X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu wykończą mnie te upały, w mieszkaniu mam 30 st, za nic nie można tego wywietrzyć, upiekę się... Jadę po wiatrak, wczoraj w kilku sklepach już nie mięli, może dziś będę miała więcej szczęścia.
    U mnie póki co @ ani widu ani słychu, 0 objawów jakochkolwiek- to u mnie dosyć rzadkie, zawsze odczuwam nadchodzącą małpę co najmniej od kilku dni.
    W środę testuję :P

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało się bez alkoholu, przez cały wieczór piłam tylko kompocik, nawet coli mi się nie chciało :) Jestem dumna z siebie :)
    Jutro wielki dzień - powtórka bety ;) trzymajcie kciuki.
    Wczoraj mój mąż mi powiedział, że jak kupił colę to trafiło mu się z napisem: "super tato", ja byłam w szoku, ale nic mu nie powiedziałam :) Niby wielki przypadek, bo się nie patrzy jak się kupuje, a jednak.

    Chyba wam jeszce nie pisałam, że moja koleżanka, która się wyprowadziła do większego miasta i teraz rzadko się widzimy, spytała czy jestem w ciąży. Ja: czemu pytasz? Ona: bo śniłaś mi się z brzuchem... Dodam że nic nie wiedziała o staraniach i laparo...

    Cuda się zdarzają i marzenia się spełniają...

    Miłego dnia :)

    P.s. jestem od was uzależniona i jak nic nie piszecie to zawiedziona :)

    klara_bella, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara - trzymam kciuki za pozytyw ;)

    klara_bella lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z ciekawosci zrobilam wczoraj test-kupilam zapas na urlop i nie wytrzymalam-jeden tej samej firmy co dzien wczesniej a drugi facelle z rossmana. Ten facelle wyszedl od razu prawie-druga kreska ewidentna, a pink po minucie bledsza kreska ale widoczn.. W piatek pink byl negatywny...nie wiem czy to mozliwe, poczekam do jutra i powtorze. Zastrzyk mialam w zeszla sb rano,od czw biore duphaston+luteine dopochwowo.trzymajcie kciuki...

    kotkapc, Asiulek lubią tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie dobre wieści! :) Leć na betę, będziesz mieć pewność :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie beta przez tydzien odpada-jedziemy wlasnie na urlop na odludzie i bez wiedzy drugiej polowy nie wyrwe sie 30km zeby zrobic badanie krwi...a nie chce mu nadziei robic niepotrzebnie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita- niezłe z tym super tatą :)
    Moja koleżanka jak byłam w ciąży z córką 4 lata temu powiedziała mi, że niebawem będę w ciąży bo ona wyczuwa takie rzeczy. I ja się zaczęłam śmiać i się skapnęła, że jestem w ciąży :)
    Wiatraków nie ma nigdzie, prawie całe miasto zjechałam buuuu w Media Markt jutro o 14 będą. Co za upał :(
    Mdli mnie dziś od rana, dziwnie się czuję. Nie nakręcam się ciążowo, od luteiny pewnie mnie mdli, testuję w środę jeśli nie pojawią się objawy okresu. Czasem, w sumie dosyć często w ciągu dnia, kłuje mnie macica, kilka dni i się wyjaśni co i jak :)
    ruda- robi się ciekawie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Jestem 2 cykl na pregnylu. Wczoraj dostalam zastrzyk a dzis wlasnie czuje bol owulacyjny :)

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj czuję zieloność :)
    Ruda, Klara, Mała, kto następny w kolejce?

    Yesenia - działajcie <3 ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita dzialamy , dzis tez nie odpuszcze , szkoda tylko ze jutro maz ma noc i nic z tego nie bedzie

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokojące jest to, że czasem zakłuje mnie prawy jajnik. Czyli ten z ktorego była owu. To normalny objaw ciąży czy coś jest nie tak...?

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita z rana lecisz na bete??

    a ja juz zostalam sama :( mezul wyjechal... tym samym mamy kilkumiesieczna przerwe w staraniach

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę lecę :)

    India - Ojoj a on za granica pracuje że taka przerwa?

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita no wlasnie zagranica znowu będzie :/

    a twoja beta na pewno pieknie przyrosla

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 9 sierpnia 2015, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda trzymam kciuki za pozytywna bete.

    Nikita mnie we wczesnych tygodniach bolal jajnik z ktorego mialam ovu wiec chyba normalne.

    India bardzo mi przykro z zaistnialej sytuacji :-(

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) u mnie 11/12 dpo of corse negatyw...
    nie wiem czy mam jeszcze czekac ? czy odstawic dupka ? dzis temperatura spadla troche i zastanawiam sie czy mozna dostac @ zazywajac duphaston ?

    wszystko na to wskazuej ze laparo sie odbedzie. Pytanie tylko czy o czasie czy miesiac pozniej

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można dostać @ biorąc lutkę i przy dupku chyba też.

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita gratulacje!! Ile dni po Pregnylu zrobiłaś test ciążowy i ile cykli byłaś na Pregnylu??

    Ja w sobotę dostałam zastrzyk, wczoraj czułam owulację, a dziś od rana bardzo bolą mnie piersi , masakra

    Miłego dnia

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita kciuki zaciśnięte:)

    Nikita2, fryzjerka lubią tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 10 sierpnia 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita jak tam? Bo juz mnie kciuki bola :)

    fryzjerka lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
‹‹ 236 237 238 239 240 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ