X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Stymulacja letrozolem
Odpowiedz

Stymulacja letrozolem

Oceń ten wątek:
  • Gucik Ekspertka
    Postów: 139 56

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdaFrrr wrote:
    Hej. Powracając do tematu oksytocyny to mialam podana w trakcie porodu bo po 5 godzinach skurcze osłabły a ja też bylam wyczerpana. Czy większy bol? Tak,znacznie ale to niestety konieczne wiec co zrobić.. da się przeżyć. U mnie jak zwykle przejścia. Przez 3 tyg w koncu nie płaciłam a wczoraj o 2 w nocy wstałam do toalety a tam pelno świeżej krwi. Do rana krwawiłam mniej. Pojechalismy na izbę ale kazali mi wrocic ok 12.30 jak gabinet na USG będzie wolny bo przecież mnie nic nie boli.. myślałam że zwariuje.. w końcu ok 13 się dostałam do lekarza.. okazało się że z dzidzia wszystko ok(11 tydzien) a mi zrobil się kolejny krwiak z nienacka który pękł.. wczorajszy dzień to jakaś masakra.. obstawili mnie lekami i mam lezec. Bylam wieczorem u swojego prywatnego gin i sprawdził wszystko dokładnie,napatrzylam się na dzidzie która szalała jak małpka w cyrku.. Machala rączkami nóżkami kręciła piruety.. najgorsze że nie wiedzą skad się te krwiaki biorą wiec przed nami ciężkie mc.. w 1 ciąży mialam cos takiego jak domowy detektor tetna płodu. Jak go nie odnajdę to chyba kupię nowy bo nie wyobrażam sobie znowu czekać 13 godzin zeby dowiedzieć się czy dziecko żyje


    Aga - nie , dziekuje:-)(my)^^
    Jestes bohaterka! Gratuluje slodkiej Kornelci!

    Magdo trzymam kciuki, nfz naprawde zaskakuje i zrobi cos na czas i tak jak trzeba, niestety takie sytuacje jak Twoja musiala byc okropna, przyjaciolka miala tez detektor tetna i bardzo poleca o 100%spokojniejsza byla:-) mysle ze w tych dziwnych czasach to wynalazek na miare złota

    Poczatek starań grudzień/styczeń 2021
    -brak swoich owulacji
    -nieregularny okres
    -Stosunek lh do fsh 2.8
    1 stymuacja clo 2x1 5-9d.c.
    Efekt: 7 pecherzykow po 8cm. Torbiele. Duphaston przepisany na caly miesiąc.
    2 stymulacja marzec 2021 zmniejszoną dawką
    2 pecherzyki owu byla dzieki ovitrelle, endometrium kiepskie.
    Brak kropka:(
    3 stymulacja
    Sierpień 2021
    1x stymulacja lamette ze zmniejszona dawką, plus estrofem, pecherzykow brak i endometrium tragedia.
    Kolejna stymulacja 3x1 lamette + estrofem Pecherzyki nie porosly i endometrium 4mm.
    Stymulacja wrzesień 2021: cyclo-progynova biale tabletki tylko, na endometrium, zaniast estrofem,+porzyn włochaty tabl.+ clostybegyt 6-10d.c. + ovitrelle 1amp.+duphsaton (pecherzyk peknal sam bez ovitrelle chyba dzięki porzynowi, endo 12 mm 🤩dzięki mensil, ale ciazy brak..)
    -walczymy dalej:
    Październik 21
    clo+1amp. ovitrelle
    Pecherzyk urósł dopiero po 25 d.c. , kolejny cykl- walka z torbielem.
    12.01.2022 - hsg
    02.2022 2 pecherzyki
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga super ze jestescie w domu. Slowa otuchy nieocenione.

    Magda niezla nerwowke Ci zafundowali. Ciezkie chwile przed Toba ale bedzie napewno oki. Trzymam mocno za Twoja dziecine kciuki.

    Gucik a Ty na jakim etapie cyklu jestes teraz?

    Loko
  • Gucik Ekspertka
    Postów: 139 56

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko wrote:
    Aga super ze jestescie w domu. Slowa otuchy nieocenione.

    Magda niezla nerwowke Ci zafundowali. Ciezkie chwile przed Toba ale bedzie napewno oki. Trzymam mocno za Twoja dziecine kciuki.

    Gucik a Ty na jakim etapie cyklu jestes teraz?


    Ogólnie mialam miec hsg w grudniu. Pojechalam do Poznania na 7.00 na ul Polnej bylam czekalam 1h na mrozie az bedzie moja kolej wykonania testu covid- wyszedl negatywny, wpuszczono mnie na izbę przyjec, znow z3h czekalam. Wreszcie dotarlam do oddzialu ginekologiczno polozniczego:) i zrobiono mi wywiad lekarski, kazano mi zaaplikować wenflon. I oczekiwac na wywolanie. I tak czekalam ok 2h w poczekalni po czym dzwoni do mnie jakis numer, okazuje sie ze to moja Pani dr i powiedziała ze radiolog dzis chory nie pezyszedl do pracy i zabieg sie nie odbedzie i moge przyjsc do niej u nas w miescie to juz wyda drugie skierowanie. Zamurowalo mnie powiedzialam ze dobrze. Za godzinę dzowni, ze wystawia mi elekrtoniczne skierowanie na oddzial i nie musze przychodzic ale terminowo musze sie dopasowac albo 5 albo 12.01 bo potem ma urlop, wiec musze sobie miesiaczke wywolac tak by pasowalo. ;)
    No i tak zrobilam ale ze mam cykle 60 dniowe nawet to za bardzo nic nie chcialo leciec i to z opoznieniem . 3.01 mialam plamienia potem 4.01 tez ale wieczorem a 5.01 wcale. I juz 3.01 jak mi sie okres zaxzal napisalam smsa by mnie przełożyła na 12.01:) no i bylam. Ale ciężko to nazwac okresem. Takze hsg mialam w 9dniu niby cyklu, jestem pezypadkiem bezowulacyjnym:) i dzis dostalam mega okresu:) takze wydaje mi sie ze jak bedzie jeszcze jutro to to poprostu okres ten prawdziwy i od dzis bede liczyla dni cyklu.

    Ot moja historia:) swoja drogą dzieki temu forum ogorm wiedzy posiadlam, i ta moja Pani dr choc polecana to nie ufam juz nikomu. Chcialabym isc do prawdziwego naturopaty od nieplodnosci.

    Jednak zanim bym sie na invitro zdecydowala raczej chce wypróbować wszytskiego...
    Czasem mysle ze nie dane mi jest byc mamą:) ale powoli zmieniam nastawienie, ze co ma byc to i tak bedzie , szczesciu trzeba troche tylko pomoc i czekac. Cierpliwość czasem poplaca.

    Na letrozole nie reaguje, tylko na clo zawsze i to dawką zmniejszona. I nie moge tez miec stymulacji miesiąc po miesiacu bo tez rosnac zaczal dopiero pecherzyk ok26dnia raz gdy tak mialam i potem przyszedl okres i poszlam na monitoring bo chcialam zaczac znow stymulacje to okazalo sie, ze mam torbiel kilku cm. Duphaston wystarczyl na szczescie i peklo. Takze przez ten rok troche poznalam swoj organizm:)

    Poczatek starań grudzień/styczeń 2021
    -brak swoich owulacji
    -nieregularny okres
    -Stosunek lh do fsh 2.8
    1 stymuacja clo 2x1 5-9d.c.
    Efekt: 7 pecherzykow po 8cm. Torbiele. Duphaston przepisany na caly miesiąc.
    2 stymulacja marzec 2021 zmniejszoną dawką
    2 pecherzyki owu byla dzieki ovitrelle, endometrium kiepskie.
    Brak kropka:(
    3 stymulacja
    Sierpień 2021
    1x stymulacja lamette ze zmniejszona dawką, plus estrofem, pecherzykow brak i endometrium tragedia.
    Kolejna stymulacja 3x1 lamette + estrofem Pecherzyki nie porosly i endometrium 4mm.
    Stymulacja wrzesień 2021: cyclo-progynova biale tabletki tylko, na endometrium, zaniast estrofem,+porzyn włochaty tabl.+ clostybegyt 6-10d.c. + ovitrelle 1amp.+duphsaton (pecherzyk peknal sam bez ovitrelle chyba dzięki porzynowi, endo 12 mm 🤩dzięki mensil, ale ciazy brak..)
    -walczymy dalej:
    Październik 21
    clo+1amp. ovitrelle
    Pecherzyk urósł dopiero po 25 d.c. , kolejny cykl- walka z torbielem.
    12.01.2022 - hsg
    02.2022 2 pecherzyki
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gucik wrote:
    Ogólnie mialam miec hsg w grudniu. Pojechalam do Poznania na 7.00 na ul Polnej bylam czekalam 1h na mrozie az bedzie moja kolej wykonania testu covid- wyszedl negatywny, wpuszczono mnie na izbę przyjec, znow z3h czekalam. Wreszcie dotarlam do oddzialu ginekologiczno polozniczego:) i zrobiono mi wywiad lekarski, kazano mi zaaplikować wenflon. I oczekiwac na wywolanie. I tak czekalam ok 2h w poczekalni po czym dzwoni do mnie jakis numer, okazuje sie ze to moja Pani dr i powiedziała ze radiolog dzis chory nie pezyszedl do pracy i zabieg sie nie odbedzie i moge przyjsc do niej u nas w miescie to juz wyda drugie skierowanie. Zamurowalo mnie powiedzialam ze dobrze. Za godzinę dzowni, ze wystawia mi elekrtoniczne skierowanie na oddzial i nie musze przychodzic ale terminowo musze sie dopasowac albo 5 albo 12.01 bo potem ma urlop, wiec musze sobie miesiaczke wywolac tak by pasowalo. ;)
    No i tak zrobilam ale ze mam cykle 60 dniowe nawet to za bardzo nic nie chcialo leciec i to z opoznieniem . 3.01 mialam plamienia potem 4.01 tez ale wieczorem a 5.01 wcale. I juz 3.01 jak mi sie okres zaxzal napisalam smsa by mnie przełożyła na 12.01:) no i bylam. Ale ciężko to nazwac okresem. Takze hsg mialam w 9dniu niby cyklu, jestem pezypadkiem bezowulacyjnym:) i dzis dostalam mega okresu:) takze wydaje mi sie ze jak bedzie jeszcze jutro to to poprostu okres ten prawdziwy i od dzis bede liczyla dni cyklu.

    Ot moja historia:) swoja drogą dzieki temu forum ogorm wiedzy posiadlam, i ta moja Pani dr choc polecana to nie ufam juz nikomu. Chcialabym isc do prawdziwego naturopaty od nieplodnosci.

    Jednak zanim bym sie na invitro zdecydowala raczej chce wypróbować wszytskiego...
    Czasem mysle ze nie dane mi jest byc mamą:) ale powoli zmieniam nastawienie, ze co ma byc to i tak bedzie , szczesciu trzeba troche tylko pomoc i czekac. Cierpliwość czasem poplaca.

    Na letrozole nie reaguje, tylko na clo zawsze i to dawką zmniejszona. I nie moge tez miec stymulacji miesiąc po miesiacu bo tez rosnac zaczal dopiero pecherzyk ok26dnia raz gdy tak mialam i potem przyszedl okres i poszlam na monitoring bo chcialam zaczac znow stymulacje to okazalo sie, ze mam torbiel kilku cm. Duphaston wystarczyl na szczescie i peklo. Takze przez ten rok troche poznalam swoj organizm:)


    Ja zawsze myslalam ze ja jestem nieprzewidywalna pacjentka . Pierwsza lekarka u ktorej sie bujalam 2 lata w 1 cyklu wstrzelila sie i udalo sie zajsc w ciaze tylko dzieki duphaston niestety poronienie zatrzymane 7tc. Wspominam to koszmarnie brak zainteresowania personelu kiedy przy skorczach wywolanych lekami zemdlalam. Pozniej kilka miesiecy monitoringow bez stymulacji totalnie bezsensownych bo nie mam swoich owulacji za czesto. Dopiero po moich naciskach wjechalo Clo pozniej letrozole na ktorym poczatkowo bylo ok a pozniej nie rosly pecherzyki. Wkurzylam sie kiedy moja gin endo zbagatelizowala wzrost TSH zmienilam endokrynologa i gin. Sama zrobilam AMH i inne badania pozniej zlecone przez endokrynolog. Uslyszalam od starej lekarki ze na sile chce zdiagnozowac sobie policystyczne jajniki 😱 u nowej start od shsg ktorego nie mialam pierwsza stymulacja byl i pecherzyk i endo. Teraz w trakcie drugiej pecherzyk ok endo slabe doslatam konska dawke estrofemu 3x2 tabletki oraz ovitrele dopiero po 11 dniach mi zszedl na tescie mialam blada kreske teraz czekam i nie wiem w sumie czy jeszcze teatowac i jak dlugo brac utrogestan. Bo owu mialam dosc wczesnie 13 dc a cykle mam okolo 32 dniowe wiec dzis dopiero 27 dc jednak jakos tak nie licze na wiele chyba juz...

    Loko
  • Gucik Ekspertka
    Postów: 139 56

    Wysłany: 14 stycznia 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko wrote:
    Ja zawsze myslalam ze ja jestem nieprzewidywalna pacjentka . Pierwsza lekarka u ktorej sie bujalam 2 lata w 1 cyklu wstrzelila sie i udalo sie zajsc w ciaze tylko dzieki duphaston niestety poronienie zatrzymane 7tc. Wspominam to koszmarnie brak zainteresowania personelu kiedy przy skorczach wywolanych lekami zemdlalam. Pozniej kilka miesiecy monitoringow bez stymulacji totalnie bezsensownych bo nie mam swoich owulacji za czesto. Dopiero po moich naciskach wjechalo Clo pozniej letrozole na ktorym poczatkowo bylo ok a pozniej nie rosly pecherzyki. Wkurzylam sie kiedy moja gin endo zbagatelizowala wzrost TSH zmienilam endokrynologa i gin. Sama zrobilam AMH i inne badania pozniej zlecone przez endokrynolog. Uslyszalam od starej lekarki ze na sile chce zdiagnozowac sobie policystyczne jajniki 😱 u nowej start od shsg ktorego nie mialam pierwsza stymulacja byl i pecherzyk i endo. Teraz w trakcie drugiej pecherzyk ok endo slabe doslatam konska dawke estrofemu 3x2 tabletki oraz ovitrele dopiero po 11 dniach mi zszedl na tescie mialam blada kreske teraz czekam i nie wiem w sumie czy jeszcze teatowac i jak dlugo brac utrogestan. Bo owu mialam dosc wczesnie 13 dc a cykle mam okolo 32 dniowe wiec dzis dopiero 27 dc jednak jakos tak nie licze na wiele chyba juz...


    Oj poki jest nadzieja i kreska byla na teście to pewnie sprobuj jeszcze jutro testowac!!
    Wiesz, ten lek to pewno progesteron, wiec mysle ze bierz poki test nie wyjdzie bialy:)
    Zawsze jest nadzieja!
    Jestes w takim razie bardzo dobrym przypadkiem😊

    Ojj no niestety służba zdrowia czesto gęsto pozostawia wiele do zyczenia. Ale niestety nie mamy na to wpływu.

    Poczatek starań grudzień/styczeń 2021
    -brak swoich owulacji
    -nieregularny okres
    -Stosunek lh do fsh 2.8
    1 stymuacja clo 2x1 5-9d.c.
    Efekt: 7 pecherzykow po 8cm. Torbiele. Duphaston przepisany na caly miesiąc.
    2 stymulacja marzec 2021 zmniejszoną dawką
    2 pecherzyki owu byla dzieki ovitrelle, endometrium kiepskie.
    Brak kropka:(
    3 stymulacja
    Sierpień 2021
    1x stymulacja lamette ze zmniejszona dawką, plus estrofem, pecherzykow brak i endometrium tragedia.
    Kolejna stymulacja 3x1 lamette + estrofem Pecherzyki nie porosly i endometrium 4mm.
    Stymulacja wrzesień 2021: cyclo-progynova biale tabletki tylko, na endometrium, zaniast estrofem,+porzyn włochaty tabl.+ clostybegyt 6-10d.c. + ovitrelle 1amp.+duphsaton (pecherzyk peknal sam bez ovitrelle chyba dzięki porzynowi, endo 12 mm 🤩dzięki mensil, ale ciazy brak..)
    -walczymy dalej:
    Październik 21
    clo+1amp. ovitrelle
    Pecherzyk urósł dopiero po 25 d.c. , kolejny cykl- walka z torbielem.
    12.01.2022 - hsg
    02.2022 2 pecherzyki
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na testach bialo wiec odstawiam proga. Jeszcze jakies przeziebienie mnie chwycilo...trzeba przetrwac.

    Gucik jak u Ciebie Ty chyba na poczatku cyklu jestes jezeli dobrze zrozumialam.

    Doma dalej w dwupku czy mlody postanowil zobaczyc swiat z innej strony?

    Malinka Ola Magda jak u Was samopoczucie

    Mikoszi i jak tam po zastrzykach jak dalej cykl sie potoczyl?

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    Loko
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na szczęście chyba chwilowa przynajmniej stabilizacja... uważam na siebie, co troche poleguje .. I chyba zostało tak się bujać z dnia na dzień.. a jak u Ciebie Loko?

    Loko lubi tę wiadomość

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 16 stycznia 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loko przesyłam uściski wsparcia! Ja udany cykl zaczęłam od przeziębienia 🙂 nowy cykl, nowa szansa mimo trudności 💪

    Samopoczucie hmm nie jest źle, ale zdecydowanie na za dużo słodyczy sobie pozwalam od początku i sama na siebie zła jestem 😅 muszę to powstrzymać. Tylko jak? 🤷‍♀️😅
    Obecnie rozgladam się za wózkiem i szlag mnie chyba niedługo trafi 😛 ciężko się na coś zdecydować.

    Loko lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młody uparciuch, dalej w pakiecie dalej brak jakichkolwiek sygnałów ze się coś zbliża :D w czwartek wizyta zobaczymy co dalej 🙈

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domma wrote:
    Młody uparciuch, dalej w pakiecie dalej brak jakichkolwiek sygnałów ze się coś zbliża :D w czwartek wizyta zobaczymy co dalej 🙈
    Wszystko może się zmienić w trakcie kilku godzin 😅. Do wizyty może już być po wszystkim 😉. Pamiętam, jak dr mówił, że rączej będzie u mnie po terminie, bo nic tu nie widzi na Usg, a pyk i przed terminem 2 dni wszystko się rozwiązało 😉. Ale to oczekiwanie jest emocjonujące 😉 życzę szczęśliwego rozwiązania 😉.

    Domma lubi tę wiadomość

  • OlaOla90 Przyjaciółka
    Postów: 112 119

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinak z wózkiem współczuję, ja mam nawet trochę łatwiejszy wybór bo nie ma aż takiego wyboru dla bliźniaków :D tzn jest ale nie dam 8tys. za wózek 😂 taķże chwilowo rozgladam się za valco snap duo trend piękna jest ta rączka brązowa a wózek szary jasny albo ciemny :) ale koszt wózka z gondolami i spacerówkami to ok 4200... no ale za dwójkę wiadomo wyprawka będzie trochę droższa. Malinka a już coś zaczynasz kupować? Ja mam w teorii rodzić jakoś ze 3 tyg po Tobie ;) planuję w marcu kupować już pomału codziennie coś ale oglądam już teraz łóżeczka, laktatory, pieluszki, przewijaki itp. Wiedzy mam tyle co zdobywam w necie, zero wiedzy o niemowlakach :( będziemy pytać jutro lekarza o szkołę rodzenia może się zgodzi na luty? W marcu będę już miałq ogromny brzuszek ;p wy gdzieś chodzicie?
    Czuję się okej, ale bardzo niespokojna bo ciągle się boję czy po 4tyg wszystko będzie dobrze i czy zobaczę zdrowe maluszki... niby brzuszek urósł ale nic a nic nie czuję i na prawdę złe myśli czasem wpadają do głowy, ale już jutro mam 15t+6 i wyczekana wizyta :) trzymajcie kciuki.

    Loko lubi tę wiadomość

    31l, IO, PCOS, nieregularne cykle, brak owulacji, LUF. Zero ciąż. Laparoskopia 02.2021 udrożnione oba jajowody.
    Starania od 07.2019r. Aktualnie:pregna plus 1x1, pregna dha, glucophage 2x850, progesterone besins 3x1, utrogestan 2x1, actifolin 1x1.
    06,07.21r. Letrozole 1x1, estrofem 1x1, ovitrelle, distreptaza
    08.21r. Letrozole 2x1, estrofem 1x1, distreptaza
    09.21r. powtórka + ovitrelle
    10.21r. powtórka, owu bez ovitrelle

    29.10. (31dc) Beta 1890
    16.11. Biją !! Ciąża mnoga potwierdzona 6t+6 ❤❤
    30.11. Cudowne 2x2,5cm szczęścia na usg 8t+6 💖💖
    21.12. I prenatalne 11t+6 piękne 6 i 6,2 cm na usg 😍
    18.01. USG dwóch chłopczyków 165g i 156g :)
  • Anika89 Autorytet
    Postów: 353 214

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola już niedługo poczujesz ruchy i nie będzie żadnych wątpliwości 😉. Maleństwa jeszcze będą ostro boksować, aż brzuszek cały będzie w ruchu 😅. My kobiety już tak mamy, zawsze będziemy myśleć. Na kilka dni po wizycie spokój, a później od nowa zamartwianie się, czy maluchy dobrze się tam mają. Jak będą ruchy wyczuwalne to już człowiek jest nieco spokojniejszy 😉.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 11:18

  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zdecydowanie . Czuje już wyraźne ruchy i zawsze mi lepiej jak trochę pofika maluch 😊

    Po świętach kupiliśmy już łóżeczko, bo była okazja to wzięliśmy 🙂
    Laktator kupiłam w euro agd RTV, bo była promocja na taki co sobie upatrzyłam. Myślę, że warto właśnie podglądać oferty i czekać na promocje. Kupilam laktator neno bella twin, miał dobre opinie i co jakiś czas jest na promce 🙂
    W tamtym tygodniu zamówiłam pieluszki muślinowe i tetrowe, prześcieradła do lozeczka i ręcznik z kapturkiem. Jak przyjdą i będą dobre jakościowo to domówię więcej pieluszek i jeszcze jeden ręcznik. Kupiłam też pierwsze ubranka na 56 i 62 , ale to pierwsze sztuki i też czekam na paczke 😄 a no i z chemii kupiłam proszek dla maluszków i płyn do płukania. Mam też w koszyku przewijak, niedługo go zamówię 😄 też nie wiem co i jak kupować 😅 dużo czytam opinii, znajduje listy wyprawkowe i mniej więcej próbuje się ich trzymać. Najgorzej z ubrankami, nie wiadomo czy 56 w ogóle się przyda, czy może maluszek będzie mniejszy.. Ile tego kupować.. Jestem skołowana 😆
    Do szkoły rodzenia chodzę do luxmedu na NFZ. Kurs trwa 10 tygodni, więc skończę go w 32 tc. Dzisiaj mam drugie zajęcia 🙂

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Domma Autorytet
    Postów: 582 410

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allegro i huggies ma promocje na pampersy, w ramach reklamy :) można kupić 1 opakowanie jedynek, i 1 opakowanie dwójek - niestety taki limit ze względu na mega promocyjna cenę 7,99 zł do tego darmowa wysyłka (ja kupowałam jeszcze taniej 6, 99 zł ale wiadomo w tym kraju wszędzie podwyżki...) za opakowanie :D jeden taki zestaw można kupić na konto, a jak parę osób w rodzince ma konto na allegro można zrobić fajny zapas w super cenie :D

    https://allegro.pl/oferta/huggies-elite-soft-newborn-1-3-5kg-26-szt-10184284932


    Ubranek za dużo nie kupowałam, baaaardzo dużo dostaliśmy.. Co do wózka to faktycznie, wybór jest strasznie duży, ale polecam iść do 2 - 3 sklepów i zapytać co oni polecają. Były super promocje na black Friday, szło wózek złapać niejednokrotnie - 30%

    No i tak jak mówicie trzeba non stop sprawdzać i oglądać co jest na promce i korzystać z tych promocji, bo wiadomo wszystko kosztuje 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2022, 15:58

    👱‍♀️ 30l.
    AMH 2,3 - >1,93 (po laparo)
    ❌MTHFR - heterozygotyczny (C677T)
    ❌PAI-1 homozygotyczny
    02.21 laparoskopia
    Endometrioza 1 st.
    Udrożnione jajowody 💪
    03.21 IUI 😭 (lametta +menopur + ovitrelle) pęcherzyk nie pękł.. Torbiel - > 21 dni antykoncepcji
    05.21 -> 2 IUI ❓(bemfola + menopur+ 2x pregnyl) nie pękły ❓
    Jakieś cuda!
    26.05 beta 6675 ✊
    Pawełek 29.01.22 ❤️👶
  • Agusia94 Autorytet
    Postów: 526 254

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka2021 wrote:
    Tak, zdecydowanie . Czuje już wyraźne ruchy i zawsze mi lepiej jak trochę pofika maluch 😊

    Po świętach kupiliśmy już łóżeczko, bo była okazja to wzięliśmy 🙂
    Laktator kupiłam w euro agd RTV, bo była promocja na taki co sobie upatrzyłam. Myślę, że warto właśnie podglądać oferty i czekać na promocje. Kupilam laktator neno bella twin, miał dobre opinie i co jakiś czas jest na promce 🙂
    W tamtym tygodniu zamówiłam pieluszki muślinowe i tetrowe, prześcieradła do lozeczka i ręcznik z kapturkiem. Jak przyjdą i będą dobre jakościowo to domówię więcej pieluszek i jeszcze jeden ręcznik. Kupiłam też pierwsze ubranka na 56 i 62 , ale to pierwsze sztuki i też czekam na paczke 😄 a no i z chemii kupiłam proszek dla maluszków i płyn do płukania. Mam też w koszyku przewijak, niedługo go zamówię 😄 też nie wiem co i jak kupować 😅 dużo czytam opinii, znajduje listy wyprawkowe i mniej więcej próbuje się ich trzymać. Najgorzej z ubrankami, nie wiadomo czy 56 w ogóle się przyda, czy może maluszek będzie mniejszy.. Ile tego kupować.. Jestem skołowana 😆
    Do szkoły rodzenia chodzę do luxmedu na NFZ. Kurs trwa 10 tygodni, więc skończę go w 32 tc. Dzisiaj mam drugie zajęcia 🙂





    Też miałam dylemat co do ubranek. Zwłaszcza że każdy mówił że tych najmniejszych rozmiarów wcale nie brać albo kilka sztuk. Tak więc wszystko kupowałam 56/62 mała urodziła 52cm I we wszystkim się topi oprócz tych ubranek na 50. Najgorsze że niektóre ubranka na 56 są naprawdę duże I rozmiar rozmiarowi nie równy. Tak to wszystko wydaje się malutkie ale jak już dziecko się rodzi i je widzimy to dopiero zdajemy sobie sprawę jakie te ciuszki faktycznie są duże 😅

    Nasza Kornelka przyszła na świat 05.01.2022r i jest naszym całym światem. 🙂




    "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą"
  • Szpacza223 Autorytet
    Postów: 410 316

    Wysłany: 17 stycznia 2022, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na lametta od soboty do tego z tydzień wcześniej zaczęłam znów regularnie i solidnie miovelia, miovelia nac3 x dziennie, dodatkowa Wit D, omega 3, koenzym Q10, 3 x dziennie metformina i kończę antybiotyk wiec mam tyle leków ze kupiłam sobie takie podziałki 🤣 bo już serio się zaczęłam gubić i polecam jak ktoś ma problemu z regularnością dzięki temu że widze co mam wziąć i kiedy lepiej mi też się planuje posiłki z którymi mam ogromny problem bo najchętniej jadlabym 2 razy dziennie ale przy lekach minimum 3 i jakąś przekąska. Za tydzień we wtorek rano monitoring zobaczymy czy coś urośnie.. ginka zaproponowała od 3-6 DC bo zawsze miałam 2-3 pęcherzyki wiec żeby zmniejszyć ilość do 1-2 to mam brać tylko 4 dni tabsy ale chyba w piątym sobie wezmę jeszcze z jedną tabletke na podbicie D: boje się że stracę cykl przez to...

    BhHwp2.png
    Luty/marzec 22
    3x1 lametta- 3-6 DC. - 2 pęcherzyki -
    11 dpo 12.03 beta 14,2 💗
    13 dpo beta 71,5 ❤️
    4.04 mamy bijące serduszko 💗
    11.05 chyba córeczka 💓

    Pcos, niedoczynność tarczycy, hipoglikemia reaktywna
    6 cykli stymulowanych lametta
  • Gucik Ekspertka
    Postów: 139 56

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, tak sie milo czyta te wasze planowanie. Moja przyjaciółka rodzila w marcu to cala ciaze razem z nia przezywalam, planowalam, kupowałam. Naprawdę bardzo ekscytujące są takie zakupy. Tym bardziej ze moglam swoj czas jej poswiecic bo sama nie mam rodziny założonej:)
    Wybor wozka to nie lada wyzwanie. Trzymam kciuki aby przypasowaly kazdej😀

    Loko- mam okres od piatku i caly czas mnie boli brzuch na dole nie mialam tak jeszcze by tyle dni mnie skurcze brały.
    A od dzis mega mam swedzenie okolic intymmych, a okres jak sobie byl to jest tyle ze zlagodnial.
    Mam nadzieje, ze nie mam jakiegos zapalenia tam przez to hsg:) pozyjemy zobaczymy.
    Troche przyznaje, ze znow jak mam zaczac stymulacje to sie niepotrzebmie podpalam, bo mialam teraz kilka miesiecy spokoju, nie stymulowalam sie wiec o ciazy nawet nie myslalam. Jednak jest to czas regeneracji, przygotowania do hsg bo to trawlo, wpierw umowic sie na wizyte, pobranie, zawiezienie samemu probek do innego miasta z wysiewem, wyszla bakteria, znow umowienie sie na wizyte oczekiwanie, potem leczenie lekami, potem oczekiwanie na hsg tez z przygodami bo miesięcznym opoznieniem. Ale mysle mimo wszystko, ze co ma byc to będzie. Poprostu. Bo u mnie ani razu pomimo stymulacji nie bylo tak, ze wszytsko bylo ok. Zawsze cos stawalo na przeszkodzie. Jak nie urlop lekarki , albo poloznej, to endometrium, albo plamiemia, albo pecherzyk nie peknal albo nie urosl w terminie zawsze cos. Wiec czasem trzeba oddac sie losowi bo pomimo naszych staran musi byc jeszcze szczęście...

    Malinka2021 lubi tę wiadomość

    Poczatek starań grudzień/styczeń 2021
    -brak swoich owulacji
    -nieregularny okres
    -Stosunek lh do fsh 2.8
    1 stymuacja clo 2x1 5-9d.c.
    Efekt: 7 pecherzykow po 8cm. Torbiele. Duphaston przepisany na caly miesiąc.
    2 stymulacja marzec 2021 zmniejszoną dawką
    2 pecherzyki owu byla dzieki ovitrelle, endometrium kiepskie.
    Brak kropka:(
    3 stymulacja
    Sierpień 2021
    1x stymulacja lamette ze zmniejszona dawką, plus estrofem, pecherzykow brak i endometrium tragedia.
    Kolejna stymulacja 3x1 lamette + estrofem Pecherzyki nie porosly i endometrium 4mm.
    Stymulacja wrzesień 2021: cyclo-progynova biale tabletki tylko, na endometrium, zaniast estrofem,+porzyn włochaty tabl.+ clostybegyt 6-10d.c. + ovitrelle 1amp.+duphsaton (pecherzyk peknal sam bez ovitrelle chyba dzięki porzynowi, endo 12 mm 🤩dzięki mensil, ale ciazy brak..)
    -walczymy dalej:
    Październik 21
    clo+1amp. ovitrelle
    Pecherzyk urósł dopiero po 25 d.c. , kolejny cykl- walka z torbielem.
    12.01.2022 - hsg
    02.2022 2 pecherzyki
  • Malinka2021 Autorytet
    Postów: 965 1103

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gucik ja po HSG dostałam profilaktycznie antybiotyk, bo właśnie ponoć często się coś przyplata 😔 no i probiotyk dopochwowo, bo pochwa jest totalnie wyjałowiona po badaniu.
    Brałaś jakiś probiotyk? Jeśli nie, to może przez to jakaś infekcja się wdała.

    Gucik lubi tę wiadomość

    PCOS, starania od 2018, klinika od 2021
    08.21 4ta stymulacja (letrozol+bemfola+ ovitrelle)
    12.05.22 👶Wojtuś💙
  • Loko Przyjaciółka
    Postów: 109 73

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sie u Was dzieje dziewczyny nie dziwie sie ze dylematy co wybrac by raz sluzylo a dwa te wariactwo cenowe ktore teraz jest ciezko za tym nadazyc ale zycze Wam by jak najwiecej przyjemnosci te zakupy sprawialy i zeby sluzyly jak najlepiej.

    Ola jak po wizycie poznalas plec blizniakow?

    Szpaczka Gucik trzymam kciukasy za jajeczka niech ladnie rosna.

    Ja nadal czekam na okres dzis jestem po wizycie u endokrynolog. Stymulacja troche pogorszyla wyniki ale juz mam zalecenia zeby wszystko naprostowac. Pozostaje czekac😊

    Loko
  • MagdaFrrr Koleżanka
    Postów: 59 45

    Wysłany: 18 stycznia 2022, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Malinka świetnie ze napisalas nazwę laktatora-nie trafiłam na niego wcześniej q serio ma extra opinie. Vo do wózka ja chyba kupie britax Romer Smile 3, wózek na każdy teren.

    Ja po HSG tez brałam probiotyk, teraz po tym jak od ponad mc biorę luteine tez chyba zaczyna się coś dziać I poproszę o jakiś probiotyk.

    Dziewczyny trzymam kciuki! Sama jestem najlepszym dowodem na to ze kiedy się najmniej spodziewasz nagle zaczyna się układać!

    Malinka2021, Gucik lubią tę wiadomość

‹‹ 1084 1085 1086 1087 1088 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ