X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi ale emocje !!! nie ma mnie chwilę a tu takie niespodzianki!! ja jednak stoję na stanowisku ze fantastycznie ze się UDAŁO ! za chwilę uda się jeszcze raz :* - udanego pobytu nad morzem :)

    Indio, tempka ładnie idzie w górę po IUI :) ciekawa jestem jak to się skonczy :) oby dwoma kreseczkami :)

    Nikito, kochana za wcześnie ten test :) ( mowi ta ktora testowala dzis 8 dpo :P ale za wczesnie :) jeszcze wszystko moze sie zadzryc <3

    Monik wszystkiego najcudowniejszego z okazji urodzin :) i kciukam za naturalne staranka :)

    Asiulku kciukam za dwie kreski :)

    Czekolada, jak to leci.... to juz 11 tydzien... mam nadzieję ze dobrze się czujesz :)

    Agape, Ruda - witajcie :)

    U mnie nic specjalnego się nie dzieje. Po ovitrelle 8 dzien - test zrobilam zeby zobaczyc chociaz falszywy pozytyw a tu nic z tego :O negatyw bez cienia cienia ( test z all o czulosci 10 ...) zaczynam sie zastanawiac czy ja sobie zle podalam ten zastrzyk czy o co chodzi... wszyscy pisza ze falszuje wyniki...
    31.08 mam laparoskopie z histeroskopia ( o ile lekarz nie podejmie decyzji o jeszcze jednej probie symulacji takim samym zestawem) - strasznie sie boje ... to ciecie pepka centralnie w srodu mnie przeraza poprostu ...
    Udalo mi sie wytargac dwa dni urlopu, razem mam 5 dni wolnego i jedziemy nad mooooorze :) Ruszamy w srode po pracy - nie moge sie juz doczekac bo jade na oparach... nie moge juz wytrzymac za biurkiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 18:57

    Mała_Mi79, Nikita2 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek wrote:

    Mnie dzisiaj of zszokował, po wpisaniu dzisiejszej temperatury zmienił mi termin owulacji z 23dc na 18dc i dzisiaj wychodzi jakby 10dpo . Jakbym wiedziała kupiłabym test hihi ;) .


    no wlasnie przyganial kociol :P

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu, anakonda... jak dawno Was tu nie było. ... stanowczo za długo!

    Agape witaj wśród nas...pewnie Ci to jeszcze nie raz powiemy ale trafiłaś na najlepszy wątek na tym forum :)
    Kciukam za Twoje starania :)

    Dziękuję Wam wszystkim za słowa wsparcia, otuchy i rady :)
    I jak Was tu nie kochać :)

    Jak widać dzisiaj @ przyszła a od jutra Lamette :) W 11 dniu umowie się na wizytę i będę obstawiać za dużą dawką progesteronu po owulacji :)
    Ja też jestem w opozycji razem z kotkapc .. I ciecze się że bez żadnej symulacji coś nam się udało. ... o co staramy się blisko 3 lata.
    Tak więc planuję na sierpień ostatnie decydujące starcie :)
    Oczywiście z Wami :)
    Dobrej nocki :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś 6 dzień po pregnylu. Póki co 0 objawów jakichkolwiek czyli na razie jest jak zwykle na tym etapie cyklu. Jedynie dziś dziwnie boli mnie macica, ni to skurcz, ni to ból, sama nie wiem co to.
    Upały mnie wykańczają, zaczęłam biegać i w tych upałach nie jestem w stanie kontynuować, no po prostu nie daje rady, siedzę i się leje ze mnie, wolę nie ryzykować, poczekam aż się ochłodzi :P

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi...<3 cóż mogę powiedzieć? To tylko rozgrzewka przed decydującym starciem w sierpniu:)
    Monik...spełnienia tego jednego jedynego marzenia:)
    Ja w tym cyklu jestem całkowicie wyluzowana...nie odliczam, nie nastawiam się...co ma być to będzie:)

    monik lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholera napisałam długiego posta i mi się skasował :(

    No i znowu... Cholerny tel :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2015, 22:06

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 6 sierpnia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszę teraz z komputera...

    Monik - dużo zdrówka i spełnienia marzeń, a w szczególności małej kruszynki :)

    Witaj Agape! Powodzenia!

    Asiulku - możemy razem zatestować w pon. lub wtorek :) Ja jutro też testuję ;)

    Mała Mi - sierpień jest nasz! Teraz się prawie udało to nast. razem MUSI się udać w 100%!

    Opu - pewnie ci się już zastrzyk wypłukał... Ja dobrze nie pamiętam, ale chyba 6dpo już miałam negatyw, mimo że 4dpo pozytyw.
    Nie bój się zabiegu, usypiają i budzisz się już po wszystkim. Dla mnie najgorsze było cewnikowanie, ale po pół godz. mnie wieźli na salę operacyjną i już nic nie czułam... Mnie też przerażało cięcie pępka, ale po zabiegu zobaczyłam 2 szwy zaraz pod pępkiem, także nawet ładnie to wygląda, z czasem jak blizna zblednie, pewnie nie będzie w ogóle widać... Udanego wypoczynku!

    Wiem, że za wcześnie testowałam, ale gin mi tyle nadziei narobił...
    Dodam, że jak powiedziałam mężowi, że zrobiłam test, to mnie ochrzanił po co robię, co będzie to będzie... hmm łatwo powiedzieć... Już mu zagroziłam, że jak teraz się nie uda to idzie to lekarza!
    Jutro jadę na imprezę rodzinną, jak rano będzie negatyw to chyba się upiję ze smutku ;)

    Dobranoc :)

    monik, Asiulek lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, no wlasnie mialam pytac jak tam wyniki Twojego, bo kojarzylam ze mial zrobic badanie... Ja mojego wyslalam po 9 nieudanych cyklach iiiiiiii sie zaczeeeelo .... Ale ciesze sie ze tak szybko bo czas leci, a zanim jakies cokolwiek to jeszcze stymulacje, badania itp.
    Swoja droga oslabiaja mnie faceci - jedno proste badanie i jak wiele wyjasnia. Oni powinni w ogole badac sie pierwsi a nie kobieta da sie pokroic nafaszerowac hormonami a Ksiaze jeden z drugim wielkie halo robia z bezbolesnego badania ... Nie rozkladaja przed nikim nog nie spaceruja z golym tylkiem po szpitalnym oddziale no strzelalabym ... Moj na szczescie nie robil z tego problemu :)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu to nie jest tak do końca. W naszym przypadku jedno proste badanie pokazało duży problem po stronie męża. Wtedy zaczyna się szukanie przyczyny. Miał już usg jąder badania hormonalne. Każdy andrilog też robi własne badania, albo zleca do zrobienia.Bierze też CLo jak ja. To wszystko jest bardzo trudne dla faceta. Tym bardziej że większość do lekarza nie chodzi w ogóle dopóki go żona nie wyślę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2015, 10:28

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za przywitanie :) Będę uważnie śledzić Wasze starania i swoje również :D dzisiaj 15dc, owulację mam mieć jutro lub pojutrze - obserwuję narazie :D Czy Wam też ginekolog odradzał codzienne starania w okresie owulacji? W sensie mi powiedział, że lepiej co drugi dzień, niż codziennie, tylko co jeśli przegapimy akurat ten moment...

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w pracy, więc nadrobię później...


    Zrobiłam test i wyszedł cień 2 kreski, więc poleciałam na betę. Wyniki o 15 ;)

    kotkapc, monik, klara_bella, czekolada, Asiulek, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 super! trzymam kciuki! :)

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak superowo, no to czekamy do 15:)

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita kciuki!!!!!

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czekam do 15-tej :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, to my chyba kiepskiego androloga trafilismy albo poza kiepskim marem i morfologia nic mu nie jest ... W kazdym razie bylam zdziwiona ze nie szukaja przyczyny ... No nic


    Nikita aaaaaale by bylo :) kciuki zaciskam i czekam do 15 :)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki:

    TSH 2,51.
    HCG 78,76.

    Nie wierzę! Czy to już ciąża? Letrox mam odstawić? Żeby nie poronić... Ale się trzęsę ze stresu... Szok

    opu, india, klara_bella, monik, czekolada, Asiulek, migot_ka, Mała_Mi79, fryzjerka lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do gina. W pon. powtórzyć betę i jeśli urośnie umówić się na wizytę. Nie odstawiać Letroxu.
    Teraz będę żyć w napięciu i stresie do pon... Tak się boję...

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow nikita !!!!! Ales zaszalala :))) moje gratulacje !!!! Jestes w ciazy kochana <3

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agape - mi powiedział, że codziennie, ale nie częściej niż raz na dobę.

    Opu - w końcu nie zrobił tych badań, bo czekaliśmy jak będzie miał drugą zmianę w pracy i jak zadzwoniłam to okazało się, że laborantka na urlopie. A potem już był monitoring. I tak jakoś zleciało... Idealnie opisałaś facetów :) Jeszcze kobiety muszą nosić ten słodki ciężar przez 9 mies, potem urodzić, a oni tylko musieli zapłodnić i z głowy ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ