X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Reprofit - po drugiej stronie brzuszka
Odpowiedz

Reprofit - po drugiej stronie brzuszka

Oceń ten wątek:
  • mała Autorytet
    Postów: 2783 3862

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mlia wrote:
    Ha ha, mam w głowie tę piosenkę bo znajomych synek bardzo lubił i miał tego rekina. A oni mówili że jak jeździli do dziadków to przez dwie godziny non stop im to puszczał w samochodzie i oni prawie przez to osiwieli :D
    Wszystkie dzieci kochają tę piosenkę dlatego trzeba być ostrożnym przy wyborze repertuaru bo potem można bardzo żałować 🤣

    mlia, Monika29 lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • mała Autorytet
    Postów: 2783 3862

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja pchełka też lubi jak matka śpiewa, o dziwo najlepsze są jakieś stare rockowe piosenki które mi przypadkiem przychodzą do głowy 😉 Kołysanki są bardzo beee.
    Ale hitem jest książeczka o kreciku, którą po przeczytaniu kilkanaście razy znam już na pamięć i opowiadam nawet przez sen 😂 Wystarczy że zacznę recytować: " chcę przedstawić wam krecika ..." i dziecko od razu szczerzy dziąsła. A że to przecież mały czeski krecik to książeczka idealnie się wpasowała

    aaaania87, Magra3, Ewa3bit, mlia, I gave up lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 935 1509

    Wysłany: 24 kwietnia, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Moja pchełka też lubi jak matka śpiewa, o dziwo najlepsze są jakieś stare rockowe piosenki które mi przypadkiem przychodzą do głowy 😉 Kołysanki są bardzo beee.
    Ale hitem jest książeczka o kreciku, którą po przeczytaniu kilkanaście razy znam już na pamięć i opowiadam nawet przez sen 😂 Wystarczy że zacznę recytować: " chcę przedstawić wam krecika ..." i dziecko od razu szczerzy dziąsła. A że to przecież mały czeski krecik to książeczka idealnie się wpasowała

    ☺️
    A o kreciku tez jest piosenka - ja akurat bardzo ja lubię 🤪
    Nawiazując do Czech - moi mąż nazywa T Jozim 😅 mówi ze będzie czeskim rockmanem 🫣
    Ostatnio dostał pilot taki grający - przyciskany zmiane języka a tam czeski 😂😂😂 niech się uczy chłopak

    Magra3, Ewa3bit, mała, mlia, I gave up, Monika29 lubią tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1713 3142

    Wysłany: 25 kwietnia, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaania87, jak tam przygotowania do chrzcin?

    Mała, uśmiałam się z tego krecika 😂

    Co do śpiewania, to moja królewna też dzielnie znosi fałszowanie matki 😋 Nam sprawdzają się piosenki Trelikowo i stare hity Fasolek 🎶

    aaaania87, mała lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 935 1509

    Wysłany: 25 kwietnia, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Aaaania87, jak tam przygotowania do chrzcin?

    Mała, uśmiałam się z tego krecika 😂

    Co do śpiewania, to moja królewna też dzielnie znosi fałszowanie matki 😋 Nam sprawdzają się piosenki Trelikowo i stare hity Fasolek 🎶

    No właściwie nie było za wiele do przygotowań bo robimy w lokalu. Rezerwacja już była zrobiona jakiś czas temu, torta robi moja siostra bo akurat robi super torciki, kilka strojów T już wcześniej zakupione - dobrze ze jest ich kilka bo slinimy się na potęgę :) księdza mamy bardzo fajnego i się znamy już jakiś czas wiec tez stresów jakiś wielkich nie mam.
    Najbardziej się boje o T bo ten tydzien mamy bardzo ciężki - taki krzykliwo płaczliwy.
    Wiec tu proszę o kciuki i za to żeby nie lało 😏 bo ten tydzien w piękna pogodę nie obfituje 🌤️

    mała, mlia, Monika29, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • mała Autorytet
    Postów: 2783 3862

    Wysłany: 25 kwietnia, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu kciuki za to, żeby T dopisywał wyjątkowo dobry humor i za piękną pogodę 🤞🌞
    Muszę posłuchać tej piosenki o kreciku 😁

    Ewcia potwierdzam, Trelikowo jest super, malutki uwielbia kilka piosenek a to dzięki Tobie, bo podesłałaś mi linka 😘

    The_sleeping_beauty, mlia, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • Mysza123 Autorytet
    Postów: 2852 2739

    Wysłany: 25 kwietnia, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla malych zebuszkow ! 🥰 U nas jeszcze cisza ale pewno niedlugo cos sie ruszy.

    Ja tez duzo malej spiewam, ale wiekszosc piosenek sama wymyslam bo mam jak to sie smieja ukryty dar wymyslania rymowanek na poczekaniu. Tak wiec u nas repertuar codziennie inny i sie raczej nie powtarza 🤣 a jezeli chodzi o usypianie to zlapalam sie ostatnio na tym, ze glownie mrucze jej ... koledy 🙃🤣🙈

    U nas tez ostatnio takie dni mieszane. Jeden spoko drugi ciezki. Mala opanowala przewroty z brzucha na plecy, wiec sobie fajnie sama radzi w zabawie bo wczesniej krzyczala zeby ja z brzucha przekrecic. W jedna strone szlo lux a spowrotem juz nie umiala. Zaczela tez sie przemieszczac ruchem dzdzownicy 😄 juz mysle nad przestawieniem ukladu mebli w salonie aby miala luzniej i bezpieczniej jak ruszy z grubej rury.

    Mamy tez nowy wozek, wychodzimy z gondoli bo Niunia lezec w niej nie chce totalnie, tak wiec bedziemy mam nadzieje testowac na dniach przy pieknej pogodzie 😎😄

    The_sleeping_beauty, Magra3, mlia, mała, Monika29, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    🐭 28
    10.2016- córka 👧🏼
    04.2022- operacja endometrioza IV stopnia/ POF

    Reprofit Ostrava
    11.2022- ET- cb 🤍
    02.2023- FET- 🧡✨
    10.2023r- 37tc- 2770g, 51 cm 🧸🎀🦋

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 935 1509

    Wysłany: 25 kwietnia, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Aniu kciuki za to, żeby T dopisywał wyjątkowo dobry humor i za piękną pogodę 🤞🌞
    Muszę posłuchać tej piosenki o kreciku 😁

    Ewcia potwierdzam, Trelikowo jest super, malutki uwielbia kilka piosenek a to dzięki Tobie, bo podesłałaś mi linka 😘

    Podzielcie się tym linkiem 😉
    Nie chce zapeszać ale dziś zdecydowanie lepiej, właśnie godzinę temu zasnął mi przy tiersenie i śpi dalej, może takie piano/akordeon mu służy 🙂 i nie było dziś krzyków.
    Za to dziś na macie pupę zaczął podnosić i kilka razy sunął jak dżdżownica 🐛 ☺️

    mlia, Magra3, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 942 1904

    Wysłany: 25 kwietnia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza123 wrote:
    Gratulacje dla malych zebuszkow ! 🥰 U nas jeszcze cisza ale pewno niedlugo cos sie ruszy.

    Ja tez duzo malej spiewam, ale wiekszosc piosenek sama wymyslam bo mam jak to sie smieja ukryty dar wymyslania rymowanek na poczekaniu. Tak wiec u nas repertuar codziennie inny i sie raczej nie powtarza 🤣 a jezeli chodzi o usypianie to zlapalam sie ostatnio na tym, ze glownie mrucze jej ... koledy 🙃🤣🙈

    U nas tez ostatnio takie dni mieszane. Jeden spoko drugi ciezki. Mala opanowala przewroty z brzucha na plecy, wiec sobie fajnie sama radzi w zabawie bo wczesniej krzyczala zeby ja z brzucha przekrecic. W jedna strone szlo lux a spowrotem juz nie umiala. Zaczela tez sie przemieszczac ruchem dzdzownicy 😄 juz mysle nad przestawieniem ukladu mebli w salonie aby miala luzniej i bezpieczniej jak ruszy z grubej rury.

    Mamy tez nowy wozek, wychodzimy z gondoli bo Niunia lezec w niej nie chce totalnie, tak wiec bedziemy mam nadzieje testowac na dniach przy pieknej pogodzie 😎😄
    Padłam... "mruczę jej kolendy"🤣🤣🤣🤣 muszę to u nas sprawdzić.

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • mała Autorytet
    Postów: 2783 3862

    Wysłany: 26 kwietnia, 02:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Podzielcie się tym linkiem 😉
    Nie chce zapeszać ale dziś zdecydowanie lepiej, właśnie godzinę temu zasnął mi przy tiersenie i śpi dalej, może takie piano/akordeon mu służy 🙂 i nie było dziś krzyków.
    Za to dziś na macie pupę zaczął podnosić i kilka razy sunął jak dżdżownica 🐛 ☺️
    Aniu po prostu YouTube i piosenki Trelikowo. Jest ich sporo, mój mały najbardziej lubi " ciało moje", " moja mama" i " rap kropelek". Od razu mu się buźka uśmiecha ☺️

    aaaania87, mlia, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 935 1509

    Wysłany: 26 kwietnia, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Aniu po prostu YouTube i piosenki Trelikowo. Jest ich sporo, mój mały najbardziej lubi " ciało moje", " moja mama" i " rap kropelek". Od razu mu się buźka uśmiecha ☺️

    Przesłuchałam dziś - miłe dla ucha pioseneczki, będziemy puszczać ❤️
    Beauty a manamanam robi furorę, jeszcze jak tańczymy z mężem to jest jedno wielkie chichransko 😆 aż się T zanosi 🤭

    Właśnie wróciliśmy z sali, dekoracje się robią ;) chyba wszystko już dopięte na ostatni guzik. Oby T dał jutro radę :)

    mlia, The_sleeping_beauty, Ewa3bit, mała, Magra3 lubią tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • mlia Autorytet
    Postów: 874 1726

    Wysłany: 26 kwietnia, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaania87 pogoda powinna dopisać to w takim razie trzymam kciuki za T. :)

    age.png
  • Monika29 Autorytet
    Postów: 3036 5426

    Wysłany: 26 kwietnia, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beauty Aleks też lubi jak mu śpiewam manamana 🤣
    Ja zauważyłam że najfajniejsze są dla niego fasolki, mała Natalia , przy tych nowszych się tak nie buja . Ale bardzo lubi piosenkę o lisku 😀
    Mała padłam z tym krecikiem 🤣 co do polskiego starego rocka to u nas też to leci 🤣
    Aniu kciuki zaciśnięte 🥰😘✊✊✊✊
    Mysza ależ to musi fajnie wyglądac jak ona tak pełza jak dżdżownica 🤣 haha kolędy , a Aleks lubi jak mu śpiewam w rytm jednej kolędy lalala , śmieje się z głos 🙈
    W ogóle to już taki mały zbój z niego ! Wstaje przy wszystkim co się da, otwiera szafę, szafki, wyrzuca ubrania z szafy i piszczy z radością 🤣 podjada jedzenie od siostry 🙈 niezły urwis rośnie 😂

    Ewa3bit, mała, Magra3, The_sleeping_beauty, mlia, aaaania87 lubią tę wiadomość

    Córka z zespołem wad genetycznych
    Translokacja chromosomów, 6 strat, mthfr, pai1 plus amh 0.27, decyzja o AZ.
    05.10.2022 transfer AZ 🥰
    Bhcg 7dpt - 33.2, 9dpt -79, 12dpt - 202, 16dpt - 1073.
    09.11.2022 - jest ❤
    12.12.2022 - usg prenatalne, 6 .5cm szczęścia ❤
    27.02.2023 - usg połówkowe , 590g synka
    28.04 - usg 3 trymestr, 2kg chłopaka ❤
    26.05 - 2600g synka
    07.06.2023 - synuś jest z nami, 3380g i 54cm do kochania
    age.png
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1713 3142

    Wysłany: 27 kwietnia, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, pogodę macie zamówioną 😉 i na pokładzie kciuki za T. ✊✊
    Monia, Aleks to będzie niezły gagatek 😂

    aaaania87, Monika29 lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 935 1509

    Wysłany: 27 kwietnia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żyjemy :)
    Kościół spoko, T bardzo podobał się ksiądz i cały czas się do niego uśmiechał.
    Na sali na pocz było ok a potem mieliśmy godzinny atak płaczu 😱 już w desperacji wsiedliśmy do auta i przejechaliśmy się kawałek - udało mi się go wyrwać z tego ataku i nakarmić. Potem już wróciliśmy i było spokojnie. Cieszę się ze już po - stresujący i męczący dzień. Ale najważniejsze ze synek ochrzczony 😇

    Magra3, mała, KateM, mlia, The_sleeping_beauty, Mysza123, Monika29, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • Stefania Autorytet
    Postów: 261 377

    Wysłany: 2 maja, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przymierzam się do rd. Podpowiedzieć jakieś fajne strony z instrukcją i przykładowymi menu.

    45 lat
    2021 r. ciąża naturalna strata w 20 tyg.
    2022 r. decyzja o adopcji zarodka
    Klinika Gyncentrum Ostrava- cykl sztuczny
    - 06.22 transfer nieudany (embryoglue) beta < 2,3
    progesteron 9,52
    09.22 r. podejrzenie wodniaków jajowodu - laparoskopia - wykluczenie wodniaków
    zmiana kliniki
    - 11.22 r. Klinika Reprofit - cykl naturalny
    - 12.22 r. zbyt wczesna owulacja
    - 01.23 r. brak owulacji
    11.03.23 r. TRANSFER
    6dpt prog 44,44
    7dpt beta 52,60
    9 dpt beta 122,10
    11 dpt beta 281,70 prog 44,56
    14 dpt beta 1152,90 prog 35,50
    16 dpt prog 32,87
    18 dpt beta 7227,30 prog 32,49
    23 dpt beta 25902,80 prog 30,77
    25 dpt ❤️ CRL 6 mm
    Polówkowe: dziewczynka
    event.png
  • mała Autorytet
    Postów: 2783 3862

    Wysłany: 2 maja, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Żyjemy :)
    Kościół spoko, T bardzo podobał się ksiądz i cały czas się do niego uśmiechał.
    Na sali na pocz było ok a potem mieliśmy godzinny atak płaczu 😱 już w desperacji wsiedliśmy do auta i przejechaliśmy się kawałek - udało mi się go wyrwać z tego ataku i nakarmić. Potem już wróciliśmy i było spokojnie. Cieszę się ze już po - stresujący i męczący dzień. Ale najważniejsze ze synek ochrzczony 😇
    Dobrze, że macie to już za sobą. Mnie czeka to niedługo i też się stresuję jak mały wszystko zniesie.
    Mogę zapytać w co ubrałaś T do chrztu?

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 935 1509

    Wysłany: 2 maja, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mała wrote:
    Dobrze, że macie to już za sobą. Mnie czeka to niedługo i też się stresuję jak mały wszystko zniesie.
    Mogę zapytać w co ubrałaś T do chrztu?

    Malutka my mieliśmy normalny garnitur z koszula, kamizelka. Pod spodem jeszcze body. Ale pogoda była idealna bo nie było ani gorąco ani zimno. W kosciele u nas jest dosyć chłodno ale chrzest tylko 15min i po sprawie.
    Miałam przygotowane jeszcze 2 dodatkowe stroje na wszelki bardziej luźne - spodnie, body elastyczne, szelki i sweter - ale finalnie udało się wytrzymać w stroju nr 1
    Jak chcesz możemy na priv - to Ci pokaże :)
    Widziałam fajne zestawy tez z krótkimi portkami - na szelkach - to tak na cieplejsze dni. A kiedy chrzcicie ?

    mała lubi tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • aaaania87 Autorytet
    Postów: 935 1509

    Wysłany: 2 maja, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stefania wrote:
    Cześć dziewczyny, przymierzam się do rd. Podpowiedzieć jakieś fajne strony z instrukcją i przykładowymi menu.

    Ja mam ze strony rozszerzaniediety.pl, możesz spojrzeć tez na szpinak robi bleee, alaantkowe blw, rozgryzamy

    Stefania, mała, Monika29 lubią tę wiadomość

    age.png

    Synek 👶🏼 Ur 17.11.2023 54cm, 3kg 🥰
  • mała Autorytet
    Postów: 2783 3862

    Wysłany: 2 maja, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaania87 wrote:
    Malutka my mieliśmy normalny garnitur z koszula, kamizelka. Pod spodem jeszcze body. Ale pogoda była idealna bo nie było ani gorąco ani zimno. W kosciele u nas jest dosyć chłodno ale chrzest tylko 15min i po sprawie.
    Miałam przygotowane jeszcze 2 dodatkowe stroje na wszelki bardziej luźne - spodnie, body elastyczne, szelki i sweter - ale finalnie udało się wytrzymać w stroju nr 1
    Jak chcesz możemy na priv - to Ci pokaże :)
    Widziałam fajne zestawy tez z krótkimi portkami - na szelkach - to tak na cieplejsze dni. A kiedy chrzcicie ?
    Wysyłam zaproszenie ☺️

    Starania 10 lat
    36+5 nasze szczęście jest już z nami 🥰❤️

    age.png[/url]
‹‹ 68 69 70 71 72
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ