X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 21 lipca 2020, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    A jakiego lekarza byś poleciła?

    Wiesz co, ciężki temat i chyba moja opinia za wiele Ci nie pomoże ;) Tak na prawdę to już nie jestem pacjentką Salve, a Gamety w Rzgowie. Nie mam jeszcze wyrobionej w pełni opinii o Gamecie. Ogólnie uważam, że Salve ma dobrych lekarzy, ale wiesz inny lekarz to inne spojrzenie, dlatego też postanowiłam się przenieść do Gamety.

    W Salve prowadziła mnie dr Kokoszko-Bilska. Ogólnie uważam, że jest dobrym lekarzem, prowadziła moją diagnostykę niepłodności od początku i prowadziła mnie dwa razy do IVF. Choć nie jest ginekologiem, a endokrynologiem to uważam, że dobrze prowadziła i diagnostykę i moje stymulacje. Choć na sam koniec mojej przygody z Salve stwierdziłam, że brakowało mi u niej specjalizacji ginekologicznej przez plamienia okołoowulacyjne, którym z resztą nikt z Salve dokładniej się nie przyjrzał. No ale suma summarum pacjentką Salve byłam 2,5 roku i w ciążę ani razu nie zaszłam, więc przyszła pora na zmiany. Teraz jestem w Gamecie. Prowadzi mnie dr Połać. Na razie uważam, że jest ok.

    Na plus Salve idzie to, że respektują zalecenia dr Paśnika. Jeśli dojdzie u Ciebie do IVF to na minus to, że panuje dezinformacja i chaos i człowiek nie bardzo się wie co się dzieje jeśli sam nie doczyta. Ogólnie uważam, że mają dobry personel, choć nie są elastyczni.

    Na plus Gamety póki co idzie bardzo dobra opieka. Wczoraj miałam tam histeroskopię i jestem pod wrażeniem tego jak pracują tam pielęgniarki. Nie to, że w Salve są jakieś tragiczne - no może jedna, ale w Salve one po prostu są zaganiane, a w Gamecie dedykowana pielęgniarka zajmuje się dziewczynami, które się wybudzają z narkozy. Jak przypomnę sobie, że w Salve na basenie leżałam po transferze 1,5h to aż mnie teraz w kręgosłupie ciągnie ;) Wczoraj w Gamecie pielęgniarka co chwilę pytała jak się czuję i nie odstąpiła mnie na krok. Na minus Gamety to fakt, że oni nie respektują zaleceń immunologicznych i wlew domaciczny, który mam zalecony przez immunologa muszę zamienić na scratching.


    Kitka_87 lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 21 lipca 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk wrote:
    No ja to nawet dwa lata do gameta jeździłam i nic... bo wyniki tez ok i nikt przez dwa lata nawet mi inseminacji nie proponował. Teraz mialam pierwsza inseminacje A immunologie mam zamiar robic i zapisac sie

    Dwa lata to stanowczo za długo... to też słabe jest....

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2020, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray dziękuję za wyczerpującą wypowiedź 💋

    Czyli u mnie musiałoby zostać Salve, bo zależy mi na respektowaniu zaleceń Paśnika.

    Aktualnie mam zalecenia do starań naturalnych od docenta. Rzekomo maja mi pomóc wlewy z intrapilidu, lada dzień będę mieć pierwszy.

    O stymulację pytałam, bo w razie jakby za pierwszym razem się nie udało to chciałabym wlewy wspomóc od strony ginekologicznej poprzez podkręcenie owulacji.

    A tak na marginesie - histeroskopię w Salve miałaś prywatnie? Pytam, bo coś słyszałam, że oni czasem na NFZ robią.

  • martuska09 Autorytet
    Postów: 1015 289

    Wysłany: 22 lipca 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Sunray dziękuję za wyczerpującą wypowiedź 💋

    Czyli u mnie musiałoby zostać Salve, bo zależy mi na respektowaniu zaleceń Paśnika.

    Aktualnie mam zalecenia do starań naturalnych od docenta. Rzekomo maja mi pomóc wlewy z intrapilidu, lada dzień będę mieć pierwszy.

    O stymulację pytałam, bo w razie jakby za pierwszym razem się nie udało to chciałabym wlewy wspomóc od strony ginekologicznej poprzez podkręcenie owulacji.

    A tak na marginesie - histeroskopię w Salve miałaś prywatnie? Pytam, bo coś słyszałam, że oni czasem na NFZ robią.


    Przepraszam że się wtrącę ja miałam na NFZ hosteroskopie u nich

    33lat
    niedoczynność tarczycy,hashimoto,hiperprolaktynemia, io, endometrioza do kompletu🥴
    01.2021-laparoskopia
    10.2021 laparotomia z wycięciem jajowodów
    10transferów za nami ..
    1 poronienie w 8tc
    1cp
    W końcu Zmiana kliniki!
    Cdn...
    „Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska09 wrote:
    Przepraszam że się wtrącę ja miałam na NFZ hosteroskopie u nich

    Ale dobrze myślę, że jesteś pacjentką czy też byłaś którego z ich lekarzy?

  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 22 lipca 2020, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Wiesz co, ciężki temat i chyba moja opinia za wiele Ci nie pomoże ;) Tak na prawdę to już nie jestem pacjentką Salve, a Gamety w Rzgowie. Nie mam jeszcze wyrobionej w pełni opinii o Gamecie. Ogólnie uważam, że Salve ma dobrych lekarzy, ale wiesz inny lekarz to inne spojrzenie, dlatego też postanowiłam się przenieść do Gamety.

    W Salve prowadziła mnie dr Kokoszko-Bilska. Ogólnie uważam, że jest dobrym lekarzem, prowadziła moją diagnostykę niepłodności od początku i prowadziła mnie dwa razy do IVF. Choć nie jest ginekologiem, a endokrynologiem to uważam, że dobrze prowadziła i diagnostykę i moje stymulacje. Choć na sam koniec mojej przygody z Salve stwierdziłam, że brakowało mi u niej specjalizacji ginekologicznej przez plamienia okołoowulacyjne, którym z resztą nikt z Salve dokładniej się nie przyjrzał. No ale suma summarum pacjentką Salve byłam 2,5 roku i w ciążę ani razu nie zaszłam, więc przyszła pora na zmiany. Teraz jestem w Gamecie. Prowadzi mnie dr Połać. Na razie uważam, że jest ok.

    Na plus Salve idzie to, że respektują zalecenia dr Paśnika. Jeśli dojdzie u Ciebie do IVF to na minus to, że panuje dezinformacja i chaos i człowiek nie bardzo się wie co się dzieje jeśli sam nie doczyta. Ogólnie uważam, że mają dobry personel, choć nie są elastyczni.

    Na plus Gamety póki co idzie bardzo dobra opieka. Wczoraj miałam tam histeroskopię i jestem pod wrażeniem tego jak pracują tam pielęgniarki. Nie to, że w Salve są jakieś tragiczne - no może jedna, ale w Salve one po prostu są zaganiane, a w Gamecie dedykowana pielęgniarka zajmuje się dziewczynami, które się wybudzają z narkozy. Jak przypomnę sobie, że w Salve na basenie leżałam po transferze 1,5h to aż mnie teraz w kręgosłupie ciągnie ;) Wczoraj w Gamecie pielęgniarka co chwilę pytała jak się czuję i nie odstąpiła mnie na krok. Na minus Gamety to fakt, że oni nie respektują zaleceń immunologicznych i wlew domaciczny, który mam zalecony przez immunologa muszę zamienić na scratching.

    Pod tym co napisałaś o pielęgniarkach w Salve, podpisuję się rękoma i nogami. Mam identyczne odczucia, a jakbym opisała, co dokładnie mnie tam spotkało przy punkcji i transferze, to by Wam ręce poopadały. Niestety głównie mam na myśli jedną konkretną pielęgniarkę, ale że ona jest tam zawsze, to tak naprawdę każda pielęgniarska usługa pozostawia u mnie niesmak. Lekarze natomiast nadrabiają, więc coś za coś.

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 22 lipca 2020, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Sunray dziękuję za wyczerpującą wypowiedź 💋

    Czyli u mnie musiałoby zostać Salve, bo zależy mi na respektowaniu zaleceń Paśnika.

    Aktualnie mam zalecenia do starań naturalnych od docenta. Rzekomo maja mi pomóc wlewy z intrapilidu, lada dzień będę mieć pierwszy.

    O stymulację pytałam, bo w razie jakby za pierwszym razem się nie udało to chciałabym wlewy wspomóc od strony ginekologicznej poprzez podkręcenie owulacji.

    A tak na marginesie - histeroskopię w Salve miałaś prywatnie? Pytam, bo coś słyszałam, że oni czasem na NFZ robią.

    Tak, zdecydowanie Salve, jeśli masz wlew z intralipidu. Ja histeroskopię miałam w Gamecie. Oczywiście prywatnie. Wydaje mi się, że jak nie jesteś pacjentką to nie dostaniesz skierowania. Ani w Gamecie i ani w Salve. Choć powiem Ci, że czytałam, że w Gamecie można takie skierowanie dostać, ale jak ja sama o nie pytałam to dr mi powiedział, że u nich nie ma możliwości wykonania histeroskopii na NFZ. Także to chyba tylko dla wybrańców;) No bo ja przecież pacjentką ich byłam - chyba, że za krótko. No nie wiem, w każdym bądź razie 1900zł pękło...

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 22 lipca 2020, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi87 wrote:
    Pod tym co napisałaś o pielęgniarkach w Salve, podpisuję się rękoma i nogami. Mam identyczne odczucia, a jakbym opisała, co dokładnie mnie tam spotkało przy punkcji i transferze, to by Wam ręce poopadały. Niestety głównie mam na myśli jedną konkretną pielęgniarkę, ale że ona jest tam zawsze, to tak naprawdę każda pielęgniarska usługa pozostawia u mnie niesmak. Lekarze natomiast nadrabiają, więc coś za coś.

    Jest tam taka blodynka, chyba ok.40 - ona jest zawsze super. Żartem rzuci i w ogóle równa babka. Potem jest taka czarna - ona jest raczej po 40 to wydaje mi się, że u niej różnie bywa z nastrojem, choć jak była przy mojej punkcji i słabo wyglądałam po przebudzeniu to rzeczywiście przychodziła po kilka razy i pytała czy na pewno wszystko ok. A mnie nie było słabo tylko smutno, bo podsłuchałam, że pobrano tylko 3 komórki z czego 2 zdegradowane, no i się przejełam, a jak się potem okazało nie rozmawiano o moich komórkach. Skolei jak mój emek trafił na tę właśnie czarną pielęgniarkę na pobraniu to chłop jak dąb prawie z płaczem wyszedł ;) Ale emek mówił, że była wkur.....a.. I kojarzę też dwie młode pielęgniarki - takie ok30 - jedna blondynka, druga czarna, też zawsze miłe. Tylko wszystkie zawsze bardzo zabiegane.

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • martuska09 Autorytet
    Postów: 1015 289

    Wysłany: 22 lipca 2020, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitka_87 wrote:
    Ale dobrze myślę, że jesteś pacjentką czy też byłaś którego z ich lekarzy?



    Tak ja jestem pacjentka ;)

    33lat
    niedoczynność tarczycy,hashimoto,hiperprolaktynemia, io, endometrioza do kompletu🥴
    01.2021-laparoskopia
    10.2021 laparotomia z wycięciem jajowodów
    10transferów za nami ..
    1 poronienie w 8tc
    1cp
    W końcu Zmiana kliniki!
    Cdn...
    „Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe.”
  • martuska09 Autorytet
    Postów: 1015 289

    Wysłany: 22 lipca 2020, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimi87 wrote:
    Pod tym co napisałaś o pielęgniarkach w Salve, podpisuję się rękoma i nogami. Mam identyczne odczucia, a jakbym opisała, co dokładnie mnie tam spotkało przy punkcji i transferze, to by Wam ręce poopadały. Niestety głównie mam na myśli jedną konkretną pielęgniarkę, ale że ona jest tam zawsze, to tak naprawdę każda pielęgniarska usługa pozostawia u mnie niesmak. Lekarze natomiast nadrabiają, więc coś za coś.


    Ja w takim razie jestem jakaś inna bo dla mnie zawsze byly mile przychodziły pytały czy wszystko ok basen zabierały od razu... Nie wiem czy ja jestem taka szczęściara czy wy tak trafiłyście

    33lat
    niedoczynność tarczycy,hashimoto,hiperprolaktynemia, io, endometrioza do kompletu🥴
    01.2021-laparoskopia
    10.2021 laparotomia z wycięciem jajowodów
    10transferów za nami ..
    1 poronienie w 8tc
    1cp
    W końcu Zmiana kliniki!
    Cdn...
    „Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe.”
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1430 857

    Wysłany: 22 lipca 2020, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska09 wrote:
    Ja w takim razie jestem jakaś inna bo dla mnie zawsze byly mile przychodziły pytały czy wszystko ok basen zabierały od razu... Nie wiem czy ja jestem taka szczęściara czy wy tak trafiłyście

    Hey, nigdzie nie napisałam, że były dla mnie niemiłe tylko po prostu miały tyle roboty, że nikogo nie było w tym pomieszczeniu popunkcyjno-transferowym. Leżałam na tym basenie wyjątkowo długo, bo chyba z 1.5h godziny, a że basen miałam pełny to moja pupa moczyła się w tych sikach dosłownie.... One były mega miłe tego dnia, tylko problem polegał na tym, że ich nie było ;(

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska09 wrote:
    Tak ja jestem pacjentka ;)

    No to wszystko jasne 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lipca 2020, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Tak, zdecydowanie Salve, jeśli masz wlew z intralipidu. Ja histeroskopię miałam w Gamecie. Oczywiście prywatnie. Wydaje mi się, że jak nie jesteś pacjentką to nie dostaniesz skierowania. Ani w Gamecie i ani w Salve. Choć powiem Ci, że czytałam, że w Gamecie można takie skierowanie dostać, ale jak ja sama o nie pytałam to dr mi powiedział, że u nich nie ma możliwości wykonania histeroskopii na NFZ. Także to chyba tylko dla wybrańców;) No bo ja przecież pacjentką ich byłam - chyba, że za krótko. No nie wiem, w każdym bądź razie 1900zł pękło...

    Niezła sumka... Czyli chyba lepiej cisnąć swojego lekarza i starać się na NFZ.

    Ja miałam już iść do Salve na HSG, 600zł plus wizyta konsultacyjna plus ich zalecane badania to poszłoby z 1000zł.

    Od ręki udało mi się umówić na NFZ w ICZMP i biorąc pod uwagę, że badanie w ogóle mnie nie bolało i trwało 2 minuty to cieszę się, że się wstrzymałam.

    Ale rozumiem, że jak się jest pacjentką w klinice to tak trochę zobowiązuje. Szkoda, że takich badań nie robią właśnie na NFZ, bo w zasadzie w Salve tak mogą.

  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 23 lipca 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, jestem po 1 nieudanym inf. I myślę już o kolejnej procedurze. Może zmienić klinikę? Pani Małgosia poleca teraz zapłodnienie metodą macs. Czy któraś to miała i była zadowolona z efektów?
    Moja szwagierka leczyła się we Wrocławiu i tam za trzecim razem miała zapłodnienie metodą imsi. Uważa ją za najlepszą ale Salve nie ma tej metody.
    Mój mąż badał nasienie w lutym. Mofrologia 0%, słabe wiązanie z kwasem (mieliśmy teraz Picsi i się nie udało) a tak ruch jest, plemniki są. Ma kiepską prace bo lakieruje meble. Więc wdycha tą chemię codziennie😔 jaki suplement dla niego. Proszę doradźcie 😔 pozdrawiam serdecznie 😘

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • Starajacasie91 Autorytet
    Postów: 671 501

    Wysłany: 23 lipca 2020, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    Hej dziewczynki, jestem po 1 nieudanym inf. I myślę już o kolejnej procedurze. Może zmienić klinikę? Pani Małgosia poleca teraz zapłodnienie metodą macs. Czy któraś to miała i była zadowolona z efektów?
    Moja szwagierka leczyła się we Wrocławiu i tam za trzecim razem miała zapłodnienie metodą imsi. Uważa ją za najlepszą ale Salve nie ma tej metody.
    Mój mąż badał nasienie w lutym. Mofrologia 0%, słabe wiązanie z kwasem (mieliśmy teraz Picsi i się nie udało) a tak ruch jest, plemniki są. Ma kiepską prace bo lakieruje meble. Więc wdycha tą chemię codziennie😔 jaki suplement dla niego. Proszę doradźcie 😔 pozdrawiam serdecznie 😘

    Jednym z najlepszych suplementów dla mężczyzn na poprawę nasienia z tego co mi wiadomo jest Profertil, efekt po takich witaminach możliwy jest po min 3 miesiącach ich brania. Wydaje mi się ze po jednym nieudanym transferze nie warto zmieniać kliniki, ja polecam salve pierwsze in vitro i mam już jedno maleństwo, drugi criotransfer i tez odrazu sie udało i drugie maleństwo w drodze. Salve zna się na rzeczy i na tym co robią, maja około 41% skuteczności a to naprawdę sporo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2020, 13:19

    w4sq3e3kfkvsjlgq.png
  • Esperanza Mia Autorytet
    Postów: 6077 4460

    Wysłany: 23 lipca 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    Hej dziewczynki, jestem po 1 nieudanym inf. I myślę już o kolejnej procedurze. Może zmienić klinikę? Pani Małgosia poleca teraz zapłodnienie metodą macs. Czy któraś to miała i była zadowolona z efektów?
    Moja szwagierka leczyła się we Wrocławiu i tam za trzecim razem miała zapłodnienie metodą imsi. Uważa ją za najlepszą ale Salve nie ma tej metody.
    Mój mąż badał nasienie w lutym. Mofrologia 0%, słabe wiązanie z kwasem (mieliśmy teraz Picsi i się nie udało) a tak ruch jest, plemniki są. Ma kiepską prace bo lakieruje meble. Więc wdycha tą chemię codziennie😔 jaki suplement dla niego. Proszę doradźcie 😔 pozdrawiam serdecznie 😘
    Moj miał niskie HBA i morfologie między 0-5 %.
    Przez rok brał profertil i inne witaminy i poprawy nie było. Nawet hba w dół poszło.
    Pierw chciałam wybrać metodę pcsi ale Pani Małgosia odradziła. Kazała wybrać MACS. Zaufałam jej, dzięki tej metodzie miałam 3 zarodki a jeden z nich noszę pod sercem.
    Ta metoda to był strzał w 10.

    age.png
    age.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    21.03.2022 transfer 2AA
    5 dpt 21,4 7 dpt 61,2 10 dpt 205,9 14 dpt 955 23 dpt 💗
    7.06.22 prenetralne, synek
    18.07.22 pierwsze ruchy 19+5
    22.07.2020 20+2 waga 329g połówkowe
    30.09.22 3 genetyczne 30+2 1445g
    12.12.2022 40+5 56 cm, 3550 g, g.15.55 😍
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5 9 dpt 181,5 11 dpt 286 13 dpt 446 16 dpt 1446 19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie synek
    19.06.2020 pierwsze ruchy💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 gene 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 - 54 cm, 2620g godz 23.21 😍
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 23 lipca 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś z Was robił badania w ramach programu leczenia niepłodności w iczmp w Łodzi. Bo mam pytanie jak to się odbywa? Czy badania robi się u nich od razu na miejscu, czy dostaję się skierowanie na badania i robi się w laboratorium w swoim mieście. Czy te badania robi się w wyznaczone dni?

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • Niusja Autorytet
    Postów: 632 313

    Wysłany: 24 lipca 2020, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Ostatnio pytałam dr K o histeroskopie na NFZ, to powiedział, że faktycznie jeszcze niedawno było to częsta praktyką, ale teraz niestety tylko prywatnie. Może nie mają na to kontaktu z NFZ, albo zwęszyli kaske 😒

    Ja 34 lata, M 37 lat (starania od 2016)
    Salve Medica Łódź 2017
    HSG (drożne) XI 2017
    Nasienie super
    Nieregularne i długie cykle + io + nadciśnienie
    29.03.2018 punkcja (2x4AA i 1x3AB)
    03.04.2018 transfer - 8 tydzień (*)
    15.10.2018 ct - 7 tydzień (*)
    03.02.2020 ct - <0,2
    Immunologia: KIR BX i brak 3.
    MTHFR 1298A-C hetero, PAI-1 4G homo, NK 12%
    Histerioskopia 2020
  • Mimi87 Ekspertka
    Postów: 212 125

    Wysłany: 24 lipca 2020, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusja wrote:
    Witajcie. Ostatnio pytałam dr K o histeroskopie na NFZ, to powiedział, że faktycznie jeszcze niedawno było to częsta praktyką, ale teraz niestety tylko prywatnie. Może nie mają na to kontaktu z NFZ, albo zwęszyli kaske 😒

    Polecam wziać skierowanie mimo wszystko i zapytać o terminy w Szpitalu MSWiA. Warunki jak w Salve a na NFZ. Trzeba dzwonić na oddział i się umówić. Powodzenia!

    0d1yqqmzn6wu2mud.png
  • Agawa85 Autorytet
    Postów: 624 1757

    Wysłany: 24 lipca 2020, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elinkagd wrote:
    Czy ktoś z Was robił badania w ramach programu leczenia niepłodności w iczmp w Łodzi. Bo mam pytanie jak to się odbywa? Czy badania robi się u nich od razu na miejscu, czy dostaję się skierowanie na badania i robi się w laboratorium w swoim mieście. Czy te badania robi się w wyznaczone dni?

    Przepraszam że wtrąca się w wątek, ale ja ostatnio robilam, robi się w ICZMP. Dostajesz skierowanie i w zależności od badań idziesz w konkretnym dniu cyklu. Idziesz na pobranie krwi tam gdzie ogólnie pobierają krew dla wszystkich pacjentów od poniedziałku do czwartku, chyba od 8:30 do 10:30 albo 11:30, dokładnie godzin nie pamiętam.

    oqoXp2.png


    12.05 transfer zarodeczka 4.2.2 AH + embroglue🙏
    6dp beta 78 mIU/ml🙏🙏
    8dp beta 240 mIU/ml🙏🙏
    10dp beta 640 mIU/ml
    13dp beta 2527 mIU/ml 🙏
    29.05 pierwsze usg🙏
    Mamy pęcherzyk ciążowy🙏
    11.06 mamy ❤ i 11 mm
    28.06 kropuś ma 3,1 cm😍

    Transfer w maju✊✊
    5 mrozaczków
    Punkcja 10.04✊✊
    IVF
    KIR Bx
    NK 25%😔
    PAI-4G/5G układ homozygotyczny 😔
‹‹ 665 666 667 668 669 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ