X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po punkcji ma prawo boleć, bo jajniki były nakłute. transfer to niby podanie przez cewnik zarodka, ale nadal tam jest świeżo więc ma prawo lekko pobolewać.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zrobiłam tego badania bo umówiliśmy się na 8 a zrobił by mi gdzieś 9:30 bo nie miał ultrasonografu czy coś. Więc zrezygnowalam, bo nie będę tyle czekała bez tego też będę zyc. Ale nie ukrywam że aż się zagotowalam bo wstać mi się nie chciało śniadania nie jadłam bo miał krew pobierać więc nie wiedziałam czy na czczo czy nie,zimno...

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 października 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza spokojnie magnez i profilaktycznie no-spa niwelują skurczę. ja tego badania nie miałam i się udało. i jak pisałam wcześniej zmniejszyłam nawet dawkę magnezu bo biegunkę miałam po pierwszym transferze i przy crio. profilaktycznie zmniejszyłam dawkę sama magnezu i kurcze się udało :)

    ale faktycznie te wieczne opóźnienia w salve są męczące. raz jeden udało nam się wejść na wizytę w odpowiednim czasie tzn wg karteczki. ale Stefanowicz poswięca duzo czasu pacjentką i nie każdą jest w stanie zbadać w 15 minut. a tak zapisują.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszy dzień wzięłam 12 tabletek jedna ma 125 mg. Z ich rozpiski wynika ze powinnam wziąść 24 tab. Czwartek i pitatek brałam 6 tab na dzień. Dalej mam biegunkę. Kosmos :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do opóźnień rozumiem że jak jest dużo ludzi tak wychodzi Ale kurczę i tak muszą siedzieć dłużej żeby przyjac wszystkich więc niech zapisują na normalne godziny, bo zostawiamy tam grubą kasę i bynajmniej ja czuję że chciałabym być trochę lepiej traktowana bo czuję się trochę jak w fabryce na akordzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i pytanko jeszcze co do DHEA bo brałam dwa tygodnie podczas przygotowania do stymulacji i podczas stymulacji też kazał brać. Więc aktualnie dalej biorę. Ale wyczytałam że za dużo przynosi odwrotny skutek a ja brałam cztery miesiące przed IVF później z miesiąc prZerwy i teraz podczas IVF.
    Też mialyscie to zlecone?
    Wyczytałam kiedyś na necie ze dziewczyny biorą z niskim AMH żeby poprawić jakoś komorek dlatego też brałam Ale efekt jest ponoć po dwóch czy trzech miesiącach brania więc zastanawia mnie to po co mi przepisał lekarz na dwa tyg przed stymulacja.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 10:31

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 października 2016, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja brałam tylko podczas stymulacji i po punkcji odstawiałam. zato dalej brałam encorton i po punkcji prognynova (albo po transferze) dopiero wprowadzali prognynova. tego już niepamiętam. ale DHEA tylko do punkcji.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 października 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza przed transferem zgłoś że masz biegunkę przez ten magnez.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też odstawie już to DHEA albo znmniejsze do jednej tabletki z trzech.

    Cała piątka dalej się rozwija dobrze żeby nie zapeszyc p. Małgosia powiedziała ze sa pierwszej klasy. Oby tak dalej :-) w poniedziałek transfer.

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 15 października 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze po tym magnezie taka biegunka. koniecznie to zglos. Pieknie ! 5 nadal sie rozwija, trzymam kciuki zeby tak dalej bylo do konca :) Ja nadal czekam na @ . Jakos dziwnie to wszytsko u mnie wyglada. Po dupku z reguly okres dostawalam jakis po 3 dniach. Dzis 7 dzirn po odstawieniu tu nic. Mam za to plamienia brazowe 4 dzien. Nie wiem co myslec:/ czekac dalej? Jakos tak dziwnie. Po jakim czasie @ powinna wystapic? Czytalam ze do 10-14 dni nawet. Ehhh juz sie nie koge docEkac transferu a tu takie problemy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 14:49

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie frezja zalamka z tą biegunka nie wiem czy nie zmniejszyć do 3x1 tab

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 października 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak 3 dzień plamisz z kolei to moze zadzwoń do lekarza lub p. Gosi jak to liczyć. ja miewałam takiem @ że 3 dni plamienie, i takie brudy a potem 2 dni czysta krew dopiero szła.

    lubiearbuza genialny wynik. a w poniedziałek będziesz już MAMĄ :) super wynik

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do odstawienia nie pomogę ci bo ja zawsze miałam w ciągu 3-4 dni po odstawieniu luteiny jak robiliśmy IUI a tak to zawsze miałam regularną jak w zegarku

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 15 października 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na czasem tez mialam takie brudy najpierw, licze ze moze teraz tez tak jest. Dzwina sprawa:( moze masz racje, zadzwonie do P.Gosi. Ale poczekam jeszcze do poniedzialku. Jakos nie idzie to zgodnie z planem..

    lubiearbuza, jutro Twoj wielki dzien ! pamietaj by sie oszczedzac i relaksowac po :) Daja Ci 1 czy 2 Kropki? wiesz juz ?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym relaksem jest problem należało by się iść na zwolnienie Ale z tym ciężko bo wiadomo jak z pracą jest w dzisiejszych czasach. Ja mam pracę rujnujaca zdrowie psychiczne Ale niezwykle ważna :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dają jeden bo przed 30 jestem a ja też osobiście wolę 1 :-) i nie jutro tylko w poniedziałek :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2016, 17:25

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 15 października 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, tak, dni mi sie jakos pomylily he he :)

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 października 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w poniedziałek wielki dzień dla lubiearbuza :) a ja we wtorek kolejne KTG jak ja nie lubię tych badań.

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 16 października 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pisalam do doktorka wlasnie, bo juz psychicznie nie moglam wytrzymac. @ ani sladu. Zadych objawow typu bol brzucha itp. Plamienie coraz skapsze. To chyba byla @. Doktor kazal zaczac brac leki i w czwartek mam wizyte. Zeby dalej szlo lepiej, zakonczone sukcesem :) lubiearbuza udanego transferu :) kciukam mocno :) jozefka a Wy jak sie czujecie ?

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 października 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja wczoraj bardzo emocjonujący i na pełnych obrotach dzień. wieczorem małżonek speniał, że zaraz zacznę chyba rodzić :) skurcze czasami się pojawiają ale nie bolą. odpoczywamy, jutro KTG a za tydzień wizyta.

    lubiearbuza Ty juz pewnie 2 dwupaku :)

    frezja starujesz jupiiii :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ