X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną STAN ZAPALNY ENDOMETRIUM
Odpowiedz

STAN ZAPALNY ENDOMETRIUM

Oceń ten wątek:
  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 279 210

    Wysłany: 23 czerwca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moniaa88 wrote:
    Cześć :-) ja piję dwie herbaty dziennie. Robię z dwóch saszetek na kubek półlitrowy. Czy zadziała, to nie wiem, bo niedawno mialam antybiotykoterapię, a teraz jeszcze doleczam grzybicę po tym. I bedę robić biopsję kontrolną. Dołożyłam sobie jeszcze kapsułki z oregano 2razy po 2kapsulki (tak dziewczyny radziły z forum). Tylko kuracja max 10dni tym.

    No i przy stosowaniu tego probiotyki koniecznie!
    Ja też w trakcie antybiotyku piłam napary z nagietka i po zakończeniu antybiotykoterapii dalej kontynuuje. Po antybiotyku odczekalam tydzień i zaczęłam oregano przez 10 dni. Oprócz probiotykow z aliness, provagu doustnie i lactovaginal dowcipnie dorzuciłam co kilka dni saszetkę vivomixa, bo też dziewczyny polecały. Biopsji kontrolnej nie robię, bo taka taktykę obrała prowadząca a immunolog potwierdził. Jeśli pierwszy transfer nie wyjdzie to przed drugim pojde w głębsza diagnostykę endometrium.

    BladaMaria lubi tę wiadomość

    Ona: 87' kariotyp ok, PCOS, AMH=5,07 (01.24), niedrożny lewy jajowód, hipoglikemia reaktywna, tarczyca ok, MTHHFR C677T MTHFR A1298C PAI-1 hetero, KIR AA, immunofenotyp ok, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne

    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia

    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane (Aromek, Ovitrelle, Duphaston)

    03.24 - stymulacja (Gonal F, Ganirelix, Ovitrelle) -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 komórek (jedna pusta) -> zapłodniono 14 -> po 3 dobie 10 zarodków -> po 5 dobie 4 zarodki -> PGT-A -> 3 zarodki 3BB, 4AA, 5AB

    04.24 scratching endometrium + biopsja -> CD138 25/10HPF CD56 >100/1HPF -> doxycylina 14x2

    18/07 PET 4AA (cykl sztuczny, acard, encorton, EG) 💔
  • włosy barwy zboża Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 23 czerwca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem po pierwszym nieudanym transferze. Miałam już 4 biopsje i jak wcześniejsze wyniki ciągle około 20/10 to ten 55/10 mnie zwalił z nóg. Kompletnie nie wiem już co robić, po takim wyniku jednak warto zrobić kontrolę. Ja teraz mam na dwa tygodnie metronidazol i unidox solutab. Do tego flukonazol i lactovaginal. Oczywiście też probiotyki dicoflor 60 do antybiotyku. A i tak nie oszczędziła mnie jak to przy takiej długiej antybiotykoterapii grzybica języka...
    Po antybiotykach spróbuję częściej pić ten nagietek, bo teraz bardzo ciężko mi wszystko zmieścić w czasie. O tych tabletkach z oregano poczytam, czy polecacie jakieś konkretne? dziękuję ;) widziałam te probiotyki, ale ze względu na cenę póki co odpuściłam. Może po antybiotykoterapii się na nie skusze, choć tanie to nie jest.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca, 10:35

  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 279 210

    Wysłany: 23 czerwca, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biorę ze Swansona olej z oregano w kapsułkach.

    Ona: 87' kariotyp ok, PCOS, AMH=5,07 (01.24), niedrożny lewy jajowód, hipoglikemia reaktywna, tarczyca ok, MTHHFR C677T MTHFR A1298C PAI-1 hetero, KIR AA, immunofenotyp ok, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne

    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia

    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane (Aromek, Ovitrelle, Duphaston)

    03.24 - stymulacja (Gonal F, Ganirelix, Ovitrelle) -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 komórek (jedna pusta) -> zapłodniono 14 -> po 3 dobie 10 zarodków -> po 5 dobie 4 zarodki -> PGT-A -> 3 zarodki 3BB, 4AA, 5AB

    04.24 scratching endometrium + biopsja -> CD138 25/10HPF CD56 >100/1HPF -> doxycylina 14x2

    18/07 PET 4AA (cykl sztuczny, acard, encorton, EG) 💔
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 23 czerwca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ile czekałyście na wynik biopsji?

  • Sarenka Autorytet
    Postów: 1295 2719

    Wysłany: 24 czerwca, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej, czy któraś z Was przyjmowała antybiotyki na stan zapalny endometrium tak profilaktycznie bez biopsji?

    ♀️ 34 lata
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️ AMH- 12,79 🤯
    Homocysteina- za wysoko, wzrasta przy estrofemie😖
    Antybiotykoterapia- Metronidazol+ Tarivid

    ♂️ 32 lata
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔 Kariotyp✅️

    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞
    5dpt ⏸️
    6dpt- beta 39 mlU/ml
    10dpt- beta 238 mlU/ml
    12dpt- beta 566 mlU/ml
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 1295 2719

    Wysłany: 24 czerwca, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jestem pytanie, czy robiła może któraś biopsję w Białymstoku?

    ♀️ 34 lata
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️ AMH- 12,79 🤯
    Homocysteina- za wysoko, wzrasta przy estrofemie😖
    Antybiotykoterapia- Metronidazol+ Tarivid

    ♂️ 32 lata
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔 Kariotyp✅️

    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞
    5dpt ⏸️
    6dpt- beta 39 mlU/ml
    10dpt- beta 238 mlU/ml
    12dpt- beta 566 mlU/ml
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 24 czerwca, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    Heej, czy któraś z Was przyjmowała antybiotyki na stan zapalny endometrium tak profilaktycznie bez biopsji?

    Ja brałam i żałuję.
    To mocne antybiotyki… czułam się po nich mega średnio…
    U mnie problem z wysokim cross match.. po 2 tyg od wzięcia antybiotyku miałam sprawdzić ponownie i zamiast zmaleć to poszedł do góry.
    I tak czy siak biopsję musiałam zrobić… naczytałam się na grupach, że mega boli i spanikowałam… nie bolało w ogóle. Jeśli masz możliwość to lepiej zrób żeby mieć pewność na 100%.

  • włosy barwy zboża Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 24 czerwca, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Dziewczyny, ile czekałyście na wynik biopsji?
    Do dwóch tygodni zwykle.

    Kajuś lubi tę wiadomość

  • Dorin123 Autorytet
    Postów: 680 616

    Wysłany: 24 czerwca, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    włosy barwy zboża wrote:
    Ja właśnie jestem po pierwszym nieudanym transferze. Miałam już 4 biopsje i jak wcześniejsze wyniki ciągle około 20/10 to ten 55/10 mnie zwalił z nóg. Kompletnie nie wiem już co robić, po takim wyniku jednak warto zrobić kontrolę. Ja teraz mam na dwa tygodnie metronidazol i unidox solutab. Do tego flukonazol i lactovaginal. Oczywiście też probiotyki dicoflor 60 do antybiotyku. A i tak nie oszczędziła mnie jak to przy takiej długiej antybiotykoterapii grzybica języka...
    Po antybiotykach spróbuję częściej pić ten nagietek, bo teraz bardzo ciężko mi wszystko zmieścić w czasie. O tych tabletkach z oregano poczytam, czy polecacie jakieś konkretne? dziękuję ;) widziałam te probiotyki, ale ze względu na cenę póki co odpuściłam. Może po antybiotykoterapii się na nie skusze, choć tanie to nie jest.

    Jeśli chcesz poszukaj moich postów odnośnie zapalenia endometrium - opisywałam całą swoją historię leczenia.
    U mnie zadziałał antybiotyk Doxycyklina (kiedyś to był standard pierwszy w kolejności antybiotyk na zapalenie Endo, obecnie standardem jest metronidazol + tarivid co u mnie nie zdało egzaminu).
    Polecam ten probiotyk vivomix mimo że jest drogi.
    Poza nagietkiem też olej z czarnuszki, siemię lniane, kurkuma.

  • frankapzn Autorytet
    Postów: 378 379

    Wysłany: 24 czerwca, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w jakim celu pijecie nagietek? Zaciekawiło mnie to bardzo 🙂🤔

    Ona :34 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai, KIR AA
    Kariotyp ok On: 38 🧡obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ok AZF/CFTR ok

    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I.IVF 12/23 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉01/24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚i 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭

    maj 2024 II procedura
    ( Puregon, Menopur, Ganirelix)
    05/24 punkcja 💉 Pobrano 14komorek ,9 🥚 mamy 2 ❄️❄️4AB ,4 BC
    08/24 FET 4 AB ✊( Estrofem 3x1 Oestrogel 2x1 Duphaston 3x1 Cyclogest 400 2x1 Prolutex )
    25.08 cień cienia beta 7,3 (6dpt) 14,4 (8dpt) 12 (10 dpt)😿💔
  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 279 210

    Wysłany: 24 czerwca, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frankapzn wrote:
    Dziewczyny a w jakim celu pijecie nagietek? Zaciekawiło mnie to bardzo 🙂🤔
    Ma działanie przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. W smaku też bardzo ok, bo nie jest jakiś bardzo intensywnie ziołowy.

    frankapzn lubi tę wiadomość

    Ona: 87' kariotyp ok, PCOS, AMH=5,07 (01.24), niedrożny lewy jajowód, hipoglikemia reaktywna, tarczyca ok, MTHHFR C677T MTHFR A1298C PAI-1 hetero, KIR AA, immunofenotyp ok, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne

    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia

    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane (Aromek, Ovitrelle, Duphaston)

    03.24 - stymulacja (Gonal F, Ganirelix, Ovitrelle) -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 komórek (jedna pusta) -> zapłodniono 14 -> po 3 dobie 10 zarodków -> po 5 dobie 4 zarodki -> PGT-A -> 3 zarodki 3BB, 4AA, 5AB

    04.24 scratching endometrium + biopsja -> CD138 25/10HPF CD56 >100/1HPF -> doxycylina 14x2

    18/07 PET 4AA (cykl sztuczny, acard, encorton, EG) 💔
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 378 379

    Wysłany: 24 czerwca, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilithgirl wrote:
    Ma działanie przeciwzapalne i przeciwgrzybicze. W smaku też bardzo ok, bo nie jest jakiś bardzo intensywnie ziołowy.
    O może też wypróbuję!🤗od dzis zaczynam leczenie gynalginem - w cytologii wszedł stan zapalny to dorzucę sobię napar z nagietka

    Ona :34 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai, KIR AA
    Kariotyp ok On: 38 🧡obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ok AZF/CFTR ok

    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I.IVF 12/23 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉01/24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚i 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭

    maj 2024 II procedura
    ( Puregon, Menopur, Ganirelix)
    05/24 punkcja 💉 Pobrano 14komorek ,9 🥚 mamy 2 ❄️❄️4AB ,4 BC
    08/24 FET 4 AB ✊( Estrofem 3x1 Oestrogel 2x1 Duphaston 3x1 Cyclogest 400 2x1 Prolutex )
    25.08 cień cienia beta 7,3 (6dpt) 14,4 (8dpt) 12 (10 dpt)😿💔
  • Kajuś Przyjaciółka
    Postów: 159 36

    Wysłany: 25 czerwca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorin123 wrote:
    Jeśli chcesz poszukaj moich postów odnośnie zapalenia endometrium - opisywałam całą swoją historię leczenia.
    U mnie zadziałał antybiotyk Doxycyklina (kiedyś to był standard pierwszy w kolejności antybiotyk na zapalenie Endo, obecnie standardem jest metronidazol + tarivid co u mnie nie zdało egzaminu).
    Polecam ten probiotyk vivomix mimo że jest drogi.
    Poza nagietkiem też olej z czarnuszki, siemię lniane, kurkuma.
    Potwierdzam! Ja brałam metronidazol i tarivid z zaleceń docenta P, a moja Pani doktor mówiła, że to nie jest lek pierwszego rzutu i mógł po prostu nie zadziałać.

  • LoliM Ekspertka
    Postów: 189 219

    Wysłany: 25 czerwca, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaki orientacyjnie koszt biopsji? Nie pamiętam ile płaciłam za pierwszym razem :/

    Mamy: ❄️5.1.1❄️5.1.1❄️5.1.1❄️6.2.1❄️4.1.1❄️4.1.1

    09.24 transfer 5.1.1 💔
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 1295 2719

    Wysłany: 25 czerwca, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ochronnie przyjmujecie do antybiotyków? Widziałam, że najbardziej polecany jest vivomixx, a coś oprócz tego jeszcze? A może któraś profilaktycznie stosowała nystatynę dopochwowo?

    ♀️ 34 lata
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️ AMH- 12,79 🤯
    Homocysteina- za wysoko, wzrasta przy estrofemie😖
    Antybiotykoterapia- Metronidazol+ Tarivid

    ♂️ 32 lata
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔 Kariotyp✅️

    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞
    5dpt ⏸️
    6dpt- beta 39 mlU/ml
    10dpt- beta 238 mlU/ml
    12dpt- beta 566 mlU/ml
  • Sarenka Autorytet
    Postów: 1295 2719

    Wysłany: 25 czerwca, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajuś wrote:
    Ja brałam i żałuję.
    To mocne antybiotyki… czułam się po nich mega średnio…
    U mnie problem z wysokim cross match.. po 2 tyg od wzięcia antybiotyku miałam sprawdzić ponownie i zamiast zmaleć to poszedł do góry.
    I tak czy siak biopsję musiałam zrobić… naczytałam się na grupach, że mega boli i spanikowałam… nie bolało w ogóle. Jeśli masz możliwość to lepiej zrób żeby mieć pewność na 100%.
    A co przyjmowałaś ochronnie?

    ♀️ 34 lata
    Zespół antyfosfolipidowy ✅️
    Hipoglikemia reaktywna 😵‍💫
    PCOS❌️ MTHFR ❌️ Hormony✅️ AMH- 12,79 🤯
    Homocysteina- za wysoko, wzrasta przy estrofemie😖
    Antybiotykoterapia- Metronidazol+ Tarivid

    ♂️ 32 lata
    Ciężka postać oligozoospermii- brak możliwości wykonania morfologii😔 Kariotyp✅️

    ❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️ Blastocyst 🥰
    1.FET 09/22 9tc poronienie zatrzymane 💔🖤
    2.FET 12/22 cb 💔
    3.FET 06/24 beta 0💔
    4.FET 08/24 🍀🤞
    5dpt ⏸️
    6dpt- beta 39 mlU/ml
    10dpt- beta 238 mlU/ml
    12dpt- beta 566 mlU/ml
  • frankapzn Autorytet
    Postów: 378 379

    Wysłany: 25 czerwca, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarenka wrote:
    A co ochronnie przyjmujecie do antybiotyków? Widziałam, że najbardziej polecany jest vivomixx, a coś oprócz tego jeszcze? A może któraś profilaktycznie stosowała nystatynę dopochwowo?
    Ja wiem że na probiotyki nie mogę żałować, kiedyś brałam sporą dawke antybiotkow i do tego zwykły eneterol , przez prawie dwa lata nie mogłam wyjść z infekcji grzybiczych doslownie w każdym najgorszym miejscu. A jelita moje były w tak zlym stanie że miałam podejrzenie Leśniewskiego Crona
    Od wczoraj jestem zmuszona brac gynalgin bo mam złą cytologie odrazu zamówiłam dosustnie omnibiotic flora 14 dni i lactibiane cdn i oczywiście lacyovaginal dowcipnie.

    Lilithgirl lubi tę wiadomość

    Ona :34 🧡Hashimoto,adenomioza, usunięty polip,biopsja endo CD 138 -(2 kom/1 d.p.w. według lekarza ok ) mthfr oraz pai, KIR AA
    Kariotyp ok On: 38 🧡obniżone parametry nasienia
    Kariotypy ok AZF/CFTR ok

    Starania od 2019 , 1 poronienie
    I.IVF 12/23 krótki protokół (bemfola 225 oraz ganirelix)💉01/24 punkcja jajnikow,pobrano 14 🥚i 6 poszło do zaplodnienia,do 3 doby wszystko pięknie,do 5 doby nie przerwał żaden 😭

    maj 2024 II procedura
    ( Puregon, Menopur, Ganirelix)
    05/24 punkcja 💉 Pobrano 14komorek ,9 🥚 mamy 2 ❄️❄️4AB ,4 BC
    08/24 FET 4 AB ✊( Estrofem 3x1 Oestrogel 2x1 Duphaston 3x1 Cyclogest 400 2x1 Prolutex )
    25.08 cień cienia beta 7,3 (6dpt) 14,4 (8dpt) 12 (10 dpt)😿💔
  • włosy barwy zboża Koleżanka
    Postów: 38 16

    Wysłany: 25 czerwca, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorin123 wrote:
    Jeśli chcesz poszukaj moich postów odnośnie zapalenia endometrium - opisywałam całą swoją historię leczenia.
    U mnie zadziałał antybiotyk Doxycyklina (kiedyś to był standard pierwszy w kolejności antybiotyk na zapalenie Endo, obecnie standardem jest metronidazol + tarivid co u mnie nie zdało egzaminu).
    Polecam ten probiotyk vivomix mimo że jest drogi.
    Poza nagietkiem też olej z czarnuszki, siemię lniane, kurkuma.
    Miałam już doxycykline, levoxe, tarivid a teraz mam unidox solutab - to jest doxycyklina, ale w postaci do rozpuszczania. Dziś kończę antybiotyki i zakupie jutro ten vivomix, i zacznę pić więcej nagietka. Pilam też siemię lniane, ale po półtorej tygodnia mam odruch wymiotny więc nie dam rady więcej. W lipcu będę miała biopsję, więc zobaczymy czy poszło to w jakimś dobrym kierunku.

    Mam dodatkowo problem z wysokim estradiolem. Na początku cyklu około 3 dnia jest wysokości około 100pg/ml, gdzie powinien być nawet i 20 według mojej doktorki. Niestety nie umie dojść do tego dlaczego jest tak wysoki i dlaczego nawet na zoladexie taki wysoki byl. Mam torbiel na jednym jajniku, wiadomo, że nie jest guzem, byłam u specjalisty z tej dziedziny i powiedział, że nie ma sensu robić laparo, bo jest za mała i to raczej nie ona powoduje ten wysoki estradiol. Czy któraś miała z was takie wyniki?

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 674 270

    Wysłany: 25 czerwca, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej właśnie otrzymałam wynik biopsji. Niestety mam stan zapalny. Muszę się przeleczyć. Antybiotyk doksycylina, Metronizadol i jeszcze macromax globulki. Wiecie po jakim czasie można podejść ponownie do biopsji. Czy w następnym cyklu czy jak. Dość że tak długo się czeka to jeszcze wynik nie taki jak trzeba.

    Ona: 36at
    On: 38lat

    09.2023 - inseminacja (Klinika Bocian) - ☹️
    01.2024 - transfer Adopcja Zarodka (Klinika Bocian) - wynik ☹️

    07.2024 biopsja endometrium z cd138 i CD56 leczenie (metronidazol, doksycylina, macmiror, encorton)
    07.2024 - Test BeReady - przesunięcie okna implantacyjnego - endometrium PreReceptywne

    23.07.2024- wizyta u dr Sydora.

    08.2024 - ponowna biopsja endometrium CD138

    07.09.2024 wynik biopsji CD138 - 0/10 komórek ❤️

    20 września 2024 - transfer Adopcja Zarodka (Angelius Katowice, transfer: accofil, encorton, estrofem, luteina, prolutex, spazmolina)
  • Woczekiwaniu Autorytet
    Postów: 410 164

    Wysłany: 25 czerwca, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej właśnie otrzymałam wynik biopsji. Niestety mam stan zapalny. Muszę się przeleczyć. Antybiotyk doksycylina, Metronizadol i jeszcze macromax globulki. Wiecie po jakim czasie można podejść ponownie do biopsji. Czy w następnym cyklu czy jak. Dość że tak długo się czeka to jeszcze wynik nie taki jak trzeba.

    Możesz podejść do kolejnej biopsji w następnym cyklu. Najważniejsze, żeby "chore" endometrium się złuszczyło. Ja też miałam doksycyklinę i Metronidizal dopochwowo. Po tej serii według lekarza zapalenie wyleczone.

    On 34: nieprawidłowy kariotyp męski translokacja 14/21, obniżone parametry nasienia

    Ona 31: MTHFR 1286A>C, PAI-1 4G/5G hetero, AMH:2.96

    ❌Stan zapalny endometrium❌podwyższone komórki NK w macicy ❌KIR AA

    I IVF 12/2023 Reprofit Czechy
    🥚10 pobranych, 7 dojrzałych, 6 zapłodnionych, ❄️1 zdrowy

    17/06/2024 Transfer
    BetaHCG: 8dpt- 13.80, 10dpt-8,10 😞
‹‹ 241 242 243 244 245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ