X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 11 października 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy przeziebienie dyskwalifikuje nas w podejsciu do transferu? Meza cos bierze, gardlo go boli i w ogole rozbity jest. Ja czuje sie ok, troche moze to gardlo, ale boje sie ze sie zaraze. Zawsze po nim jestem chora, a do transferu jakies 3 tyg:(

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 października 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie nie dyskwalifikuje, pozatym osłabiony organizm kobiety nie zwalcza zarodka :) taką teorię kiedyś słyszałam

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro dam znać na pewno :-) samej punkcji nie boję się bo to moja nie pierwsza narkoza. Boję się tylko efektów żeby się udało :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezja nie mam pojęcia byś musiała dopytac. Ja po IUI dostałam na drugi dzień temperatury jednorazowej i miałam bóle takie ze nie mogłam usiąść jak poszłam na drugi dzień na usg to powiedział że bardzo niedobrze. Ale czemu to już nie dopytalam bo naprawdę źle się czułam a wszystko w usg było ponoć ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wiadomo że często jest tak że kobiety nie wiedzą że są w ciąży i pierwszy symptom nieraz to że coś się dzieje i wiadomo że później i tak wszystko jest ok. W tej sytuacji wiadomo że chodzi o wydanie kolejnej kasy i nie daj Boże porażkę więc lepiej zorientuj się :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 11 października 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja a na kiedy szykuje się crio ?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 12 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis czuje sie lepiej, ciagle biore cos na przeziebienie wiec moze sie uchowam ;) Dzis jestem 2 dzien po odstawieniu dupka, dostalam juz plamien wiec obstawiam ze jutro bedzie 1dc. Crio ostatnio mialam w 20dc. Takze juz niebawem Kropek bedzie ze mna :)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po dziewczyny. 5 dobrych jest Ale zapłodnienie 6 bo jedna jest taka niepewna jakaś zmutowana jak ja to mówię Ale dadzą jej szanse.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narkozy nie było tylko pełna świadomość podczas całej punkcji. Wbijanie welfronu przez Panią z zabiegowego dramat jakiś chyba się uczy dopiero. Byliśmy tam na 7 rano wyszliśmy ok 13 wszystko szło jak krew z nosa.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 października 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jakto punkcje miałaś i byłaś świadoma co się dzieje ??? 5 jajcorów no 6 niezły wynik :) teraz kciuki za ostry sex na szkle :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak byłam świadoma wszystkiego i dziewczyn przede mną też. A taka co była na transferze to mówiła ze spała na punkcji i też była zdziwiona :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 października 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łooooooooooo to ostro, ale coś Cię bolało czy nie??? o ja pierdykam jeszcze próbuje to przetrawić...

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic mnie nie bolało po prostu czułam ze coś tam robi :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczyłam na trochę lepszy wynik przy tym estradiolu bo dziewczyna przede mną miała pobrane 4 przy estradioou ok 400

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 12 października 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ogólnie tak jak pisałam wcześniej na jedno jajco przypada 100-150 estradiol. ale mam koleżankę miała bardzo wysoki wynik estradiolu a nie miała ani jednego jajca nadającego się do zapłodnienia.

    lubiearbuza20 pamiętaj liczy się to jedno jajeczko to wyjątkowe, kciukam !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 12 października 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubie arbuza. widzisz jest dobrze:) teraz upojna nocka przed nimi : D co do punkcjo to ja te bylam jednak swiadoma. wydawalo mi sie pozniej ze moze mi sie to snilo, ze bylam przytomna. Ale jadnak nie ! Moze teraz usypiaja tylko troche;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam ze nie wiem od czego to zależy. Bo dziewczyna 5 dni przed też spała. Ja nawet zakolowana nie byłam czułam się jak najbardziej normalnie. Wszystko pamiętam co rozmawiali i w ogóle. A powiedzcie mi jak walczyć z biegunka chyba po tym magnesium? Wychodzi 12 tabletek na dzień żeby było 3x500 bo jedna ma 125 mg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie to jeszcze inaczej bo teraz doczylalam że tu jest 3 razy dziennie 2 tabletki 500mg.
    Przecież to jakiś dramat to wczoraj o 12 za mało wzięłam. Szok! Dajcie jakąś dobrą rade :-)

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 13 października 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie ja brałam przy szczęśliwym transferze 3X1 tabletce magnezu bo te biegunki mnie wykańczały. i nic się nie stało, a może właśnie się stało :) mało tego ja kupiłam Magne B6 dużo tańszy niż ten preparat co Oni przepisali. poza tym magne b6 nie jet suplementem magnezu tylko lekiem :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętasz ile ta tabletka mg miała? Ja też nie będę tyle brała bo zwariuje to jest jakiś hardcore.
    Mam jeszcze pytanko co do transferu czy mąż musi być obecny? Coś podpisuje tam? Bo Wątpię czy dadzą mu po raz kolejny wolne w tygodniu bo już teraz był problem.

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ