X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starania o dziecko, z PCOS, niedoczynność tarczycy..
Odpowiedz

Starania o dziecko, z PCOS, niedoczynność tarczycy..

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 00:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunette wrote:
    hej i ja się dołączam, walczę o dziecko już 4 lata, czeka mnie inseminacja, jeśli to nie pomoże - invitro, chociaż nie wiem czy będzie mnie na to stać :(




    To jest straszne jak kobieta nie może zajść w ciążę.. stara się.. tyle stresu.. kochana może jednak jeszcze się uda? :)

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Hej kochane ja mam niedoczynność i hashi, pcos wykluczone przez 3 lekarzy, 4 aniolki w niebie i słabe nasienie u meza:/ tak ze jest bombowo :(


    wierze że się uda Kochana ! <3 po to tutaj jesteśmy żeby się wspierać <3

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja w tym cyklu zamiast 10 dni luteine, to wzielam tylko 8 dni - myslicie, ze @ przyjdzie do mnie na czas czy z opoznieniem, miala juz ktoras tak kiedys?

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna255 wrote:
    dziewczyny ja w tym cyklu zamiast 10 dni luteine, to wzielam tylko 8 dni - myslicie, ze @ przyjdzie do mnie na czas czy z opoznieniem, miala juz ktoras tak kiedys?

    Tez tak wzięłam raz i dostałam po 6 dniach okres ;)

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Myszusia - to cierpliwie czekam na @ :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:50

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa kochana nie czekajcie z badaniem nasienia, my czekalismy 12 cykli bo tak nam zalecil moj gin ze 12 cykli to czas dla natury i co dla nas to zmarnowany czas:( maz poszedl w 13 cyklu i dramat:( wogule lekarze sie dziwią jak to mozliwe ze byly ciaze przy takim nasieniu no ale były.. i najprawdopodobniej moja tarczyca i hashimoto skutecznie sie ich pozbywało:((o niedoczynnosci i hashi dowiedziałam sie w pazdzerniku w 15 cs)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 grudnia 2014, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 00:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi po pierwszej biochemicznej tez się cykle rozjechaly i wtedy dostałam pierwszy cykl z clo na naprawę jak to gin stwierdził.

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja myślę, że powinnaś powiedzieć lekarzowi o swoich "obawach" z miesiączką i on powinien na to coś zaradzić. Słyszałam od dziewczyn i lekarza, że Dong Quai reguluje miesiączki i pojawia się owulacja. Ja niestety nie jestem na etapie "Dostać @) jeszcze troszkę mi zostało, ale np, mogę go już polecić w 99%, bo od wczoraj mam śluz płodny (11dc a zawsze owulkę mam gdzieś 18-21dc) więc w szoku jestem że to tak wcześnie i nie mogę się przystosować :D Może też spróbuj cykl z dongiem?

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brunette- nic się nie martw! Jeszcze może będzie ten mały "CUD" ;) Mocno kciukam <3

    ❤❤
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:50

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa no tak jak mówisz troszkę tego jest, ale dobrze, że zaczniesz leczenie teraz i już będziesz coś wiedziała. A o dziecko teraz możesz się starać ?

    ❤❤
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:50

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dobrej myśli :) Zawsze w najmniej oczekiwanym momencie pojawia się dzidzi ;) Dobrze, że na TSH bierzesz leki, bo dla starających się norma to do 2. Będę trzymać kciuki za Ciebie ;) Myślę, czy zrobić teraz test owulacyjny.. nie będzie za wcześnie? (chodzi mi o godz) bo najlepiej robić wieczorem..

    ❤❤
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie, moja szyjka jest nisko, otwarta, miękka. To znaczy że zaczynają się dni płodne ? Ja już sama głupieje, bo zaczęłam w tym cyklu brać Donga. Zawsze owulacje miałam w 18-21dc a teraz mam 12dc i już śluz płodny :) Aż w szoku jestem :D Oczywiście pozytywnie ;) I dodam jeszcze że test owulacyjny prawie pozytywny. Pewnie jutro lub pojutrze będą dni płodne? a kiedy odstawić donga? nie można brać go np 3 dni po owulacji?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 grudnia 2014, 13:57

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana ja donga odstawiłam w dzień pozytywnego testu owu. Tzn w tym dniu jeszcze wzięłam :)

  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Kochana ja donga odstawiłam w dzień pozytywnego testu owu. Tzn w tym dniu jeszcze wzięłam :)

    Aha bo ja mam nieregularne miesiączki i przeważnie owulację mam 18-21dc a dziś jest 12dc a ja mam śluz płodny. Zastanawia mnie to czy to owulacja i dong zadziałał czy co? :)

    ❤❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2014, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myszusia wrote:
    Aha bo ja mam nieregularne miesiączki i przeważnie owulację mam 18-21dc a dziś jest 12dc a ja mam śluz płodny. Zastanawia mnie to czy to owulacja i dong zadziałał czy co? :)
    ja nie mam sluzu plodnego u mnie owulacje zwiastuje obnizajaca sie temp, test owul pozytywny i bol owulacyjny

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ