X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 13 listopada 2020, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Hej ja podchodze u nich do AK, już drugi raz. Z każdej procedury miałam 3 blastki, w poprzedniej jedną 4AA i 2 x 3AA, teraz jeszcze nie wiem tylko że 2 z 5 doby i jedna z 6 doby. Najlepiej porozmawiaj z p. embriolog Małgosią, można się umówić na bezpłatne spotkanie to Ci wszystko wyjaśni, a przynajmniej przed pandemią tak było. Sama dobiera dawczynie po kolorze oczu, włosów, grupie krwi, wzrost i waga. Mówi że dawczynie są młode i zdrowe i z rozmowy wynikało że są poszukiwane dla i stymulowane w tym celu (1 dawczyni dla 2 par) chociaż na innym forum dziewczyny mnie uświadamiały że komórki są od innych pacjentek które mają za dużo komórek. Jak jest naprawdę nie wiem... Co do badań genetycznych to ja się dokładnie o to nie pytałam, musiałabyś dopytać. Chciałam za to zrobić teraz badanie genetyczne zarodków ale mi odradzała jako że: jest to drogie, może uszkodzić zarodki a że są od młodych i zdrowych dawczyń to raczej nie są wszystkie wadliwe żeby to było przyczyną braku implantacji bo u mnie taki jest problem. Jak masz jakieś pytania jeszcze to pisz śmiało.
    Wiesz czemu tak dopytuje bo mam córkę z autyzmem. Nie badałam jej genów. Jeśli miałabym się decydować na KD to chciałabym mieć chociaż jakąś gwarancję że maluszek będzie zdrowy.
    Byłoby super jakby to były Panie młode i które stymulują się po to żeby oddać komórki. Jednak też czytałam że to jednak osoby które miały nadmiar komórek podczas leczenia in vitro.
    Czyli u was problem z implantacją? U nas wlasnie nie ma żadnej blastki :( więc nie ma dobrych zarodkow.
    A powiedz mi czy miało znaczenie u was nasienie? Czy musi być perfekcyjne w przypadku adopcji komorki?
    Co Salve mówi na Wasze nieudane próby?? Pozdrawiam serdecznie i życzę najlepszego😘😘

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • Nadka Koleżanka
    Postów: 46 20

    Wysłany: 13 listopada 2020, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do którego tygodnia stosowałyście Prolutex?

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 13 listopada 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    Wiesz czemu tak dopytuje bo mam córkę z autyzmem. Nie badałam jej genów. Jeśli miałabym się decydować na KD to chciałabym mieć chociaż jakąś gwarancję że maluszek będzie zdrowy.
    Byłoby super jakby to były Panie młode i które stymulują się po to żeby oddać komórki. Jednak też czytałam że to jednak osoby które miały nadmiar komórek podczas leczenia in vitro.
    Czyli u was problem z implantacją? U nas wlasnie nie ma żadnej blastki :( więc nie ma dobrych zarodkow.
    A powiedz mi czy miało znaczenie u was nasienie? Czy musi być perfekcyjne w przypadku adopcji komorki?
    Co Salve mówi na Wasze nieudane próby?? Pozdrawiam serdecznie i życzę najlepszego😘😘
    Hm nie znam sie ale czy autyzm jest uwarunkowany genetycznie? Da sie tą chorobe wykluczyc w badaniach genetycznych? Jakos mi sie wydawalo ze to nie zalezy od genów. No tak u nas ewidentnie problem z implantacja bo na 7 transferow w 3 roznych klinikach zaden nie zaskoczyl nawet na chwile. Nasienie nie musi byc perfekcyjne, u nas nie jest ale nie jest tez bardzo zle, maz ma lekko obnizone parametry. No jesli nie macie zadnej blastki to moze byc wina nasienia bo ponoc po 3 dobie rozwoju zarodka decyduje czynnik meski i jesli zarodki przestaja sie rozwijac to z powodu plemnika. Wiesz Salve nie daje zadnej gwarancji ilosci zarodkow wiec mozesz podejsc tak naprawde chyba z kazdym nasieniem, najwyzej nie bedzie zarodkow wiec z tym ewentualnie musisz sie liczyc. Salve juz chyba nie ma na nas pomyslu, ja wychodze z propozycjami np. Testu ERA a teraz leczenia immunologicznego u prof. Malinowskiego. Zobaczymy czy cos to da. Oni wspominali zeby moze sprobowac AZ bo moze nasienie mimo ze nie jest bardzo zle, jednak jest przyczyna. No ale chce jeszcze sprobowac czy prof. Malinowski cos pomoze. Rowniez pozdrawiam :)

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 13 listopada 2020, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Hm nie znam sie ale czy autyzm jest uwarunkowany genetycznie? Da sie tą chorobe wykluczyc w badaniach genetycznych? Jakos mi sie wydawalo ze to nie zalezy od genów. No tak u nas ewidentnie problem z implantacja bo na 7 transferow w 3 roznych klinikach zaden nie zaskoczyl nawet na chwile. Nasienie nie musi byc perfekcyjne, u nas nie jest ale nie jest tez bardzo zle, maz ma lekko obnizone parametry. No jesli nie macie zadnej blastki to moze byc wina nasienia bo ponoc po 3 dobie rozwoju zarodka decyduje czynnik meski i jesli zarodki przestaja sie rozwijac to z powodu plemnika. Wiesz Salve nie daje zadnej gwarancji ilosci zarodkow wiec mozesz podejsc tak naprawde chyba z kazdym nasieniem, najwyzej nie bedzie zarodkow wiec z tym ewentualnie musisz sie liczyc. Salve juz chyba nie ma na nas pomyslu, ja wychodze z propozycjami np. Testu ERA a teraz leczenia immunologicznego u prof. Malinowskiego. Zobaczymy czy cos to da. Oni wspominali zeby moze sprobowac AZ bo moze nasienie mimo ze nie jest bardzo zle, jednak jest przyczyna. No ale chce jeszcze sprobowac czy prof. Malinowski cos pomoze. Rowniez pozdrawiam :)
    Tak autyzm raczej nie jest od genów aczkolwiek ich nie badałam u córki.
    Polecam zbadac immunologie w przypadku problemów z implantacją. Podobno najlepszym specjalistą jest dr Paśnik i też przyjmuje w Łodzi.
    Pani Małgosia niby powiedziała, że ważniejsza jest komórka. Jesli jest silna to poradzi sobie ze słabszym plemnikiem. Stąd adopcja komorki a nie nasieni. Poza tym ja jestem już po 3 procedurach i mój organizm jest zmęczony. Sama boję się podchodzic 4 raz. Jeśli się zdecyduję to raczej nie w Salve... Ale bliżej mi do KD niż kolejnej procedury ze swoimi gametami. Ile płaciliście za 6 komórek? Czy one były świeże czy mrożone? Jaki czas oczekiwania?
    Trzymam kciuki ✊✊😘

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • izy Znajoma
    Postów: 26 0

    Wysłany: 14 listopada 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    mam utrogestan do odsprzedania gdyby ktoś potrzebował proszę o kontakt na [email protected]
    pozdrawiam :)

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 14 listopada 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    Tak autyzm raczej nie jest od genów aczkolwiek ich nie badałam u córki.
    Polecam zbadac immunologie w przypadku problemów z implantacją. Podobno najlepszym specjalistą jest dr Paśnik i też przyjmuje w Łodzi.
    Pani Małgosia niby powiedziała, że ważniejsza jest komórka. Jesli jest silna to poradzi sobie ze słabszym plemnikiem. Stąd adopcja komorki a nie nasieni. Poza tym ja jestem już po 3 procedurach i mój organizm jest zmęczony. Sama boję się podchodzic 4 raz. Jeśli się zdecyduję to raczej nie w Salve... Ale bliżej mi do KD niż kolejnej procedury ze swoimi gametami. Ile płaciliście za 6 komórek? Czy one były świeże czy mrożone? Jaki czas oczekiwania?
    Trzymam kciuki ✊✊😘
    Immunologie juz czesciowo badalam, do 4 transferow podchodzilam z zaleceniami doc. Pasnika no ale mi nie pomogl. Dlatego poszlam do prof. Malinowskiego ktory jest chyba ostatnia deska ratunku, jest tez sporo drozszy. Aha no nie wiem jak jest do konca z tym co wazniejsze czy jajo czy plemnik ale jak macie w miare niezle nasienie to mysle ze warto sprobowac z KD. Za 6 komorek placilismy 15 tys, w tej cenie 1 transfer jest. Komorki swieze. Czas oczekiwania troche ponad 2 miesiace choc straszyli ze 3-4.

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 14 listopada 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka wrote:
    Mam pytanie do dziewczyn ktore są juz w ciąży. Pamiętacie w którym tygodniu schodziłyście z dawki estrofemu ?

    Ja jakoś około 9tc zaczęłam schodzić stopniowo z estrofemu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2020, 20:19

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • Maaaa Autorytet
    Postów: 622 799

    Wysłany: 14 listopada 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadka wrote:
    Do którego tygodnia stosowałyście Prolutex?

    Jakoś chyba do 10tc (miałam wykorzystać cały jaki mi został)

    👩Maaa 32
    I IVF
    👣 24.01 👶♥️
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 14 listopada 2020, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Immunologie juz czesciowo badalam, do 4 transferow podchodzilam z zaleceniami doc. Pasnika no ale mi nie pomogl. Dlatego poszlam do prof. Malinowskiego ktory jest chyba ostatnia deska ratunku, jest tez sporo drozszy. Aha no nie wiem jak jest do konca z tym co wazniejsze czy jajo czy plemnik ale jak macie w miare niezle nasienie to mysle ze warto sprobowac z KD. Za 6 komorek placilismy 15 tys, w tej cenie 1 transfer jest. Komorki swieze. Czas oczekiwania troche ponad 2 miesiace choc straszyli ze 3-4.
    A dr Malinowski gdzie przyjmuje?
    To nasienie nie jest jakieś super bo nawet nie mieliśmy inseminacji. Gdy doktor spojrzał na wyniki, odrazu to wykluczył i kazał próbować z in vitro.
    Czy badania genetyczne (kariotyp) i immunologiczne (komórki NK itp) normalnie zrobię w Salve?
    Dobrze ze chociaż świeże te komórki są. Czytam teraz o tym i sporo dziewczyn poleca Jednak Czechy. Podobno tam tylko młode nie leczące sie (na niepłodność) dawczynie...
    Mam mętlik w głowie. Jeśli zdecyduje się na KD chciałabym mieć pewność że będzie to osoba całkowicie zdrowa. Sama marzę o dziecku przede wszystkim zdrowym. Te nieudane próby tylko mnie przekonały że jednak coś jest nie tak...
    A kiedy masz transfer? Jak wygląda to u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2020, 22:47

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • Nadka Koleżanka
    Postów: 46 20

    Wysłany: 14 listopada 2020, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maaaa wrote:
    Jakoś chyba do 10tc (miałam wykorzystać cały jaki mi został)
    I jak wygląda schodzenie? Zmniejszałaś dawki?

  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 15 listopada 2020, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    A dr Malinowski gdzie przyjmuje?
    To nasienie nie jest jakieś super bo nawet nie mieliśmy inseminacji. Gdy doktor spojrzał na wyniki, odrazu to wykluczył i kazał próbować z in vitro.
    Czy badania genetyczne (kariotyp) i immunologiczne (komórki NK itp) normalnie zrobię w Salve?
    Dobrze ze chociaż świeże te komórki są. Czytam teraz o tym i sporo dziewczyn poleca Jednak Czechy. Podobno tam tylko młode nie leczące sie (na niepłodność) dawczynie...
    Mam mętlik w głowie. Jeśli zdecyduje się na KD chciałabym mieć pewność że będzie to osoba całkowicie zdrowa. Sama marzę o dziecku przede wszystkim zdrowym. Te nieudane próby tylko mnie przekonały że jednak coś jest nie tak...
    A kiedy masz transfer? Jak wygląda to u Ciebie?
    Prof. Malinowski przyjmuje w Gynemed na ul. Sczanieckiej w Lodzi. Wiesz inseminacja ma chyba 15 % skutecznosci wiec nie wiem czy warto sie w nia bawic jak czas goni. Sama mocno myslalam o Czechach ale troche mnie przeraza odleglosc bo raz juz dojezdzalam do kliniki w Katowicach i jedna wizyta to jednak caly dzien w podrozy jest. Zostawiam to jako ostatecznosc jesli teraz sie nie uda. Poza tym jest duzo drozej tez w Czechach. Jesli chodzi o zdrowe dziecko no to moze jednak warto zrobic to badanie gwnetyczne zarodkow. Ja na razie czekam z transferem bo chce podejsc do niego przygotowana przez prof. Malinowskiego, zbyt wiele mialam juz nieudanych podejsc.

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 15 listopada 2020, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane. Jutro o 8 mam zrobić zastrzyk cetrotide, ale muszę jechać do łodzi na estradiol czy mogę zrobić zastrzyk po 6 rano przed badaniem krwi?

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    believer wrote:
    Prof. Malinowski przyjmuje w Gynemed na ul. Sczanieckiej w Lodzi. Wiesz inseminacja ma chyba 15 % skutecznosci wiec nie wiem czy warto sie w nia bawic jak czas goni. Sama mocno myslalam o Czechach ale troche mnie przeraza odleglosc bo raz juz dojezdzalam do kliniki w Katowicach i jedna wizyta to jednak caly dzien w podrozy jest. Zostawiam to jako ostatecznosc jesli teraz sie nie uda. Poza tym jest duzo drozej tez w Czechach. Jesli chodzi o zdrowe dziecko no to moze jednak warto zrobic to badanie gwnetyczne zarodkow. Ja na razie czekam z transferem bo chce podejsc do niego przygotowana przez prof. Malinowskiego, zbyt wiele mialam juz nieudanych podejsc.
    Doskonale cie rozumiem. Teraz trzeba się przygotować immunologiczne skoro tyle nieudanych prób. Trzymam mocno kciuki 😘 tak mnie tez te odległości przerażają. I sporo już przeszliśmy że sił mi brakuje.

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 15 listopada 2020, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Kochane. Jutro o 8 mam zrobić zastrzyk cetrotide, ale muszę jechać do łodzi na estradiol czy mogę zrobić zastrzyk po 6 rano przed badaniem krwi?
    Myślę że nie będzie problemu ale może warto zrobić w łazience w klinice ten zastrzyk? Tym bardziej że cetrotide ma wszystko w pudełeczku.

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 15 listopada 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulanikula11 wrote:
    Myślę że nie będzie problemu ale może warto zrobić w łazience w klinice ten zastrzyk? Tym bardziej że cetrotide ma wszystko w pudełeczku.
    Ale musi być przechowywany w lodówce i jednak 1.5g autem go ogrzeje

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • believer Autorytet
    Postów: 696 331

    Wysłany: 15 listopada 2020, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Ale musi być przechowywany w lodówce i jednak 1.5g autem go ogrzeje
    Moze w bagazniku jakbys go wiozla? W nim chyba jest chlodniej zdecydowanie

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    starania od 04.2018 r.
    Ja: rocznik '87,AMH 0,02-> IVF z KD
    MTHFR hetero, PAI-1 homo, kariotyp Bx (bez 2DS5,3DS1), histeroskopia ok,
    On: rocznik '88, fragmentacja 27,1 % (norma <25%)

    10 transferów nieudanych
    11 transfer - udany na chwilę - 7 tc -poronienie zatrzymane 💔
  • kasiulanikula11 Ekspertka
    Postów: 132 66

    Wysłany: 15 listopada 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Ale musi być przechowywany w lodówce i jednak 1.5g autem go ogrzeje
    Myślę że ta godzina półtorej nic mu nie zrobi.. Albo w bagażniku tak jak sugeruje koleżanka. Pół godziny przed zastrzykiem i tak warto wyjąć z lodówki.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    Córka Nikola ur. 2011r. Autyzm😔
    Amh luty 2020 - 0.88ng
    3x INF 2020 = zero blastocyst😔
    Amh luty 2022 -0.65ng
    INF z komórkami dawczyni (czerwiec 2022)
    ❄️❄️ ❄️❄️
    ET 13.06.22 zarodek 8A
    9dpt bhcg 119 😍
    11dpt bhcg 317 😍
    17dpt bhcg 4009 😍
    24dpt bhcg 35111😍
    14 lipca usg jest serduszko ❤
    23 sierpnia I prenatalne chłopczyk 💙
  • Madlen03 Przyjaciółka
    Postów: 68 64

    Wysłany: 15 listopada 2020, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Ale musi być przechowywany w lodówce i jednak 1.5g autem go ogrzeje
    Włóż do torebki termoizolacyjnej i zastrzyk zrób sobie w salve
    Ja też tak robiłam
    Kiedyś nawet w zabiegowym u pielęgniarek od razu po pobraniu krwi, bo nie chciałam go sobie robić na korytarzu albo w WC

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    j0ywxxw.png
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 15 listopada 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen03 wrote:
    Włóż do torebki termoizolacyjnej i zastrzyk zrób sobie w salve
    Ja też tak robiłam
    Kiedyś nawet w zabiegowym u pielęgniarek od razu po pobraniu krwi, bo nie chciałam go sobie robić na korytarzu albo w WC

    trzeba sobie jakoś radzić :)

    zDmVp2.png
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 15 listopada 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 😘

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
‹‹ 737 738 739 740 741 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ