X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne dam znać, sama jestem zaskoczona. Pani Gosia powiedziała że te dwie są ładne - ona nie ma w naturze przekłamywać realiów?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 2 listopada 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, rzeczowa babka :) czyli transfer w piątek lub poniedziałek super.. kciukamy !!!

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie rozmawiałam z Panią Gosia powiedziała zebym zgłosiła się na USG w najbliższym czasie żeby wykluczyć ciążę pozamaciczna.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wierzę, że Twój Kropek jest leniuszkiem i dla tego wolniej mu to idzie!!! nie poddawaj się, wierz w Kropka.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jozefka szczerze to już mam dosyć i chce żeby to wszystko się skończyło w jedną albo w drugą stronę. Chcę już żyć normalnie :-)

  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 2 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubiearbuza wierzyć trzeba do końca i doskonale Cie rozumiem ze masz dosc... pamiętaj tez jednak ze cp to bardzo niebezpieczna sytuacja, dlatego ja osobiście posluchalabym rady pani Gosi. Sama przeszłam dwie takie, przy pierwszej ratowano juz mnie, jak to dr Stetkiewicz powiedział "w porywach zostały Pani 2 godziny zycia". Wiem, ze nie to chciałaś teraz czytać... nie zapominaj ze w całej tej historii z in vitro mimo wszystko najważniejsza jesteś Ty! Kochana głowa do góry, niczego nie jesteś w stanie juz zrobic. Wiec albo czekaj na kolejna betę w stresie albo szybko rób usg by wykluczyć cp.

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 2 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domyślam się, że to zawieszenie jest okropne. Bo niby mówisz do brzucha, snujesz plany, a z drugiej strony cholerne statystyki i normy.

    Mój mąż teraz odpoczyw psychicznie od tych hustawek emocjonalnych, wydatków i wizyt. Pojawiają się przed nami nowe, inne wyzywania ale tu przynajmniej wiemy o CO a właściwie o KOGO walczymy i jest Nam łatwiej (choć czasami i tak puszczają nerwy)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 2 listopada 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie chodzi tu o poddawanie sie, żebyś mnie zle nie zrozumiała tylko o wykluczenie sytuacji które mogą zagrażać Tobie.

    lubiearbuza20 lubi tę wiadomość

  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lubiearbuza racja,musisz spojrzec na swoje wlasne zdrowko tez. Fajnie by bylo jednak zeby sie udalo. Mocno w to wierze <3 A czyszczeniem sie nie martw ,wczesna ciaza bardzo. U mnie po miesiacu samo sie oczyscilo i nie zostalo nic ( dobra i smutna to byla wiadomosc zarazem).
    Kciukam caly czas!

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 2 listopada 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka,czyli jednak cos sie udalo zebrac:) super! tyle przeszlas ciagle oczekujac na te wyniki. Teraz bedzie z gorki!:)

    anadinka lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos tak :) wczoraj dzwoniłam do p. Gosi i usłyszałam, ze z tych dwóch które dojrzewały jedna wzięła sie w garść, druga nie. Tak wiec finalnie zakończyliśmy ten etap z ilością trzech zdrowych komórek, dzisiaj dostaniemy info jak im na szkiełku było :)
    Lubiearbuza jakie dalsze plany? Dzisiaj bhcg, usg? Mocno ściskam i trzymam kciuki!

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 3 listopada 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka i jak kiedy transfer jutro czy w poniedziałek? a jak jutro to o której? bo może wpadniemy na siebie :) w każdym bądź razie kciuki

    lubiearbuza Ty w sobote USG tak, i co skusiłaś się ponownie na bete, robiłaś TSH i FT4?

    frezja jak samopoczucie?

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 3 listopada 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero 3dpt, jest trochr inaczej niz poprzednio. Brzuch praktycznie nie boli w dzien za to wieczor jest bolesny. Nospa jakos nie daje rady. Mam takie uczucie goraca jeszcze w podbrzuszu. Mam nadzieje ze to wgryzanko ;) testuje dopiero w nast sobote wiec jeszcze kupa czasu;)

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 4 listopada 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jozefka jest jak na bombie :) dzisiaj mam dzwonić, wszystko zależy od komórek. Moze być tak ze jeszcze dzisiaj mnie zaprosza wiec bedzie na wariata. Miedzy 08 a 09 telefon i decyzja. Moze być tez tak ze transfer bedzie jutro, czekamy :)
    Nie ukrywam ze wolałabym przeczekać do jutra z rozwojem zarodków bo to bedzie ich 3 doba, przy poprzednim krótkim protokole właśnie w 3 dobie wszystko zaczęło sie walić i zarodki przestały sie rozwijać.
    Frezja trzymam kciuki za wgryzanko :D
    Lubiearbuza odezwij sie!

    frezja lubi tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka to faktycznie siedzisz na bombie !!! no nic czekamy na info

    frezja niech Kropuś się wgryza :)

    lubiearbuza pewnie jutro da nam znać :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 4 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jozefka transfer jutro :) teraz zastanawiają sie czy jeden groch czy dwa. Ten pierwszy dominujący jest klasy 4AA, drugi ma focha i albo sie dzieli albo łączy, nie wiedza o co chodzi :)

    józefka, natty85 lubią tę wiadomość

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka super, klasa 4AA to bardzo wysoka klasa, a drugi leniuszek dogoni zobaczysz :) więc jutro Twój dzień :)

    natty85, anadinka lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka wrote:
    jozefka transfer jutro :) teraz zastanawiają sie czy jeden groch czy dwa. Ten pierwszy dominujący jest klasy 4AA, drugi ma focha i albo sie dzieli albo łączy, nie wiedza o co chodzi :)
    Która to doba?

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • anadinka Koleżanka
    Postów: 59 17

    Wysłany: 4 listopada 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 listopada 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka wrote:
    2
    To pewnie masz 4A, ladny zarodek ;)

    anadinka lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ