X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 20 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja myślę !!!

    frezja jak przygotowania??? tabsy już łykasz :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 20 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza wlasnie! Nawet nie mysl o crio! Chyba ze za 1,5 roku jak Ci sie zachce miec drugie :D łykam ju te bajery od 4 dni. Standardowo encorton, acard i progynova. Dodatkowo sama biore vit d, femibion i magnez, na moja tarczyce euthyrox. Dzis na wizycie wyszlo ze endo ma 8 mm. poza tym wszytsko ok. Wizyta w sobote i wtorek. Dzialamy dalej :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 20 października 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja nie lubię euthyroxu szczególnie teraz kiedy budze się w nocy głodna i nie mogę nic jeść ehhhh, ale tarczyca ważna sprawa w staraniu się o dzidziola. już nie długo u Ciebie crio i Kropek pod serduchem :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak właśnie o tym myślę na przyszłość bo na pewno na jednym nie spoczne :-)

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 21 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze :) trzymam Kciuki by sie przyjmowaly te Kropki :D

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 21 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie najgorszy jest encorton, nie dosc ze przytylam to jeszcze mam syfy na twarzy jakich nigdy nie mialam :/ dzwonilam wlasnie do salve umowic sie na jutro na usg. Nie ma miejsc, nie moga mnir zapisac:/ doktorek mowil ze ma juz full ale ppwiedzial ze mam sie do niego wbic rano przed pacjentkami. Nawet mi nie powiedzieli na ktora jest 1 pacjentka. Mam dzwonic, moze cos sie zwolni. Masakra.... Zirytowalam sie. Z tego wszytskiego zapomnialam sie tez umowic na wtorek:/ ochlone i zadzwonie kolo poludnia.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak teraz jest ogromny bum na Salve i ciężko o miejsca. Sama miałam problem bo nie chcieli mnie zapisać do dr S na wizytę tuż przed punkcja dwa dni przed. Ogólnie mam wrażenie że to wszystko nie idzie w dobra stronę i ze powinni zajasc się tylko bieplodnoscia bo przecież mają jeszcze innych ginekologia więc osoby starsze czy młode po antykoncepcję mogły by udać się do zwykłego gina nie blokując miejsc. A tak niestety się zdarza i to najwięcej widzę u dr S starszych kobitek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do Encortonu nie wiem jaki ma on wpływ na mnie bo z tego wszystkiego zawalilam też swoją dietę zaczęłam zajadać słodycze z nerwowo ze stresu dla pocieszenia, które są moim wrogiem w walce ze zbedbymi kilogramami a które uwielbiam. Zaczęłam znowu je pochłaniac e nadmiernych ilościach. Przytylam też bo wszyscy to widzą i ja tez.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2016, 09:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do jutrzejszej wizyty z tego co wiem przyjmuje od 8, bo jak byłam na pobraniu krwi w sobotę to tak przyjmował gdzieś od 8:25 ale już czekały z trzy osoby więc bądź wcześniej. A jak będziesz dzwonić to zapytaj od której przyjmuje jutro i już.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny czy któras z was korzystała z kd? Jestem na etapie szukania rozwiązania, mieszkam w Szkocji mam bardzo niskie AMH dodatkowo okazało się że progesteron też się posypał poza clostibegyt a wywołanie owulacji nic mi nie chcą przepisać. Niewiem co robić czy podchodzić do in vitro tutaj czy ma to sens czy skorzystać z kd wiem że w łodzi nie czeka się bardzo długo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie korzystałam i nie mam żadnych informacji jak to wygląda w Łodzi

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mishka1982 jak najbardziej Salve prowadzi własny bank komórek, i faktycznie nie czeka się tu długo. zbyt wielu szczegółów nie znam, ale moja koleżanka miała skorzystać, ale stał się cud i udało jej się na swoich zajść. najlepiej napisz do salve na meila p. Gosia zawsze fajnie i szczegółowo odpowiada na wiele nurtujących nas pytań.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeśli chodzi o kg od encortonu czy to innych sterydów czy hormonów, też mnie zaokrągliły ale dzięki temu nie przytyłam dużo w ciąży, bo Mały w pierwszych miesiącach chyba z zapasów brał :) poważnie. cieżko mi mówić ile przytyłam bo przez epizot hiperki pojawiło mi się nagle +2,5 kg i w tym czasie miałam wystawioną kartę ciąży, ale jak hiperka zeszła, kilogramy również. podsumuwując przytyłam 7 kg, alebo 5,5 kg więc raczeej mało :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No malutko przytulas :-) ja swego czasu zrzucilam 20 kg więc u mnie w takich momentach szybko kg lecą w górę :-(

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mąż się śmiał, że nadrabiałam przed ciążą :)

    właśnie wróciłam od okulisty i dostałam zaświadczenie o CC, a kwalifikacje mam na SN co teraz mam zrobić, troszkę głupio wyszło

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę nie wiem co w takiej sytuacji się robi jestem zielona. Daj znać co wyszło.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w planie porodu i tak jest napisane żeby zabrać wszelkie zaświadczenie od specjalistów u jakich się leczymy o stanie zdrowia i ewentualnym wskazaniu lub przeciwskazaniu do porodu sn.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co wy na to jak pobolewa mnie tak z lekka jak na @. No - spe można zazyc . Dzisiaj dopiero 4dpt na @ za wcześnie.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 21 października 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie łykaj łykaj, może to być zagnieżdżenie więc skurcze są Ci nie potrzebne :)
    Kropek się wgryza więc możesz to dziwnie odczuwać, no-spa i relax :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy nie dołożyć jednego utrogestanu jeszcze Ale znowu żeby nie było za dużo bo biorę 3x1 i jeden prolutex

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ