X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Salve Medica Łódź
Odpowiedz

Salve Medica Łódź

Oceń ten wątek:
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella właśnie siedzę przed gabinetem i czekam na pobranie krwi :D

    Bella93 lubi tę wiadomość

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calineczka88 kciuki :)

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczulam Cie :D

    My mamy juz plan: bedziemy zapladniac wszystkie zamrozone komorki i robimy pgs
    Za 2tyg ide oddac krew na allo mlr i w zaleznosci od wyniku robimy szczepienia albo nie.

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • calineczka88 Autorytet
    Postów: 813 463

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety u mnie beta znów negatywna :/ powoli już tracę nadzieję, niby owu jest, wszystkie badania spoko, a cały czas się nie udaje. Nie mam już za bardzo pomyslu co robić dalej...

    31 lat, starania od 05.2015, PCOS + LUF, AMH = 6,16
    fpsl35p.png
    rl9w44r.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze :/

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • józefka Autorytet
    Postów: 2616 1913

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calineczka przykro mi :(

    https://www.maluchy.pl/li-72827.png
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, z wiadomych powodow mam do oddania 2 pelne opakowania Utrogestanu + prawie jeden blister.
    Nie zanosi sie aby mogly mi sie przydac przez najblizsze miesiace a byc moze nigdy, wiec jesli ktora by chciala to dajce znac.

    Calineczko- sciskam Cie bardzo cieplo. Wiem co czujesz, strasznie ciazy takie poczucie ze nie wiesz nawet CO dokladnie jest przeszkoda. U mnie bylo tak samo.

    Ja obecnie jestem w b kiepskim stanie psychicznym, moje samopoczucie mozna chyba przyrownac do zapaskudzonej wycieraczki z napadami panicznego leku. Od lekarza dostalam antydepresanty, ktore na ladne pol roku kompletnie zablokowalyby mi nawet mozliwosc staran. Daje sobie kilka dni na podjecie decyzji czy w to wchodze. Ale podejrzewam ze mimo jakichs absurdalnych nadziei ze cos sie jakos ulozy (moze to dlatego ze to nie ja zamknelam te drzwi wiec teraz stoje pod nimi i czekam) moj stan mnie pewnie do tego zmusi.

    Wierze ze Wam sie uda, w koncu musi byc jakas rownowaga w naturze!
    pozdrawiam

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annna, ja chetnie przygarne Utrogestan.

    Ja od psychiatry dostalam tabl "na chec zycia", ktore mozna stosowac w okresie staran, a nawet ciazy. Trzymaj sie :*

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • annna83 Autorytet
    Postów: 278 100

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella, wyslalam Ci zaproszenie do przyjaciolek bo nie widze innej opcji wiadomosci prywatnej? :/
    Ja jutro mam wolne wiec mozemy sie umowic gdziekolwiek w Lodzi.
    A z ciekawosci, jaka nazwa tego leku, ktory mozna brac podczas staran?

    Starania od kwietnia 2015
    Hashimoto, niedoczynność tarczycy
    04/2017 --> HSG
    02/2018 --> IUI :(
    05/2018 --> IVF start:
    12.05 punkcja --> 4 blasty

    16ud90bvukqyezkg.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 15 czerwca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro od rana jestem na paznokciach a pozniej jade do Wawy na wesele, wiec jesli to nie problem to wolalabym inny dzien :)
    Zotral

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki, dzisiaj robilam badania w Salve (tsh, ft4, wit. D, glukoza, insulina i prolaktyna) i spotkało mnie miłe zaskoczenie, jak po pobraniu krwi Pani wręczyła mi karteczkę z kodem do sprawdzenia wynikow online w Diagnostyce :) W koncu cos sie zmienia na lepsze i juz nie tezeba wypisywac do nich maili i sie prosic o wyniki :) To taki pozytywny akcent w tym deszczowym dniu. A mniej pozytywny akcent jest taki, ze nie mam ochoty w dalszym ciagu... od kilku tygodni nie ma nic, ja nie mam ochoty, meza odtracam glupimi wymowkami, a nawet jesli sie juz cos zdarzy to z mojej strony jest to dosc mechaniczne i w glowie ciagle ta sama mysl "ktory dzis dzien cyklu", albo "a moze teraz sie uda", albo "trzeba trzymac nogi w gorze,zeby plemniki trafily gdzie trzeba", albo "boli mnie, ale trudno, czego sie nie robi dla dziecka".... Czy ja potrzebuje pomocy specjalisty na litere P?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 17 czerwca 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czy potrzebujesz specjalisty to Ty sama musisz ocenic.
    Mialam tak kiedys, ze kazde zblizenie bylo takie od niechcenia (nawet jak ja zaczynalam), myslalam sobie "nie mam sily, nie mam ochoty, boli, niech juz konczy" itp itd i w koncu sama zadalam sobie pytanie "o co mi tak naprawde chodzi", bo przeciez lubie sex, kocham mojego faceta...
    Od tamtej pory nie zdazyla sie taka sytuacja, ale u nas to ja zazwyczaj nakrecam spirale ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są jakieś tabletki na "ochotę"?

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika wrote:
    Czy są jakieś tabletki na "ochotę"?
    Prozac :D zartuje
    Ale nie chcesz bo sie nie uda i to niczym nie owocuje czy uwazasz, ze bliskosc i przyjemnosc sa do dupy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 16:53

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam troche dość po tych wszystkich staraniach, nie ma tego czegos jak kiedys, kiedy nie myslelismy o dziecku. Teraz seks kojarzy mi sie z przymusem i timerem, gdzie jak zadzwoni to trzeba sie kochac no i nie moge odgonić mysli o staraniu. Musialabym byc za kazdym razem pojana, zeby o tym nie myslec, ale pewnie wpadlabym w alkoholizm :P

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 19 czerwca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli nie chcesz, bo sie nie udaje.
    Postaraj sie uprawiac sex w tych dniach, w ktorych wiesz, ze nic z tego nie bedzie nawet jakbyscie sie starali. Kup sobie jakas ladna bielizne, wykapcie sie razem, napijcie sie wina, zrobcie masaz, obejrzyjcie cos inspirujacego ;) i jak na 100% nie poczujesz ze masz ochote to skonczcie na calowaniu/grze wstepnej.
    W alkoholizm chyba nie wpada sie tak latwo ;) Dobrym pomyslem jest tez impreza, zeby potanczyc, napic sie i sie zmeczyc.
    A przede wszystkim to zyj :) mlodzi jestescie, jeszcze wszystko przed Wami

    Edit: masz orgazm jak sie staracie czy udajesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2017, 22:45

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Czyli nie chcesz, bo sie nie udaje.
    Postaraj sie uprawiac sex w tych dniach, w ktorych wiesz, ze nic z tego nie bedzie nawet jakbyscie sie starali. Kup sobie jakas ladna bielizne, wykapcie sie razem, napijcie sie wina, zrobcie masaz, obejrzyjcie cos inspirujacego ;) i jak na 100% nie poczujesz ze masz ochote to skonczcie na calowaniu/grze wstepnej.
    W alkoholizm chyba nie wpada sie tak latwo ;) Dobrym pomyslem jest tez impreza, zeby potanczyc, napic sie i sie zmeczyc.
    A przede wszystkim to zyj :) mlodzi jestescie, jeszcze wszystko przed Wami

    Edit: masz orgazm jak sie staracie czy udajesz?

    Dzieki Bella za rade, mam nadzieje, ze wciele ja w zycie ;) czasami orgazm mam, ale jak nie mam to nie udaje, bo uwazam, ze to nie fair i wole powiedziec ze nie mialam nic udawac.

    Bella93 lubi tę wiadomość

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jomika wrote:
    Dzieki Bella za rade, mam nadzieje, ze wciele ja w zycie ;) czasami orgazm mam, ale jak nie mam to nie udaje, bo uwazam, ze to nie fair i wole powiedziec ze nie mialam nic udawac.
    To nad tym "czasami" powinniscie popracowac ;) moze postaraj sie najpierw sama, zeby sobie przypomniec ze to fajne jest ;)

    Esperanza Mia lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Jomika Przyjaciółka
    Postów: 129 21

    Wysłany: 20 czerwca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieeeetkiiiiii!!!! Odzyskalam nadzieje!!!!! Maz ma lepsze wyniki nasienia po zabiegu!!!!!

    Bella93, calineczka88, olcia.de lubią tę wiadomość

    Starania od marca 2015, wiek 26, hiperprolaktynemia i niedoczynność tarczycy u mnie, uszkodzona chromatyna plemnikowa i żylaki powrózka nasiennego u męża.
    29.12.2016 r. - pierwsze nieudane IUI
    07.03.2017 r. - embolizacja żylaków powrózka nasiennego męża
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny. Czy któraś z Was jest pod opieką dr Kokoszko? Byłam dziś u niej na usg i wydała się fantastyczną babką, z ogromną wiedzą i świetnym podejściem do pacjenta...

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ