X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 17 października 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka mezus musial miec stracha mega :P ale moze przez to sie przygotuje na prawdziwa akcje :) tak , startujemy i sie nakrecam przez to ;) wracaja emocje ktorych nie moge pohamowac . lubiearbuza jak tam ?:)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 17 października 2016, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj wygrzebalam badania ktore robilam w medicover jak bylam jeszcze z Kropkiem, mianowicie rozyczka, Hiv, toxo i ten hcv. Badnia sa z 5 wrzesnia, czy moge ich uzyc jako dokumentacji do 2 podejscia? Robione sa nawet prez to samo labolatorium. Oszczedzilabym jakies 150 zl

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak podana jedna blastka. Dwie dzisiaj do mrożenie a w sprawie trzeciej jutro mam dzwonić bo jeszcze się hoduje.
    Poznałam mega fajne dziewczyny.
    Transfer na początku nieprzyjemny bolało mnie mega przed tym zanim ten jakiś płyn podali. Sam transfer spoko.


    Frezja badania są ważne trzy miesiące. Nie ważne gdzie robione. Ja zawsze tobie gdzie indziej.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza świetny wynik. teraz najdłuższe 10 dni. mówiłaś o tych biegunkach co Cię męczą??? Mnie transfer też raczej bolał, no było to mega nie przyjemne uczucie. kazali się rozluźnić, taaaaaaaaaaaa z nogami rozłożonymi i foką na wierzchu, czekając na Kropka, no jak :) ?

    frezja potwierdzam te badania waże są 3 mc-e :) czyli startuj !!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 17:23

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam brać 3x2 tab. Jedna dziewczyna się śmiała żeby ja uspili na ten czas a ja mówię ze ja to przeżyje tylko niech mi receptę wystawia na te zajebiste tabletki co dają przed transferem bo dobra faza jest :-) były takie śmiechy że hej :-)

    józefka lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 października 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łooooooooooooo biegunka wskazuje, że jest nadmiar magnezu. ale jak kazali Ci brać to bierz. transfer wykonywał Sokiewicz czy może Stefanowicz. Ja lepiej przeszłam zabieg wykonany przez Stefanowicz mniej bolało. tak z ciekawości dużo transferów obecnie jest. słyszałam że zakwalifikowali ponad limit w salve i wystąpili do miasta o zgodę i ją dostali. kurcze !!! trzymam mocno kciuki !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę było 5 i dzisiaj 6. Ale ogólnie nie idzie to w dobrą stronę bo zaczyna robić się jak na Acord szybko i wstawać zaraz bo następna na łóżko czeka. Dzisiaj wyjątkowo lezalysmy sporo bo był sanepid i zamieszanie związane z tym.
    Tzn my jako druga tura bo pierwsza została bardzo szybko przegoniona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 18:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podali mi blaske 4AA a wy jakie mialyscie podane?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i punkcje i transfer robił Sobkiewicz

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 17 października 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że się wtrące, ale wszystkie badania do ivf i transferow sa wazne 6 miesiecy (wyjatkiem sa chyba te badania zaraz przed punkcja - morfologia i cos jeszcze)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 października 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wirusologia też ??? kurcze to jeszcze lepiej :)

    lubiearbuza20 tak Kropuś jest z blastki 4AA :)


    ja po transferze to zawsze długo leżakowałam, ale jak ja byłam to były max 4 dziewczyny.

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10540 7265

    Wysłany: 17 października 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cala wirusologia, amh, fsh, usg piersi, nawet badanie nasienia - 180dni, cytologia 2 lata - zgodnie z ustawa o leczeniu nieplodnosci:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 20:50

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 17 października 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella jestem zaskoczona ze waznosc badan to pol roku. podpytam na nastepnej wizycie jeszcze. Dzieki :) lubiearbuza , juz masz swojego Kropunia:)Oszczedzaj sie i relaksuj :) wierze ze Wam sie uda :) ja mialam podana blastke 3 AA i takie tez 2 na mnie czekaja zamrozone. Transfer mialam jako jedyna, wiec 1,5 h po lezakowalam majac cala salke dla siebie;) ciekawe jak teraz bedzie, jescze jakies 2 tyg do mojego dnia ;)

    Bella93, lubiearbuza20 lubią tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 17 października 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezja zobaczysz jak to szybko minie, nawet się nie obejrzysz :)

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzy blaski mamy zamrożone :-) więc ogólnie ilość poszła w jakość bo na 5 zaplodnionych cztery blaski.

    józefka lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 18 października 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza genialny wynik, po prostu łoł :) pierwszy dzień za Tobą czekania :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 19 października 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No naprawde, wynik super :) zeby Ci szybko minelo to czekanie , no i oczywiscie z sukcesem !!!:) ja wlasnie jestem w salve, czekam przed zabiegowym aby zrobic ta czesc badan , ktroej nie mam z medicoveru. Kolejka straszna ehhh

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co bierze się przed crio?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 20 października 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza20 a co to za pytanie, co się bierze przed crio??? masz Kropka pod serduchem i ON lub ONA zostaną tam na 9 mc :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 października 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe z ciekawości pytam :-D

    józefka lubi tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ