X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do Dźwirzyna lece

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!

    U mnie laparoskopia też wykazała endometriozę , jajowody drożne . To już chyba 4 czy 5 cykl ( przestałam liczyć ) po laparo i nic. Zmieniłam wreszcie lekarza bo ten poprzedni to porażka , tyle tylko że zrobił mi laparoskopię . Teraz 2 miesiąc na Pregnylu a jak się nie uda to dalsza stymulacja pewnie Clo

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek i co prezent podarowany ??

    Ruda, z perspektywy czasu też zastanawiam się jak wytrzymałam tyle, ale jakoś nigdy wcześniej nie robiłam testów wtedy tylko raz z czystej ciekawości. w tym cyklu co mi się udało nie myślałam o ciąży, myślenie skupiłam na tym że niedługo będzie rok po stracie a u nas nadal nic i zaczęliśmy planować wakacje :-P miała być Bułgaria we wrześniu ;-) zamiast tego będzie remont pokoju i morze jakiś wyjazd w Polsce :-P

    Ja lecę na badania ;-)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zatestowałam, bo testy gdzieś tak głęboko schowałam, że nie mogłam ich znaleźć rano !! dziś poszukam i jutro jeśli temp będzie ok to zatestuję.
    Teraz temp nie mierzyłam, bo moja mama u nas była. Właśnie pojechała więc mogę termometr wyciągnąć :)

    Nikita2 lubi tę wiadomość

  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Z samego rana dałam, włożyłam w małe pudełeczko, zawiązałam kokardkę, w środku była gąbka,więc schowałam pod nią a na wierzchu napisałam karteczkę " podnies mnie" . Mąż zaspany otwiera, pyta co to takiego? O niewiele myśląc zgodnie z onstrukcją podnosi mnie...zamiast gąbki... :-).
    No to nakierowałam go... no żebyście widziały ...z zaspanych oczu zrobily sie wielgachne i żeśkie. I wtedy znów mnie podniósł..radość była wielka :)

    klara_bella, kotkapc, Suzii, monik, agape, czekolada, Mała_Mi79, Nikita2, fryzjerka lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulku wzruszyłam się...<3 Aż łezka mi się w oku zakręciła:)
    Chciałabym kiedyś doświadczyć takiego przeżycia...:)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wzruszylam sie czytajac, tez marze o tym zeby taki prezent mezowi zrobic .... Ach gdyby to wszystko tylko od nas zalezalo ...

    Asiulek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu to byl twoj 1 cykl po laparo ? Kurcze jak mnie to pozytywnie nastawia :))) az sie nie moge doczekac krojenia :D
    Sen z powiek spedza mi fakt ze u nas jeszcze te przeciwciala sa obecne :( plemniczki sie same unicestwiaja ... U nas to dopiero bylby CUD... Nie wiem czy mimo laparo uda sie nam naturalnie, albo czy w ogole sie uda ... Ja sobie myslalm ze in vitro to juz w zasadzie gwarancja sukcesu - w koncu podaja ZARODKI ... A to wcale nie jest takie proste jak myslalam bo skoro podaja zarodki dlaczego nie udaje sie wszystkim za pierwszym podejsciem a niektorym w ogole (?)... Ach znowu smuce
    Wybaczcie jestem zmeczona potrzebuje rozpaczliwie urlopuuuu :) ale o 15 ruszamy i juz mi sie slabo robi z powodu korkow pod wroclawiem ... Echhh ale rano wstaniemy i pojdziemy z piesiem przywitac mooorze :))) ciekawe czy wejdzie do wody :D
    Tak z innej beczki orientujecie sie gdzie w dzwirzynie mozna wprowadzic psa na plaze ?

  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehhh nie bylo mnie tu jeden dzien a tu takie wiesci !!!!!!!!!!!!!!

    Asiulku mojee wielkieee gratulaacje jak ja sie ciesze Twoim szczesciem :-D
    Nawet nie wiesz jak bardzoooo!!!

    A mężowi zrobilas piekna niespodzianke, jak ja przeczytalam to az ciarki mialam :-)

    Ja też sie zastanawiam nad laparo badz histeroskopia nikt mi jej nigdy nie zaproponowal wiec po tych wspanialych wiadomosciach jakie sie tu dzieja i ja pojde do lekarza moze mi da skierowanie :-)

    Asiulek lubi tę wiadomość

  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek super! Twój maż widzę, taki dosłowny we wszystkim jak mój :D Ciekawe czego spodziewał się jak podnosił Ciebie zamiast gąbki :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 11:50

    Asiulek lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpiszę się pod poprzednimi wypowiedziami ... też się wzruszyłam jak czytałam o Asiulkowym prezencie :)
    No i też się zastanawiam czemu mi nikt nutę zaproponował laparo ? miałam sprawdzoną drożność i tyle, a ginka ostatnio sama stwierdziła że bez stymulacji u mnie nutę da rady. ... choć ostatnio... same widziałyście :) coś się udało.
    Ja już jestem po lamettcie a w poniedziałek wizyta. Mój plan: pregnyl żeby mieć pewność że pęknie (mam nadzieję że coś tam urosło) a potem monitoring i od razu końskie dawki luteiny. Chyba to niepowodzenie to zbyt niski progesteron.
    Tak nawiasem, to dlaczego Asiulku, indio, Nikito miałyście laparo...? Jakie były wskazania?

    A tak z lepszych wieści to moje ths wzrosło do 0,783 :)
    Niestety anty TPO 156 - ciągle wysoko.
    No i na koniec planuję .... za Asiulkiem i Nikita i Tulipanna i Czekoladka ... 2 kreski :)

    opu...to chyba dobrze, że wyniki męża się poprawiły :) 3% to niezły wynik :)
    szykuj się do laparo... ja chyba jestem w stanie sama poprosić ginkę w następnym cyklu (tfu....którego mam nadzieję już nie będzie oczywiście) o skierowanie na laparo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 14:29

    Asiulek lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • agape Autorytet
    Postów: 730 316

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 ja zaraz za Tobą planuję :P albo i nawet przed mogę jeśli się nie obrazisz ;)

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    Potrafimy kochać i marzyć, dlatego wszyscy jesteśmy zwycięzcami...
    PCO
    wysoka prolaktyna
    Prawie 20 miesięcy starań ...
    październik 2015 - 6tc (*) :(
    Sierpień 2016- HSG - drożne jajowody
    Wrzesień 2016- seminogram M. - wyniki dobre, jedynie obniżona nieco ilość plemników o prawidłowej budowie
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis sie umówiłam na wizyte do kliniki w przyszły wtorek w sprawie ewentualnej laparoskopi. Może coś wymyśli dlaczego dochodzi do zapłonienia a nie do zagnieżdzenia zarodka.No i może wyjaśni mi dlaczego mam aż tak silne skurcze.

    Małami będe trzymać mocno kciuki aby ten cykl sie udał :-)

    I podłączam sie do pytania Małejmi - właśnie z jakich powodów miałyście laparoskopie???


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2015, 14:58

  • india Autorytet
    Postów: 2226 2595

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek fantastyczny prezent dostal maz. Lepszego sobie nie mogl wymarzyc

    Mala Mi u mnie laparo zalecono by pobudzic lewy jajnik i z powodu niepekajacych pecherzykow. Niestety mi laparo jak widac nic nie dala :( oprocz tego, ze rezerwa jajnikowa poleciala w dol :( tzn. Lewy jajnik produkuje pecherzyki, z ich pekaniem roznie bywa, ale efektu w postaci ciazy i tak brakuje. Ech...

    suzi poprosze o Sopotowe wskazowki :)

    Asiulek lubi tę wiadomość

    ug378ribe4qdpu6z.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam laparo zeby cokolwiek zdiagnozowac, bo badania nie wskazywaly na nic a pregnyl i clo na poczatku nie pomagaly

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    india wrote:
    Nikita jak tam? Bo juz mnie kciuki bola :)

    hahahahaha

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda85 wrote:
    Nikito, ja rowniez trzymam kciuki!
    U mnie testy z sb to musial byc jeszcze pregnyl-dzis ciagle pozytyw ale slabszy. Odczekam do czwartku(11dzien po pregnylu) i zobacze.
    Z Waszego doswiadczenia jak dlugo pregnyl 5000 utrzymywal sie? Dzis mam 9 dzien po...

    za wcześnie testujesz to jeszcze pregnyl jest w organizmie (utrzymyje się do 12 dpo)prędzej niewarto robic

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulek wrote:
    Dziewczyny, siedzę się i gapię....na teście 2 kreski... nie wierzę...a muszę lecieć już do roboty...

    Mój mąż ma jutro urodziny.


    superaśno :) :) ale mąż dostał prezent

    Asiulek lubi tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aż szkoda psuć taka atmosferę tutaj :/
    ja byłam na usg w pon(11dc) pęcherzyki 8 9 i na prawym 14 mm torbiel 25mm prawym jajniku a ja się dziwiłam czemu mnie tak jajnik boli i cały czas po plamiewam sobie :P. Dziś kolejny scan czyli (13dc) az urosły o milimetr czyli Lj 9 i 10 Pj15 w piątek kolejny scan :/ . już myślałam ,że będę dziś kłuta :/. nic zobaczymy w piątek .


    asiulek i nikita trzymam kciuki i rośnijcie :)

    Nikita2, Asiulek lubią tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 12 sierpnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fryzjerka wrote:
    aż szkoda psuć taka atmosferę tutaj :/
    ja byłam na usg w pon(11dc) pęcherzyki 8 9 i na prawym 14 mm torbiel 25mm prawym jajniku a ja się dziwiłam czemu mnie tak jajnik boli i cały czas po plamiewam sobie :P. Dziś kolejny scan czyli (13dc) az urosły o milimetr czyli Lj 9 i 10 Pj15 w piątek kolejny scan :/ . już myślałam ,że będę dziś kłuta :/. nic zobaczymy w piątek .


    asiulek i nikita trzymam kciuki i rośnijcie :)
    Tulam Cie ..:-*

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
‹‹ 240 241 242 243 244 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ