X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 20 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja myślę !!!

    frezja jak przygotowania??? tabsy już łykasz :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 20 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza wlasnie! Nawet nie mysl o crio! Chyba ze za 1,5 roku jak Ci sie zachce miec drugie :D łykam ju te bajery od 4 dni. Standardowo encorton, acard i progynova. Dodatkowo sama biore vit d, femibion i magnez, na moja tarczyce euthyrox. Dzis na wizycie wyszlo ze endo ma 8 mm. poza tym wszytsko ok. Wizyta w sobote i wtorek. Dzialamy dalej :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 20 października 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja nie lubię euthyroxu szczególnie teraz kiedy budze się w nocy głodna i nie mogę nic jeść ehhhh, ale tarczyca ważna sprawa w staraniu się o dzidziola. już nie długo u Ciebie crio i Kropek pod serduchem :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak właśnie o tym myślę na przyszłość bo na pewno na jednym nie spoczne :-)

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 21 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze :) trzymam Kciuki by sie przyjmowaly te Kropki :D

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 21 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najgorszy jest encorton, nie dosc ze przytylam to jeszcze mam syfy na twarzy jakich nigdy nie mialam :/ dzwonilam wlasnie do salve umowic sie na jutro na usg. Nie ma miejsc, nie moga mnir zapisac:/ doktorek mowil ze ma juz full ale ppwiedzial ze mam sie do niego wbic rano przed pacjentkami. Nawet mi nie powiedzieli na ktora jest 1 pacjentka. Mam dzwonic, moze cos sie zwolni. Masakra.... Zirytowalam sie. Z tego wszytskiego zapomnialam sie tez umowic na wtorek:/ ochlone i zadzwonie kolo poludnia.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz jest ogromny bum na Salve i ciężko o miejsca. Sama miałam problem bo nie chcieli mnie zapisać do dr S na wizytę tuż przed punkcja dwa dni przed. Ogólnie mam wrażenie że to wszystko nie idzie w dobra stronę i ze powinni zajasc się tylko bieplodnoscia bo przecież mają jeszcze innych ginekologia więc osoby starsze czy młode po antykoncepcję mogły by udać się do zwykłego gina nie blokując miejsc. A tak niestety się zdarza i to najwięcej widzę u dr S starszych kobitek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Encortonu nie wiem jaki ma on wpływ na mnie bo z tego wszystkiego zawalilam też swoją dietę zaczęłam zajadać słodycze z nerwowo ze stresu dla pocieszenia, które są moim wrogiem w walce ze zbedbymi kilogramami a które uwielbiam. Zaczęłam znowu je pochłaniac e nadmiernych ilościach. Przytylam też bo wszyscy to widzą i ja tez.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 09:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do jutrzejszej wizyty z tego co wiem przyjmuje od 8, bo jak byłam na pobraniu krwi w sobotę to tak przyjmował gdzieś od 8:25 ale już czekały z trzy osoby więc bądź wcześniej. A jak będziesz dzwonić to zapytaj od której przyjmuje jutro i już.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny czy któras z was korzystała z kd? Jestem na etapie szukania rozwiązania, mieszkam w Szkocji mam bardzo niskie AMH dodatkowo okazało się że progesteron też się posypał poza clostibegyt a wywołanie owulacji nic mi nie chcą przepisać. Niewiem co robić czy podchodzić do in vitro tutaj czy ma to sens czy skorzystać z kd wiem że w łodzi nie czeka się bardzo długo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie korzystałam i nie mam żadnych informacji jak to wygląda w Łodzi

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishka1982 jak najbardziej Salve prowadzi własny bank komórek, i faktycznie nie czeka się tu długo. zbyt wielu szczegółów nie znam, ale moja koleżanka miała skorzystać, ale stał się cud i udało jej się na swoich zajść. najlepiej napisz do salve na meila p. Gosia zawsze fajnie i szczegółowo odpowiada na wiele nurtujących nas pytań.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeśli chodzi o kg od encortonu czy to innych sterydów czy hormonów, też mnie zaokrągliły ale dzięki temu nie przytyłam dużo w ciąży, bo Mały w pierwszych miesiącach chyba z zapasów brał :) poważnie. cieżko mi mówić ile przytyłam bo przez epizot hiperki pojawiło mi się nagle +2,5 kg i w tym czasie miałam wystawioną kartę ciąży, ale jak hiperka zeszła, kilogramy również. podsumuwując przytyłam 7 kg, alebo 5,5 kg więc raczeej mało :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No malutko przytulas :-) ja swego czasu zrzucilam 20 kg więc u mnie w takich momentach szybko kg lecą w górę :-(

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż się śmiał, że nadrabiałam przed ciążą :)

    właśnie wróciłam od okulisty i dostałam zaświadczenie o CC, a kwalifikacje mam na SN co teraz mam zrobić, troszkę głupio wyszło

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę nie wiem co w takiej sytuacji się robi jestem zielona. Daj znać co wyszło.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w planie porodu i tak jest napisane żeby zabrać wszelkie zaświadczenie od specjalistów u jakich się leczymy o stanie zdrowia i ewentualnym wskazaniu lub przeciwskazaniu do porodu sn.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co wy na to jak pobolewa mnie tak z lekka jak na @. No - spe można zazyc . Dzisiaj dopiero 4dpt na @ za wcześnie.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie łykaj łykaj, może to być zagnieżdżenie więc skurcze są Ci nie potrzebne :)
    Kropek się wgryza więc możesz to dziwnie odczuwać, no-spa i relax :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy nie dołożyć jednego utrogestanu jeszcze Ale znowu żeby nie było za dużo bo biorę 3x1 i jeden prolutex

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ