X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    o dobrze wiedzieć, że w Gamecie ruszyło. ja pisałam do koordynator na początku stycznia i cisza. ;)

    btw. Gameta ma ładnie rozpisane na swojej stronie co i jak. kwoty wizyt, za co płacimy itp.
    nie to co u nas na stronie Salve :D
    https://gameta.pl/miejski-program-in-vitro-dla-lodzi-2016-2020/
    zwłaszcza w kwestii finansowanie leczenia :D

    info ze strony UMŁ
    https://uml.lodz.pl/miejski-program-in-vitro-dla-lodzi/jak-skorzystac-z-programu/kryteria/

    jak rozumiecie ten kawałek?
    "Para w dniu kwalifikacji do programu posiada miejsce zamieszkania w Łodzi
    oraz rozlicza się z podatków z Urzędem Skarbowym w Łodzi w okresie co najmniej
    3 pełnych miesięcy poprzedzających dzień kwalifikacji do Programu."

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 15:21

    zDmVp2.png
  • Tosiek Ekspertka
    Postów: 199 141

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wiem jak to czekanie dobija ale na spokojnie na pewno lada moment wszystko ruszy 😊
    Ja byłam normalnie chora jak w tej sprawie nic się nie działo 😅 nie byłam umówiona na wizytę czy musiałam czekać cykl lub więcej (także doskonale Cię rozumiem).
    W przypadku takiego długiego cyklu też dla pewności warto zrobić test.

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

  • Tosiek Ekspertka
    Postów: 199 141

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem chyba trzeba co najmniej 3 pełne miesiące w tej Łodzi mieszkać. Ja za bardzo się nie orientuje jak dofinansowanie wygląda jestem z poza.

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosiek wrote:
    Nie wiem chyba trzeba co najmniej 3 pełne miesiące w tej Łodzi mieszkać. Ja za bardzo się nie orientuje jak dofinansowanie wygląda jestem z poza.

    Hm, mieszkam od dawna dawna i pracuje, ale rozliczam się poza Łodzią. kminie jak tu teraz dopisać się do podatników. jak ktoś wie jak pomóc to bd wdzięczna :)

    zDmVp2.png
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może napisz post na ogólnym, bo tu jest nas mało, a tam może któraś z dziewczyn już to przerabiała i coś doradzi :)

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Może napisz post na ogólnym, bo tu jest nas mało, a tam może któraś z dziewczyn już to przerabiała i coś doradzi :)

    już wiem , znalazłam info. z drukiem zap3 w zębach muszę iść do US i poczekać 3 miesiące , świetnie, :/ ręce opadają. gdybym wiedziała wcześniej :(
    Salve ma limit na 100 par do programu.

    zDmVp2.png
  • Tosiek Ekspertka
    Postów: 199 141

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore pisałaś na ogólnym? Może jakiś telefon wykonać gdzie trzeba i dopytać czy to faktycznie tyle trwa, albo ostatecznie zapytać lekarza choć tu bym się nie opierała bo jak widać zawsze coś nie dopowiedzone jest :/ wykonują to wszystko i nie wiedzą czy nie mówią wszystkiego ręce opadają. Nie jestem w temacie ile oni dają tego dofinansowania, ale może spójrz na to w inny sposób że zawsze pieniądze Wasze możecie przeznaczyć na coś innego lub później wykorzystać jakby nie patrząc dla mnie to mega duża kwota na takie marne rezultaty, której bez znacznej pomocy męża bym nie odłożyła. Wiele par nie ma takiej możliwości, więc może tu warto się cieszyć że jest szansa. Myślę, że w salve przemiał jest pytanie czy aż tyle par, biorąc pod uwagę jak postępują to część z nich odchodzi gdzie indziej. Znajdź jasną stronę wiem że to trudne bo sama bym też tak reagowała dlatego piszę żeby mimo wszystko podnieść Cię na duchu w tej sytuacji 😊

  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosiek wrote:
    jaina_proudmoore pisałaś na ogólnym? Może jakiś telefon wykonać gdzie trzeba i dopytać czy to faktycznie tyle trwa, albo ostatecznie zapytać lekarza choć tu bym się nie opierała bo jak widać zawsze coś nie dopowiedzone jest :/ wykonują to wszystko i nie wiedzą czy nie mówią wszystkiego ręce opadają. Nie jestem w temacie ile oni dają tego dofinansowania, ale może spójrz na to w inny sposób że zawsze pieniądze Wasze możecie przeznaczyć na coś innego lub później wykorzystać jakby nie patrząc dla mnie to mega duża kwota na takie marne rezultaty, której bez znacznej pomocy męża bym nie odłożyła. Wiele par nie ma takiej możliwości, więc może tu warto się cieszyć że jest szansa. Myślę, że w salve przemiał jest pytanie czy aż tyle par, biorąc pod uwagę jak postępują to część z nich odchodzi gdzie indziej. Znajdź jasną stronę wiem że to trudne bo sama bym też tak reagowała dlatego piszę żeby mimo wszystko podnieść Cię na duchu w tej sytuacji 😊

    dofinansowanie to max 5 tyś, czyli dopłacamy 7 tyś.mniej więcej :)
    niestety przemiał jest wszędzie, a w Salve nie lekceważą zaleceń dr od immunologii, w Gamecie wręcz przeciwnie. Poza tym znam już lekarza ponad rok :)
    co ma być to będzie :)
    dzięki za miłe słowa :*


    PS. Już jest info
    https://salvemedica.pl/blog/aktualnosci/zostalismy-realizatorem-lodzkiego-programu-in-vitro
    cytuje " w dniu kwalifikacji para mieszka i rozlicza się z podatku dochodowego w Łodzi" - można to dwojako rozumieć. ;) może uda się załapać po zmianie tego zap3 ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 17:16

    zDmVp2.png
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    dofinansowanie to max 5 tyś, czyli dopłacamy 7 tyś.mniej więcej :)
    niestety przemiał jest wszędzie, a w Salve nie lekceważą zaleceń dr od immunologii, w Gamecie wręcz przeciwnie. Poza tym znam już lekarza ponad rok :)
    co ma być to będzie :)
    dzięki za miłe słowa :*


    PS. Już jest info
    https://salvemedica.pl/blog/aktualnosci/zostalismy-realizatorem-lodzkiego-programu-in-vitro
    cytuje " w dniu kwalifikacji para mieszka i rozlicza się z podatku dochodowego w Łodzi" - można to dwojako rozumieć. ;) może uda się załapać po zmianie tego zap3 ;)

    Czyli co teraz? Nie dadzą Wam jak nie załatwisz tego z US... Może uda się szybciej? Skąd wiesz, że czeka się aż 3 miesiące? 100 par to dużo... sporo odpada z różnych względów na starcie np. my (ale nie chcę pisać dlaczego)... Tu już powoli przestajemy być anonimowe :P

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Czyli co teraz? Nie dadzą Wam jak nie załatwisz tego z US... Może uda się szybciej? Skąd wiesz, że czeka się aż 3 miesiące? 100 par to dużo... sporo odpada z różnych względów na starcie np. my (ale nie chcę pisać dlaczego)... Tu już powoli przestajemy być anonimowe :P

    nie wiem co teraz, wniosek w Salve to jedno.
    po 2 , idzie on do UMŁ, a tam widzą po PIT kto gdzie się rozlicza.
    3 pełne miesiące rozliczania PIT, wg strony UMŁ dają nam kwiecień :D jak będzie, czas pokaże.
    100 par to sporo. owszem. ale sama dobrze wiesz, jakie są kolejki w Salve do lekarzy gin ;)
    uda się albo i nie, albo znów 12 k pójdzie :D masakra. ale nie ma co nastawiać się negatywnie.

    @i need a miracle- kiedy idziesz na kolejne USG? :)i jak samopoczucie?

    zDmVp2.png
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    nie wiem co teraz, wniosek w Salve to jedno.
    po 2 , idzie on do UMŁ, a tam widzą po PIT kto gdzie się rozlicza.
    3 pełne miesiące rozliczania PIT, wg strony UMŁ dają nam kwiecień :D jak będzie, czas pokaże.
    100 par to sporo. owszem. ale sama dobrze wiesz, jakie są kolejki w Salve do lekarzy gin ;)
    uda się albo i nie, albo znów 12 k pójdzie :D masakra. ale nie ma co nastawiać się negatywnie.

    @i need a miracle- kiedy idziesz na kolejne USG? :)i jak samopoczucie?

    Wiem, ale trzeba próbować i wierzyć, że się uda... <3
    Mam nadzieję, że Wam się uda skorzystać bo 5-7tyś to sporo jak na nasze zarobki w oświacie :P

    21.01 w dzień Babci <3 ale moja mama i babcia dostaną piękny prezent na swoje pierwsze święto <3
    Chyba nie pójdę na lewo jak będzie wszystko dobrze... bo za dużo mnie to zdrowia kosztuje...
    Teraz jest mi dobrze, może i nie wiem jak jest, ale czuję się bezpiecznie i spokojnie...
    Zaryzykuję chyba... kosztem swojego zdrowia...


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 17:55

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do samopoczucia, to czuję się bardzo dobrze i nie mogę narzekać...
    Pojawiły mi się po jedzeniu takie jakby delikatne mdłości/ a bardziej bym to nazwała takim ściskiem gardła/przełyku, czasem delikatne pieczenie... ale po 20 min mniej więcej ustają...
    Piersi bolą tylko przy jakimś mocniejszym dotyku, więc bez zmian...
    Plamień, śluzu czy czegokolwiek brak... jedyne co Utrogestan czasem wypłynie :P
    Krwotoków z nosa już raczej nie ma, czasami raz w tygodniu mam, ale bardzo niewielki...
    Teraz zmieniłam godziny dawkowania leków i zobaczymy czy to pomoże...


    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • jaina_proudmoore Autorytet
    Postów: 4196 7887

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Co do samopoczucia, to czuję się bardzo dobrze i nie mogę narzekać...
    Pojawiły mi się po jedzeniu takie jakby delikatne mdłości/ a bardziej bym to nazwała takim ściskiem gardła/przełyku, czasem delikatne pieczenie... ale po 20 min mniej więcej ustają...
    Piersi bolą tylko przy jakimś mocniejszym dotyku, więc bez zmian...
    Plamień, śluzu czy czegokolwiek brak... jedyne co Utrogestan czasem wypłynie :P
    Krwotoków z nosa już raczej nie ma, czasami raz w tygodniu mam, ale bardzo niewielki...
    Teraz zmieniłam godziny dawkowania leków i zobaczymy czy to pomoże...

    powiem ci, że ja bym nie wytrzymała tyle z tym USG, podziwiam Cię za siłę i walkę <3

    I am waiting for a miracle lubi tę wiadomość

    zDmVp2.png
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś byłam na USG 10dc endometrium 10mm w sobotę wizyta kolejna i 23.01 (22dc) prawdopodobnie transfer- któraś z was miała tak późno przy cyklach 29-30dniowych? Boję się że endometrium bedzie zapadnięte może być taka ewentualność?

    I am waiting for a miracle, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • I am waiting for a miracle Autorytet
    Postów: 6009 7678

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Ja dziś byłam na USG 10dc endometrium 10mm w sobotę wizyta kolejna i 23.01 (22dc) prawdopodobnie transfer- któraś z was miała tak późno przy cyklach 29-30dniowych? Boję się że endometrium bedzie zapadnięte może być taka ewentualność?
    Nie martw się i nie myśl o tym :) Jesteś na cyklu sztucznym i ważne jest endometrium i wyniki badań, a nie dzień...

    „Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    IV IVF:
    - VI transfer blastocyst 3AA <3 i 3AA
    9dpt 413
    11dpt 1197
    15dpt 4166
    22dpt 30071
    2,7mm miłości <3
    25dpt 54928
    3,6mm miłości <3
    27dpt
    5,6mm miłości i 140 <3
    28dpt
    6,8mm miłości <3
    29dpt 99065
    30dpt 111335
    32dpt
    8,7mm miłości <3
    43dpt
    2,07cm miłości <3
    7,4cm miłości <3
    19w6d 320g miłości
    21w 390g miłości
    29w4d 1550g miłości
    Ukochany synek 💙

    Starania o rodzeństwo <3
    V IVF
    3AA❄️ 3AA ❄️ 5BB ❄️ 3BB❄️ 5AB❄️
  • Marta93 Autorytet
    Postów: 1674 1536

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Nie martw się i nie myśl o tym :) Jesteś na cyklu sztucznym i ważne jest endometrium i wyniki badań, a nie dzień...
    💕

    8969aff1d1.png
    11.2022 w oczekiwaniu na nasz naturalny cud po 6 latach ciężkich starań 😍🤰🏼
  • SylwiaB Ekspertka
    Postów: 214 179

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta93 wrote:
    Ja dziś byłam na USG 10dc endometrium 10mm w sobotę wizyta kolejna i 23.01 (22dc) prawdopodobnie transfer- któraś z was miała tak późno przy cyklach 29-30dniowych? Boję się że endometrium bedzie zapadnięte może być taka ewentualność?

    Ja tez mialam dość późno bo w 19 dniu cyklu i endometrium miałam 15mm wiec
    A u mnie cykle trwają różnie od 30 do 38 dni

    Jak pytalam dr K to mowil zeby nie przekroczyło 16mm.
    A byłaś na kontroli wczesniej bo mi to endometrium szybko dosyc rosło.

    Jaka masz dawkę estrofem ?

  • Tosiek Ekspertka
    Postów: 199 141

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 93 szczerze ja nawet nie zwróciłam uwagi w którym dniu miałam, bo człowiek skupił się na zaleceniach i wyszedł z założenia że lekarz wie lepiej co i jak. Teraz jak zliczyłam to 20dc jakoś i zaszłam w ciążę fakt, że cp ale u mnie z tym zachodzeniem jest problem. A o endometrium nawet nie kojarzę czy lekarz coś mówił, nie wiem jakie było zatem na spokojnie i również trzymam kciuki 😊

  • Sunray Autorytet
    Postów: 1435 858

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tosiek wrote:
    jaina_proudmoore masz absolutną rację, tylko my wzajemnie się najlepiej rozumiemy❤️
    Nawet nie wiesz jak te wyżalenie się tu Wam mi pomaga już powoli zaczęłam się zastanawiać nad sobą czy nie zwariowałam czy rzeczywiście tylko mi to dziecko tak w głowie siedzi. Mój mąż niestety przestał mnie kompletnie rozumieć i twierdzi, że daję się naciągać na pieniądze, a to wszystko nie ma najmniejszego sensu, przez tą całą pandemia nie mógł, że mną uczestniczyć w spotkaniach z lekarzem to dużo daje bo sam by mógł swoje pytania zadawać i wątpliwości rozwiewać.
    Po tej ciąży pozamacicznej jakoś wyparł wszystko, żeby nie myśleć, przed szpitalem pięknie mówił wspierał, że będzie dobrze damy radę. Jak wyszłam to przeżyłam jedne z najgorszych dni, jak powiedział zapomnijmy i żyjmy dalej, zero tematu to poczułam się okropnie. On funkcjonował normalnie, a ja przeżywałam swoją porażkę o której słowa nie mogłam powiedzieć, bo się złościł. To nie chodzi o to, że mam zamiar w nieskończoność to rozpamiętywać ale same dobrze wiecie, że świadomość że było się w ciąży przeszło się tą całą średnio miłą procedurę te zastrzyki, branie leków ( fizyczny i psychiczny ból) nie tak łatwo z dnia na dzień zresetować. Byłam na niego zła za te obiecanki wsparcia a tu takie zachowanie. Do tego żeby było fajniej jego siostra
    (z którą mam średnie kontakty) jak ja usuwałam swoją ciążę urodziła. On zaczął temat że mamy zaproszenie na wigilię do niej, zaczął mi zdjęcia dziecka które od niej dostał wysyłać, a ja cała obolała po laparoskopii zastanawiałam się jak on może nie pomyśleć że to mnie jednak trochę boli 😔

    Wiesz co, ja i mój emek też mieliśmy kilka wzlotów i upadków. Choć ostatnia kłótnia, że czuje się w tym wszystkim sama miała miejsce na prawdę bardzo, bardzo temu. U mnie słowa ' Myślałam, że gramy w jednej drużynie, ale jednak nie.' załatwiły sprawę. Pieprznęłam wtedy pięścią w stół i całość oczywiście przypięczętowałam łzami. Od tamtej pory czuję, że jednak gramy w jednej drużynie 😉 Choć niewątpliwe nasi emkowie w całym tym procesie to tacy zawodnicy rezerwowi 😉 , a my tu główne skrzypce gramy. Mój emek podobnie jak Twój też lubi przemilczeć niewygodne i trudne tematy. A ja wręcz przeciwnie, jak czegoś co trudnego nie przegadam to mnie, aż nosi...

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
  • Sunray Autorytet
    Postów: 1435 858

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    już wiem , znalazłam info. z drukiem zap3 w zębach muszę iść do US i poczekać 3 miesiące , świetnie, :/ ręce opadają. gdybym wiedziała wcześniej :(
    Salve ma limit na 100 par do programu.

    O kurcze, ale czy Ci nie przepadnie wtedy dofinansowanie za te 3 miechy??? Jak zwykle pod górkę...

    jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

    09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - trzecie IVF ➡️10.2022 - 💕♂️
‹‹ 785 786 787 788 789 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ