X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 13 października 2016, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co ja bralam ten magnezin, 6 tabletek dziennie. Wychodzilo jakos po 750 mg na dzien. Nic mi po tym nie bylo. Ale mysle ze mozesz spokojnie zmienic ten preparat. Ja z racji tego ze mam chyba niedobor( drzenie powiek, czasem skurcz lydki) biore to magne b6 ale jak patrzylam na opakowaniu,jest dosc malo tego magnezu w 1 tabl, bo jakies 50 mg. Chyba ze zle jednostki odczytalam : P na biegunki to najbezpieczniej wziac wegiel, jak nie mozna nic mocnego. zmienic preparat, moze diete ;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 13 października 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po transferze to byl jedyny moment kiedy maz ze mna byl po zabiegu. siedzial godzine przy mnie w salce, bo po zabiegu kazali mi lezec 1,5 h jeszcze. Technicznie nie jest do niczego potrzebny. Zarodek juz macie, jak podpisaliscie wczesniej wszyskie dokumenty to juz wszytsko ok.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5 się zaplodnilo

    józefka lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 października 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeeeeeeeeeeeeeee no to niech się pięknie dzielą teraz. super wynik !!! kiedy masz dzwoić do p. Gosi odnośnie transferu i jak tam idzie dzielenie się dalsze. głowa do góry tak się martwiłaś a wynik niezły :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 13 października 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Extra ! Wynik jak u mnie :) trzymam kciuki by sie ladnie dzielily :):)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz Mam w sobotę zadzwonić dopiero. Trochę się uspokoilam ale nadal bardzo się boję żeby ładnie się dzieliły. Aż płakać mi się chce dziewczyny ze strachu :-(

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 13 października 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumem Cie, naprzemian mamy radosc i smutek z tej niepewnosci. trzeba wierzyc zr bedzie w koncu dobrze. nie mozemy byc w dolku ciagle:) ja mam teraz stres czy sie rozmroza ;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorzej mój mąż przeżywa bo w ogóle nie ogarnia tego tematu :-) wszystko trzeba mu tłumaczyć i ma niezwykle pozytywne nastawienie bo nie czyta "głupot" w necie jak ja :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 października 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza spokojnie niech się dzielą, a pewnie w poniedziałek transfer <3 trzeba wierzyć !!!

    frezja no co Ty a dlaczego miałyby się nie rozmrozić co ??? jasne, że śnieżynka lub nki będą za niedługo u Ciebie pod serduchem na najbliższe 9 mc :)

    kurde nawet nie wiecie jak Wam kibicuje !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieję że kiedyś spotkamy się w piaskownicy :-D i będziemy baby razem z dziećmi robić :-)

    józefka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefki będzie najstarszy więc będzie kierował grupa cała :-) mam nadzieję że moje i frezji pytania nie długo będę w ciazowym tylko i wyłącznie temacie do ciebie jozefka. Niedługo bobo przyjdzie na świat. Sama nie wiem kiedy to minęło bo dzisiaj wertowalam z ciekawości wpisy od początku żeby odświeżyć temat IVF waszych i wyszarpac jeszcze jakieś cenne info.

    freta lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 października 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sama nie wiem kiedy to minęło, z pewnym rozczuleniem też czasami przeglądam stare wpisy. ogólnie ten czas baaaardzo szybko minął/mija. oby Kropek jeszcze troszkę posiedział jednak w brzuszku.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 13 października 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmarzylam sie z ta piaskownica :):) czas leci mega szybko a najszybciej to widac po jozefki Kropku :)

    józefka lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 października 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za nie długo ja Wam oddam brzucho, jakoś będziecie musiały się podzielić :)

    lubiearbuza to że mąż nic nie ogarnia to błoga nieświadomość. Mój do tej pory nie ogarnia, wie co to stymulacja (kucie się zastrzykami i faszerowanie się hormonami i sterydami), punkcja (uśpili ją pobrali jajeczka i po tym był ostry sex na szkle), transfer ( podanie Kropka z nakazem siedzenia), 12-14 dni potem czekania, hiperka (wyglądała jak w 7mc ciąży i ją bolało nie mogła się poruszać, trzeba pić wodę)
    tak mniej więcej to rozumuje mój mąż :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale druga strona medalu jest taka że jak to się nie zaplodnila jakąś, wszystkie przetrwają jak już się zaplodnily itd. :-)
    Jest jakiś sposób na ten fraxiparine bo ta igła to jedna wielka tragedia :-( nie wyobrażam sobie na dłuższą metę tych zastrzykow. A po transferze jeszcze coś przwposuja bo narazie mam po punkcji ta fraxiparine utrogestan magnezin prolutex

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jutro jadę do dr S na to badanie o którym mówiła frezja tych skurczy. Byłaś wkoncu na tym? Bo nie pisałaś nic o tym. Nie chcę mi się kolejny raz tam jechać wstawać rano Ale nie płacę więc nie zaszkodzi mi przebadać się. Ma robić usg i pobrać krew i w dzień transferu jeszcze raz. Ponoć to duża przyczyna niepowodzeń jest te skurcze tak tłumaczył.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 października 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co do fraxiparine nie pomogę, cały czas ładuje do III trymestru robiłam w brzuch, potem nie miałam sumienia i zaczełam w udo. w szpitalu pielęgniarki robiły mi w ramię i mąż się nauczył i teraz on mi robi. wiem, że dziewczyny nie które przelewaja (indukują) do tych małych strzykawek co podajemy prolutex.

    prolutex ogólnie bierze się do końca I trymestru, ale mi na moją prośbę zwiększyła doktor dawkę utrogestanu dzięki temu mniej kucia i troszkę taniej było.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 14 października 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robilam tego badania tych skurczy w koncu, bo wzieli sobie wolne wtedy i nie mial mi kto zrobic. Z farxiparina walczylam dzielnie. Opracowalam miejsca na brzuchu gdzir mniej boli- bardziej z boku, tam gdzie trochr ciensza skora byla. Ale bez takich wiekszych kropek po wkuciu i czasem siniaku sie nie obeszlo:/ chcialam przelac ten lek ale balam sie zr przelewajac sie rozleje, albo cos. Dla mnie prolutex finalnir byl gorszy, bo mnie bolalo miejsce po zastrzyku nawet nastepnego dnia

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro na 8 się umowilam mam nadzieję że bedzie. Jak będę miała długo czekać to spadam do domku. Ogólnie zależy mi na tym usg bo chcę wiedzieć że wszystko w porządku po tej punkcji. Miewam bóle jak na okres czasami w nocy przy przekrecaniu się aż się budzę jak mnie coś uszczypnie. I zastanawiam się nad moim endometrium bo nic na nie nie dostałam a dwa dni przed punkcja miałam 10 mm więc może ok jest.

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 14 października 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po po punkcji tez mialam bole. nawet mnie tak kulo co jakis czas. Ale po crio tez tak mialam, bol jak na @ co jakis czas. teraz sobie mysle ze moze po transferze nie powinno tak bolec. Myslalam ze to normalne wtedy, sama nie wiem.. Daj znac jak wyglada to badanie :) ciekawa jestem jak to wyglada. Co do endo to na tydzien przed crio mialam jakies 11mm i dr S mowil ze to bardzo dobrze.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ