X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 23 września 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ranny test tez dwie kreseczki jedna bladziutka. Dzwonilam do gin bo betę zrobię dopiero w poniedziałek każą dalej brac kwas dupka i asmag 3x2, bo mam bole brzucha przypominające zbliżający sie okres. Teraz boje się żeby ciąża się prawdziwo rizwijala bo wcześnie puste jajo a potem obumarła ciąża. Mam tylko nadzieje ze przy iui oddzielili dobrze te zle od dobrych plemników

    Bikini31, annana88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 trzymam kciuki !! ja mialam w piatek tez slaba druka kreske na tescie, zrobilam bete wyszla ciaza, ale niestety beta po 48 nie urosla prawie nic... i mam czekac. Głowa do góry !!

    D_basiula lubi tę wiadomość

  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 23 września 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    ciekawa87 trzymam kciuki !! ja mialam w piatek tez slaba druka kreske na tescie, zrobilam bete wyszla ciaza, ale niestety beta po 48 nie urosla prawie nic... i mam czekac. Głowa do góry !!
    Trzymam kciuki za obydwie. Oby ciąże rozwijały się dobrze!!!

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D_basiula wrote:
    Trzymam kciuki za obydwie. Oby ciąże rozwijały się dobrze!!!


    dziekuje D_basiula, ale ja stracilam nadzieje, na usg nie bylo wczoraj nic widac a ja dostalam krwawienia, bole brzucha :( W poniedzialek mam wizyte, moze bedzie juz cos wiadomo.

  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 23 września 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Teraz wyjdzie, że się nie znam, ale w jakim celu przepisano Ci letrozol? Z tego co czytam w ulotce tego leku, to on jest stosowany przy leczeniu raka piersi, a chyba głownie chodzi o zmniejszenie ilości estrogenów. Osobiście uważam, że jeśli przerwiesz stosowanie to estrogeny skoczą do góry, a teraz utrzymują się na stałym poziomie. I wtedy kolejny cykl byś miała stracony przez za wysoki poziom estrogenów.
    A serduszkowanie jest zabronione, żeby przypadkiem przy zabiegu nie usunąć bardzo wczesnej ciąży.

    Chyba, że jest całkiem inaczej, to poprawcie mnie bo jestem ciekawa :)

    Wydaje mi się, że kazała brać letrozol aby zobaczyć podczas laparoskopi jaki jest wzrost pęcherzyka, i ona chce zdążyć przed owulacja ale nie wiem czy jej sie to uda. Bo w poprzednim cyklu owulację miałam w 13dc. A teraz w 12dc będę miała laparoskopię, a co do leku to on ma działanie wzrost pęcherzyków i nie upośledzenie błony.

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 23 września 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja słyszałam o Pani dr Homa. Przyjmuje w Głogowie i w Rzeszowie prywatnie. Dziś dzwoniłam ale zapisy do niej są 3 paziernika. MYale się do niej wybrać.

    Ja chodzę i jestem zadowolona, poleciłam też Janess i z tego co pisała to dr Homa pozytywne wrażenie wywarła. Ja jestem u niej dopiero/aż 4 miesiąc i już dostałam skierowanie na laparoskopię.

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 23 września 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    Dziewczyny wyjasnijcie mi jak dziala Duphaston. Mam go brac 10 dni. Potem zrobic test. Jak bedzie negatywny to przerwac branie. Tylko ze wg mojego kalendarza mam dostac @ po 8 dniach. Czy Duphaston zatrzyma @? A czy nawet jak przyjdzie @ to tez robic test?

    Kochana ja biorę luteinę, i @ miałam dostać w 28dc :) i tak dostałam mimo że miałam już ostatni dzień luteiny :) a że duphaston ma podobne działanie więc myslę, że mniej więcej powinnaś tak dostać @ +/- 1 dzień

    lipa lubi tę wiadomość

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BezchmurneNiebo wrote:
    Ja chodzę i jestem zadowolona, poleciłam też Janess i z tego co pisała to dr Homa pozytywne wrażenie wywarła. Ja jestem u niej dopiero/aż 4 miesiąc i już dostałam skierowanie na laparoskopię.


    Dziękuje. W takim razie już wiem do kogo iść i kto może mi pomóc.
    Tyle dobrych opini o niej.

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 23 września 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BezchmurneNiebo wrote:
    Ja chodzę i jestem zadowolona, poleciłam też Janess i z tego co pisała to dr Homa pozytywne wrażenie wywarła. Ja jestem u niej dopiero/aż 4 miesiąc i już dostałam skierowanie na laparoskopię.

    Dziewczynki a macie jakiś namiar na dr Home, nr telefonu czy coś? Gdzie w Rzeszowie przyjmuje oprócz oczywiście Parensa? przyjmuje gdzies na NFZ?

    Ciekawa trzymam mocno kciuki! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i za parę dni nam tu się pochwalisz wysoką betą :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Głogowie Mlp przyjmuje na Nfz. Tam właśnie się wybieram. Wpisz sobie Homed Głogów Mlp.

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 23 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    W Głogowie Mlp przyjmuje na Nfz. Tam właśnie się wybieram. Wpisz sobie Homed Głogów Mlp.


    o to spoko, tam mam taką samą odległość jak do Rzeszowa :) a w jakie dni przyjmuje? pewnie tylko raz w tygodniu? dzięki Sylwia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem nic bo też dopiero chce się do niej dostać ale jest u nich z tego co się dowiedziałam jak dzwoniłam tak że pierwszego dnia każdego miesiąca teraz wypadnie 3 październik są tylko zapisy od 7 30 pierwszeństwo osobiście jak się zgłaszasz masz i rejestrują na listopad. Tak to zrozumialam. .. mówiła Pani żeby od razu ranu dzwonić bo czasem po 2 h wszystko już jest zajęte. .. zobaczymy jak to będzie 3go ja chyba pojadę tam o 7 osobiście

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 września 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym. ...u mnie sytuacja już jest chyba zakończona poniekąd. ..zrovilam dziś kolejna bete.
    Poniedziałek 215
    Środa 280
    Piątek 162


  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 24 września 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess wrote:
    No to jaki jest sens robienia bety jak juz dostane@? :)
    no to jak juz dostaniesz @, to nie robisz bety ;-)

    Janess lubi tę wiadomość

    age.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 września 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedziałek idę na betę tylko potwierdzić bo dzisiejszy test z porannego moczu również pozytywny. Potem do lekarza tylko zastanawiam się czy zaraz iść czy odczekać z tydzień?

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 24 września 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa nawet dwa tygodnie. Tak pezynajmniej zalecaja przy ivf. Dwa tygodnie po pozytywnej becie. Wczesniej nic nie widac.
    Tylko idz w poniedzialek i srode na bete, zobaczysz czy prawidlowo przyrasta.

    age.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 24 września 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam wczoraj na wizycie. 13 dzien cyklu, a o owulacji nic nie slychac ani widac. Prolaktyna podwyzszona, chcial mi przepisac bromergon czy jakos tak ale najpierw nam powtorzyc badanie i przyjsc w piatek. Dzis zaczelam brac luteine, bedziemy skracac cykle...

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 24 września 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaT wrote:
    Dziewczynki a macie jakiś namiar na dr Home, nr telefonu czy coś? Gdzie w Rzeszowie przyjmuje oprócz oczywiście Parensa? przyjmuje gdzies na NFZ?

    Ciekawa trzymam mocno kciuki! Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i za parę dni nam tu się pochwalisz wysoką betą :)

    Ania z tego co wiem na NFZ przyjmuje tylko w Głogowie. Numer mam prywatny, ale nie wiem czy mogę go udostępniać. Przedzwoń sobie na rejestrację na jej gabinet prywatny. Może poda, ale przyjmuje tylko w poniedziałki i czwartki :)

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • BezchmurneNiebo Autorytet
    Postów: 1202 260

    Wysłany: 24 września 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa - wierzę że Ci się udało. Ale nie będę jeszcze gratulować. Poczekam do wysokiej bety by nie zapeszyć. Ja mam juz 3 dzień @. Mega bolesna i obfita. Miałam brać od 2 dc letrozol, ale stwierdziłam że wezmę od 4dc a estrofem wezmę 7dc. Mam nadzieję że sobie nie zaszkodzę tym, ale chciałabym wydłużyć sobie "owulację" w sensie takim żebym nie miała np w 12dc tylko ok 14-15dc. Bo niestety w 12dc idę na laparoskopię i do tego czasu nie możemy serduszkować. Mam nadzieję że mimo wszystko cykl nie będzie stracony :/

    145068ba89.png
    * ANA - ujemne
    * Przeciwciała kardiolipinowe - negatywne
    * Nieprawidłowa mutacja MTHFR
    * Nieprawidłowy czynnik V Leiden
    * TSH -3.05
    *Homocysteina -6.2
    * AntyTG i antyTPO w normie
    * 4.05.20 poronienie 4t4d ;(
    * 20.06.18-laparo
    * 24.03.18 poronienie 6t ;(
    * nasienie po zabiegu ok
    * 08.2017-I IVF :(
    * kariotypy ok
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 września 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj naszło nas na delikatny sex a teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiliśmy?

    Bikini31 lubi tę wiadomość

‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ