X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Starania o dziecko, z PCOS, niedoczynność tarczycy..
Odpowiedz

Starania o dziecko, z PCOS, niedoczynność tarczycy..

Oceń ten wątek:
  • Myszusia Autorytet
    Postów: 488 241

    Wysłany: 28 stycznia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 No to oby profesor Ci pomógł i wyjaśnił wszystko. Będę trzymać kciuki! <3

    nonka trzymam w takim razie kciuki! <3 Przecież kiedyś w końcu musimy zaciążyć :)

    ❤❤
  • nonka Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety, ostatni cykl (6) z clostylbegytem również okazał się bezskuteczny. Przed miesiączką P.dr stwierdziła, torbiel na lewym jajniku 3,5 x 2,5 cm, wiec nie tak wielka, brałam duphaston, więc mogła się wchłonąć, a mogła urosnąć i myśle, że jest to drugie, bo boli mnie podbrzurze. Niestety nie ma żadnego lekarza w tym tygodniu, a ja się martwię. Miesiączka przyszła b. obficie, choć dziwnie bo przez 5 dni przed @ miałam plamienie, potem 4 dni miesiączki (czwarty dzień był już taki na siłę), później dwa dni plamienia...

  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 14 lutego 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nonka ja też na clo miałam i torbiel z niepękniętego pęcherzyka (wchłonęła się w czasie okresu bez wspomagania dupkiem), co do plamień to również je miałam na cyklach z clo- ale mi doraźnie pomógł duphastan. Głowa do góry!

    f2w3rjjgkoi890wn.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ