Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Staraczki i mamusie z Rzeszowa
Odpowiedz

Staraczki i mamusie z Rzeszowa

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki trzymajcie jutro kciuka o 11 ... ide na Sono HSG :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Dziewczynki trzymajcie jutro kciuka o 11 ... ide na Sono HSG :(
    Będę trzymać mocno :) Nic się nie bój napewno będzie wszystko ok :) notabene 91 z nicka to twój rok urodzenia ? Czyżby jesteśmy z jednego rocznika ? :)

    sylwias lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje ! :*

    Tak dokladnie 91 to rok urodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jesteśmy rownolatkami :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiek1214 wrote:
    No to jesteśmy rownolatkami :)

    Super ! :)
    Stres coraz wiekszy :O

  • sylwias Autorytet
    Postów: 428 178

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się jak dinozaur...rocznik 85.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2017, 14:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwias wrote:
    Czuje się jak dinozaur...rocznik 85.
    Jaki dinozaur no coś ty :) ....mąż mój 79 więc średnia naszej pary odrazu szybuje w górę :)
    Syllwia 91 naprawdę nie stresuj się , kilka chwil i nawet nie zauważysz że już po wszystkim :)

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwias wrote:
    Czuje się jak dinozaur...rocznik 85.

    Spoko spoko Ja tez dinozaur 86 :)

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86 rządzi :-P

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syllwia91 wrote:
    Dziewczynki trzymajcie jutro kciuka o 11 ... ide na Sono HSG :(

    I jak po badaniu ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem ! No malo przyjemne badanie, uczucie tego rozpierania to masakra... powiedzialam do nich ze mam uczucie jakbym miala zaraz....... i mnie uspokajaly ze to tylko takie uczucie ze nic sie nie dzieje ale mimo wszystko nie wiedzialam co sie dzieje. Trwalo to chwile bo nie mam lewego jajowodu no i ogolnie panikowalam strasznie, strasznie sie spinalam co im nie pomagalo a potem tak jakbym na chwile chyba odleciala i nagle uslyszalam ze jest dobrze, ale trzeba przepchac jajowod bo powoli leci ? dokladnie nie wiem co mowila pani dr bo bylam cala spocona, machałam rekami ale jak to powiedziala to byl bol straszny az zakrzyczalam i od razu po tym koniec zabiegu , jajowod drozny ! To najwazniejsze ! Pani dr wyznaczyla termin kolejnej wizyty i wtedy zaczynamy stymulacje ? ja oczywiscie nie wiem jak to wyglada dlatego jak wrocilam do domu zobaczylam w kalendarzyku ze pprzeciez wtedy mam miec okres no i zadzwonilam do poloznej zapytac ze chyba pani dr zle popatrzyla... haha ! Nie wiedzialam ze wtedy mozna miec okres rozpoczynajac ta stymulacje ! Ogolnie jak wyszlam z gabinetu maz zapytal czy w ogole mialam badanie bo nie dosc ze bylam tam chwile w samej przychodzni 20 minut to chyba biedulek myslal ze nie wyjde o wlasnych silach, po badaniu nie bolalo mnie nic oprocz ramienia ktore chyba przez to wymahiwanie rekami naciagnelam haha ale teraz jak wzielam sie w domu za sprzatanie to dostalam takiej jakby kolki, nie wiem jak to opisac wiec zamierzam juz nic nie robic dzisiaj. Mam malutkie plamienie dopiero w sumie tez teraz dostalam, no ale ogolnie jestem pocieszona ze tak to poszlo , samego badania nie pamietam dokladnie tzn nie sluchalam o czym Pani dr rozmawiala z polozna bo oblaly mnie poty i patrzylam na sufit byleby nie tam , wazne ze wynik jest dobry, a po lewej stronie mam duzo zrostow ktore bola nawet przy zwyklym usg ale Pani dr powiedziala ze nia ma sensu ich ruszac bo lewa strona i tak nie jest juz potrzebna i jej nie ma...
    Aleee sie spisalam dziewczynki wybaczcie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2017, 17:30

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak dobrze że ja będę mieć hsg i histeroskowie pod ogólnym znieczuleniu.
    Sylwia super że badanie wyszło dobrze ; )

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam było minęło grunt że drożny , to najważniejsze !!! Teraz tylko działać :)
    Jak dobrze pójdzie to może wszystkie w tym roku już się wypiszemy ze staraczek :D
    Jakieś takie pozytywne nastawienie mnie ogarnęło przy piątkowym wieczorze ...zwłaszcza że właśnie mąż potwierdził że dostanie urlop na tydzień w lutym więc wszystko idzie po naszej myśli :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie było minęło! Jest przetkany! ja właśnie przy oddychaniu mam taki ból ale pewnie jutro już przejdzie . Teraz muszę znaleźć jakas pracę może szczęście się utrzyma i z tym też się uda...

  • sylwias Autorytet
    Postów: 428 178

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Janess testujesz dzisiaj?

    Janess lubi tę wiadomość

  • sylwias Autorytet
    Postów: 428 178

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 0,6 ;(

  • sylwias Autorytet
    Postów: 428 178

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Profamilii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głowa do góry dziewczyny !

    Janess przechodzi powoli i już coraz mniej ja czuję.

    Janess, sylwias lubią tę wiadomość

  • lipa Autorytet
    Postów: 3248 2870

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro mi. Ale byle do przodu, byle do celu. Jakie plany teraz?

    sylwias lubi tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipa a Ty jak się czujesz ?

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ