X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez ten cykl mam luzny :) i kolejny tez bo bedzie laparoskopowy - jesli nic po drodze sie nie wydarzy przeziebienie paskudne kszel jakis itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 20:35

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 28 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Edka daj znać jak wyniki, a ft3 i ft4 też badałaś?

    :)
    Nie, ostatnio kazała mi przyjść z samym tsh po 6 m-cach, chyba ze ciąża to szybciej i wtedy tez ft 3 i 4. Jak mi wyjdzie złe tsh to do niej zadzwonię nim sie umówię na wizytę czy zrobić te ft

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 28 września 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro odbiorę wynik tsh to napiszę a wizytę u gina mam w piątek. I dam znać co dalej. Z mężem dzielnie pracujemy caly czas

    ewelinka2210, czekolada lubią tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Asiulek Autorytet
    Postów: 513 191

    Wysłany: 28 września 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane!

    Mała Mi, jestem stała w uczuciach , jeden mąż, jedna kosmetyczka, jeden fryzjer, jeden stomatolog, jeden ginekolog i wątek jeden! Oczywiście pregnylowy, choć mnie już nie dotyczy bo zastrzyki juz za mna :) . Czytam na bieżąco, przeżywam razem z Wami...tylko mniej się udzielam bo już jakoś tak nie pasuję i nie chcę się mądrować, ale dziękuję , bardzo miło że nie wszyscy o mnie zapomnieli :)
    Czekam z niecierpliwoscia na czwartkowe testowanie Małej, na laparoskopię Opu, na efekty polaparoskopowe Kotki i Migotki,na ciąg dalszy starań Pszczelki i fryzjerki, kciukam za Indię która niedługo zobaczy się z mężem i będzie okazja do wznowienia starań, za wizytę Monik aby wszystko było ok, w co bardzo mocno wierzę, za Jakubka Czekoladki, Hanie Tulipanny, bliźniaki Nikity,maleństwo Juswik i wszystkie koleżanki z tego wątku . Pisze z telefonu, więc wybaczcie że nie wspomnę o wszystkich i każdej z osobna. Jest tak Was / nas dużo, że nie sposób. Z jednej strony super bo wątek tętni życiem, a z drugiej smutno że tak wiele kobiet ma problem z poczęciem. Ale tu jest tyle wsparcia i dobroci , że chce się tu być :) . Także Kochane, trzymam za Was kciuki bardzo bardzo mocno , czytam codziennie,a nawet kilka razy dziennie i kibicuję !!!
    Zostawiam wiruski
    Proszę też Was o kciuki, jutro mam wizytę i ważne usg wykrywające ewentualne wady genetyczne i strasznie się boję...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2015, 22:22

    Nikita2, Edka, czekolada, JusWik, opu, tulipanna, monik, Joanna85 lubią tę wiadomość

    ganns65gxgno0ohk.png
  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 28 września 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki Asiulek.
    U mnie pregnyl zadziałał dziś na monitoringu było cialko żółte a tak się obawiałam torbieli (28 mm jajeczko)teraz duphaston i czekanie

    Edka, Asiulek, Nikita2, czekolada, tulipanna lubią tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 872

    Wysłany: 28 września 2015, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem przed całą akcją :-) w końcu dostałam okres od jutra clo 2x dziennie przez 5 dni i czekam na owulke potem mój pierwszy zastrzyk z pregnylu.. Jestem ciekawa czy i mi się uda ;-)

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 września 2015, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    U mnie nic sie nie dzieje. 21 pazdziernika laparo jedyna atrakcja przed to wizyta u anestezjologa 13-stego, wiec nie mam o czym pisac.
    Troche mnie piersi bola pewnie od cisnacego stanika. I przytylam koszmarnie :(

    opu bolące piesi...to objaw, który ja bym chciała mieć :) Ciekawe, kto kogo będzie targał na fioletową stronę ? ;)

    migot_ka :) pięknie, że odpuszczacie ten cykl... z doświadczenia wiem, że ładnie się takie "odpuszczone" kończą :) Liczę, że i Twój taki będzie :)

    Asiulku, jak pisałam już nie raz: jesteś nieoceniona..i dzięki Bogu "stała w uczuciach" ;) zwłaszcza tych wątkowych hihi :)
    Przytulam mocniasto i zdrowaśkuję za udaną wizytę :) Zobaczysz, że maleństwo rośnie zdrowo jak na drożdżach :) Oczywiście daj znać jak będzie po...
    No i tak patrzę na Twój suwaczek a tutaj już 11 tydzień leci ... cudownie :)

    Nikita, JusWik, Tulipanna, Czekoladka...jak tam u Was?
    Ciekawe czy Karolcia jeszcze tutaj zagląda :) no i ciekawe jak tam się Hanusia chowa :)

    Kotkapc - kiedy wznawiacie odrabianie zadania domowego? ;)

    Monik, kiedy wizyta??

    Fryzjerka, daj znać jak dostaniesz listę ze szpitala, na kiedy Was wpisują do IVF?

    Ruda, i jak po wizycie? Miałaś mieć wczoraj?

    Edka, czekamy na wyniki tsh oczywiście :)

    Miki - super wiadomość :) To teraz czekamy na Twoje testowanie :) Kiedy masz zrobić "sikańca" albo betę?

    basia7777- jeśli Twoje nastawienie będzie: "uda mi się" ... to nie ma mocnych - musi się udać :) Kibicujemy Ci z całego serducha :)

    Pszczelka...jak u Ciebie?? Już odpoczęłaś chyba, co?? Długi protokół czeka :) A my razem z nim ... i wiesz, że Ci nie odpuścimy ;)

    No i która jeszcze nie wymieniona to samozwańczo proszę do raportu :) Może mnie się uda zrobić harmonogram najbliższych testowań ... kurcze chociaż ja nie - bankier mi może mi to kiepsko pójść... ale postaram się jak mogę :)

    JusWik, Nikita2, Edka, Asiulek lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • JusWik Autorytet
    Postów: 1315 1304

    Wysłany: 29 września 2015, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki,
    również zaglądam i podczytuję was codziennie.
    Staram się nie udzielać aż tak, ponieważ internet za bardzo mnie nakręca i potem martwię się podwójnie. Mam 2 wizytę w sobotę i mam ogromną nadzieję że będzie wszystko dobrze i zobaczę już mojego maluszka. Strach jest ogromny ale chyba inaczej nie będzie.
    Trzymam za was moooooocno kciuki i mam nadzieję że znajdziecie się niedługo po fioletowej stronie mocy :D
    zostawiam wiruski
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Mała_Mi79, Edka, czekolada, Joanna85 lubią tę wiadomość

    wg2gskx.png
    bfaregz2g4civ44w.png
    [*]17.03.2014 Wikusia (9tc)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahah Mała Miiii :) wez mnie nie podjudzaj :D zmierzylam tempke - jakas oczywiscie licha ... 36,57 w 17 dc jakos nie powala, jedyna informacja z tego jednorazowego pomiaru ze pewnie juz po owulce, wiec teraz tylko czekac na okres. Piersi moze nie ze bolą, ale takie cmienie i dyskomfort jakis w okolicy nawet nie wiem jakiej gdzies na srodku kolo sutkow chyba :P a ze przytylo mi sie no to staniki sa tak wypchane ze no coz :P wstyd ... musze wziac sie za jakas diete i ruch - koniecznie. Dzis mam w planie pobiegac, albo pocwiczyc chodakowska.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 07:48

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 września 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, mów i myśl co chcesz... a ja myślę swoje :) hihi
    Kurcze nakręcam się wiem, ale taka już jestem :)
    Lubię takie pozytywne nakręcenie... bo w razie czego - dobrego :) dziecko nie będzie miało matki-frustratki haha :)
    Za to na pewno, każde z Waszych dzieciątek będzie miało nieźle szurniętą i rąbniętą (w najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu) ciotkę internetową --- czyli mnie 2uge4p4.gif

    JusWik, czekolada, monik, Asiulek lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w moim przypadku bedzie mialo szurnieta mamusie :P pozytywnie oczywiscie :D moja kolezanka mowi ze moj pies jest taki sam jak ja :D szalony a jak patrze na tą kupe futra biegajaca bez ladu i skladu sluchajaca komend MOOOOOOZE :P albo jak jej sie chce :D skaczaca na kazdego cieszaca ogonem :P to nie wiem czy mam to odbierac jako komplement czy co :D
    Na to inni sie dziwia - taaaaak ??? o M. mowisz ?? a kolezanka NOOOO ona jest heheh niepozorna :P szalona i wariatka :P heheh dobrze sie kamufluje ;))

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 29 września 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze wiecie że jesteście nie zastąpione! :-) uwielbiam ten wątek i prawie zawsze was czytam i kibicuję :-) jestem z wami duchem cały czas ;-)

    Jakub właśnie kopię i zostawiamy Wam wiruski &&&&&& łapcie zesz do cholery :-D

    Mała Mi kochana jesteś :-)

    Asiulku to już 11 tydzień ale czas leci :-) dopiero co ja byłam na badaniach prenatalnych a tu już mamy za sobą prawie połowę ciąży :-)

    Monik kiedy wizytujesz ??

    Mała_Mi79, Asiulek, Karolcia88 lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 września 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekoladko łapię, łapię .... chase.gif

    Anatolka, tulipanna, Karolcia88, czekolada lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 29 września 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh w normie

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 września 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka, pięknie, tylko się cieszyć :)
    A w którym przedziale normy?? bo bliżej górnej granicy ... to nie bardzo powód do radości...ale też nie od razu do płaczu ;)

    Anatolka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • Anatolka Autorytet
    Postów: 8014 6909

    Wysłany: 29 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    Edka, pięknie, tylko się cieszyć :)
    A w którym przedziale normy?? bo bliżej górnej granicy ... to nie bardzo powód do radości...ale też nie od razu do płaczu ;)

    Prawda. Amerykanie zalecają poniżej 2,5. Część endokrynologow zaleca jeszcze niższe, nawet 1-1,5.

    Mała_Mi79, Nikita2 lubią tę wiadomość

    1usa3e5e6fqireg4.png

    3ca106616b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, Mała Mi, masz rację, miałam wczoraj być u lekarza, ale w niedzielę wieczorem okazało się, że muszę wyjechać na parę dni i dopiero w sobotę (16dc) zawitam do mojego ginekologa. Mam cichą nadzieję, że jeżeli coś wyrosło, to peknie samo, a jeśli do soboty nie pęknie, to będzie jeszcze czas na pregnyl. Dziś 11 dc, test owulacyjny już intensywny dziś, ale myslę, że dopiero wieczorem będzie w 100% prawidłowy.

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 29 września 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ruda... no to czekamy teraz na ładnie odrobione zadanie domowe :)

    Anatolka, to ja teraz tak sobie przeliczyłam, że skoro moje TSH miesiąc temu było 0,37, teraz 4,7 to średnia jest 2,5 :) czyli ales gites... a jak do tego dodam wyniki sprzed 2 miesięcy 0,005 i 3 miesięcy 0,004 - no to się mieszczę w zaleceniach (tej wspomnianej przez Ciebie) części endokrynologów :)

    Suma summarum - mam nadzieję, że to moje ostatnie TSH to jednorazowy wybryk natury bo inaczej tu nie ma nic do śmiacia (jak to mówi mój szef) :)

    Anatolka lubi tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 29 września 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na razie to jade w piątek na usg do szpitala ciekawe czy będzie wu czy nie będzie na weekend :)

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • Nikita2 Autorytet
    Postów: 306 183

    Wysłany: 29 września 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytam was w każdej wolnej chwili, czyli przynajmniej raz dziennie :) Kibicuję każdej i przesyłam wiruski &&&&&&&&&&

    U mnie nic ciekawego się nie dzieje. 5 października idę na badanie prenatalne. Im bliżej tego terminu tym większy stresik ;)

    Dobranoc :*

    czekolada lubi tę wiadomość

    3jgx43r822pbo9ro.png

    "Twoje marzenia nie mają daty ważności, więc weź głęboki wdech i spróbuj ponownie"
‹‹ 283 284 285 286 287 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ