X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita Asiulek dobrze mówi, wstrzymaj się ze dwa dni. A my przez ten czas będziemy mocno zaciskać kciuki ;)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku India to ta dzisiejsza wizyta ci niepotrzebnie namieszała w głowie... Przecież 22mm to duży pęcherzyk. Podejrzewam, że gin nie zauważył płynu w zatoce... Nie wiem ile dni się wchłania płyn, może już go po prostu tam nie ma i dlatego jest pusto...

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dziś test i dlatego mnie korci :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, no już nie dumaj tyle. Lekarz w szpitalu jakiś niedouczony się trafił i namotał. Przecież w specjalistycznej klinice mają odpowiedni sprzęt i odpowiednich lekarzy. Nie sądzę żeby strzelili taką gafę!Ja mocno trzymam kciuki za Twoje powodzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

    Nikita, doskonale Cię rozumiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2015, 22:54

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek, Książka jest na allegro w całkiem niskiej cenie:)
    India nie słuchaj przypadkowych lekarzy, ja w ciągu roku już jestem u czwartego:)
    Lekarze z kliniki znają się na swojej pracy, codziennie robią podglądanie. Ostatnio dziewczyna na wątku ivf pisała ze w szpitalu jej powiedzieli ze ma pusty pecherzyk ciążowy, pojechała do kliniki i usłyszała serduszko:). Klinika leczy niepłodność a szpitale patologie ciąży, wypadki i tak dalej. Nie daj się bo niepotrzebnie się stresujesz.

    india, Nikita2, Asiulek lubią tę wiadomość

  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam test - ewidentny, nie zostawiający nadziei negatyw :(
    Nie ma wątpliwości, temp. nie pnie się w górę, we wtorek spadnie i przyjdzie @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 sierpnia 2015, 07:03

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, dziękuję. Nawet nie wpadłam żeby sprawdzić na allegro :)

    Nikita, ja Ci dam w dupę normalnie. To dopiero 9 dni po owulacji a do wtorku jeszcze daleko! Zakazuje kupowania testu przynajmniej do piątku!
    A tak swoją drogą czułam, że tak będzie. Niepotrzebne rozczarowanie po zrobieniu testu przedwcześnie. Sama mam tak co cykl. Nie smutaj Kochana, wszystko się może jeszcze zdarzyć :)

    Mnie dzisiaj of zszokował, po wpisaniu dzisiejszej temperatury zmienił mi termin owulacji z 23dc na 18dc i dzisiaj wychodzi jakby 10dpo . Jakbym wiedziała kupiłabym test hihi ;) .

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, będziesz powtarzać betę albo testować?

    ganns65gxgno0ohk.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane moje :-)

    Ja już czuję sie dobrze w sobote idę na wesele w ten 35 stopniowy upał :-D Mam tylko nadzieję że nie będzie od nikogo brzydko pachnieć :-)

    Mała mi jak zobaczyłam twoja bete to sie ucieszyłam. Bierz wiecej progesteronu on nie zaszkodzi i nie można go przedawkować :-) a wtedy dzidzia będzie miała lepiej i od razu beta będzie duuuużo większa.

    Anakonda wreście wróciłaś :-)

    India nie wiem czy ty coś nie pomyliłaś??? Napisałaś że wzięłaś dwie ampułki gonapeptulu????? Przecież on jest na wyciszenie i wstrzymuje wydzielanie Lh czyli blokuje owulację a ty napisałaś że wzięłaś go na pęknięcie pecherzyka. Ja zawsze czytam ulotki przed zastosowaniem nowego leku.
    W takim przypadku wszystko jest możliwe że pęcherzyk mógł zacząć sie wchłaniać.
    Nie chcę cie smucić ale gonapeptyl na pewno nie jest na pęknięcie pecherzyka.

    tu masz link o tymhttp://www.swiat-zdrowia.pl/leki/gonapeptyl-daily-12853

    Asiuklu testuj bo zwariuję :-) ja to jestem też z tych niecierpliwych :-)

    Nikita ty tez nie przestawał testować @ nie ma więc jest nadzieja :-)



    Aaaa i zapomniałam Wam napisać że ja w tym cyklu próbuję naturalnie teraz po rozszerzeniu szyjki może mam większe szanse na powodzenie :-)



    Nikita2, Asiulek lubią tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik no wlewasz nadzieję w moje serducho :)
    Zwiększyłam sobie dupka do 3 x dziennie. Już wzięłam 2 i wieczorem trzecia.
    Pojadę też za godzinę do Wejherowa na betę. Gin mowil o czwartku ale chyba nie załapał że wczorajszy wynik to tak naprawdę z poniedziałku więc wypada zrobić powtórkę w środę. .. A to dzisiaj :)
    Koszt tutaj chyba to standard 40 zł ale wynik będę mieć on line po 19-tej... dzisiaj :)
    Nam też nadzieję że india jednak zrobiła dobry zastrzyk i będzie wszystko ok :)
    Asiulku. .. lecę na betę. .. ale wakacje. .. poznaję nadmorskie laboratoria :) dobrze że tutaj dzisiaj wietrznie i ucieklismy z plaży ;)

    Nikita2, kotkapc, Asiulek lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Monik, fajnie ze jesteś i już w lepszym nastroju :) .
    Trzymam kciuki za naturalny cykl :) .
    A co do testowania to nie testuję, może po powrocie znad morza :)

    Mała Mi, do Wejherowa masz aż 40 kilosów...faktycznie zwiedzisz wszelkie nadmorskie laboratoria :) czekam z niecierpliwością na betę :) i oczywiście trzymam kciuki :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi...dzisiaj musi beta przyrosnąć <3
    Czekam na dobre wieści!!!

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek dzięki za skrót wydarzeń :)
    Mała nosz na bank coś zaczęło się dziać u Ciebie obym doczytała dalej i gratulowała :)
    Kotkapc a postanowiłam odpocząć zająć się sobą ale już bym chciała zacząć a tu czekać trzeba . A u ciebie też ivf ? dlaczego jaki problem ? czy już nie chcecie dłużej czekać ? Co do profertilu w 100% możemy polecić u nas była wielka różnica po 3 miesiacach A czyli problem męski zajarzyłam ehhh ten upał
    Asiulek mój brał profertil + wit c w max dawkach .Ale też chyba zależy dlaczego ma niskie wyniki przez geny czy z braku witamin .
    Małą z dietą ok zeszłam do 58 i teraz tylko ćwiczę wiec jest git choć myślałam o 2 kg żeby mieć zapas na stymulację ale darowałam .
    India czary mary u ciebie :)
    Nikita ja bym z testem poczekała edit o nie :(
    Monik ależ pogoda na wesele masakra ! Monik czasami dają gonapeptyl na pęknięcie

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajnie dziewczyny poczytać i poczuć się, że nie jest się jedyną, która nie może odpuścić wczesnego testowania;) chociaż fakt, że oglądać negatyw-kiepsko:( wiem, że gdzieś był wątek, ale do ilu dni po pregnylu może wyjść test ciążowy fałszywie dodatni? Dodam, że miałam pregnyl 5000. Zrobiłam w pon (4dni po zastrzyku-z czystej ciekawości czy faktycznie pregnyl tak wpływa-ja muszę wszystko namacalnie;) i faktycznie wyszedł pozytywny-druga krecha jaśniejsza, ale jednak. I zastanawiam się jak długo trzeba czekać. Nie pisałam wcześniej, że po drugim poronieniu lekarz zlecił szereg badań krwi (insulina, Vczynnik Leidena, krzepliwość krwi itd), ale wszystko wróciło wzorowo, tarczyca jest czysta, jedynie to pco na granicy... i prawdopodobnie progesteron niski i do tego mój organizm nie wchłania z przewodu pokarmowego zbyt dobrze, stąd od zdaje się jutra już mam brać duphaston 2 razy i luteinę też 2 tabletki dopochwowo-może MałaMi jak masz dojście do luteiny dopochwowej dołóż do tego duphastonu, tak jak ktoś napisał wcześniej progesteronu nigdy za wiele jak jest ciąża.

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik Ty mnie nie stresuj!
    Aż sprawdziła w necie tą receptę, jak nic gonapeptyl!!!
    W aptece wydali mi po prostu takie 2 ampułko - strzykawki, bez pudełka i ulotki. Wytłumaczyła tylko jak zrobić. nI sobie taką podwójną dawkę wstrzyknęłam . Po 3h wróciłam na IUI i jeszcze lekarz pytał czy na pewno zrobiłam ten zastrzyk. I powiedział, że owu powinna być w ndz wieczorem ( a zastrzyk był w sobotę o 9 rano)

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anakonda wrote:
    Monik ależ pogoda na wesele masakra ! Monik czasami dają gonapeptyl na pęknięcie


    tu jest ulotka gonapeptylu
    http://www.ferring.pl/ulotki/gonapeptyl.pdf

    i wytłumacz mi jak on miałby działać na pęknięcie???

    Ja go brałam przy stymulacji aby nie pękały przed wcześnie pęcherzyki a przed punkcją dostałam standardowo Pregnyl 5000 właśnie na pęknięcie.

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik nie wiem jakim cudem może tak działać, ale czytam na innych forach, że innym dziewczynom też się zdarzało to dostać na pęknięcie. Może właśnie tak działa, gdy pęcherzyk jest już wyhodowany, duży?

    Ja już nie wiem co o tym myśleć no chyba w Invikcie by jakiś wałków nie kręcili??

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żadnych wałków, Ty czekaj spokojnie na testowanie, trzeba ufać lekarzowi, nerwy tu nie pomogą:/

  • anakonda Autorytet
    Postów: 4548 1437

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik no moja kuzynka miała co przed iui i to szczęśliwym więc zależy od lekarza. Lametta też nie jest do stymulacji w ulotce brak na ten temat wzmianki a jednak działa tak. Nie potrafię logicznie wytłumaczyć

    Starania od 2008 roku 07.02.14 aniołek 13tc
    3 IUI :(
    03.2016 I procedura krótki protokół ICSI :(
    05.2016 II procedura krótki protokół ICSI :(
    Zmiana kliniki MedArt
    09.2016 długi protokół 21.09 punkcja mamy 3 zarodki :)
    29.11.2016 crio 4AA cb
    Mrl 0% szczepienia -> 26,1 ( X)-> doszczepianie (I)
    08.2018 IV IVF cykl naturalny transfer 17.08 7tc :(
    V IVF grudzień 6 zarodków 4 prawidłowe genetycznie
    10.04. 2019transfer :(
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 5 sierpnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, zaglądam i zaglądam... kiedy nam dasz znać Kochana :)

    ganns65gxgno0ohk.png
‹‹ 231 232 233 234 235 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ