X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 22 września 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko ja od dłuższego czasu przestałam mówić męzowi co teraz robię do jakiego gina idę itd. nie chcę tworzyć w domu aury horroru pt. "niepłodność"....

    mój dołek teraz przybiera na sile bo minie rok od mojego szczesliwego cyklu, a ja stoje w miejscu

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny ! Dolączam do Was. Tez jestem z Rzeszowa ! Mam pytanie czy dr Homa przyjmuje tylko prywatnie ??
    W sobote zobaczylam dwie kreseczki <3 w pon beta 215 wczoraj po 48h 280, krwawienie bole brzuch a na rycerskiej mnie zlano... dzis "pani doktor" kazala czekac bo to prawdopodobnie ciaza biochemiczna " o ile w ogole jakas jest " ....

    4 lata temu Ciaza pozamaciczna zakonczona laparoskopia w 5 tc [*]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam w tamtej ciazy na rycerskiej, od razu mnie przyjeli dlatego pierwsze co to pojechalam tam, ale zostalam wysmiana z czym ja przychodze? przeciez to 5 tc wiec co ja chce zobaczyc ? Moja ciaza jest urojona albo co najwyzej biochemiczna...
    Myslalam, ze w Profamili przyjmuja jedynie kobiety ktore maja tam lekarzy swoich i wizyty, dopiero kolezanka powiedziala ze tam sie w takich sprawach jezdzi, ddzis bylam u lekarki kazala poczekac bo nie widac pecherzyka.

  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 22 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Czesc dziewczyny ! Dolączam do Was. Tez jestem z Rzeszowa ! Mam pytanie czy dr Homa przyjmuje tylko prywatnie ??
    W sobote zobaczylam dwie kreseczki <3 w pon beta 215 wczoraj po 48h 280, krwawienie bole brzuch a na rycerskiej mnie zlano... dzis "pani doktor" kazala czekac bo to prawdopodobnie ciaza biochemiczna " o ile w ogole jakas jest " ....

    4 lata temu Ciaza pozamaciczna zakonczona laparoskopia w 5 tc [*]
    Witam, ciąża biochemiczna jest, ja miałam taką, miałam dwie kreski, beta wskazywała ze jestem w ciazy a na drogi dzien krwawiłam, no poprostu dostałam okres, pojechałam w te pendy na sor, no i okazało się że miałam poronienie biochemiczne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margerit@ wrote:
    Witam, ciąża biochemiczna jest, ja miałam taką, miałam dwie kreski, beta wskazywała ze jestem w ciazy a na drogi dzien krwawiłam, no poprostu dostałam okres, pojechałam w te pendy na sor, no i okazało się że miałam poronienie biochemiczne


    Mi nie powiedzieli ze na pewno to to , nie widać pęcherzyka a enometrium trochę powiększone? Więc czekać czy faktycznie ciąża biochemiczna czy pozamaciczna i że mogę leżeć w szpitalu i czekać aż pęcherzyk się pojawi lub nie. W pponiedziałek mam zrobić badanie beta jeszcze raz

  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 22 września 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Mi nie powiedzieli ze na pewno to to , nie widać pęcherzyka a enometrium trochę powiększone? Więc czekać czy faktycznie ciąża biochemiczna czy pozamaciczna i że mogę leżeć w szpitalu i czekać aż pęcherzyk się pojawi lub nie. W pponiedziałek mam zrobić badanie beta jeszcze raz
    a rozumiem, bo ja gdy mialam zrobione usg to widzialam ze ten pecherzyk juz wedruje ku wyjsciu,hmm zrob jeszcze raz bete i zobaczysz, a w dalszym ciagu krwawisz?czy cos nie doczytalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margerit@ wrote:
    a rozumiem, bo ja gdy mialam zrobione usg to widzialam ze ten pecherzyk juz wedruje ku wyjsciu,hmm zrob jeszcze raz bete i zobaczysz, a w dalszym ciagu krwawisz?czy cos nie doczytalam

    No u mnie niestety nie widać nic.. krwawie mniej niz wczoraj ale nadal, nie jest to już brązowe plamienie tylko normalna krew jak przy okresie. ..przepraszam za tak dokładny opis...
    Brzuch mam jakiś taki obolały twardy nabrzmialy.

  • Bikini31 Ekspertka
    Postów: 202 81

    Wysłany: 22 września 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też przeszłam przez ciążę biochemiczną... Test pozytywny, beta ok 50 a na następny dzień krwawienie... Potem wizyta w Parens i dr potwierdził moje przypuszczenia ...

    05.2013 rok pierwsze poronienie :(
    10.2015 HSG, jajniki drożne
    02.2016 rok ciąża biochemiczna
    I IUI 28.09.2016 :(
    II IUI 31.10.2016 :(
    starania od 2012 roku, PCOS, Hashimoto
    dalej czekamy...
  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 22 września 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny do którego gina chodzicie tez jestem z rzeszowa obecny twierdzi ze niby konkretnej przyczyny braku ciazy nie ma i nie wiem co dalej robic proponuje inseminacje
    owulacje mam ale potem pojawiaja sie plamienia krwawienia maz ma troche słabe nasienie ale plemniki są

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bikini31 wrote:
    Też przeszłam przez ciążę biochemiczną... Test pozytywny, beta ok 50 a na następny dzień krwawienie... Potem wizyta w Parens i dr potwierdził moje przypuszczenia ...

    Nie wiem czy ja to mam czy nie...nie widać nic trzeba czekać ale dol brzucha mnie boli plus krwawienie lekkie... pęcherzyka na usg nie było widać a w poniedziałek mam powtórzyć bete

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek475 wrote:
    dziewczyny do którego gina chodzicie tez jestem z rzeszowa obecny twierdzi ze niby konkretnej przyczyny braku ciazy nie ma i nie wiem co dalej robic proponuje inseminacje
    owulacje mam ale potem pojawiaja sie plamienia krwawienia maz ma troche słabe nasienie ale plemniki są


    Ja słyszałam o Pani dr Homa. Przyjmuje w Głogowie i w Rzeszowie prywatnie. Dziś dzwoniłam ale zapisy do niej są 3 paziernika. MYale się do niej wybrać.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 22 września 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro miałam robic test bo właśnie jutro będzie dwa tygodnie od iui. Zrobiłam dzisiaj z mysla ze się nie udalo bo brzuch pobolewa jak na @ a tu dwie kreseczki z tym ze jedna bardzo bladziutka. Co myślicie? Jest możliwość żeby ten wynik byl po duphaston?

    lipa, Bikini31 lubią tę wiadomość

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 23 września 2016, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Jutro miałam robic test bo właśnie jutro będzie dwa tygodnie od iui. Zrobiłam dzisiaj z mysla ze się nie udalo bo brzuch pobolewa jak na @ a tu dwie kreseczki z tym ze jedna bardzo bladziutka. Co myślicie? Jest możliwość żeby ten wynik byl po duphaston?

    Duphaston to progesteron. Testy wykrywaja HCG w moczu.
    Dziewczyno, lec na bete, najprawdopodobniej sie udalo :-)

    Bikini31, D_basiula lubią tę wiadomość

    age.png
  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 23 września 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    No u mnie niestety nie widać nic.. krwawie mniej niz wczoraj ale nadal, nie jest to już brązowe plamienie tylko normalna krew jak przy okresie. ..przepraszam za tak dokładny opis...
    Brzuch mam jakiś taki obolały twardy nabrzmialy.
    Kurcze ten brzuch wydaje mi się niepokojący, ja normalnie dostałam okres, juz kurcze nie pamietam jak to z brzuchem wtedy u mnie było , który dzien krwawisz? moze wybierz sie w poniedzialek do lekarza, tzn powinnas, chyba ze bedziesz miała mozliwosc szybciej

  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 23 września 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Ja słyszałam o Pani dr Homa. Przyjmuje w Głogowie i w Rzeszowie prywatnie. Dziś dzwoniłam ale zapisy do niej są 3 paziernika. MYale się do niej wybrać.
    Mnie prowadziłam dr Homa, jestem bardzo z niej zadowolona, tzn najbardziej z tego ze mi wszystko tłumaczyła, uspokajała i widziałam, ze wie co robic

  • margerit@ Przyjaciółka
    Postów: 162 38

    Wysłany: 23 września 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipa wrote:
    Duphaston to progesteron. Testy wykrywaja HCG w moczu.
    Dziewczyno, lec na bete, najprawdopodobniej sie udalo :-)
    Gdzies słyszałam, ze dłuższe branie duphastonu moze zaburzyć testy ciażowe , ale najbardziej wiarygodna bedzie oczywiscie beta:-)

  • Bikini31 Ekspertka
    Postów: 202 81

    Wysłany: 23 września 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wrote:
    Jutro miałam robic test bo właśnie jutro będzie dwa tygodnie od iui. Zrobiłam dzisiaj z mysla ze się nie udalo bo brzuch pobolewa jak na @ a tu dwie kreseczki z tym ze jedna bardzo bladziutka. Co myślicie? Jest możliwość żeby ten wynik byl po duphaston?

    Szybko na test z krwi!!!!
    Wynik nie powinien być zaburzony po podaniu zastrzyku bo za długi termin, dla mnie to ciąża!!!!!!!!!!!!! <3

    05.2013 rok pierwsze poronienie :(
    10.2015 HSG, jajniki drożne
    02.2016 rok ciąża biochemiczna
    I IUI 28.09.2016 :(
    II IUI 31.10.2016 :(
    starania od 2012 roku, PCOS, Hashimoto
    dalej czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margerit@ wrote:
    Kurcze ten brzuch wydaje mi się niepokojący, ja normalnie dostałam okres, juz kurcze nie pamietam jak to z brzuchem wtedy u mnie było , który dzien krwawisz? moze wybierz sie w poniedzialek do lekarza, tzn powinnas, chyba ze bedziesz miała mozliwosc szybciej

    W poniedzialek wybieram sie do lekarza, wlasnie ustalilam wizyte, chyba ze bede sie bardzo zle czula to pojade wczesniej... krwawie 3 dzien.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 10:26

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 23 września 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margerit@ wrote:
    Gdzies słyszałam, ze dłuższe branie duphastonu moze zaburzyć testy ciażowe , ale najbardziej wiarygodna bedzie oczywiscie beta:-)

    Nie ma takiej opcji. Duphaston to progesteron. Hormon, ktory co miesiac jest produkowany przez nasz organizm po owulacji. Nie ma zadnego wplywu na wynik testu ciazowego. Testy wykrywaja tylko hcg - hormon produkowany tylko i wylacznie w ciazy. Ovitrelle moglby zafalszowac wynik, ale skoro jest dwa tygodnie po iui, to rozumiem, ze 15-16 dni po zastrzyku. Wiec to tez nie to.

    ciekawa czekam na wynik!

    Bikini31 lubi tę wiadomość

    age.png
  • D_basiula Autorytet
    Postów: 720 673

    Wysłany: 23 września 2016, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa87 czekamy na wieści :) zrobiłaś bete?
    ?

    l22nbd3m323q83y0.png

    Aniolek [*] czerwiec 2017

    Zaczynamy od nowa! Udało się w 2cpp.
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ