X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, nic nie piszę, nic nie mówię, tylko....nic nie powiem...

    Kotka, witaminki może zamienić na Profertil (drogi) lub androwit (ok 40zł) lub cokolwiek innego.

    ganns65gxgno0ohk.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem, profertil u mnie w mieście póki co niedostępny, czekam. Androlog nam ostatnio powiedział że jeszcze nie widział przypadku żeby androwit pomógł, bo taka moja sugestia była. Choć i tak nie chce mi się w to wierzyć. Dziewczyny na wątku meskie sprawy pisały że pomaga.

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. brał Profertil (też od ręki niedostępny w żadnej aptece, ale w niektórych na zamówienie tak), wyniki wcale się aż tak nie poprawiły jak na taki drogi suplement. Więc po kilku opakowaniach Profertilu przeskoczyliśmy na androwit + kwas foliowy + witaminę c+ cynk. Jest znaczna poprawa. Nie wiem, może na każdego działa co innego :).

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie moje maniery :(
    wybaczcie kochane ale pisze z tel i nie widzę wszystkiego :(
    Witam się serdecznie z rudą :) Jak Asiulek pisze u nas najlepiej więc witaj w klubie :)
    Anakonda nosz tysiąc lat :) Jak Twoja dieta? Mam nadzieję że już jesteś fit i teraz będzie już tylko git ;)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi, pewnie urlopują razem z właścicielką ;P
    Zapytam raz jeszcze bo pewnie akurat mojego pytanka nie zauważyłaś w swoim telefonie :)
    Może rzuciły Ci się jakieś wolne pokoje w Jastrzębiej Górze Kochana?

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku no oglądałam w drodze na plażę i jak jechaliśmy do Władysławowa ale tutaj w okolicy pisze "brak wolnych miejsc" :(
    My jesteśmy w hotelu Astor a ofertę znalazłam przez travelist.
    Niestety sama nic tutaj nie mogę sprawdzonego polecić :(
    W zeszłym roku byliśmy w Sarbinowie (Róża morza czy jakoś tak). To mogę polecić. pobyt mieliśmy ze śniadaniami ale bardzo blisko do morza i super okolica. Mogę też polecić, bo byłam w Grzybowie "u Róży" ale tam dosyć kawałek do morza jest - jakoś 700-800m.

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Mała Mi. Już nie zaśmiecam wątku :)

    ganns65gxgno0ohk.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala mi co ja tu czytam. Mam nadzieję, ze Twoje modlitwy pomogly <3

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wieciw ci mi wczoraj gin powiedzial? Poszlam na usg do szpitala bo moj na urlopie, a chciakam potwierszic owu. Wwiec pytam czy juz byla. A lekarz nnie wysmial i mowi: w 10dc??? Tu ani owu nie bylo ani sie nie zapowiada. Endo 6mm brak pecherzyka dominującego. No i zglupialam

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india.... no to niby na czym Tobie to IUI zrobili ? Przecież nie na ślepej kiszce?

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Mi ale moja temperaura tez nie powala. Wiec moze iui bylo na pecherzyku widmo. Tak sie zniechecilam, ze juz nie ide na zadne usg

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India, a jak Ci robili usg przed IUI to widziałaś obraz? A teraz widziałaś obraz? No to niemożliwe przecież jest/

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india ale przecież Twój pęcherzyk miał 22 mm to nie mógł być widmo! A przyznałaś się, że był pęcherzyk i,że IUI miałaś?
    Może wtedy facet by się bardziej postarał poszukać np. płynu albo ciałka żółtego?

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzieje...

    Mała Mi - nie znam się, ale te dziewczyny którym nie wyszło miały betę gdzieś między 0 a 2, więc 8 to już daje ogromną nadzieję... :) Ach mocno zaciskam kciuki!

    Witam nową koleżankę - czuj się jak u siebie ;)

    Korci mnie żeby zatestować jutro :) Jest sens w 24dc (owu 15dc)...?

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, jak dasz radę wstrzymaj się jeszcze ze 2 dni. Pisze to ta, która nigdy rady nie daje hehe

    Nikita2 lubi tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    India - bardzo dziwna ta rozbieżność lekarzy... A wcześniej też miewałaś owu w 10dc? Bo najczęściej spotyka się chyba 14-15dc. Może ten dzisiejszy gin miał słabszy wzrok i nie dostrzegł płynu w zatoce... Dziwne... W każdym razie nie martw się na zapas, odliczamy dni do testowania ;)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku - może zrobię i jutro i w piątek? :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikita, wg moich wyliczeń jutro 9dpo , ciut za wcześnie. Choć niektórym dziewczynom testy już pokazują blade kreski....No jak tak bardzo chcesz, to masz moje przyzwolenie :) ale jutro tylko pod warunkiem że w piątek powtórzysz i nie zapomnisz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2015, 22:25

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za pozwolenie ;) zobacze w jakim humorze wstanę :)

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 4 sierpnia 2015, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W klinice jakiś pęcherzyk był, jakoś uważnie mu się nie przyglądałam. Lekarz powiedział, ze ma 22mm i dlatego IUI została przesunięta z pon na sobotę. Zdjęcia z USG nie dostałam.

    Ja naturalnie potrafiłam mieć owu w 10/11 dc. A teraz byłam stymulowana Lamettą, no i w sob zrobiłam sobie 2 zastrzyki z gonapeptylu na pęknięcie. Lekarz z kliniki owu przepowiadał ją na niedzielny wieczór.

    Tamtemu lekarzowi nic nie mówiłam o zabiegu, tylko, przyszłam na monitoring. Zasugerowałam, ze ja mam zawsze szybko owu i że u mnie to możliwe, ze jestem już po. Ale jego reakcję i odpowiedź już znacie :/

    Mała Mi ja dziś chyba nie zasnę...

    ug378ribe4qdpu6z.png
‹‹ 230 231 232 233 234 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ