X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie miałyście wynik na covid?

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • Nadka Koleżanka
    Postów: 46 20

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    A teraz w którym jesteś tc? No to tak jak ja, pewnie będziesz miała odstawiony prolutex i utrogestan na rzecz luteiny. Później progesteron nie jest już potrzebny bo łożysko przejmuje tą funkcje ok 12tc właśnie wiec dlatego jest odstawiany w tym okresie
    Kończę 7 tydzień. Mój progesteron jest na granicy 20 na czczo. Boję się tak szybko odstawić Prolutex, mówiłam o tym S. ,ale oni działają wg schematu. Wspominała o tym ,że za chwilę łożysko zacznie produkować, ale gdzie tu jeszcze do 12 tyg.

    Maaaa lubi tę wiadomość

  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadka wrote:
    Kończę 7 tydzień. Mój progesteron jest na granicy 20 na czczo. Boję się tak szybko odstawić Prolutex, mówiłam o tym S. ,ale oni działają wg schematu. Wspominała o tym ,że za chwilę łożysko zacznie produkować, ale gdzie tu jeszcze do 12 tyg.

    Zdaj się na lekarza, ja tez miałam dużo wątpliwości co do odstawiania leków itp m.in właśnie prolutexu, później heparyny. Zaufałam dr Kłos. i jest ok

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 19:44

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Ladybug Ekspertka
    Postów: 153 99

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadka wrote:
    Kończę 7 tydzień. Mój progesteron jest na granicy 20 na czczo. Boję się tak szybko odstawić Prolutex, mówiłam o tym S. ,ale oni działają wg schematu. Wspominała o tym ,że za chwilę łożysko zacznie produkować, ale gdzie tu jeszcze do 12 tyg.

    Ja brałam prolutex do wczoraj czyli do końca 8tc.
    Teraz mam wybrać do końca utrogestan i przejść na luteine - taka sama dawka czyli 3x 200mg
    Ja robiąc bhCG badałam sobie też progesteron i miałam niziutko - w okolicach 14-15. Myślałam, że nic z tego nie będzie. A (odpukać) póki co jest ok. Ani razu nie miałam plamienia (raz krwawienie ale to był krwiak i szczęśliwie się jednorazowo opróżnił). Wydaje mi się, że mimo, że we krwi miałam niski prog to jednak "tam na dole" wszystko musiało się zgadzać.
    Ja, jeśli pojawi się plamienie to wezmę od razu jedną dodatkową dawkę utrogestanu/ luteiny i skontaktuję się z lekarzem. W tej kolejności.
    Powodzenia i nie stresuj się bo akurat na niedobór tego hormonu żadna z nas narzekać nie może :)

    P.S. prowadzi mnie Kłosiński.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 19:30

    Maaaa, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 16 listopada 2020, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Gdzie miałyście wynik na covid?

    Ja miałam za 80zł wymaz z nosa i wynik dostałam po 15 min na rękę. Teraz będę robiła pewnie przed transferem ten za 300zł...

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • SylwiaB Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 16 listopada 2020, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy nie można zrobić 2 x wymazu na covid za 80zl ? Raz przed lekami a później przed transferem

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 662 613

    Wysłany: 17 listopada 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2021, 19:52

    jaina_proudmoore, SylwiaB lubią tę wiadomość

  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 17 listopada 2020, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Ja miałam za 80zł wymaz z nosa i wynik dostałam po 15 min na rękę. Teraz będę robiła pewnie przed transferem ten za 300zł...
    Ja jutro mam punkcje i miałam ten z nosa za 300 i pytaliśmy czy przed transferem mam robić znów, opowiedziano że jeśli transfer świeży to nie

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • Nadka Koleżanka
    Postów: 46 20

    Wysłany: 17 listopada 2020, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladybug wrote:
    Ja brałam prolutex do wczoraj czyli do końca 8tc.
    Teraz mam wybrać do końca utrogestan i przejść na luteine - taka sama dawka czyli 3x 200mg
    Ja robiąc bhCG badałam sobie też progesteron i miałam niziutko - w okolicach 14-15. Myślałam, że nic z tego nie będzie. A (odpukać) póki co jest ok. Ani razu nie miałam plamienia (raz krwawienie ale to był krwiak i szczęśliwie się jednorazowo opróżnił). Wydaje mi się, że mimo, że we krwi miałam niski prog to jednak "tam na dole" wszystko musiało się zgadzać.
    Ja, jeśli pojawi się plamienie to wezmę od razu jedną dodatkową dawkę utrogestanu/ luteiny i skontaktuję się z lekarzem. W tej kolejności.
    Powodzenia i nie stresuj się bo akurat na niedobór tego hormonu żadna z nas narzekać nie może :)

    P.S. prowadzi mnie Kłosiński.
    Dziękuje dziewczyny za wsparcie. Jestem trochę przewrażliwiona,bo jedną ciążę już straciłam i bardzo bym chciała żeby tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie 🥰.

    Maaaa, jaina_proudmoore, Ladybug lubią tę wiadomość

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 17 listopada 2020, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny,
    muszę Wam opisać moją wizytę u dr K dzisiaj.
    Wpadam, doktor mówi, że działamy. pyta się czy brałam jakieś tabletki, bo jak nie, to cykl stracony. Mówię, że nie, bo nie mamy zarodków. To mówi, że zmienimy taktykę i daje skierowanie na badania- Amh, tarczyca itd. nagle pyta czy mieszkam w Łodzi, bo mam inne zameldowanie, kiwam głową. Doktor drze kartkę, mówi, że wyniki badań mam dobre, to 2 miesiące nie zbawią nas i każe...śledzić stronę Salve i robić badania i składać wniosek o dofinansowanie do IVF.
    W styczniu rusza nowa edycja, jego zdaniem w lutym byłaby okazja na podejście:)
    na sam koniec wizyty wypisuje mi kartkę na zwrot kaski za wizytę. to ja ... z hasłem "chociaż posiedzę i pogadam" :D

    ps. @ Maaaa - jak dobrze pamiętam, też mieliście dofinansowanie, skrobniesz mi kilka słów na PW albo tutaj, jak to wygląda od A do Z , z góry dziękuje :)

    I am waiting for a miracle, Sunray, Maaaa lubią tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 17 listopada 2020, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    hej dziewczyny,
    muszę Wam opisać moją wizytę u dr K dzisiaj.
    Wpadam, doktor mówi, że działamy. pyta się czy brałam jakieś tabletki, bo jak nie, to cykl stracony. Mówię, że nie, bo nie mamy zarodków. To mówi, że zmienimy taktykę i daje skierowanie na badania- Amh, tarczyca itd. nagle pyta czy mieszkam w Łodzi, bo mam inne zameldowanie, kiwam głową. Doktor drze kartkę, mówi, że wyniki badań mam dobre, to 2 miesiące nie zbawią nas i każe...śledzić stronę Salve i robić badania i składać wniosek o dofinansowanie do IVF.
    W styczniu rusza nowa edycja, jego zdaniem w lutym byłaby okazja na podejście:)
    na sam koniec wizyty wypisuje mi kartkę na zwrot kaski za wizytę. to ja ... z hasłem "chociaż posiedzę i pogadam" :D

    ps. @ Maaaa - jak dobrze pamiętam, też mieliście dofinansowanie, skrobniesz mi kilka słów na PW albo tutaj, jak to wygląda od A do Z , z góry dziękuje :)

    Super wiadomość :D Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie dofinansowania :D

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 18 listopada 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 kciuki za dzisiejsza punkcje. Daj znac jak poszlo :)

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 18 listopada 2020, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    hej dziewczyny,
    muszę Wam opisać moją wizytę u dr K dzisiaj.
    Wpadam, doktor mówi, że działamy. pyta się czy brałam jakieś tabletki, bo jak nie, to cykl stracony. Mówię, że nie, bo nie mamy zarodków. To mówi, że zmienimy taktykę i daje skierowanie na badania- Amh, tarczyca itd. nagle pyta czy mieszkam w Łodzi, bo mam inne zameldowanie, kiwam głową. Doktor drze kartkę, mówi, że wyniki badań mam dobre, to 2 miesiące nie zbawią nas i każe...śledzić stronę Salve i robić badania i składać wniosek o dofinansowanie do IVF.
    W styczniu rusza nowa edycja, jego zdaniem w lutym byłaby okazja na podejście:)
    na sam koniec wizyty wypisuje mi kartkę na zwrot kaski za wizytę. to ja ... z hasłem "chociaż posiedzę i pogadam" :D

    ps. @ Maaaa - jak dobrze pamiętam, też mieliście dofinansowanie, skrobniesz mi kilka słów na PW albo tutaj, jak to wygląda od A do Z , z góry dziękuje :)
    Wow co za super podejście 🤞

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 18 listopada 2020, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Marta93 kciuki za dzisiejsza punkcje. Daj znac jak poszlo :)

    ja również trzymam kciuki :)

    zDmVp2.png
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 18 listopada 2020, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja po punkcji zasnęłam odrazu pobrali 23 oocyty 16 prawidłowe ;) trzymajcie kciuki żeby dopuściliśmy nas w tym cyklu do transferu

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 18 listopada 2020, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Kochane ja po punkcji zasnęłam odrazu pobrali 23 oocyty 16 prawidłowe ;) trzymajcie kciuki żeby dopuściliśmy nas w tym cyklu do transferu
    No to bardzo ladny wynik :) zapladniacie wszystkie czy 6? To kciuki za transfer ale jakbys miala objawy hiperki to moze lepiej odlozyc bo czytalam ze ewentualna ciaza jeszcze nakreca objawy

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 18 listopada 2020, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    No to bardzo ladny wynik :) zapladniacie wszystkie czy 6? To kciuki za transfer ale jakbys miala objawy hiperki to moze lepiej odlozyc bo czytalam ze ewentualna ciaza jeszcze nakreca objawy
    Odłożony transfer lekarza wyjaśnil dlaczego za miesiąc scratching i w styczniu wracamy po kropki jeśli będzie po co 🤞 tylko 6 zapładniają 10 oddałam na dawstwo .Dla dziewczyn które mają swoje nieprawidłowe;) . Miłego dnia 😘 ja jadę odpocząć 🥰

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 18 listopada 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Odłożony transfer lekarza wyjaśnil dlaczego za miesiąc scratching i w styczniu wracamy po kropki jeśli będzie po co 🤞 tylko 6 zapładniają 10 oddałam na dawstwo .Dla dziewczyn które mają swoje nieprawidłowe;) . Miłego dnia 😘 ja jadę odpocząć 🥰

    piękny wynik, piękny gest :)
    ja miałam 15 pęcherzyków ,ale tylko 6 dojrzałych komórek :(

    3mam mocno kciuki! <3

    zDmVp2.png
  • Nadka Koleżanka
    Postów: 46 20

    Wysłany: 18 listopada 2020, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Odłożony transfer lekarza wyjaśnil dlaczego za miesiąc scratching i w styczniu wracamy po kropki jeśli będzie po co 🤞 tylko 6 zapładniają 10 oddałam na dawstwo .Dla dziewczyn które mają swoje nieprawidłowe;) . Miłego dnia 😘 ja jadę odpocząć 🥰
    Super wynik, gratuluję 😍nie chciałaś mrozić pozostałych komórek?

  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 18 listopada 2020, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadka wrote:
    Super wynik, gratuluję 😍nie chciałaś mrozić pozostałych komórek?
    Nie chciałam ja mam 27 lat dobre Amh więc jeszcze będzie z czego brać jak coś;) niech przydadzą się dziewczyna 🤞 Miałyście po punkcji jakieś leki? Ja dostałam cetrotide fraxipiryne i dostinex nie wiem czy to od dziś brać czy od jutra rano

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
‹‹ 739 740 741 742 743 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ