X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Zrobiłam betę, możliwe, że wyniki będą jeszcze dzisiaj a jak nie to d... i muszę czekać do piątku. Oczywiście mąż mi nawrzucał, że jestem szurnięta i narwana, bo jak lekarz kazał 11 dpt to nie powinnam robić 8. Ale wiem, ze Wy mnie rozumiecie, bo co ci faceci nasi wiedzą ;-)
    Ale prawdę mówiąc pielęgniarka też stwierdziła, że za wcześnie i że mam powtórzyć w pt lub sb. Powiedziała mi też, że do plamienia dochodzi też czasami w tym czasie jak ma wystąpić okres. W każdym razie mam nadzieje, że wyniki będą jeszcze dzisiaj.
    Ech... widzę, że wszyscy faceci raczej tacy sami haha. Mój tez mnie opierniczal jak tylko wspominalam o szybszym zrobieniu bety :-) ja mam dobre przeczucia co do twojego wyniku :-) a jak to plamienie? Nasila się, maleje czy jest takie samo?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annna83 wrote:

    nie wiem jak daleko macie do Salve, ja mam bardzo daleko wiec nigdy nie robie u nich badan krwi no ale wczoraj wyjatkowo tak sie stalo i jestem pod wrazeniem szybkosci. Przed 18 mialam pobranie, o 20:30 wynik on line byl juz.
    Ja też specjalnie pojechałam do salve, krew mi pobrali trochę po 18 więc też mam nadzieje, że dziś będą wyniki...

    Pa.sia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    Ech... widzę, że wszyscy faceci raczej tacy sami haha. Mój tez mnie opierniczal jak tylko wspominalam o szybszym zrobieniu bety :-) ja mam dobre przeczucia co do twojego wyniku :-) a jak to plamienie? Nasila się, maleje czy jest takie samo?
    Plamienie jest takie samo, wzięłam nospe i dodatkową globulkę. Już sama nie wiem co myśleć, chyba pozostaje mi się tylko modlić ;-)

  • Pa.sia Ekspertka
    Postów: 157 61

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Kochana a Ty transfer miałaś w tym samym cyklu co punkcję?
    tak ...24.05 punkcja a wczoraj transfer ...

    Staraczka - od 2016r. 34l niepłodność idiopatyczna
    10.2017 - 1 IUI ...:(
    03.2018 - 2 IUI....:(
    04.2018 - 3 IUI.....:(
    05.2018 ... IVF .... ;(
    07.2018...Criotransfer...póki co POZYTYWNIE :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa.sia wrote:
    tak ...24.05 punkcja a wczoraj transfer ...
    To pewnie dlatego te problemem z brzuchem. Mnie przełożyli transfer na kolejny cykl, natomiast jak rozmawiałam z dziewczynami, które i punkcję i transfer w tym samym cyklu to mówiły, że właśnie miały takie objawy. Jednej z nich w takim cyklu udało się zajść w ciążę więc trzeba być dobrej myśli ;-) Musisz być na lekkostrawnej diecie i dużo pić :-)

  • Pa.sia Ekspertka
    Postów: 157 61

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    To pewnie dlatego te problemem z brzuchem. Mnie przełożyli transfer na kolejny cykl, natomiast jak rozmawiałam z dziewczynami, które i punkcję i transfer w tym samym cyklu to mówiły, że właśnie miały takie objawy. Jednej z nich w takim cyklu udało się zajść w ciążę więc trzeba być dobrej myśli ;-) Musisz być na lekkostrawnej diecie i dużo pić :-)

    Dzięki za info...bo już zaczęłam się niepokoić....to jest niebywałe uczucie....serio...niespecjalne.....tzn zniosłabym jakby to dało Ciążę :DD więc oby :)

    Staraczka - od 2016r. 34l niepłodność idiopatyczna
    10.2017 - 1 IUI ...:(
    03.2018 - 2 IUI....:(
    04.2018 - 3 IUI.....:(
    05.2018 ... IVF .... ;(
    07.2018...Criotransfer...póki co POZYTYWNIE :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa,sia i postaraj się odpocząć :-) Zwłaszcza jak teraz jest tak gorąco

    Pa.sia lubi tę wiadomość

  • Pa.sia Ekspertka
    Postów: 157 61

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Pa,sia i postaraj się odpocząć :-) Zwłaszcza jak teraz jest tak gorąco
    Staram się, ale powiem ,że z moimi tendencjami do wiecznego pędu ........nie jest to łatwe...:p ale postaram się :)dzięki!...ps....jak tam oczekiwanie na betę? jak dajesz radę ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 19:53

    Staraczka - od 2016r. 34l niepłodność idiopatyczna
    10.2017 - 1 IUI ...:(
    03.2018 - 2 IUI....:(
    04.2018 - 3 IUI.....:(
    05.2018 ... IVF .... ;(
    07.2018...Criotransfer...póki co POZYTYWNIE :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa.sia wrote:
    Staram się, ale powiem ,że z moimi tendencjami do wiecznego pędu ........nie jest to łatwe...:p ale postaram się :)dzięki!...ps....jak tam oczekiwanie na betę? jak dajesz radę ?
    Znając moje szczęście pewnie wyniki będą w pt rano :-P Muszę jakoś wytrzymać, teraz w każdym razie jest we mnie bardzo dużo nadziei...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    Znając moje szczęście pewnie wyniki będą w pt rano :-P Muszę jakoś wytrzymać, teraz w każdym razie jest we mnie bardzo dużo nadziei...
    O nieee! Wynik musi być dziś! Przecież my tu zwariujemy!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olcia.de wrote:
    O nieee! Wynik musi być dziś! Przecież my tu zwariujemy!
    Nie ma :-(

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pa.sia wrote:
    Staram się, ale powiem ,że z moimi tendencjami do wiecznego pędu ........nie jest to łatwe...:p ale postaram się :)dzięki!...ps....jak tam oczekiwanie na betę? jak dajesz radę ?
    A nie boli Cie przy tym podbrzusze, nie masz problemu z oddawaniem moczu albo oddychaniem?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa ja sprawdzalam na str diagnostyki nie na Salve (jesli masz ich karte/login/numer zamowienia) Ale i tak obstawiam ze beda!
    Musza, za duzo osob tu na nie czeka hihi :)

    Pa.sia - mialam podobnie po punkcji jak juz ustalo pobolewanie, to zaczely sie wlasnie mega wzdecia i wywalony brzuch.

    W sob ide do dr Koko i chyba potem juz musze zdecydowac na kogo zmieniam lekarza. Dr Koko kumpluje sie ze dr Stefanowicz ale mi jesczze chodzi po glowie Klosinski (zaczynalam moja przygode z Salve u niego).

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa - tak mi sie jesczez pzrypomnialo ze kiedys jechalam na wizyte przed punkcja i wyjezdzajac nie mialam nadal wynikow estradiolu wiec dzwonilam z samochodu po drodze wlasnie do samego labu na Szparagowej. Mozna pzrynajmniej zapytac czy to dzis bedzie wrzucone cy nie:)

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Pa.sia Ekspertka
    Postów: 157 61

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    A nie boli Cie przy tym podbrzusze, nie masz problemu z oddawaniem moczu albo oddychaniem?
    NO TROCHE BOLI , ALE GŁÓWNIE WZDĘCIE I NAPIĘCIE....SIKANKO W MIARĘ OK , ALE ODDYCHANIE UTRUDNIONE...:/.....POZWOLIŁAM SOBIE NAPISAĆ SMSa (pod namową męża....ehh)do Pani Małgosi...przepraszając, z góry za tę porę......ale nasila mi się to ......wiem, może słabawo, ale zj....bę jaką zabrałam , byłą tak niekompatybilna do sytuacji ...., że jestem już cała sztywna i chce mi się wyć....:(((

    Staraczka - od 2016r. 34l niepłodność idiopatyczna
    10.2017 - 1 IUI ...:(
    03.2018 - 2 IUI....:(
    04.2018 - 3 IUI.....:(
    05.2018 ... IVF .... ;(
    07.2018...Criotransfer...póki co POZYTYWNIE :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33,09 mIU/ml 8dpt

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 20:44

    olcia.de, annna83, Ewee, never_lose_hope, Bella93 lubią tę wiadomość

  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAA!!!! :D

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciaaa wrote:
    33,09 miU/ml
    Aaaaaa! Mówiłam! Super kochana, super! <3 powtarzaj w piątek <3 a ja juz po cichu gratuluję <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba dobrze? tzn jeszcze malo ale chyba jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde jestem w szoku

    annna83 lubi tę wiadomość

‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ