X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Pregnyl: kto stosował?
Odpowiedz

Pregnyl: kto stosował?

Oceń ten wątek:
  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 1 lutego 2016, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta z 24 w 11 dc skoczyła na. 74 w 13 dc. Myślicie ze przyrost jest wystarczający?

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 2 lutego 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej

    u mnie beta z wczoraj 147!

    Mała_Mi79, Suzii lubią tę wiadomość

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 2 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dea!!!! Gratulacje!!!

    Asia' przyrost piekny. Pozdrawiam!!!

    Zycze wam pieknych i beztroskich 9 miesiecy!!!

    Dea28 lubi tę wiadomość

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaciążone dziewczyny, mam pytanie do Was:) Jak się czułyście w miesiącu zafasolkowania? Jakieś odczucia:np. bóle brzucha inne dolegliwości?

  • Asia_08 Autorytet
    Postów: 385 477

    Wysłany: 2 lutego 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mniej objawów ciążowych w szczęśliwym cyklu niż w innych cyklach, chyba czułam ze szyjka była od razu inna, taka szersza krótsza i nie tak mocno twarda i zwarta jak zwykle. Wyskoczyły mi tez krostki na szyi, gdzie nigdy mi sie nie pojawiały. Oprócz tego złapało mnie mocne przeziębienie ok 8dpo, podobno w co drugim szczęśliwym cyklu występuje przeziębienie ;) koleżanka kiedyś sprawdzała po wykresach ;)
    Acha jeszcze czułam takie jakby pieczenie sutków od wewnątrz. Nigdy tak nie miałam.

    uwo93e3kacedpezy.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie dziękuje dziewczyny :)

    Rafaello mi się w niedziele zimno zrobiło właśnie jakby mnie przeziębienie brało no i szyjka zamknięta...ze dwa razy miałam tak,że cykl miałam 29-30dni tak to przeważnie 26dc. rano w poniedziałek kupiłam test i pozytyw. dwie grube krechy. poza tym jeszcze sutki mnie bolały, teraz przeszło.

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Rafaello Autorytet
    Postów: 630 130

    Wysłany: 4 lutego 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i okres mnie nawiedził

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 4 lutego 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tez

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 4 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro mi...ale nowy cykl=nowe szanse:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 14:15

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba juz mam dosc tych nowych szans!!!
    Ile w koncu mozna?

    Mala Mi mialas sie zameldowac i zlozyc raport i nic. Czekamy.

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ja tez ciezko znosze kazdą @. Kto tego nie przeszedl ten nie zrozumie:/

  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bijąc się w piersi melduję się :)

    Dea 28 gratuluję :)

    Reszta.. proszę się nie martwić :) z @ przychodzi nowy cykl i nowe szanse na dzieciątko :) I tego się trzymajmy :)

    A co u mnie :) Kuruję się w domu :) Nieco ciągnie ale luzik jest :) Szwy rozpuszczalne powinny się rozejść w lada dzień :)
    Nie było źle na samym zabiegu... no jedynie to tygodniowe czekanie trochę męczące, bo moi chłopcy sami w domu i tęskniło mi się ... ale nie ma tego złego :)
    Mój gin trafił z laparo w sedno, bo na wypisie mam czarno na białym, że było dużo, dużo zrostów - aż w szoku byłam, jak to czytałam.
    Na szczęście wszystko pouwalniane zostało i możemy po @ działać :) mam nadzieję, że podziałamy do zieloności ;)
    Na to wychodzi, że już nic nie stoi na przeszkodzie.. i nawet nie trzeba było robić kauteryzacji jajników...no i obydwa jajowody drożne :)

    Tak więc,,,u mnie ogrom pozytywnych emocji i myśli :)
    Ja jeszcze do przyszłego poniedziałku na L4 , w niedzielę ma przyjść @ ... i taaadammm :) działamy hihi :)

    Asiulek, klara_bella, rodzynka66, Dea28 lubią tę wiadomość

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • LittleGirlBlue Autorytet
    Postów: 801 129

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaMi a na jakiej podstawie mialas podejrzenie zrostow? Jakies objawy?

  • Kasiek23 Ekspertka
    Postów: 176 68

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala Mi, swietne wiesci. Gratuluje! Do dziela teraz i zmykaj na fioletowa strone mocy - tego Ci zycze.

    Pozdrawiam

    Hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa, MLR 58% po szczepieniach, KIR AA

    7 strat w 6-7 tygodniu (nigdy nie było serduszka) między 2013 - 2017
  • rodzynka66 Autorytet
    Postów: 364 191

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Powodzenia w staraniach Mała_Mi :)! Świetna wiadomość, że możecie ruszać ze staraniami od razu. Ciekawe co u mnie stwierdzą...za tydzień mnie to czeka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 17:54

    f2w3s65g7dycpjza.png

    f2w38iiks0p48up5.png
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, jestem tutaj nowa. Dziś troszkę czytałam sobie Was i spodobało mi się tutaj:)

    Od tego roku staram się o dzidzię. Równo dwa lata temu ( w moje urodziny :( )i rok temu poroniłam. Pierwszy raz nie wiedziałam w ogóle , że jestem w ciąży. Moje nieregularne cykle, gdzie po kilka miesięcy nie ma miesiączki nawet nie dały mi cienia podejrzeń, że jestem w ciąży. Niestety.. Rok temu to była nieplanowana ciąża, ale od początku prowadzona przez lekarza. Była luteina i duphaston. Niestety ciąża obumarła. I w tym roku postanowiłam wystartować przygotowana. Przy moim pakiecie nie jest łatwo: PCO i Hashimoto. W tym cyklu po odstwiieniu tabletek anty rozpoczęło się staranie.

    Biorę:

    - euthyrox 125 ( niestety dziś odebrałam wyniki i mam TSH 0,042, czyli sporo poniżej normy i martwi mnie to. jutro przedzwonię do endo).
    - wit D3
    - folik
    - metformina
    - duphaston
    - brałam aromek od 3-7 dnia cyklu i pierwszy raz czułam, że mam owulację.

    I jestem po monitoringu cyklu. Ale czytając to forum okazało się, że dziewczyny znają wymiary pęcherzyków, mnie doktor nie informował. W 21 dc dostałam zatrzyk pregnylu i jestem właśnie tydzień po nim i czuję się dziwnie. Jestem zmęczona , bolą mnie piersi, brzuch. Nakręcam się , że to już "to".. Ale z tego co tu wyczytałam to moga być objawy po pregnylu. Ale to zmęczenie zwala normalnie z nóg. Jeszcze tydzień i będę robić testy. Na walentynki..

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • Dea28 Autorytet
    Postów: 2068 1253

    Wysłany: 9 lutego 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonaLiza witaj i trzymam kciuki za zieloną kropeczkę na walentynki :)

    bfarxzdvl5a95qct.pngatdcj44jjj39fx4a.png
  • Mała_Mi79 Autorytet
    Postów: 724 398

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LittleGirlBlue mój gin powiedział, że zrosty często robią się po cesarce ale też po HSG, które miałam w 2014 r.

    MonaLiza - witaj i kciukam za piękne walentynkowe .. zielone testowanie :)

    f2w33e3ks5gz12ky.png
    Jezu, Ty się tym zajmij !
  • MonaLiza Autorytet
    Postów: 1425 528

    Wysłany: 9 lutego 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy TSH w ciąży spada? Martwię się, że teraz po miesiącu od zwiększenia dawki z 5 spadło mi na 0,042. Nie wiem czy to pregnyl też tak zadziałał czy co. Wizytę mam dopiero u endo za 2 tygodnie i nie wiem czy dalej brać tą dawkę euthyroxu czy tą mniejszą.

    uwo99n73lnbybmmo.png
  • fryzjerka Autorytet
    Postów: 339 151

    Wysłany: 10 lutego 2016, 02:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej wam pewnie mnie tu nikt nie zna oprócz malej mi .to tak w skrócie od 3 lat od ok 4 lat staramy się o dziecko jajowody drożne mąż zdrowy ogólnie wszystko ok.PCOS.od zeszłego roku bodajże od lutego do października brałam clomid i potem pregnyl. takie leczenie powinno trwać ok 2 lat ale po konsultacji z lekarzem stwierdził ze leki działają ale ze to już tak długo trwa kieruje mnie na IVF. znając moje szczęście w grudniowym cyklu się nie wyrobiłam bo @ przyszła w wigilie a klinika nie czynna więc musieliśmy czekać na kolejny cykl na koniec stycznia brałam zastrzyki gonal f a potem dołożyli mi orgalutran .w zeszły czw miałam pobranie pęcherzyków a dziś we wtorek transfer :). jesteśmy szczęśliwi choć wiem ze to jeszcze nic pewnego ,na razie to mam odpoczywać i nie stresować się, a 20 testujemy :) trzymajcie kciuki :)

    Mała_Mi79, Asiulek, klara_bella, Dea28 lubią tę wiadomość

    km5sdf9hiqbwpg2x.png
‹‹ 334 335 336 337 338 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ