X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze nawet było by mi na rękę jak by był odroczony Ale źle czuć się nie chce. Boję się żebym nie dostała temperatury z wrażenia bo tak mam często i czuje się jak bym miała się rozchorowac. Po usg 6 na jednej stronie 6-7 na drugiej. W środę punkcja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na tym protokole napisane jest żeby przynieść wyniki białka we krwi poziom elektrolitow APTT grupa krwi już dałam ja. Robilysie to? Bo nic nie mówił dzisiaj teraz doczytałam

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 października 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co pamiętam to robiłam te badania ale kiedy czyto było dzień przed punkcją czy kiedy??? kurde juz nie pamiętam, ale chyba dzień czy 2 przed punkcją. może frezja pamięta albo zadzwoń do p. Gosi jak "stare" mogą być te badania.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodzwonilam Się i tak. Szkoda że nic nie powiedział bo napisane jest Ale w sumie nie wiedziałam bo tu dużo innych rzeczy też jest napisane których nie robiłam. I bądź tu mądry i się domyślaj.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 października 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i co masz powtarzać te badania?

    freta lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • rybka33 Ekspertka
    Postów: 205 208

    Wysłany: 10 października 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,mam do odsprzedania zastrzyki do procedury in vitro.Menopur 600 IU FSH+600 IU LH,cetrotide 0,25 mg,5 szt.,oraz elonva 100 mikrogramów z datą ważności do końca października tego roku.W razie zainteresowania którymkolwiek preparatem proszę o kontakt na email: [email protected] Jestem z okolic Olsztyna.

    :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    i co masz powtarzać te badania?
    Tak. Jutro muszę znowu tam jechać a już dostaje alergii na ten budynek bo za często tam ostatnio bywam :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 października 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a nie możesz w laboratorium gdzieś bliżej? ja jutro będę w Salve bo podglądam Małego, jutro też mam zamiar dowiedzieć się o kwalifikacje do porodu, w końcu to już 8 mc. kiedy to mineło ???

    frezja lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe szczęście że niedaleko pracuje i akurat jutro idę więc przed pracą podejde. Strasznie szybko zlecialo już niedługo bedziesz mieć dzisiusia w ramionach :-) jak by moje IUI się udało nasze dzieci by były w tym samym wieku mniej więcej hehe :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 października 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W jednym mam duże szczęście podczas tego podejścia do IVF że akurat wizyty i punkcja nie koliduja z moim grafikiem w pracy :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 10 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze, przynajmniej masz komfort psychiczny. ja akurat nie miałam z tym problemu, bo wszyscy w pracy wiedzieli że podchodzę do IVF i nam cały czas kibicowali. zresztą sie śmieją że Kropek to takie nasze zakładowe dziecko :)

    w środę Twój dzień :) akurat z całej procedury jednej i drugiej, punkcję najlepiej wspominam :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 11 października 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badania sa wazne te 3 miechy wiec trzeba powtarzac wszytsko procz grupy krwi, tak mi mowil Klosinski. lubiearbuza, czyli jajka urosly i jest ich wiecej, a tak sie martwilas. pij wode i jedz produkty bialkowe,moze bez hiperki sie obejdzie. Ja to przeszlam i nie jest fajnie. Trzymam kciuki za owocne jajcobranie :D dawaj znac jak po :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 11 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    ja z perspektywy czasu żałuje, że nie wzieliśmy primo vison (o ile dobrze pamiętam) byłby filmik faktycznie pokazujący jak Kropek znalazł się na tym świecie.
    My to wzielismy ale filmu nie mam. Nic nam nie dali, nawet zdjecia Kropka nie widzialam prrd transferem:/ takie to byly emocje ze nie pytalam.

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam ta morfologie ale mam dwa wyniki ponad normę limfocyty i jeszcze coś. Ciekawe czy coś powiedzą może to efekt tych leków.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 października 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie stymulacja rozstraja nam morfologię i ogólnie pozostałe wyniki nam wariują.

    My po wizycie Kropek waży 2450 g jak to powiedziała p doktor kawał chłopa się szykuje i udało nam się zostałam zakwalifikowana do porodu w salve :) mam już skierowanie, kolejna wizyta za 2 tygodnie

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fajnie :-) jakie koszta w Salve? Poród naturalny się zapowiada czy cesarka?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 października 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    udało się i zakwalifikowani na NFZ :) o bajerach pomyślimy. Planowo sn, ale cesarki nikt nie wyklucza ze względu na moje ciśnienie i jaskrę, 21-10 mam okulistę i sprawdzimy, a wizytę u Stefanowicz jak coś 25-10. zapanował spokój :) tylko znów nie wiem w jakie rozmiary iść bo p doktor twierdzi, że kawał chłopa będzie. oby do końca to już by nasz jedyny problem :)

    o której jutro masz się stawić na punkcji?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze :-) rano na 7. Mam nadzieję że nie będę musiała długo czekać jak frezja tylko raz dwa i do domku

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 października 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mi za każdym razem szybko udawał się ogarnąć i szybko wychodziłam. jutro Wasz dzień. daj koniecznie znać jak dojdziesz do siebie :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 11 października 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratuluje zakwalifikowania w salve :) ! lubiearbuza nadal trzymam kciukasy za wielkie jajcobranie :D

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ