X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 25 października 2020, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1987 wrote:
    Dziewczyny już mam stresa przed jutrzejszym transferem ... przede mną najdłuższe dni w zyciu oczekiwanie..
    Ja jutro po 14 mam dzwonić do p. Malgosi co z moimi zarodkami i też mam stresa... Czy coś bedzie...
    Trzymam kciuki za ciebie 😘

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 25 października 2020, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yamo wrote:
    😘 Nie poddam się na pewno.. od stycznia chciałabym na nowo zacząć.. 5 blatocystów czeka zamrożonych.. choć najchętniej już w tym tygodniu poszłabym do Salve żeby na nowo zacząć przygotowania :(
    5 blastek? Wow.
    Współczuję z powodu łyżeczkowania :( mam nadzieję że następnym razem się uda :) trzeba zawsze być dobrej myśli, sle buziaki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2020, 21:26

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • Yamo Znajoma
    Postów: 16 3

    Wysłany: 25 października 2020, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka wrote:
    Przykro mi. Ja miałam podobną sytuację. A zaczęłaś już wtedy stopniowo odstawiać?
    Niestety, postąpiłam tak jak kazała Sobkiewicz bo u niej byłam i odstawiłam całkowicie..

  • Nadziejka Przyjaciółka
    Postów: 96 35

    Wysłany: 25 października 2020, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yamo wrote:
    Niestety, postąpiłam tak jak kazała Sobkiewicz bo u niej byłam i odstawiłam całkowicie..
    Ja kochana konsultowałam się z panią profesor ,która jest zarówno diabetologiem i ginekologiem absolutnie zabroniła odstawiac gwałtownie leki. Glucophage pomaga utrzymać ciążę, jego odstawienie może mieć różny skutek. Mój dr też mi kazał nie brać ale nie ryzykuje. W marcu z dnia na dzień odstawiłam Encorton i ciąża przestała się rozwijać. Niestety same musimy zasięgać pomocy nawet u innych lekarzy😔 Super ,że masz jeszcze tyle blastek. Będzie dobrze😍

  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 26 października 2020, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy przed transferem bralyscie dopochwowo ten ultrogestan ? Chodzi mi o dzień transferu

    Karola1987
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 26 października 2020, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedne dziewczyny biora np. ja bralam, inne nie. Ja nie chcialam miec w dzien tranaferu za niskiego proga a i p. Małgosia mowila zeby wziac jak ją pytalam i to. Do transferu wszystko sobie tam wyplucza, takze to nie bedzie problem. Powodzenia 😊

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 26 października 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Jedne dziewczyny biora np. ja bralam, inne nie. Ja nie chcialam miec w dzien tranaferu za niskiego proga a i p. Małgosia mowila zeby wziac jak ją pytalam i to. Do transferu wszystko sobie tam wyplucza, takze to nie bedzie problem. Powodzenia 😊
    Dzięki za odp . :)

    Karola1987
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 26 października 2020, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1987 wrote:
    Dziewczyny czy przed transferem bralyscie dopochwowo ten ultrogestan ? Chodzi mi o dzień transferu

    tak, brałam :)

    zDmVp2.png
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 26 października 2020, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że został poruszony temat utrogestanu przed transferem.
    Dziewczyny po 14 dzwonie i pytam się co z moimi zarodkami. Tak bardzo się boję, że znowu uslysze to co w lipcu...

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • martuska09 Autorytet
    Postów: 1015 289

    Wysłany: 26 października 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka wrote:
    Przykro mi. Ja miałam podobną sytuację. A zaczęłaś już wtedy stopniowo odstawiać?

    Miałam ta sama sytuację po odstawieniu serduszko przeatalo bic.. Napewno drugi raz tak nie odstawie jak będzie trzeba to poszukam lekarza który prowadzi ciążę na metforminie

    33lat
    niedoczynność tarczycy,hashimoto,hiperprolaktynemia, io, endometrioza do kompletu🥴
    01.2021-laparoskopia
    10.2021 laparotomia z wycięciem jajowodów
    10transferów za nami ..
    1 poronienie w 8tc
    1cp
    W końcu Zmiana kliniki!
    Cdn...
    „Nie da się przyśpieszyć biegu rzeki lub wschodu słońca ani sprawić, aby drzewa rosły szybciej niż rosną. Wszystko wydarza się wtedy, gdy jest na to gotowe.”
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 26 października 2020, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    Super, że został poruszony temat utrogestanu przed transferem.
    Dziewczyny po 14 dzwonie i pytam się co z moimi zarodkami. Tak bardzo się boję, że znowu uslysze to co w lipcu...


    spokojnie, wiem, że to trudne, ale bądź dobrej myśli :* <3

    zDmVp2.png
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 26 października 2020, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja już transferze teraz oczekwianie 11 dni ciężkich .. a wyniku na covid oczywiście nie ma do tej pory porażka

    Karola1987
  • ewi91 Koleżanka
    Postów: 48 91

    Wysłany: 26 października 2020, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czytam Was już dłuższy czas, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Nawet nie wiecie jakie pomocne jest dla mnie to forum. Mam ważnie, że mogę się tu dużo więcej dowiedzieć niż u lekarza. Aktualnie jestem po pierwszym scratchingu i przed pierwszą stymulacją do in vitro. Boje się...staramy się o dziecko 2,5 roku. Raz nawet się udało, ale po dosłownie kilku dniach okazało się, że to puste jajo płodowe i jakby tego było mało nabawiłam się zaśniadu groniastego, z którego wychodziłam kilka miesięcy.
    Mam PCOS i niestety nie działały na mnie żadne stymulacje przy użyciu leków. Nie dochodzi u mnie do pęknięcia pęcherzyka, nawet przy zastosowaniu zastrzyków na pęknięcie.

    Gratuluje wszystkim dziewczyną, którym już udało się zajść w ciąże :). Bardzo to budujące :).
    Tym, którym jeszcze się się nie udało, z całego serca życzę powodzenia i trzymam kciuki :) !

  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 26 października 2020, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powiedzcie jeszcze czy dzien transferu sie liczy jesli za 11 lub 12 dni mam zrobic bete bo nie wiem czy liczyc dzis pierwszy dzien czy od jutra ?

    Karola1987
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 26 października 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1987 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie jeszcze czy dzien transferu sie liczy jesli za 11 lub 12 dni mam zrobic bete bo nie wiem czy liczyc dzis pierwszy dzien czy od jutra ?

    Niestety ale dnia transferu się nie liczy, to jakby dzień 0 a jutro dopiero 1-szy dzień po :/ jak sie czujesz? Transfer bez przeszkód przebiegł? Ale dziwnie z tym covidem, po co wogóle te testy robią jak tyle się czeka na wynik że do transferu ich nie ma, tylko dodatkowy koszt

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 26 października 2020, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Niestety ale dnia transferu się nie liczy, to jakby dzień 0 a jutro dopiero 1-szy dzień po :/ jak sie czujesz? Transfer bez przeszkód przebiegł? Ale dziwnie z tym covidem, po co wogóle te testy robią jak tyle się czeka na wynik że do transferu ich nie ma, tylko dodatkowy koszt
    Tak wszystko ok bylo tylko masakra z tym siusianiem do basenu :( mega stresujące dla mnie. No dziś na sali jak było z 5 dziewczyn to żadna nie miała wyniku na covid wiec ewidentnie na kase ida

    Karola1987
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 26 października 2020, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    Ja jutro po 14 mam dzwonić do p. Malgosi co z moimi zarodkami i też mam stresa... Czy coś bedzie...
    Trzymam kciuki za ciebie 😘
    Daj znać jak będziesz coś wiedziała . Również trzymam kciuki :*

    Karola1987
  • Karola1987 Autorytet
    Postów: 335 109

    Wysłany: 26 października 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewi91 wrote:
    Cześć dziewczyny, czytam Was już dłuższy czas, ale dopiero teraz zdecydowałam się napisać. Nawet nie wiecie jakie pomocne jest dla mnie to forum. Mam ważnie, że mogę się tu dużo więcej dowiedzieć niż u lekarza. Aktualnie jestem po pierwszym scratchingu i przed pierwszą stymulacją do in vitro. Boje się...staramy się o dziecko 2,5 roku. Raz nawet się udało, ale po dosłownie kilku dniach okazało się, że to puste jajo płodowe i jakby tego było mało nabawiłam się zaśniadu groniastego, z którego wychodziłam kilka miesięcy.
    Mam PCOS i niestety nie działały na mnie żadne stymulacje przy użyciu leków. Nie dochodzi u mnie do pęknięcia pęcherzyka, nawet przy zastosowaniu zastrzyków na pęknięcie.

    Gratuluje wszystkim dziewczyną, którym już udało się zajść w ciąże :). Bardzo to budujące :).
    Tym, którym jeszcze się się nie udało, z całego serca życzę powodzenia i trzymam kciuki :) !
    Ja już sie staram 10 lat :( to moje druga procedura in vitro mam nadzieję że teraz się uda za 12 dni wszystko sie okaże. A do kogo chodzisz w salve ? Trzymam kciuki za Ciebie

    Karola1987
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 26 października 2020, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola1987 wrote:
    Dziewczyny powiedzcie jeszcze czy dzien transferu sie liczy jesli za 11 lub 12 dni mam zrobic bete bo nie wiem czy liczyc dzis pierwszy dzien czy od jutra ?
    A ja trzymam kciuki za udany transfer. A ile wypiłaś wody i kiedy zaczęłaś pić?
    Może zrób bete za tydzień?? Ja chyba dłużej niż 7 dni nie wytrzymam :D
    Kochane jutro mam transfer o 9.30 mam być w klinice...
    Jak wyglądają zarodki? Nie chciała powiedzieć :( mówi że jutro się okaże czy będą blastki bo to za wcześnie. Trochę złapałam doła. Mam nadzieję że jakiś zarodek jest morulą dzisiaj.
    Pocieszcie!!!

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • Nadziejka Przyjaciółka
    Postów: 96 35

    Wysłany: 26 października 2020, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martuska09 wrote:
    Miałam ta sama sytuację po odstawieniu serduszko przeatalo bic.. Napewno drugi raz tak nie odstawie jak będzie trzeba to poszukam lekarza który prowadzi ciążę na metforminie
    Metformina ma też swoje wady ,trzeba bardzo kontrolować cukier. Przy wysokim poziomie przechodzi się na insulinę i to jest bezpieczne dla maluszka.

‹‹ 719 720 721 722 723 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ