X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • Julka1825 Ekspertka
    Postów: 211 125

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak hsg to na pewno nie w Szpitalu Miejskim na Rycerskiej. Może rzeczywiście Pro Familia a jak nie to Szpital na Lwowskiej. Na Lwowskiej robią to w trybie dwudniowym. Pierwszy dzień różne badania a następnego dnia hsg.

    Starania od 11.2016

    Niedoczynność tarczycy
    Hiperprolaktynemia
    AMH 4,1
    Jeden jajowód niedrożny
    Usunięta torbiel
    Kir AA
    Sierpień 2021 IVF Macierzyństwo Kraków dr P.
    ❄️❄️
    18.10. 2022 r 👶 Iga
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez polecam dr Ulmana. Na wizytę w kwietniu pryw na rejtana czekalam 3 tyg. Tetaz to około miesiąc.
    Chyba mnie też czeka laparo. On coś wspomniał ostatnio a ja chyba będę naciskać żeby to zrobic i wkoncu znaleźć przyczynę braku ciąży.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Anielka82 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucy 2323 ile kosztuje pierwsza wizyta u dr Ulmana? Czytałam ze mocno interesuje się naprotechnologią czy wobec tego stosuje jakies leki u pacjentek? Czy raczej wszystko zostawia w rekach matki natury?

    Sobiemala lubi tę wiadomość

  • Sobiemala Koleżanka
    Postów: 50 40

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka82 tak, przyjmuje tam chyba tylko popołudniami w poniedziałki. Czeka sie około 2-3 tygodnie na wizytę.
    Ja miałam robione sono hsg w Parensie, ale powiedział przeglądając dokumentację ze samo sono jest tylko nikłą poszlaką i mimo że mam wpisane ze oba jajowody są drożne to często dopiero laparo wyłapuje istotę problemu. Też się wzbranialam, ale teraz już cieszę bo to może będzie jakiś kolejny klucz do rozwiązania problemu.

    Starania od 2014 roku.

    1.06.2017 Sono HSG - drożne
    23.06.2017 I IUI :(
    19.07.2017 II IUI :(
    12.08.2017 ||| IUI :(
    M: słabe nasienie

    Ja:
    hashimoto
    AMH 1,51
    06.2018 laparoskopia

    06.2018 Leczenie naprotechnologiczne w Medyku

    15.05.2019 II kreski na teście 😍

    2020 czekam na synka

    Styczeń 2020 - jest mój Skarb 👶
  • Sobiemala Koleżanka
    Postów: 50 40

    Wysłany: 29 maja 2018, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 200 zł. Bardzo dużo suplementuje i zaleca dziesiątki najróżniejszych badań od hormonalnych po np. rezerwy jajników czy niedoborów witamin w organizmie.

    Starania od 2014 roku.

    1.06.2017 Sono HSG - drożne
    23.06.2017 I IUI :(
    19.07.2017 II IUI :(
    12.08.2017 ||| IUI :(
    M: słabe nasienie

    Ja:
    hashimoto
    AMH 1,51
    06.2018 laparoskopia

    06.2018 Leczenie naprotechnologiczne w Medyku

    15.05.2019 II kreski na teście 😍

    2020 czekam na synka

    Styczeń 2020 - jest mój Skarb 👶
  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 30 maja 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z Was zainteresowana jest terminem na pierwszą wizytę do Dr Przybycienia w Tarnowie??

    mam do oddania na sobotę 9 czerwca.

    Anielka82 lubi tę wiadomość

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • Anielka82 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 30 maja 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaiwi ja byłabym zainteresowana wizytą do dr Przybicienia.Probowalam sie umówić ale rejestracja wstrzymana do sierpnia.

  • palyna Autorytet
    Postów: 1295 819

    Wysłany: 30 maja 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anielka82 wrote:
    Cześć dziewczyny.Czytam to forum juz od dłuższego czasu i właśnie zdecydowałam się podzielić z Wami moim problemem oraz poprosić o poradę. Drugi rok staramy się z mężem o dziecko. Przez pierwszy rok bez monitoringu na całkowitym naturalsie. Po roku starań zmieniłam ginekologa który po badaniu zlecił histeroskopię, podczas której usunięto polipa endometrialnego, zrosty, wyczyszczono endometrium oraz poszerzono szyjkę macicy. Dodam również ze miałam problem z tsh(niedoczynność) oraz wysoką prolaktynę. Po histero lekarz prowadził monitoring na którym wychodzilo jajeczkowanie. Na wszelki wypadek brałam zastrzyki Ovitrelle oraz luteine od 19dc.mineli od tej pory pół roku i dalej nic. Poszłam ostatnio do innego gin. który od razu zalecił badanie drożności. Polecił mi Profamilie. Nie orientujecie się jak długo trzeba czekać na ten zabieg w tym szpitalu? Moze wczesniej zarejestrować się do jakiegoś gina w Rzeszowie który wykonuje udrażnianie? Moze jakiegoś sprawdzonego i kompetentnego ginekologa? Z góry dziękuję za odpowiedź i wszystkie Was serdecznie pozdrawiam

    Polecam Dr Ulmana , super lekarz który ma ogromną wiedzę!
    Swoją drogą sugeruje zrobienie badań w kierunku immunologii.
    Jak już będziesz u DR Ulmana poproś o skierowanie na badania przeciwciał , zespołu antyfosfolipidowego , trombofilii itd.

    Anielka82 lubi tę wiadomość

    palyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    czy któraś z Was zainteresowana jest terminem na pierwszą wizytę do Dr Przybycienia w Tarnowie??

    mam do oddania na sobotę 9 czerwca.
    JA Z CHĘCIĄ , REJESTRACJA WSTRZYMANA DO SIERPNIA WYSŁAŁAM ZAPROSZENIE NA PRIV
    W planach miałam że jeżeli się nie uda do sierpnia właśnie u obecnego lekarza to się rejestruję do dr Przybycienia właśnie.

    Edit: Widzę że Anielka mnie wyprzedziła , ale jednak gdyby się rozmyśliła to poproszę :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 15:20

  • Anielka82 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 30 maja 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    JA Z CHĘCIĄ , REJESTRACJA WSTRZYMANA DO SIERPNIA WYSŁAŁAM ZAPROSZENIE NA PRIV
    W planach miałam że jeżeli się nie uda do sierpnia właśnie u obecnego lekarza to się rejestruję do dr Przybycienia właśnie.

    Edit: Widzę że Anielka mnie wyprzedziła , ale jednak gdyby się rozmyśliła to poproszę :*

    Asiek1214 jeżeli czarnaiwi odstąpi mi ten termin to nie ma takiej mocy żebym ja się rozmyśliła. Dzwoniłam do Tarnowa miesiąc temu i również powiedzieli że rejestracja wstrzymana do sierpnia. Wiesz termin wakacyjny, pewnie jakieś urlopy wyjazdy.
    Szkoda że mamy tak po górkę. Ale wierzę mocno ze i dla nas wkońcu zaświeci słońce. Trzymam kciuki za nas i za wszystkie staraczki z Ovu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Anielka82 , coraz więcej osób mówi mi właśnie o dr Przybycieniu , dla mnie wiąże się to z dużymi dojazdami ale czego się nie robi dla fasolka , zwłaszcza po ostatniej stracie chciałabym być w rękach lekarza który ma doświadczenie w tak trudnych przypadkach....niby obecny lekarz też ma całkiem dobry pomysł na nas ale .....ale jest zawsze ale ..np nie zlecił wg badań w kierunki imuunologii, a ja czuje że to musi być to
    Wg to u mnie obecnie albo biochem albo resztka po ovitrelle w pon beta lekko ponad 6 dziś już tylko 3 , odstawiłam duphaston i zobaczymy ...prog w poniedziałek 9,5 więc jak na ciążę też słaby .
    A cały myk polega na tym że bobotesty pokazywały w pon już bladą kreseczkę ;/ dziś jest 14 dni po ovitrelle

  • Anielka82 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek współczuje Ci z całego serca.Moze jednak to nie wina Ovitrelle? Moze faktycznie coś zakiełkowało? U mnie po 10 dniu po Ovitrelle bylo juz czysto. No ale wiadomo co organizm to inna reakcja. Ja jeszcze nigdy nie miałam choćby chwili radości z dwóch kreseczek. Mam nadzieję że to się w końcu zmieni. Czytając to forum napawam sie jeszcze resztką nadziei że moze i w końcu u mnie cos zaskoczy. 36 lat juz minęło a czas płynie nieubłaganie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wierzę w to że w końcu każda z nas doczeka się swojego upragnionego maluszka :) Jeśli faktycznie jest tak jak mówisz to już w takim razie moja druga biochemiczna , czyli na koncie 2 poronienia i 2 biochemy :/
    W sumie w sobotę już robiłam test ale jakiś facelle bodajże z rosmana i był biały , z tym ze testów 2 różnych firm nie ma podobno co porównywać

    Anielka82 lubi tę wiadomość

  • katson Autorytet
    Postów: 486 294

    Wysłany: 30 maja 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    Rozumiem Anielka82 , coraz więcej osób mówi mi właśnie o dr Przybycieniu , dla mnie wiąże się to z dużymi dojazdami ale czego się nie robi dla fasolka , zwłaszcza po ostatniej stracie chciałabym być w rękach lekarza który ma doświadczenie w tak trudnych przypadkach....niby obecny lekarz też ma całkiem dobry pomysł na nas ale .....ale jest zawsze ale ..np nie zlecił wg badań w kierunki imuunologii, a ja czuje że to musi być to
    Wg to u mnie obecnie albo biochem albo resztka po ovitrelle w pon beta lekko ponad 6 dziś już tylko 3 , odstawiłam duphaston i zobaczymy ...prog w poniedziałek 9,5 więc jak na ciążę też słaby .
    A cały myk polega na tym że bobotesty pokazywały w pon już bladą kreseczkę ;/ dziś jest 14 dni po ovitrelle

    Asiek poczekam jeszcze do końca czerwca i jak cos mam wizytę do dr Przybicienia w Tarnowie na sobotę 21.07 do oddania :-) chyba ze Lucy się zdecyduje bo pisałam o tym wcześniej i była chętna :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2018, 19:06

    mhsv9vvjik6eumb7.png

    endometrioza, plamienia, AHM 0,5, FSH 29
    Laparoskopia 02/2015
    Laparoskopia 10/2017, usunięcie ognisk endo, udrożnienie jajowodów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katson , kurczę musiałam przegapić , ale jak coś czekam na info i oczywiście z chęcią skorzystam :)

    katson lubi tę wiadomość

  • Ferdek Ekspertka
    Postów: 123 56

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam juz czesc wynikow i tylko p/c.c.kardiolipinie IgG wyszly mi dodatnie. Norma jest do 20 a ja mam 40. Czy to moze to oznaczac zespol antyfosfolipidowy?

    Ferdek
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferdek wrote:
    Mam juz czesc wynikow i tylko p/c.c.kardiolipinie IgG wyszly mi dodatnie. Norma jest do 20 a ja mam 40. Czy to moze to oznaczac zespol antyfosfolipidowy?

    Ferdus ja sie na tym nie znam niestety...

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • Anielka82 Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnaiwi wrote:
    czy któraś z Was zainteresowana jest terminem na pierwszą wizytę do Dr Przybycienia w Tarnowie??

    mam do oddania na sobotę 9 czerwca.
    Czarnaiwi czy Twoja oferta odstąpienia wizyty do dr Przybicienia jest aktualna? Pisałam do Ciebie ale niestety żadnej informacji...Jeżeli już nieaktualne to muszę szukać innej opcji, a nie ukrywam że bardzo mi zależy na dr Przybicieniu- z wiadomych względow

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2018, 11:14

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ferdek wrote:
    Mam juz czesc wynikow i tylko p/c.c.kardiolipinie IgG wyszly mi dodatnie. Norma jest do 20 a ja mam 40. Czy to moze to oznaczac zespol antyfosfolipidowy?
    Hej Ferdek. Mi tez wyszły te przeciwciala dot zespołu antyfosfolipidowego w podwyższone, były to przeciwciała przeciw beta 2 glikoproteinie w klasie IgM do wartości 50, badania mialam zalecone w październiku. Odbiór wyników mialam 1go grudnia u Paśnika w łodzi i kazał m.in z tego powodu włączyć encorton. Moja historia jest dość skomplikowana ale w tym cyklu się udało i ciągnęłam sterydy do 17tc. W 5 tc powtórzyłam wszystkie przeciwciała dotyczące zespołu antyfosfolipidowego i wyszly juź w normie. Oprocz tegi jestem caly czas na heparynie, mimo tego, ze wszystkie mutacje mam wykluczone, ale wlasnie w zwiazku z tym APSem mam brać.

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • olcia77 Autorytet
    Postów: 510 312

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WItajcie dziewczyny. Widze ze duzo piszecie o dr Ulmanie. Polecacie? Jestem po poronieniu. Mam problemy hormonalne i problem z owulacja. Czy doktor prowadzi monitoring? Szukam kogos kto sie mna zajmie i podejdzie powaznie do sprawy i nie oleje sytuacji i wynikow badan. Pozdrawiam was

    niedoczynnosc tarczycy

    4.04.2018- [*] moj aniolek 5 tydz.

    28.03.2019- Kordian❤️
    10.05.2021- Dawid❤️
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ