X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 30 listopada 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no tak progynove biorę, znowu mnie zaczyna boleć więc się chyba połoze i spróbuje zasnąć. Byle dotrwać do rana...

    Grzanka
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew do badania oddana wyniki po południu. Dzisiaj trochę lepiej chociaż brzuch mnie pobolewa od czasu do czasu.

    Grzanka
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do kliniki i mam wynik dzisiejszej bety :( 1,2 więc nic z tego nie wyszło dla formalności jeszcze w poniedziałek zrobię powtórne badanie. Jak mi wyszedł taki wynik to muszę brać dalej leki?

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka wrote:
    Dzwoniłam do kliniki i mam wynik dzisiejszej bety :( 1,2 więc nic z tego nie wyszło dla formalności jeszcze w poniedziałek zrobię powtórne badanie. Jak mi wyszedł taki wynik to muszę brać dalej leki?
    Przykro mi.
    Ja bym juz odstawila i nie robila drugiej bety. Dzisiaj masz tak jakby 14dpo.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie 9dpt, 14dpo bo mam cykle 30d a owulacje prawie zawsze 15dc, z drugiej strony co mi szkodzi te dwa dni jeszcze brać leki w poniedziałek rano pojadę zrobię badanie i dam znać Pani Małgosi

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka wrote:
    No dokładnie 9dpt, 14dpo bo mam cykle 30d a owulacje prawie zawsze 15dc, z drugiej strony co mi szkodzi te dwa dni jeszcze brać leki w poniedziałek rano pojadę zrobię badanie i dam znać Pani Małgosi
    Przeciwwskazan nie ma :)
    Mozesz spokojnie brac do pn.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ale jestem zła... Może za małe dawki leków mi przepisali:( wiem doszukuje się nie nie wiadomo czego... ale tak liczyłam że się uda...

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka wrote:
    Kurczę ale jestem zła... Może za małe dawki leków mi przepisali:( wiem doszukuje się nie nie wiadomo czego... ale tak liczyłam że się uda...
    Teoretycznie wystarczylby sam prolutex.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 1 grudnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka dawki leków ok, bardzo mi przykro. statystki są smutne, dla tego tak walczymy o każdy zapłodniony zarodek :(

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska09 a powtarzalas bete jak wyszła taka niska? I kiedy odstawiłaś leki? od razu po pierwszej becie?

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka wrote:
    martuska09 a powtarzalas bete jak wyszła taka niska? I kiedy odstawiłaś leki? od razu po pierwszej becie?
    Przy jakiejkolwiek niezerowej becie, trzeba wynik powtorzyc i dopiero, gdy jest spadek odstawic leki.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze mam pytanie jak już zostawię wszystkie leki to po ilu dniach mogę się spodziewać @

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka wrote:
    A jeszcze mam pytanie jak już zostawię wszystkie leki to po ilu dniach mogę się spodziewać @
    Ok 2dni

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtorzylam betę dla formalności, Dzisiaj 14dpt, wyniki po południu odbiorę i spróbuje złapać p.Gosie żeby z nią wszystko skonsultować. Czy któraś z Was jest z programu miejskiego? Czy oni finansuje tylko jedno podejście? Jak tak to może wiecie jaki jest koszt transferu mrozaczka bo mamy jednego po którego musimy wrócić tylko nie wiem kiedy będę mogła podejść do kolejnej próby.

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka wrote:
    Powtorzylam betę dla formalności, Dzisiaj 14dpt, wyniki po południu odbiorę i spróbuje złapać p.Gosie żeby z nią wszystko skonsultować. Czy któraś z Was jest z programu miejskiego? Czy oni finansuje tylko jedno podejście? Jak tak to może wiecie jaki jest koszt transferu mrozaczka bo mamy jednego po którego musimy wrócić tylko nie wiem kiedy będę mogła podejść do kolejnej próby.
    A nie 12dpt?
    Ja korzystalam z programu miejskiego w pierwszej procedurze. Doplacaja 5tys do procedury, cala reszte pokrywa para.
    Pokrywaja do 3 procedur, ale do kazdej kolejnej trzeba zlozyc wniosek od nowa.

    Wedlug cennika salve, criotransfer 1800zl

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Grzanka Ekspertka
    Postów: 129 54

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak 12dpt :) masz rację. Widzisz ja myślałam że to na jednym wniosku już są uwzględnione te 3 podejścia:/ Czyli jak teraz złożę wniosek to muszę czekać nie wiadomo ile?

    Grzanka
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grzanka wrote:
    No tak 12dpt :) masz rację. Widzisz ja myślałam że to na jednym wniosku już są uwzględnione te 3 podejścia:/ Czyli jak teraz złożę wniosek to muszę czekać nie wiadomo ile?
    Tak, ale dofinansowanie dotyczy tylko procedury zaplodnienia, a nie transferu.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile czekałyście na wyniki toksoplazmozy? Chciałam zrobić wszystkie badania wirusowe i to toxo razem z hormonami w 2 dniu cyklu w którym zaczynam stymulację - ale nie wiem czy zdążę wtedy z wynikami.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_linka2 wrote:
    Ile czekałyście na wyniki toksoplazmozy? Chciałam zrobić wszystkie badania wirusowe i to toxo razem z hormonami w 2 dniu cyklu w którym zaczynam stymulację - ale nie wiem czy zdążę wtedy z wynikami.
    W diagnostyce wynik jest tego samego dnia.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli rozumiem ze nie w salve - ale robione bezpośrednio w laboratorium diagnostyki?

‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ