X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki...
    Cały czas pamiętam o was i trzymam kciuki!!!
    Nikita cuuuudne woeści!!!

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi kazał zrobić odwyk od Was ale że już śpi bo rano powrót do domu ... to oczywiście wchodzę na owu a tutaj. .. Nikita jakbyś była bliżej to bym Cię wyściskała na amen :)
    ! jejku jak ogromnie się cieszę :) Kciukam i zdrowaśkuje na maksa!
    Ależ cudna wiadomość :)
    Czyli .... dzieje się u nas.... która następna? Bo ja na pewno za dwa tygodnie....nie przepuszczę :)
    teraz zmykam spać a jutro po powrocie ... przy kompie postaram się nadrobić zaległości :)
    A.. Nikita i nie waż mi się alkoholu brać do ust :p

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielkie dzięki dziewczynki! Jeszcze się nie cieszę. Trzymajcie kciuki za przyrost bety!
    Tylko nie wiem jak się wykręcić od picia alkoholu jutro na imprezie. Sraczką i przeziębieniem? Będą namawiać na chociaż drinka... Eh niezręczna sytuacja :\

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedz że bierzesz antybiotyk albo masz jelitowka ☺

    Nikita2, Pszczelka lubią tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu - zrób jeszcze test 14dpo. Nie ma @, jest nadzieja ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wynalazł aptekę i kupił mi test... żebym wiedzieć czy mogę się napić zimnego piwka z nim... zrobiłam z porannego moczu, negatywny.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 10:07

    ganns65gxgno0ohk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja kilka dni po owu pilam jeszce winko ... a do owu to codziennie az juz mi niedobrze bylo ... ale piwka zimnego napilabym sie nooo.... ale ni mogę jeszcze bo u mnie 10 dpo wg of a wg mnie i mojej gin 9dpo

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w trasie do domu :)
    Nie walczę ze swoim "przyjemnym" forumowym uzależnieniem; )
    Opu ... zdecydowanie za szybko test! Kolejna z tych niecierpliwych ;)
    Asiulku.... I gdzie to w końcu jesteście?
    Z piwkiem jeszcze bym się wstrzymała. ... Nikita rozpoczęła dobrą passę więc. ... ;)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku - przykro mi :( ale nie trać nadziei. Kiedy @ ma przyjść?

    Opu - poczekaj jeszcze z testowaniem...

    Asiulek lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, w Krynicy Morskiej.
    Nikita, @ chyba jakos z poczatkiem tygodnia,choc nie wiem czy sama przyjdzie bo luteiny nie bralam.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jednak @ nie przyjdzie... przez najbliższe 9 miesięcy ;)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj nie lubie tych informacji o negatywach... mam nadzieje, ze jednak te yesty porobione za szybko

    Nikita2, Asiulek lubią tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wy serio nie pijecie alkoholu po owulacji? Przecież co ma być to będzie, ja żyję normalnie i w taki upał nie odmawiam sobie piwka. Już tyle razy się rozczarowałam, że po co odmawiać sobie przyjemności? Zarodek jest chroniony, odżywia się z początku ciałkiem żółtym, nie sądzę, żeby piwo zaszkodziło przed terminem @. Takie moje zdanie.
    Byłam dziś w galerii- Jezusie święty ile ciężarnych, INWAZJA !! Przykro mi było, że to one a nie ja mam taki wielki brzuch :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikito @ nie ma bo na dupku jestem. Ginka kazala brac po 14 dniach zrobic test i jesli negatywny odstawic i czekac na @ jesli pozytywny brac nadal. Matko ale gdziez ja wytrzymam 14 dni :P zreszta wykonalabym bete bo z sikanym nigdy nic nie wiadomo choc jak ma pokazac to pokaze :). Nie wiem kiedy ta bete - w srode po pracy jedzimy nad morze. Wiec co we wtorek? To bedzie 12/13 dpo juz moze cos by juz wyszlo? Jesli 0,01 to chyba mozna dupka odstawiac i czekac na @

    A ten tezt to ja bardziej zrobilam zeby sobaczyc ta druga kreske ovitrellowa a tu nawet tego nie widze nosz szlag... Czy miw nogoke bedzie dane zobaczyc druga kreske i to nie na tescie owulacyjnym ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2015, 14:50

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikito-gratulacje!!! ta beta to moje marzenie (przy moich dwóch biochemicznych było duzo mniej:( więc myślę, że to wszystko idzie ku dobremu:))
    Co do facetów-szkoda mówić, mój bez problemu zrobił badanie, ale większość faktycznie stroi fochy, jakby ich ego miało na tym ucierpieć-może to kwestia społeczeństwa i niemądrego przekonania, że jak coś jest nie tak, to "wina" leży po stronie kobiety-guzik prawda.
    Ja mam dziś równo tydzień po pregnylu, wczoraj znowu zrobiłam test z ciekawości i już wyszedł negatyw, czyli pregnylu niet. Spróbuję wytrzymać chociaż do 10 dpo żeby zrobić test...ale jakie to trudne:(
    Co do alkoholu, czytałam gdzieś, że przez pierwsze dwa tygodnie (czyli od owulacji do dnia okresu) jeżeli jakiekolwiek komórki zostaną zniszczone, to spokojnie odbudowują się. I na logikę, pomyślcie o kobietach, które nie planują, normalnie wszystko robią i dopiero w okolicy dnia spodziewanej miesiączki dowiadują się, że są w ciąży, a rodzą zdrowe dzieci. Tak to natura mądrze wymyśliła...oczywiście nie mówimy to upijaniu się na umór, ale małe piwko (np smakowe, które tego alkoholu ma 2%)wypite przed okresem to nie sądzę, żeby zaszkodziło.

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara ja mialam takie podejscie do tematu jak ty w sumie to troche mam nadal... Mysle ze jak bede w ciazy to jak napije sie alkoholu czytaj jedno piwko to bede sie zle czula albo szybciej na mnie podziala .. Czytalam wypowiedzi innych ciezarnych nie majacych pojecia o swoim stanie, dziewczyna wypila piwko wieczorem i mowila ze upila sie nim jakby conajmniej wypilla ich kikka i przecierpiala dnia nastepnego - czyli kac morderca jak po upiciu do nieprzytomnosci. To samo z lekami - uwazam ze natura jest cwana i jak wezme ibuprom bo bardzo mnie boli glowa to nic sie nie stanie. Nawet nie wiem co mogloby sie stac jakbym wypila piwo nie wiedzac jeszce ze jestem w ciazy...
    Zreszta pewnie nie jestem - pamietam slowa lekarki :( u nas to jak wygrana w totolotka takie "wielkie" prawdopodobienstwo .... Bardzo mnie to zalamalo ... Ostatnio nawet na wizycie powiedziala ze odniosla wrazenie ze ja nie chce in vitro itp.. Ja jej tlumacze ze poprostu nie bylam przygotowana na taka wiadomosc ... Jasne ze gdzies w glowie kolatala mysl ze moze sie tak skonczyc ale wiadomosc ze taka droga jest dla nas wlasciwa mnie przybila ... I ze jasne chcemy podjac probe i to jak najszybciej i jesli uwaza ze iui jest bez sensu to ufamy jej i podchodzimy do in vitro ale poprostu wtedy nie bylam przygotowana na takie wiadomosci ... I mnie zatkalo... Ze jest tak zle ze nawet IUI jest bez sensu... Zalamalam sie. Takze uswiadomilismy ja ze jestesmy nastawieni do ivf chcemy jak najszybciej przystapic skoro to dla nas jedyna droga - wiec same widzicie ze nie ma szansy ... Nawet przy dwoch jajeczkach podczas owulacji ... Takze nie nastawiam sie. Rwczej musze kupic podpaski na wakacje.
    Pocieszam sie tym ze po laparo odpoczywam na urlopie ( mam nadzieje ze bede w stanie pojechac ) wracam i podchodzimy do in vitro. Takze zobaczymy sprobujemy moze dwa razy. Jak sie nie uda to trudno, moze poprostu mamy nie miec dzieci, tak nam bylo pisane i czas bedzie najwyzszy zeby sie z tym pogodzic... Oby jednak nie spelnil sie ten smutny scenatriusz, niech sie w naszym zyciu szczesliwie pouklada jednak ....

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klara ja piję... zdarzyło mi się w zeszły weekend na grillu i wczoraj :P chłodne piwko to jest to co lubię, wiec jak mam ochote to sobie nie odmawiam

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, ja chyba tez dzisiaj zaszaleje i sie napije :) tym bardziej ze kupilismy sobie te brytyjskie z lidla :)

  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita2 wrote:
    Wyniki:

    TSH 2,51.
    HCG 78,76.

    Nie wierzę! Czy to już ciąża? Letrox mam odstawić? Żeby nie poronić... Ale się trzęsę ze stresu... Szok


    super nikita gratulaje a teraz abstynencja :P

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 8 sierpnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita gratuluję.
    Co do picia alkoholu to ja mam tak ze jak miałam stymulacje to po owu nie piłam ale wiem ze źle robiłam bo i tak co ma być to będzie więc teraz piję i robię to na co mam ochotę

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
‹‹ 235 236 237 238 239 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ