X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • frezja Przyjaciółka
    Postów: 264 47

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anadinka super !:) wreszcie zaczyna sie ukladac :) bedziemy mialy raptem 5 dni roznicy miedzy naszymj transferami, to prawie jak wspolny transfer he he :)

    anadinka lubi tę wiadomość

    30 lat, PCOS,starania od 2013
    ICSI / crio 05.08.2016 7tc[*]:( crio 31.11.16 :( ! crio 6.12.16 :( koniec staran.. 9 jajeczek na zimowisku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Mam pytanie odnośnie Salve, a mianowicie czy któraś z Was leczy się w klinice niepłodności na nfz?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa ja leczyłam się jak jeszcze był program MZ

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Wybieram się do dr Stefanowicz :) Mam nadzieję, że pomoże zajść naturalnie... :)

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę polecam, genialna lekarka :)

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    Lubię_czekoladę polecam, genialna lekarka :)
    Dziękuję :)

    Liczę na trafną diagnozę, monitoring, leki i fasolę :) <3

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze wybrałaś, nie idzie utartym szlakiem i nie zleca badań bez sensu.

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już kiedyś pisałam czytałam wątek jestem coraz blizsza wyprawy do salve. Oczywiście za wszystkie trzymam kciuki. Zastanawiam się nadal nad lekarzem moje dotychczasowe stymulacje były końcowe trochę za szybko przez wysoki estradiol tym samym pęcherzyki nie były do końca gotowe. Dlatego szukam kogoś konkretnego. Mam nadzieję że niedługo będę Wam mogła napisać cos konkretnego. A co myślicie u konsultacji u pani embriolog? Może też by wniosła coś do procedury?

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kornelia777 ja raz umówiłam się na konsultacje z p. Gosią. czy coś wniosły w procedurę nie wiem. ale na pewno wiele rzeczy wytłumaczyła. wizyty w czwartki u niej są bezpłatne z tego co wiem. na pewno nie zaszkodzą takie konsultacje.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem dopiero przed HSG, które mam zamiar zrobić w grudniu.Czy któraś z Was może polecić gdzie w Łodzi najlepiej zrobić HSG. W grę wchdza prywatne kliniki, bo miałam skierowanie do CZMP ale tam nie disc ze bez żadnego znieczulenia to jeszcze do tego aż 3 dni trzeba spędzić w szpitalu....tak więc darowalam to sobie ,no i termin też się nawet nie zgral z @.
    Moja koleżanka stwierdziła ze skoro staramy się 2 lata i nic to powinnam się zapisać do Kliniki Leczenia Niepłodności do Salve na NFZ ale ja nie mam pojęcia czy faktycznie można się tam leczyć na NFZ? Za co się płaci a za co nie..

  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Ja jestem dopiero przed HSG, które mam zamiar zrobić w grudniu.Czy któraś z Was może polecić gdzie w Łodzi najlepiej zrobić HSG. W grę wchdza prywatne kliniki, bo miałam skierowanie do CZMP ale tam nie disc ze bez żadnego znieczulenia to jeszcze do tego aż 3 dni trzeba spędzić w szpitalu....tak więc darowalam to sobie ,no i termin też się nawet nie zgral z @.
    Moja koleżanka stwierdziła ze skoro staramy się 2 lata i nic to powinnam się zapisać do Kliniki Leczenia Niepłodności do Salve na NFZ ale ja nie mam pojęcia czy faktycznie można się tam leczyć na NFZ? Za co się płaci a za co nie..
    Ja robilam w CZMP.. Nowy sprzet, badanie szybkie, ekipa super- wszyscy kochani.. A bylam tam jakies 3h.. Zlecialo.. :) nic nie bolalo no i za darmo :)

    Tylko ze skierowaniem

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Józefka dzięki tak pewnie zrobię ☺

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaaa ja też robiła HSG w CZMP i nie bolało. Dostajesz przeciwbólowe, do przeżycia :) i ja też wyszłam w ten sam dzień co był zabieg. Rano zgłosiłam się na IP, wstępna rozmowa z lekarzem, wjazd na górę, dostałam leki, zastrzyki przeciwbólowe i prosto na zabieg. Po zabiegu czekałam tyle ile lekarz robił odpis z pobytu w szpitalu i do domu.

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ,wiem że jeszcze chyba w sierpniu tak było w CZMP ze tego samego dnia się zaraz wychodziło ze szpitala ale niestety coś tam się pozmienialo....wiem to z pierwszej ręki, mecze się i Pani doktor która pracuje na oddziale ginekologii operacyjnej i endoskopowe i sama mi powiedziała ze 3 dni w szpitalu...w lipcu byłam na diagnostyce hormonalnej i również lezalam 3 dni. Z chęcią był poszła już do tego szpitala na to badanie ,zwłaszcza ze piszecie ze było ok ale...leżeć 2 dni w szpitalu....To trochę przegięcie....dziewczyny po laparoskopii tyle czasu leżą !

  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to szok, powariowali, pewnie chodzi o to by NFZ dodatkowo im płacił za pobyt nie tyko za wykonanie badania

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 4 listopada 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was miała robione HSG w Salve? Mnie to czeka w przyszłym miesiącu i chciałabym się zorientować jakie były Wasze wrażenia po zabiegu?

    kornelia777 - ja leczę się w Salve u dr Kokoszko ale ona jest endokrynologiem a nie ginekologiem, przy czym u niej też miałam normalnie robiony monitoring i w zasadzie to ona jest naszym lekarzem prowadzącym od niepłodności. I ją szczerze polecam, bo to bardzo konkretna babka, zresztą również trafiłam do niej z polecenia.
    Teraz właśnie wysyła mnie na HSG po którym mamy zacząć stymulacje (moja diagnoza to niepękające pęcherzyki czyli brak owu:/).

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatkaa wrote:
    Kochane ,wiem że jeszcze chyba w sierpniu tak było w CZMP ze tego samego dnia się zaraz wychodziło ze szpitala ale niestety coś tam się pozmienialo....wiem to z pierwszej ręki, mecze się i Pani doktor która pracuje na oddziale ginekologii operacyjnej i endoskopowe i sama mi powiedziała ze 3 dni w szpitalu...w lipcu byłam na diagnostyce hormonalnej i również lezalam 3 dni. Z chęcią był poszła już do tego szpitala na to badanie ,zwłaszcza ze piszecie ze było ok ale...leżeć 2 dni w szpitalu....To trochę przegięcie....dziewczyny po laparoskopii tyle czasu leżą !

    Oj nie wiedzialam :/ to faktycznie nie ma sensu.. A jaki jest koszt prywatnego badania?

    Jak zaczelam rozmowy z lekarzem na temat HSG to rzucil najpierw haslo Gameta..

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 4 listopada 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dr. Kokoszko wspaniała lekarka :) polecam wykonuje również transfery :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    józefka wrote:
    no to szok, powariowali, pewnie chodzi o to by NFZ dodatkowo im płacił za pobyt nie tyko za wykonanie badania
    Dokładnie kochana, na bank o to właśnie chodzi....gdyby to był jeden dzień to bym się nawet nie zastanawiała a tak to szukam i robię rozpoznanie prywatnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Oj nie wiedzialam :/ to faktycznie nie ma sensu.. A jaki jest koszt prywatnego badania?

    Jak zaczelam rozmowy z lekarzem na temat HSG to rzucil najpierw haslo Gameta..
    No właśnie bez sensu tyle czasu spędzać w szpitalu na HSG....
    Z tego co się orientuję to w gazecie jest najdrożej. Co prawda HSG samo 540 zł ale bardzo dużo badań chcą żeby wykonać przed badaniem i staje się to nieopłacalne...

‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ