X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 25 września 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała Mi relaksuj się na maksa i korzystaj póki możesz :-P

    Mała_Mi79, JusWik lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:

    ruda85 - niezły kardiogram miałaś po owulce :) na szczęście się unormowało ... i tak do zieloności poproszę :)
    /QUOTE]

    Mała Mi-juz zaczął się nowy cykl w zeszłą sobotę, raczej korzystam z fertility friend jeżeli chodzi o temp i inne dane, a tu wrzucam, jak mi się przypomni ;)
    ale to fakt, że temp. szalały mocno...mam nadzieję, że będzie lepiej w tym cyklu:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki :)

    Melduję się pourlopowo :) lekcje odrobione :P.

    czekolada, Asiulek, Edka, Mała_Mi79 lubią tę wiadomość

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 26 września 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy owulacja po pregnyl bardzo boli czy może jej być raczej nie czuć? Dostałam zastrzyk wczoraj wieczór i do tej pory nic nie czułam

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • kotkapc Autorytet
    Postów: 341 148

    Wysłany: 26 września 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc,jednych boli innych nie, ale działa do 36 godz więc jeszcze masz trochę czasu, możesz też spać w tym czasie. Spokojnie, zadziała:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekspertem w temacie zastrzykow nie jestem ( mialam jeden :P ) Ja w cyklach naturalnych czulam owulacje - mialam wtedy klocia raz silniejsze raz mniej silne ale zawsze cos czulam. W cyklu z pregnylem a raczej ovitrelle bolalo mnie bardzo takie klocie ze nie moglam usiasc ...
    Moze ten silny bol spowodowany byl tym ze mialam dwa dorodne pecherzyki po obu stronach i jak sie potem okazalo oba pekly :) szkoda tylko ze efektu nie ma.

    Takze mysle ze jak sie czuje owu na naturalnym cyklu w cyklu z zatrzykiem moze bolec troche bardziej. Tyle moich spostrzezen.

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 26 września 2015, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    Bratek, skoro nie bierzesz clo i masz takie ładne pęcherzyki, to nie dziwię się, że ginka tak prosto i łatwo Ci to rozpisała :)
    Tak więc rób wszystko jak masz na rozpisce i będzie pięknie...zielono już niebawem :)
    No to wykrakałaś :P
    Nie no, żartuję. Po prostu widocznie w zeszłym cyklu miałam farta i uhodowałam sobie jakiegoś dzielnego pęcherzora, upitego na max ziołami o.Sroki...
    Byłam dziś i tym razem, w 10dc, udało się namierzyć pęcherzyk ok.12mm, a ogólnie, to naćkane od groma drobnych i tyle. Szału nie ma, więc zmiana taktyki od następnego cyklu i wkrótce się przekonam, jak w praktyce wyglądają te wszystkie Clo i inne atrakcje :P

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 września 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwsze 2moze 3 cykle czułam bol jajnika takie klocie a kolejne 3 mce nic nie czułam zadnych objawowo owulacyjnych

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 26 września 2015, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała mi już jestem niemiałam dostępu do kompa to raz a dwa miałam dużo pracy wracałam codziennie wieczorem wiec niechciało mi się nic, to zaczynamy

    sprawozdanie :)

    lekarz powiedział ,że clomid zadziałał owulacje miałam co miesiąc i proponowałby abym dalej go brała (w tym momencie zrobiłam nie tęgą mine) ale lekarz zaraz dodał cytuje ...ale ,że to tak długo już trwa to skierujemy cie na in vitro...
    od razu banan na buzi :)

    spytałam się jak długo to może potrwać to powiedział 2-3 miesiące ale ja nawet mowie 6 mcy bo rożnie to bywa . :):):)

    wspomnę ze szczęście mamy bo na invitro kierują po jakimś ok 2 letnim leczeniu tj nam powiedzieli ze 6 mcy clomid jak nie uda się to zmiana leku po6 mcach znów jakaś zmiana i wtedy na in vitro ,więc 6 mcy leczenie iiiii :)

    dostaliśmy już z mężem na badanie krwi wątrobowe i cos tam jeszcze już pomału przygotowują nas i czekamy na list ze szpitala bo te in vitro to robia w innym szpitalu.

    dziewczyny ale jestem szczesliwa i to za darmo , wiem wiem ze to jeszcze nie powiedziane ze się uda ale wiem ze wykorzystam szanse tu a wangli na in vitro za free :).

    ALE WIERZE ,ŻE SIĘ UDA NA 2 WYPRAGNIONE GRUBE KRECHY :)

    i co wy na to?

    Bratek, Mała_Mi79, monik, Edka, Asiulek, ewelinka2210, Joanna85, Nikita2 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 27 września 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :-)

    Fryzjerka no super wieści :-)

    Mała mi ale masz piękny wykresik :-) kiedy planowany teścik?? a może kiedy nie planowany będzie :-)

    fryzjerka lubi tę wiadomość

  • Miki85 Ekspertka
    Postów: 166 55

    Wysłany: 27 września 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fryzjerka trzymam kciuki

    fryzjerka lubi tę wiadomość

    zi13csqvtabhkgk4.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 września 2015, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Słoneczka :)
    Fryzjerka...no w końcu zdałaś relację...ale mi się buźka uśmiecha jak to czytam:) Same dobre wieści :) Teraz kciukamy na maksa ... i czekam z niecierpliwością na Twoje dwie obrzydliwie tłuste krechy hihi :) Super :)

    Monik...u mnie wykresy już od lipca bodajże takie śliczniaste są hihi a wiadomo jak się kończą :) więc chyba już się nie nastawiam, tym bardziej, że (jak zwykle) objawów żadnych (choć któraś z Was mądrze mówiła, że brak objawów to także objaw ;) i tutaj się zgadzam :) )
    Gin kazał mi zrobić test w 12 dniu - tak powiedział, więc siknę rano w czwartek...tylko, że po siknięciu jadę na 2 dni na szkolenie i ... no właśnie co jak wysikam 2 kreski?!

    fryzjerka, Asiulek lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • monik Autorytet
    Postów: 537 271

    Wysłany: 28 września 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_mi jak to to ??? będziemy skakać ze szczęścia :-)
    A jeśli chodzi o szkolenie to pojedziesz na nie bardziej szczęśliwsza :-)
    Już nie mogę się doczekać czwartku :-D

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

  • Edka Autorytet
    Postów: 632 362

    Wysłany: 28 września 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, ale mam zapiernicz z niczym nie wyrabiam :/ Byłam dzisiaj zbadać TSH, bo właśnie wypada moje umówione z endo pół roku. Mam nadzieję że jest w normie

    ijpbi09kncb0qlr5.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 28 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edka wrote:
    hej, ale mam zapiernicz z niczym nie wyrabiam :/ Byłam dzisiaj zbadać TSH, bo właśnie wypada moje umówione z endo pół roku. Mam nadzieję że jest w normie
    Edka daj znać jak wyniki, a ft3 i ft4 też badałaś?

    Fryzjerka trzymam kciuki :) Teraz szybciutko pójdzie :)

    Edka lubi tę wiadomość

  • Joanna85 Autorytet
    Postów: 505 435

    Wysłany: 28 września 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała_Mi79 wrote:
    Cześć Słoneczka :)
    Fryzjerka...no w końcu zdałaś relację...ale mi się buźka uśmiecha jak to czytam:) Same dobre wieści :) Teraz kciukamy na maksa ... i czekam z niecierpliwością na Twoje dwie obrzydliwie tłuste krechy hihi :) Super :)

    Monik...u mnie wykresy już od lipca bodajże takie śliczniaste są hihi a wiadomo jak się kończą :) więc chyba już się nie nastawiam, tym bardziej, że (jak zwykle) objawów żadnych (choć któraś z Was mądrze mówiła, że brak objawów to także objaw ;) i tutaj się zgadzam :) )
    Gin kazał mi zrobić test w 12 dniu - tak powiedział, więc siknę rano w czwartek...tylko, że po siknięciu jadę na 2 dni na szkolenie i ... no właśnie co jak wysikam 2 kreski?!
    No to wtedy szkolenie bezalkoholowe :-) i tego Ci serdecznie życzę.

    Starania od II 2014
    5x IUI :-( (w tym ciąża biochemiczna)
    IVF
    Transfer 27.06 2 mrozaczków - hcg 7dpt-87, 9dpt-226, 11dpt- 646 :-)
    Magdalena 06.03.2017
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 28 września 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co tutaj taka cisza??
    Zdawać relacje po weekendzie!!
    Która teraz ma jakieś testowanie albo wizyty?!
    Asiulek na fioletowych więc musimy jakoś sobie poradzić i to ogarnąć :)

    Asiulek, monik lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nic sie nie dzieje. 21 pazdziernika laparo jedyna atrakcja przed to wizyta u anestezjologa 13-stego, wiec nie mam o czym pisac.
    Troche mnie piersi bola pewnie od cisnacego stanika. I przytylam koszmarnie :(

    Mała_Mi79 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj dyrektor stwierdzil dzisiaj ze powinni mnie co miesic wysylac na urlop a potem start w miss polonia :P fakt po urlopie buzia mega wypoczeta to widac :) urlop dwutyg raz w miesiacu biore :P konkurs miss polonia niekoniecznie :P

    Asiulek lubi tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 28 września 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja w dalszym ciągu czekam na wyniki badań poszpitalnych...ten cykl odpuszczam całkowicie... żadnych monitoringów, zastrzyków, leków, wizyt...NIC!!!
    Daję na luz :)

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 282 283 284 285 286 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ