Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • Sunray Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esperanza Mia wrote:
    Powiem ci że przy ostatniej wizycie P też zwrócił uwagę na TNF Il10 akurat miałam w normie a zwykle miałam podwyższony.
    I też na rację cytokiny + kir to mieszanka wybuchowa. Jak cytokiny się uspokaja to kir dużego wpływu może nie mieć.
    U mnie przed crio cytokiny bardzo się poprawiły na korzyść a wcześniej były bardzo skopane. Miałam odczulanie do tego akumpukture piłam zioła więc nie wiem co mogło wpłynąć na poprawę.
    Mam nadzieję że Malina pokieruje cię dobrze. I też za accofilem jestem bo wiem że on mi bardziej pomógł niż encorton

Źle Ci napisałam. U mnie P spojrzał na IFN/Il10 i powiedział, że chcielibyśmy to obniżyć, a i TNF/Il10 nic u mnie powiedział. Teraz M mi powiedział, że za wysoko jest. P u mnie zwrócił uwagę na Interferon Gamma - nisko i dobrze, TNF alfa w normie, Interleukina 10 za nisko, Interleukina 2 w miarę, ale mogłoby być niżej i IFN/Il10, które powinno być niżej.

Jakie zioła piłaś?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 17:02

09.2016 poronienie zatrzymane naturalsika
    02.2019/10.2019 - nieudane IVF x2
    08.2020 - IVF?
  • Sunray Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I am waiting for a miracle wrote:
    Ile czekałaś na wizytę ?

Tydzień. Mój lekarz prowadzący jakoś mnie wkręcił. Zadzwonili do mnie z recepcji i zaproponowali wizytę od razu w następnym tygodniu.

I am waiting for a miracle lubi tę wiadomość

08.2020 - IVF?
  • Esperanza Mia Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 19:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunray wrote:
    Źle Ci napisałam. U mnie P spojrzał na IFN/Il10 i powiedział, że chcielibyśmy to obniżyć, a i TNF/Il10 nic u mnie powiedział. Teraz M mi powiedział, że za wysoko jest. P u mnie zwrócił uwagę na Interferon Gamma - nisko i dobrze, TNF alfa w normie, Interleukina 10 za nisko, Interleukina 2 w miarę, ale mogłoby być niżej i IFN/Il10, które powinno być niżej.

Jakie zioła piłaś?
    U mnie Intel 10 była nisko ale znacznie poprawiła się w dół Intel 2. Za to te interferony miałam mocno obniżone. Nigdy nie miałam wysoko Intel 10 max 690.
    Zioła piłam jak jeździłam na akumpukture do Płocka do Mongołów. Oni dali mi swoje zioła które piłam 3x1 prosiłam o coś na stany zapalne organizmu, na skopane immunologię i dawali mi ziółka. Może to też pomogło. Nie wiem....... Jedynie czego nie wzięłam to baniek . pasnik mi tego zabronił gdyż one wzmacniają organizm.

1usaqtkf1ub9vxv3.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄ ❄
    15.02.2020 transfer 3AA zostały ❄❄
    6 dpt 49,5
    9 dpt 181,5
    11 dpt 286
    13 dpt 446
    16 dpt 1446
    19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    18.06.2020 20+3 połówkowe- waga 385 g szczęścia 💕 będzie długo wyczekiwany synek 💕
    19.06.2020 pierwsze ruchy synka 💗
    21.07.2020 25+1 waga 776 g
    21.08.2020 29+5 połówkowe 3 trymestru waga 1502g
    09.09.2020 waga 1944g
    34+2 waga 2200, 35+2 waga 2600
    09.10.2020 36+4 -- 54 cm, 2620g godz 23.21 szczęścia
    01.2020 AMH 2,90, 08.2019 AMH 1,89
    04.2919 AMH 1,00, 07.2017 AMH 2,66
    2018 HSG ok, 2018 histero ok,
    IO, MTHFR A1298C,
    21.02.2020 NK 15%, 09.2019 NK 25% KIR BX brak 2DS1 2DS5 3DS1
    On: HBA 48% morfologia 0-5% DFI 14% HLA-C : C1 i C2
    Początek starań 05.2016
  • Kalka34 Koleżanka

Wysłany: 25 lutego, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze pamiętam, że z 1 procedury miałaś 1 blastusie, z 2 też jedną, a teraz to Twoje 3 podejscie?

Ja też z 2 pierwszych miałam tylko po 1, a w 3 miałam z 7- 5... Trzymam mocno kciuki, żeby to było szczęśliwe podejście... <3
    Tak, dobrze pamiętasz. Musiałam trochę odpocząć i dopiero się obudziłam, jak przyjechaliśmy z kliniki to miałam chwilowo moment słabości i histerii ze po prostu zaczęłam płakać chyba ze zmęczenia już.
    Było 9 komórek pobranych i dr K powiedział ze 4 są dojrzałe i w dobrym wypadku będziemy mieli 1 dobrego zarodka.
    Tym razem mieliśmy metodę icsi nie wiemczy to coś zmieni. Ponieważ jak wspomniałaś za każdym razem mieliśmy 1 blastkę. Jutro po 14 zadzwonię do nich
    Także miałam niby mocniejszą stymulację ale coś nie pomogła.

• Kalka34 Koleżanka

Wysłany: 25 lutego, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol mam 4 951

• Sunray Autorytet

Wysłany: 25 lutego, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalka34 wrote:
    Estradiol mam 4 951

Kurde, piękny ten estradiol. Wskazywałby, że wszystkie komórki były super dojrzałe. Pisałam już to wcześniej, ale wiesz, dla pociechy napiszę, że u mnie z 16 pobranych komórek przy pierwszym IVF nie było żadnej blastki. Przy 2 IVF z 11 komórek były 2 blastki, a przy ostatnim podejściu z 7 komórek były 3 blastki. Płakałam na dwa dni przed punkcją, że mam tylko 7 komórek i pewnie żadnej bladtki nie będzie skoro ilość komórek wcześniej była taka super, a z blastkami krucho. Tak sobie myślę, że jak produkujemy mniej komórek to może one są lepszej jakości, bo nasz organizm nie wysila się tak bardzo. Wiem, że przed Tobą pięć stresujących dni, ale trzymaj się myśli, że to są 4 super komórki💚💚💚

Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego, 21:36

Kalka34, I am waiting for a miracle, Tosiek, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

08.2020 - IVF?
  • Kalka34 Koleżanka

Wysłany: 25 lutego, 21:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję♥️ Jutro dam znać co i jak

Sunray, I am waiting for a miracle, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

• jaina_proudmoore Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 07:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalka34 wrote:

trzymam mocno kciuki :* <3

Kalka34 lubi tę wiadomość

Wysłany: 26 lutego, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalka34 wrote:
    Estradiol mam 4 951

Ja miałam 3800 chyba.
    14 pęcherzyków, 6 dojrzałych komórek, 1 blastka 4AA finalnie, metoda ICSI od razu.
    Teraz bym chciała chyba PICSI dodać, ale to nie ja decyduje :D
    jest jeszcze przecież Fertile chip do wykorzystania chyba?

Ponoć to statystyka, 14 dzielimy na 2, i potem też, ale nie zawsze to się sprawdza ;)

Mnie ciekawi zestaw leków do stymulacji.
    Ja miałam gonal 150 bodajże, razem z menopurem- to co się rozrabia.
    potem doszło coś na F... i Cetrotride kilka dni, w sumie to ok 14 dni trwała całość, transfer w 20dc.

ps. podczytuje forum na szybko ostatnio bo jakoś mam dużo na głowie. ;) już dziś 35dc a okresu ani widu ani słychu. nie wiem, czy to nie kwestia jedzenia z niskim IG.
    Miłego dnia dla wszystkich :) <3

• Sunray Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    ps. podczytuje forum na szybko ostatnio bo jakoś mam dużo na głowie. ;) już dziś 35dc a okresu ani widu ani słychu. nie wiem, czy to nie kwestia jedzenia z niskim IG.

Wiesz ostatnio słuchałam dr Paliga na podcaście z kliniki Nasz bocian. I ona tam powiedziała, że pary, u których jest czynnik męski mogą też zajść naturalnie. Po prostu zajmie to chwilę dłużej i tak się zdarza. Ma to sens w końcu potrzebny tylko jeden dobry plemnik. Powinnaś skoczyć na bhcg jak Ci się okres spóźnia po raz kolejny. Serio😎

jaina_proudmoore lubi tę wiadomość

08.2020 - IVF?
  • Milka85 Autorytet

Wysłany: 26 lutego, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaina_proudmoore wrote:
    Ja miałam 3800 chyba.
    14 pęcherzyków, 6 dojrzałych komórek, 1 blastka 4AA finalnie, metoda ICSI od razu.
    Teraz bym chciała chyba PICSI dodać, ale to nie ja decyduje :D
    jest jeszcze przecież Fertile chip do wykorzystania chyba?

Ponoć to statystyka, 14 dzielimy na 2, i potem też, ale nie zawsze to się sprawdza ;)

Mnie ciekawi zestaw leków do stymulacji.
    Ja miałam gonal 150 bodajże, razem z menopurem- to co się rozrabia.
    potem doszło coś na F... i Cetrotride kilka dni, w sumie to ok 14 dni trwała całość, transfer w 20dc.

Popieram pomysł z betą. A może coś się zadziało ☺️✊
    Mnie dr planuje dać tylko gonal 150 i boję się, że to za mało 😕 Stresuję się, że będzie są mało pęcherzyków i że przez pcos komórki będą kiepskiej jakości 😕

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego, 12:58

01.2018 rozpoczęcie starań

04.2021 💔 💔 8 tc 😢
    09.2020 💔 10 tc 😢

Złe kiry, cytokiny, komórki NK, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, za duży poziom homocysteiny i tsh - diagnoza: odrzucanie zarodka
  • I am waiting for a miracle Autorytet

Wysłany: 27 lutego, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Mnie dr planuje dać tylko gonal 150 i boję się, że to za mało 😕 Stresuję się, że będzie są mało pęcherzyków i że przez pcos komórki będą kiepskiej jakości 😕
    Każda z nas zaczyna od lekkiej stymulacji... bo nie wiadomo jak organzm zareaguje na te leki... Dziewczyny nawet po takiej dawce mają hiperki, a tego chcą uniknąć gin... więc nie masz co się martwić na zapas :)

„Jeśli masz marzenie, musisz uchwycić się go i nigdy nie puszczać"
    Początek starań 03.2005r.
    I IVF:
    - I transfer blastocysta 3AA
    II IVF:
    - II transfer blastocysta 3AB
    III IVF: 5 blastocyst
    - III transfer blastocysty 1AA i 2AA
    - IV transfer blastocysty 3AB i 3BB
    <3

Wysłany: 27 lutego, 11:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:

Twój aniołek jest z ciąży naturalnej?

I IVF:
    II IVF:
    <3
  • Milka85 Autorytet

Wysłany: 27 lutego, 12:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Twój aniołek jest z ciąży naturalnej?
    Tak z ciąży naturalnej po 3 latach starań. Beta od samego początku źle przyrastała. Zarodek się pojawił ale serduszka nie było. Podobno jest u mnie problem i z zagnieżdżeniem i z utrzymaniem ciąży.

04.2021 💔 💔 8 tc 😢
    09.2020 💔 10 tc 😢

Złe kiry, cytokiny, komórki NK, mutacja PAI-1, mthfr a1298c, za duży poziom homocysteiny i tsh - diagnoza: odrzucanie zarodka
  • Milka85 Autorytet

Wysłany: 27 lutego, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktoras z Was leczy się u dr Paśnika i potrzebuje szybkiej wizyty. Mam termin na ten czwartek ale muszę ją przełożyć na później. Rezerwowałam na znanym lekarzu więc można się zamienić 🙂

Sunray, jaina_proudmoore lubią tę wiadomość

04.2021 💔 💔 8 tc 😢
    09.2020 💔 10 tc 😢

Wysłany: 28 lutego, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalka34 wrote:
    Obiecałaś, że dasz znać, czekamy na dobre wiadomości...

I IVF:
    II IVF:
    <3

Wysłany: 28 lutego, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Tak z ciąży naturalnej po 3 latach starań. Beta od samego początku źle przyrastała. Zarodek się pojawił ale serduszka nie było. Podobno jest u mnie problem i z zagnieżdżeniem i z utrzymaniem ciąży.
    Bardzo mi przykro, doskonale wiem przez co przeszłaś 💔 ja miałam serduszko, ale na krótko 💔 u mnie też beta źle przyrastała... 😢

I IVF:
    II IVF:
    <3

Wysłany: 28 lutego, 15:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałaś, że dasz znać, czekamy na dobre wiadomości...

no czekamy, czekamy ;)
    uściski dla Was drogie panie, coś ostatnio mały ruch w naszym wątku.
    Ja unikam laptopa po pracy, bo ostatnio mam natłok zajęć.

• Milka85 Autorytet

Wysłany: 28 lutego, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro, doskonale wiem przez co przeszłaś 💔 ja miałam serduszko, ale na krótko 💔 u mnie też beta źle przyrastała... 😢
    Przykro mi, że też musiałaś przez to przechodzić. To ogromne przeżycie. Nie spodziewałam się, że tak bardzo wpłynie to na moją psychikę. Bez pomocy psychologa nie stanęłabym na nogi. A teraz to czekanie i zniecierpliwienie kiedy znów coś zaskoczy. Równo za dwa miesiące miałam termin porodu. Tymczasem 2 tygodnie później, trzecie dziecko urodzi moja siostra, co też dało mi po twarzy, choć oczywiście życzę jej jak najlepiej.

04.2021 💔 💔 8 tc 😢
    09.2020 💔 10 tc 😢

Wysłany: 1 marca, 11:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka85 wrote:
    Przykro mi, że też musiałaś przez to przechodzić. To ogromne przeżycie. Nie spodziewałam się, że tak bardzo wpłynie to na moją psychikę. Bez pomocy psychologa nie stanęłabym na nogi. A teraz to czekanie i zniecierpliwienie kiedy znów coś zaskoczy. Równo za dwa miesiące miałam termin porodu. Tymczasem 2 tygodnie później, trzecie dziecko urodzi moja siostra, co też dało mi po twarzy, choć oczywiście życzę jej jak najlepiej.

Mam nadzieję, że już niedługo i dla nas zaświeci słońce <3 Razem z nadchodzącą wiosną. To mój miesiąc urodzin... ale niestety ja nadal w zawieszeniu :( i nie mogę ruszyć dalej...

I IVF:
    II IVF:
    <3
‹‹ 840 841 842 843 844 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego