia niech Was ogranicza :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko wstrzymnelam to sobie :O dziwne uczucie... Mam dwa piekne pecherzyki wybodowane na apo letro. Jeden mial wczoraj 22 mm drugi 20mm, ale co z tego ... Badalam estradiol - 177 tylko a powinno byc po 209 na kazdy pecherzyk :( o endometrium cienkim nie wspomne ... Zazywam mnostwo tabletek na to endo i nic ... Ma 5mm a w najgrubszym miejscu 6mm. Nie wiem juz co mam robic zeby bylo wiecej i twn estradiol dobil mnie. Dolaczylam wczoraj estrofem mam brac do piatku i zobaczymy ... W piatek kontrola. Ovitrelle dostalam na to ze y sie nie zrobily torbiele z tego przybytku :) od 1 dc dostane antki i na antkach bede miala zabieg bo nie udalo sie wstrzelic miedzy 5 a 10dc a chce zeby odbyl sie planowo bo szkoda czasu. Do tej pory nie wiem co bedzie robione... Czy laparo plus histero czy tylko histero.

    W wolnym czasie nadrobie co u Was :).

  • Pszczelka Autorytet
    Postów: 432 187

    Wysłany: 29 lipca 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik przykro mi:( ale nie jest za wcześnie? to dopiero tydzień?
    Nie wiem cyz juz pisalas cyz nie ale czemu więcej nie podchodzisz?

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 29 lipca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziś beta 0,1

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 29 lipca 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik... sigh.gif

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 29 lipca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pszczelka wrote:
    Monik przykro mi:( ale nie jest za wcześnie? to dopiero tydzień?
    Nie wiem cyz juz pisalas cyz nie ale czemu więcej nie podchodzisz?

    Pszczelko będę podchodziła jak dojdę do siebie

    Najszybciej do 3 m-cy tyle trzeba czekać bo są kolejki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik- przykro mi :(
    Ja dziś dowiedziałam się o kolejnej ciąży w otoczeniu, nie mam już siły, odechciało mi się wszystkiego...
    Do tego testy owu kompletnie negatywne, tylko 1 kreska, a u mnie w 10dc zawsze bladziochy już są.
    Może głupie pytanie, ale: Czy jeśli podam sobie pregnyl w 12dc a pęcherzyk będzie za mały, to po prostu nic się nie podzieje? Nic mi się nie stanie?

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 lipca 2015, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara_bella wrote:
    monik- przykro mi :(
    Ja dziś dowiedziałam się o kolejnej ciąży w otoczeniu, nie mam już siły, odechciało mi się wszystkiego...
    Do tego testy owu kompletnie negatywne, tylko 1 kreska, a u mnie w 10dc zawsze bladziochy już są.
    Może głupie pytanie, ale: Czy jeśli podam sobie pregnyl w 12dc a pęcherzyk będzie za mały, to po prostu nic się nie podzieje? Nic mi się nie stanie?
    Dołączam się do pytania, bo też chyba będę musiała zrobić zastrzyk w ciemno, bez monitoringu...;/

    Monik, trzymaj sie kochana...jakie to wszystko niesprawiedliwe...;(

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 30 lipca 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik - przykro mi :( tulę mocno!

    Migotka, Klara bella - chyba się nic nie stanie, w ostateczności torbieli nie będzie.

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal testy owu negatywne, jak nigdy. Zawsze, ale to zawsze wychodziły bladziochy albo konkret pozytyw.
    Zamówiłam te testy na allegro jak zawsze, ale przyszły ciut inne, może tu tkwi przyczyna, że nic nie wykrywają, bo są jakieś mniej czułe. Sama nie wiem, ale dziwi mnie ta sytuacja, bo reszta objawów wskazuje na owulację.
    No nic- jutro robię pregnyl i mam w dupie wszystko, opuściła mnie moc...
    Tak w ogóle to umówiłam się z kolegą, o którym wcześniej wspominałam, że podjadę do niego do pracy i pomoże mi z zastrzykiem, udostępni mi stół jakiś itd. Jeśli nie odważe się zrobić sobie zastrzyk sama to on mi go poda.
    Wszystko cacy, tylko jeden szczegół- to mój były chłopak :)
    Jeśli udałoby się mi zaciążyć w tym cyklu, to chyba pęknę ze śmiechu, że mój były brał pośredni udział w zapłodnieniu :D
    Mam nadzieję, że uda się ten zastrzyk podać i nawet jeśli pęcherzyk będzie za mały to nic mi się nie stanie :)

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 30 lipca 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara_bella, to będzie się działo... były chłopak, stół, zastrzyk... zapłodnienie:)
    Na samą myśl buzia mi się uśmiecha . Jak si e uda, będziesz mogła wystapić o alimenty ;) taki mały żarcik :)

    Monik.. :( ..brak mi słów... tulę..

    Mnie napiernicza prawy jakby jajnik albo gdzieś tam coś tam w tych okolicach. Stymulacji nie było, monitoringu też nie, temp nie wskazuje na owulację. Nie wiem co jest grane. Czekam cierpliwie na rozwój sytuacji. Chciałabym żeby @ przyszła jak najszybciej.

    klara_bella lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
‹‹ 227 228 229 230 231 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ