X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 23 września 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladka, Kubuś? Super! Też bym chciała Kubusia:)

  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 23 września 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak faszerowanie się clo nie pomaga to teraz naturalnie musi się udać :-) trzymam za nas kciuki.
    jestem po wizycie, mam skierowanie na e2 i usg, będę też sprawdzać tarczycę. Czekamy :-)

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 23 września 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotkapc wrote:
    4 nas jest bo ja po laparo też mam naturalne starania. Jeszcze mi 2 cykle zostały, Joanna ja byłam na leczeniu w Ab ovo, co prawda na 2 wizytach tylko.
    A powiedzcie mi jeszcze dziewczyny, co daje Wam ta szpitalna diagnostyka, np. Migotka ostatnio była, co więcej się dowiedzialyscie? Bo np. hormony, różne badania laboratoryjne można zrobić bez lezakowania.
    Kotkapc, u jakiego lekarza byłaś i dlaczego tylko 2 wizyty?

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!
    ja też podczytuję, też gubię się kto kiedy i gdzie. U nas zaczął się 12 cykl starań (2 ciąże biochemiczne) i 2 cykl po miesiącu przerwy z CLO. W poniedziałek mam wizytę u lekarza, żeby sprawdzić czy coś wyrosło po CLO czy nie i sprawdzić czy wredna torbiel krwotoczna wchłonęła się albo przynajmniej zmniejszyła.
    Nastrój taki jak u każdej z Was - wzloty i upadki:)
    Nie nastawiam się na za wiele w tym cyklu, byle torbiel zniknęła.
    W zeszłym cyklu profilaktycznie brałam po owulacji luteinę dopochwowo i czułam się po niej fantastycznie - zero pms, super samopoczucie, zero dołka i deprechy (normalnie okres po owulacji to czas w którym sama się mam ochotę udusić). Czy ktoś tak miał?
    Przy drugiej ciąży biochemicznej przy becie zrobiłam progesteron i wynosił ledwo 4,6. Stąd moje przypuszczenie, że chyba muszę mieć go po owulacji zdecydowanie za mało i stąd i poronienia i fatalny pms.

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 23 września 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna - ja też do Ab Ovo w Lublinie.
    Kotka - ja np. w szpitalu miałam robiony pełny obraz prolaktyny - o 22:00, 2:00 i 6:00 rano (normalnie nie ma takiej opcji), krzywą cukrową, oprócz tego masę innych badań (jeszcze teraz mam siniaki na rękach, bo żył zaczęło brakować:)
    Jestem bardzo zadowolona, bo wszystkie badania oczywiście za darmo - to dla mnie ważne, bo i tak masę kasy zostawiłam w luxmedzie...;/
    A tak - cały plik badań zlecony - wyniki niebawem i z tym wszystkim idę do ginki na wizytę :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 23 września 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Próbuje kolejny raz
    Streszczenie dla nowych forumowiczek

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 23 września 2015, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no chyba musicie poczekać kilka dni az bede miec dostęp do kompa :-/

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 września 2015, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pisanie z fona tu na OF to jest masakra. Mi tez cos sie zawsze skasuje

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 września 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 24 września 2015, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha no i skasowalo. Pisałam ze 2.10, to będzie 20 dc idę do Gina na usg sprawdzić czy jest ok i czy mogę clo znów przyjąć w następnym cyklu.

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda85 wrote:
    Dziewczyny!
    ja też podczytuję, też gubię się kto kiedy i gdzie. U nas zaczął się 12 cykl starań (2 ciąże biochemiczne) i 2 cykl po miesiącu przerwy z CLO. W poniedziałek mam wizytę u lekarza, żeby sprawdzić czy coś wyrosło po CLO czy nie i sprawdzić czy wredna torbiel krwotoczna wchłonęła się albo przynajmniej zmniejszyła.
    Nastrój taki jak u każdej z Was - wzloty i upadki:)
    Nie nastawiam się na za wiele w tym cyklu, byle torbiel zniknęła.
    W zeszłym cyklu profilaktycznie brałam po owulacji luteinę dopochwowo i czułam się po niej fantastycznie - zero pms, super samopoczucie, zero dołka i deprechy (normalnie okres po owulacji to czas w którym sama się mam ochotę udusić). Czy ktoś tak miał?
    Przy drugiej ciąży biochemicznej przy becie zrobiłam progesteron i wynosił ledwo 4,6. Stąd moje przypuszczenie, że chyba muszę mieć go po owulacji zdecydowanie za mało i stąd i poronienia i fatalny pms.
    bez sprawdzenia czy torbiel sie na pewwno wchłoneła (2-3 dc) ktos polecił Ci brac znów clo????jesli tak to gratuluje odwagi lekarza....

    monik lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    bez sprawdzenia czy torbiel sie na pewwno wchłoneła (2-3 dc) ktos polecił Ci brac znów clo????jesli tak to gratuluje odwagi lekarza....

    Tulipanno, torbiel jest niewielka i biorąc pod uwagę, że mam pcos, to widocznie nie jest jakimś przeciwwskazaniem. Ma być na bieżąco kontrolowana, a jeśli nie wchłonie się, to będzie usunięta. To jest bardzo dobry lekarz, także nie sądzę, żeby zalecił coś, co podziałałoby na moją niekorzyść. Każda sytuacja jest indywidualna i każda wymaga takiego podejścia i chodząc do zaufanego lekarza, trzeba mu zaufać, bo co innego pozostaje? Zmieniać lekarza co wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2015, 15:21

  • tulipanna Autorytet
    Postów: 4719 2091

    Wysłany: 24 września 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda85 wrote:
    Tulipanno, torbiel jest niewielka i biorąc pod uwagę, że mam pcos, to widocznie nie jest jakimś przeciwwskazaniem. Ma być na bieżąco kontrolowana, a jeśli nie wchłonie się, to będzie usunięta. To jest bardzo dobry lekarz, także nie sądzę, żeby zalecił coś, co podziałałoby na moją niekorzyść. Każda sytuacja jest indywidualna i każda wymaga takiego podejścia i chodząc do zaufanego lekarza, trzeba mu zaufać, bo co innego pozostaje? Zmieniać lekarza co wizytę?
    Rob jak uwazasz i uwazaj jak robisz ;)

    kotkapc lubi tę wiadomość

    wnid9vvjl1hs5kx5.png
    419005497f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulipanna wrote:
    Rob jak uwazasz i uwazaj jak robisz ;)
    Ano:) zobaczę w poniedziałek. I tak to jest drugi i ostatni cykl z CLO, więc mam nadzieję, że złych konsekwencji nie będzie. Dzięki za czujność-podpytam na pewno na wizycie :)

  • Olessia88 Znajoma
    Postów: 27 10

    Wysłany: 24 września 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Wczoraj miałam podane 10000 pregnylu (13dc) w pon będzie to 18dc mam iść zbadać poziom progesteronu i na wizytę. Na pewno sprawdzić czy "pękło" . Moje pytanie jest takie, jak wasze doświadczenia? też badacie progesteron po podaniu? jak tak to jaki powinien być wynik?

    Gdy ktoś kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym. Mówi sobie: „Na którejś z nich jest moja róża...
    Antoine de Saint-Exupéry
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 24 września 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć progensteron powinien być większe niż 20 ale jakiej jednostki to Ci nie powiem. Wydaje mi się że to ważne żeby go badać bo w razie udanego cyklu niedobór tego hormonu jest najczęstszą przyczyną poronien

  • aiszza1 Koleżanka
    Postów: 63 5

    Wysłany: 25 września 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 25 września 2015, 17:43

    aiszza1
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 września 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam dziewczyny nastroje przed weekendem??

    ruda85 - niezły kardiogram miałaś po owulce :) na szczęście się unormowało ... i tak do zieloności poproszę :)

    Fryzjerka - doczekamy się tego sprawozdania czy nie??

    A poza tym ... co tu tak cicho?!!

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 25 września 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    I jak tam dziewczyny nastroje przed weekendem??

    ruda85 - niezły kardiogram miałaś po owulce :) na szczęście się unormowało ... i tak do zieloności poproszę :)

    Fryzjerka - doczekamy się tego sprawozdania czy nie??

    A poza tym ... co tu tak cicho?!!

    Dzieki bogu ze weekend

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 25 września 2015, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tam się zapowiada imprezowo :)
    Dzisiaj przychodzą znajome, jutro idziemy na urodziny a w niedzielę na odpustową kawę i ciacho do dziadków .......... mmm pyszności mnie czekają.
    Chyba muszę gdzieś wpleść jakiś lekki trening haha :) .. no muszę się jakoś odstresować bo mnie temperatura stresuje grrr.
    Dzisiaj niewielki spadek i już psychika się przestraja, że pójdzie już w dół...
    Oj potrzebuję dużej dawki glukozy :) i endorfin ... :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ